GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Blad windows

03.02.2008
18:04
[1]

H.S.M.F. [ Pretorianin ]

Blad windows

Co oznacza ten blad ? Gralem sobie az tu nagle blue screen miwyskoczyl.


Blad windows - H.S.M.F.
03.02.2008
18:05
[2]

H.S.M.F. [ Pretorianin ]

>


Blad windows - H.S.M.F.
03.02.2008
18:07
smile
[3]

mycha921 [ Invisible ]

99% grafika. Zainstaluj najnowsze stery, o ile jeszcze ich nie masz. Profilaktycznie sprawdź temp karty w stresie.

03.02.2008
18:10
[4]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

vista :D hehe

03.02.2008
18:10
[5]

H.S.M.F. [ Pretorianin ]

mam xp prof sp2 ?

03.02.2008
18:13
[6]

Śmiałuś [ Konsul ]

miałem cuś takiego i musiałem formata robić

spoiler start

u mnie przy ładowaniu windowsa take coś wyskakiwało
spoiler stop

03.02.2008
18:15
[7]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Shaybeck -->
"vista :D hehe"
Jak to jest byc takim przyglupem?

HSMF --> Problem robia stery do plyty glownej, konkretnie do wbudowanej karty dzwiekowej (nvmcp.sys to sterownik dzwiekowki nforce'a). Upewnij sie, ze wszystkie drivery masz najnowsze, a takze, ze system jest spatchowany, i np directx tez jest na czasie.

03.02.2008
18:19
[8]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

sorry u siebie blue screena nie widziałem jakieś 4 lata ... na xp sp2

a u siostry na viscie jest raz na kilka tygodni

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.