
mycha921 [ Invisible ]
99% grafika. Zainstaluj najnowsze stery, o ile jeszcze ich nie masz. Profilaktycznie sprawdź temp karty w stresie.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
vista :D hehe
H.S.M.F. [ Pretorianin ]
mam xp prof sp2 ?
Śmiałuś [ Konsul ]
miałem cuś takiego i musiałem formata robić
wysiak [ Generaďż˝ ]
Shaybeck -->
"vista :D hehe"
Jak to jest byc takim przyglupem?
HSMF --> Problem robia stery do plyty glownej, konkretnie do wbudowanej karty dzwiekowej (nvmcp.sys to sterownik dzwiekowki nforce'a). Upewnij sie, ze wszystkie drivery masz najnowsze, a takze, ze system jest spatchowany, i np directx tez jest na czasie.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
sorry u siebie blue screena nie widziałem jakieś 4 lata ... na xp sp2
a u siostry na viscie jest raz na kilka tygodni