GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

chlopaki od the pirate bay w sadzie (grozi im do 2 lat).

03.02.2008
17:47
[1]

sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]

chlopaki od the pirate bay w sadzie (grozi im do 2 lat).

zrodlo:



a jeszcze niedawno tacy cwani byli (zapis korespondencji przyszlych wiezniow z gigantami branzy):



goraco, goraco sie robi :)))

03.02.2008
17:48
[2]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Ciekawe, co się stanie ze samą stroną. Pewnie zablokują tak jak napisy.org

03.02.2008
18:07
[3]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Hmmm... tylko 2 lata ? Spodziewałem się więcej...

03.02.2008
18:07
[4]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Blef ze strony prokuratora

03.02.2008
18:09
[5]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

eeeh ten świat wariuje

03.02.2008
18:13
[6]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Nic im nie zrobia. Straszak taki, albo znak, ze "sorry, staralismy sie, ale nie wyszlo".

03.02.2008
18:24
[7]

Paul12 [ Buja ]

Ocho, nawet z uniwersytetu w Uppsali do nich pisali :) Kiedyś poznałem pracownika tej uczelni.

03.02.2008
18:32
[8]

SPMKSJ [ Konsul ]

Co im robi 2 lata więzienia jak zarobili taką kasę, że są ustawieni pewnie na całe życie

Taka kara tylko zachęca do robienia takich stron. Jedynie porządna kara finansowa mogłaby coś zdziałać (np. zwrot pieniędzy zarobionych na reklamach)

03.02.2008
18:33
[9]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

kaucja jakaś ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.