sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]
chlopaki od the pirate bay w sadzie (grozi im do 2 lat).
zrodlo:
a jeszcze niedawno tacy cwani byli (zapis korespondencji przyszlych wiezniow z gigantami branzy):
goraco, goraco sie robi :)))
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Ciekawe, co się stanie ze samą stroną. Pewnie zablokują tak jak napisy.org
peter123456 [ Sun of a Beach ]
Hmmm... tylko 2 lata ? Spodziewałem się więcej...
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Blef ze strony prokuratora
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
eeeh ten świat wariuje
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Nic im nie zrobia. Straszak taki, albo znak, ze "sorry, staralismy sie, ale nie wyszlo".
Paul12 [ Buja ]
Ocho, nawet z uniwersytetu w Uppsali do nich pisali :) Kiedyś poznałem pracownika tej uczelni.
SPMKSJ [ Konsul ]
Co im robi 2 lata więzienia jak zarobili taką kasę, że są ustawieni pewnie na całe życie
Taka kara tylko zachęca do robienia takich stron. Jedynie porządna kara finansowa mogłaby coś zdziałać (np. zwrot pieniędzy zarobionych na reklamach)
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
kaucja jakaś ??