GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

AGE OF CONAN - Betatest

03.02.2008
17:43
[1]

Chasm [ Unleashed ]

AGE OF CONAN - Betatest

Czy ktoś jest może zainteresowany betatestem gry Age of Conan. Bo mam klucz, ale nie zamierzam go użyć.

03.02.2008
17:46
[2]

Chasm [ Unleashed ]

Cholera... test był w piątek. A myślałem, że w poniedziałek. JUZ NIEWAZNE!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.