GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rihanna - zdjęcie

03.02.2008
17:38
[1]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

Rihanna - zdjęcie

Witam. mam taką prośbę. Szukam zdjecia rihanny w rozmiarze 176 x 220. Licze na waszą pomoc

03.02.2008
17:40
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

A dlaczego nie mozesz wziac dowolnego zdjecia Rihanny, i zmienic jego rozmiar?

03.02.2008
17:40
[3]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Co za problem zeskalowac większe zdjęcie ?

03.02.2008
17:40
[4]

guzol [ Juventus Turyn ]



Wybierz cos sobie. Pozniej zmien rozmiar w jakims programie graficznym, np IrfanView.

03.02.2008
17:41
[5]

adamis [ Free Hugs! ]

03.02.2008
17:41
smile
[6]

Robi27 [ Mes que un club ]

zdrowa dupcia

03.02.2008
17:49
[7]

Lilus [ The Feline Gunslinger ]

Skoro już zakłada wątek, to widocznie nie umie przeskalować :P

176 x 220

dosyć nowe zdjęcie

03.02.2008
17:52
[8]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Lilus ---> ale co to za filozofia ? :D

03.02.2008
17:54
[9]

Lilus [ The Feline Gunslinger ]

Dla mnie żadna, ale widocznie dla kogoś to jednak filozofia. Poza tym, przeskalowane zdjęcia tylko po wpisaniu rozmiaru mogą się nieproporcjonalnie brzydko rozciągnąć, więc od razu wykadrowałam :P

03.02.2008
18:04
smile
[10]

Backside [ Generaďż˝ ]

Tzn chcesz mieć 176x220 pikseli czy centymetrów? Ta druga odpowiedź ma jeszcze sens :).

Przy okazji odkryłem, że Ruhanna jest starsza o pół roku ode mnie :o - czyli mam jeszcze jakieś szanse, może jak zgolę młodzieńczy zarost?

03.02.2008
18:06
[11]

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]

wstyd !

03.02.2008
18:06
[12]

Paul12 [ Buja ]

Lilus - genialne nazwy plików ;p

Backside - też się ostatnio zdziwiłem, że taka młoda dupa z niej ;p

03.02.2008
18:21
[13]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

A tak wlasciwie co bedziesz robic przy tych zdjeciach? ;)

03.02.2008
18:39
[14]

cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]

Nie, żebym był psychol, ale w kilku paczkach uzbierałem około tysiaka jej zdjęć. Psychol to ten, komu chciało się te paczki komponować ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.