GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kolejna strzelina w Usa

03.02.2008
15:07
[1]

Master BaraBaron [ Centurion ]

Kolejna strzelina w Usa




tego gnoja to bym zabił

03.02.2008
15:10
[2]

Meremres [ Pretorianin ]

Co ma 12 tysięczne miasto, do strzelaniny w Chicago?

03.02.2008
15:14
smile
[3]

Narmo [ nikt ]

A ja wam mówię. Temu wszystkiemu winne są gry! To pewnie fan serii GTA.

03.02.2008
15:15
[4]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Stawiam na GTA.

03.02.2008
15:15
[5]

Meremres [ Pretorianin ]

Narmo- Dobrze gadasz, powinni zakazać sprzedaży GTA4.

03.02.2008
15:16
[6]

tomekcz [ Polska ]

Gdzieś słyszałem, że w USA jest 6 razy większe prawdopodobieństwo, że dostaniesz kulkę niż wygrasz w lotka :D

03.02.2008
15:17
[7]

siwy346 [ Gamepad ]

tam to jest bandytyzm więc ja się nie dziwie

03.02.2008
15:18
smile
[8]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Pisze się "szczelina". Nie dziękuj.

03.02.2008
15:20
[9]

Master BaraBaron [ Centurion ]

miało być strzelanina

03.02.2008
15:20
[10]

AdIX_90 [ Chor��y ]

Też mi coś. W USA często dochodzi do strzelanin, a wszystko przez to z jaką łatwością można zakupić broń.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.