Master BaraBaron [ Centurion ]
Kolejna strzelina w Usa
tego gnoja to bym zabił
Meremres [ Pretorianin ]
Co ma 12 tysięczne miasto, do strzelaniny w Chicago?

Narmo [ nikt ]
A ja wam mówię. Temu wszystkiemu winne są gry! To pewnie fan serii GTA.
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Stawiam na GTA.
Meremres [ Pretorianin ]
Narmo- Dobrze gadasz, powinni zakazać sprzedaży GTA4.
tomekcz [ Polska ]
Gdzieś słyszałem, że w USA jest 6 razy większe prawdopodobieństwo, że dostaniesz kulkę niż wygrasz w lotka :D
siwy346 [ Gamepad ]
tam to jest bandytyzm więc ja się nie dziwie

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Pisze się "szczelina". Nie dziękuj.
Master BaraBaron [ Centurion ]
miało być strzelanina
AdIX_90 [ Chor��y ]
Też mi coś. W USA często dochodzi do strzelanin, a wszystko przez to z jaką łatwością można zakupić broń.