GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wody termalne

03.02.2008
13:50
[1]

Ruinort [ Jónior ]

Wody termalne

na ferie (11.2 - 23.2) wyjeżdżam z rodzicami do Zakopanego a że pogoda jest taka jaka jest poprosili mnie zebym znalazł jakiś aqua park albo wody termalne. jest moze jakies miejsce niedaleko zakopanego ktore mozecie mi polecić (moze byc tez po stronie słowackiej)

03.02.2008
14:06
smile
[2]

adm89 [ Pretorianin ]

aquapark tatralandia w liptowskim mikulaszu na słowacji. największy aquapark polski czech i słowacji. Polecam, choć zdecydowanie ciekawszy jest latem bo jest więcej atrakcji. ale i tak masz 8 całorocznych zjeżdzalni i kilka basenów z wodą termalną ( do 38 stopni) także na zewnątrz. super sprawa, leżysz w cieplutkim basenie a na ciebie prószy śnieg...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.