
szuru-buru [ The Outsider ]
Uwaga na kserokopiarkę!!
To musiało boleć :D

Vidos [ Legend ]
Szef z pewnością nie będzie zadowolony, no i po premii.

*zigi00* [ Legionista ]
:D <----

davids89 [ Konsul ]
haha co za kretyn

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Brawa za inteligencję :D

Foks!k [ Volleball - ]

Morbus [ TIR DRIVER ]
:) ciekawe czy moi dyspozytorzy tez sie tak zabawiaja ?:D

aliment [ Haraszo ]
Tytuł nie wątku nie powinien brzmieć "uwaga na kserokopiarkę", jeno winien być kierowany do kserokopiarek i brzmieć "uwaga na grubych idiotów".

Hugunumana [ Konsul ]
hahahaha

Macco™ [ CFC ]
co za idiota xD

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]
Gościu chyba myślał, że jest leciutki jak piórko. Widocznie nie ma w domu wagi, albo lustra.

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
:DDD
Tirane [ Konsul ]
Ciekaw jestem co bylo potem :)
Reavek [ Tukan ]
przecież to stare jak świat jest