GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy mając tylko książke z licencją i certyfikatem WIN98 jestem legalny?

03.02.2008
13:30
smile
[1]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

Czy mając tylko książke z licencją i certyfikatem WIN98 jestem legalny?

cWitam!
Kupiłem kiedyś na allegro windowsa 98 OEM ale dostałem tylko książke z licencją i certyfikatem autentyczności - nie mam orginalnej płyty i naklejki.( nie mam też dowodu zakupu )
Czy w związku z tym mój system jest legalny?

Mam zamiar dać komputer z tym systemem mojemu ojcu żeby sobie firme na nim prowadził ( nie jest on wliczony w tzw. środki trwałe ( nie jest kupiony na firme )

A więc to teoretyczni nie jest działalność komercujna...

Czy więc moge bez strachu używać tego windowsa?

ps. U siebie mam orginalną Viste Witam!
Kupiłem kiedyś na allegro windowsa 98 OEM ale dostałem tylko książke z licencją i certyfikatem autentyczności - nie mam orginalnej płyty i naklejki.( nie mam też dowodu zakupu )
Czy w związku z tym mój system jest legalny?

Mam zamiar dać komputer z tym systemem mojemu ojcu żeby sobie firme na nim prowadził ( nie jest on wliczony w tzw. środki trwałe ( nie jest kupiony na firme )

A więc to teoretyczni nie jest działalność komercujna...

Czy więc moge bez strachu używać tego windowsa?

ps. U siebie mam orginalną Viste

03.02.2008
14:42
[2]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

up

03.02.2008
14:47
[3]

kiub@ [ Zagubiony ]

Lepiej schowaj komputer pod dywan.A policję upij,zabij i do rzeki.

03.02.2008
14:54
[4]

Lutz [ Senator ]

taka konfiguracja nie bedzie niestety legalna

03.02.2008
14:55
[5]

siwy346 [ Gamepad ]

nie niestety nie

03.02.2008
14:56
[6]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

tak właśnie myślałem i mam taki pomysł:
zainstalować linuxa ( suse , ubuntu albo madriva ) tylko nie wiem czy są jakieś programy do wystawiania faktur. Oczywiście można to robić w open office ale tam jest o wiele trudniej bo trzeba wpisywać recznie pozycje, kontrachenta itp.
Najlepiej jakby był wbudowany

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.