
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
Czy mając tylko książke z licencją i certyfikatem WIN98 jestem legalny?
cWitam!
Kupiłem kiedyś na allegro windowsa 98 OEM ale dostałem tylko książke z licencją i certyfikatem autentyczności - nie mam orginalnej płyty i naklejki.( nie mam też dowodu zakupu )
Czy w związku z tym mój system jest legalny?
Mam zamiar dać komputer z tym systemem mojemu ojcu żeby sobie firme na nim prowadził ( nie jest on wliczony w tzw. środki trwałe ( nie jest kupiony na firme )
A więc to teoretyczni nie jest działalność komercujna...
Czy więc moge bez strachu używać tego windowsa?
ps. U siebie mam orginalną Viste Witam!
Kupiłem kiedyś na allegro windowsa 98 OEM ale dostałem tylko książke z licencją i certyfikatem autentyczności - nie mam orginalnej płyty i naklejki.( nie mam też dowodu zakupu )
Czy w związku z tym mój system jest legalny?
Mam zamiar dać komputer z tym systemem mojemu ojcu żeby sobie firme na nim prowadził ( nie jest on wliczony w tzw. środki trwałe ( nie jest kupiony na firme )
A więc to teoretyczni nie jest działalność komercujna...
Czy więc moge bez strachu używać tego windowsa?
ps. U siebie mam orginalną Viste
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
up
kiub@ [ Zagubiony ]
Lepiej schowaj komputer pod dywan.A policję upij,zabij i do rzeki.
Lutz [ Senator ]
taka konfiguracja nie bedzie niestety legalna
siwy346 [ Gamepad ]
nie niestety nie
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
tak właśnie myślałem i mam taki pomysł:
zainstalować linuxa ( suse , ubuntu albo madriva ) tylko nie wiem czy są jakieś programy do wystawiania faktur. Oczywiście można to robić w open office ale tam jest o wiele trudniej bo trzeba wpisywać recznie pozycje, kontrachenta itp.
Najlepiej jakby był wbudowany