,,Ryder [ Konsul ]
Kiedy 3 seria Skazanego na Śmierć ?
Jak myślicie kiedy będzie III część Prison Break w telewizji ?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
w czerwcu ?

kiub@ [ Zagubiony ]
Już jest w USA
Kompo [ Legend ]
Nie opłaca się nawet na ten crap czekać.
,,Ryder [ Konsul ]
Do czerwca jeszcze daleko.........
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
w usa wyszło 10 odcinków ... we wtorek rano 11 będzie ... niektórzy pobierają z internetu :D
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
W Polsacie miał być na wiosne. Trzeci sezon jest wyjątkowo nędzny. Zobaczysz jaka Sona jest cukierkowa.
,,Ryder [ Konsul ]
Podajcie linki aby pobrać

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]
PIRAT!!!
A wracając do "Skazanego na śmierć" - ile to gówno ma sezonów? Mam nadzieję, że szybko się skończy. I sezon był nawet fajny. Gdyby scenarzyści zostali przy tematyce więziennej, to pewnie z chęcią bym oglądał, ale...
cycu2003 [ Legend ]
Tomasij ZaYceV--> w 3 sezonie masz niby tematyke wiezienna :)
,,Ryder--> na jesien w polsacie bedzie
TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Podobno ma być w maju, ale widzę, że każdy co innego słyszał ;) W USA 3 sezon już się kończy. Zostały bodajże 3 odcinki.
dj_janasek [ Cesarz ]
Tak w USA juz jest a własnie macie link do strony skąd mozna sciagnoąc skazanego ???
dj4ever [ Rzirzej ]
Nie ma zbytnio na co czekać. Serial zmarniał. Linków nikt tutaj nie dostanie, naprawdę trzeba być n00bem, żeby nie umieć poszukać torrentów, czy chociaż korzystać z emulka.
wornock [ Armin van Buuren ]
Mi tam trzeci sezon podoba się tak samo jak pierwszy i drugi ;)
Macco™ [ CFC ]
co tydzień wycodzi kolejnt odcinek a linki do torrentów są chyba nawet na ich polskiej stronie ale pewny nie jestesm
KOrn [ 33 ]
Oby nigdy :)
Ten serial skończył się zanim się zaczął, a tak naprawdę to tylko pierwsza seria mi się w miarę podobała. Robienie czegoś na siłę na dobrej marce musi się ostatecznie źle skończyć.
claudespeed18 [ Senator ]
chyba juz sie powoli konczy 3 sezon :D

SoulHunter [ Bad Boy ]
pierwsza seria była najlepsza
,,Ryder [ Konsul ]
w USA wszystko jest szybko