GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedy 3 seria Skazanego na Śmierć ?

03.02.2008
13:10
[1]

,,Ryder [ Konsul ]

Kiedy 3 seria Skazanego na Śmierć ?

Jak myślicie kiedy będzie III część Prison Break w telewizji ?

03.02.2008
13:10
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

w czerwcu ?

03.02.2008
13:11
smile
[3]

kiub@ [ Zagubiony ]

Już jest w USA

03.02.2008
13:11
[4]

Kompo [ Legend ]

Nie opłaca się nawet na ten crap czekać.

03.02.2008
13:14
[5]

,,Ryder [ Konsul ]

Do czerwca jeszcze daleko.........

03.02.2008
13:17
[6]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

w usa wyszło 10 odcinków ... we wtorek rano 11 będzie ... niektórzy pobierają z internetu :D

03.02.2008
13:18
[7]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

W Polsacie miał być na wiosne. Trzeci sezon jest wyjątkowo nędzny. Zobaczysz jaka Sona jest cukierkowa.

03.02.2008
13:25
[8]

,,Ryder [ Konsul ]

Podajcie linki aby pobrać

03.02.2008
13:36
smile
[9]

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]

PIRAT!!!

A wracając do "Skazanego na śmierć" - ile to gówno ma sezonów? Mam nadzieję, że szybko się skończy. I sezon był nawet fajny. Gdyby scenarzyści zostali przy tematyce więziennej, to pewnie z chęcią bym oglądał, ale...

03.02.2008
13:41
[10]

cycu2003 [ Legend ]

Tomasij ZaYceV--> w 3 sezonie masz niby tematyke wiezienna :)
,,Ryder--> na jesien w polsacie bedzie

03.02.2008
13:48
[11]

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]

Podobno ma być w maju, ale widzę, że każdy co innego słyszał ;) W USA 3 sezon już się kończy. Zostały bodajże 3 odcinki.

03.02.2008
13:51
[12]

dj_janasek [ Cesarz ]

Tak w USA juz jest a własnie macie link do strony skąd mozna sciagnoąc skazanego ???

03.02.2008
13:54
[13]

dj4ever [ Rzirzej ]

Nie ma zbytnio na co czekać. Serial zmarniał. Linków nikt tutaj nie dostanie, naprawdę trzeba być n00bem, żeby nie umieć poszukać torrentów, czy chociaż korzystać z emulka.

03.02.2008
13:57
[14]

wornock [ Armin van Buuren ]

Mi tam trzeci sezon podoba się tak samo jak pierwszy i drugi ;)

03.02.2008
13:59
[15]

Macco™ [ CFC ]

co tydzień wycodzi kolejnt odcinek a linki do torrentów są chyba nawet na ich polskiej stronie ale pewny nie jestesm

03.02.2008
14:00
[16]

KOrn [ 33 ]

Oby nigdy :)
Ten serial skończył się zanim się zaczął, a tak naprawdę to tylko pierwsza seria mi się w miarę podobała. Robienie czegoś na siłę na dobrej marce musi się ostatecznie źle skończyć.

03.02.2008
18:06
[17]

claudespeed18 [ Senator ]

chyba juz sie powoli konczy 3 sezon :D

03.02.2008
18:22
smile
[18]

SoulHunter [ Bad Boy ]

pierwsza seria była najlepsza

03.02.2008
19:55
[19]

,,Ryder [ Konsul ]

w USA wszystko jest szybko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.