GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy da się uruchomić Heroes'a 5 w oknie ?

03.02.2008
12:47
[1]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Czy da się uruchomić Heroes'a 5 w oknie ?

Pytanie jak w temacie. Czy jest możliwość uruchomienia gry w trybie okienkowym ?

Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

03.02.2008
13:58
smile
[2]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

poszukaj w googlach programu do uruchamiania aplikacji 3d w trybie okienkowym

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.