PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
Czy da się uruchomić Heroes'a 5 w oknie ?
Pytanie jak w temacie. Czy jest możliwość uruchomienia gry w trybie okienkowym ?
Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
poszukaj w googlach programu do uruchamiania aplikacji 3d w trybie okienkowym