GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Młodzieżowe Biuro Pracy

03.02.2008
12:37
smile
[1]

xion [ Jigga ]

Młodzieżowe Biuro Pracy

Witam.

Jak w tytule. Istnieje w ogóle coś takiego?
Jeżeli tak to gdzie znajdę coś takiego w Poznaniu?
Jak każdy młody człowiek pragnę zarobić na swoje drobne potrzeby.
Swego czasu pracowałem u Wuja, ale byłem traktowany bardzo ulgowo i sporo stracił płacąc mi jak normalnemu pracownikowi za moje usługi xD Tak więc postanowiłem, że nie będę już go wykorzystywać, i sam na własną rękę poszukam pracy. Mam 17 lat [w sierpniu 18]
Tak więc proszę was o kilka wskazówek, gdzie szukać? jakiej pracy się nie podejmować?

Dzięki!

03.02.2008
12:38
[2]

Kompo [ Legend ]

Niezbyt oryginalnie, ale w sumie opłacalnie - rozdawaj ulotki.

03.02.2008
12:41
[3]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

w poznaniu aż sie roi od takich pośredników, Work Service, Job Service itp.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.