GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wgrać przyśpiewki do Fify 08 za pomocą programu "Sound Maker 08"??

03.02.2008
11:52
smile
[1]

pawelcz3 [ Konsul ]

Jak wgrać przyśpiewki do Fify 08 za pomocą programu "Sound Maker 08"??

Jak wgrać przyśpiewki do Fify 08 za pomocą programu "Sound Maker 08"??
Szukałem na google i znalazłem ale nic się mi nie udało.

POMOCY!!!
Z góry dzięki
:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.