
pawelcz3 [ Konsul ]
Jak wgrać przyśpiewki do Fify 08 za pomocą programu "Sound Maker 08"??
Jak wgrać przyśpiewki do Fify 08 za pomocą programu "Sound Maker 08"??
Szukałem na google i znalazłem ale nic się mi nie udało.
POMOCY!!!
Z góry dzięki
:)