GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Super heavy metal ruskie disko polo-czyli czego ludzie nie wymyślą.

03.02.2008
11:33
smile
[1]

adi888 [ Pretorianin ]

Super heavy metal ruskie disko polo-czyli czego ludzie nie wymyślą.

Czy mieliście kiedyś tak że oglądaliście jakiś filmik i nie mogliście go przestać oglądać?? Otóż wczoraj z qmplami oglądaliśmy filmiki w necie i jakimś dziwnym trafem natrafiliśmy na ruskie disko polo. Nie wiem czy to jest ruskie czy jeszcze może radzieckie, ale sami zobaczcie:



03.02.2008
11:36
smile
[2]

Kalino$ [ Konsul ]

<<Nie wiem czy to jest ruskie czy jeszcze może radzieckie, ale sami zobaczcie:

Ja nie miałem tak:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.