Maly_knypu [ Legionista ]
Coś urosło na ręce ?!
No właśnie...wygląda jak kurzajka(nie znam innej nazwy dla tego czegoś). Jak się tego pozbyć? Nieestetycznie wygląda. W aptece będzie jakiś środek albo może Wy znacie jakieś sposoby jak się tego czegoś pozbyć?
martusi_a [ Celestial ]
Apteka, maść.
Backside [ Generaďż˝ ]
W aptekach są dziesiątki środków - od smarowania maścią, tlenkiem srebra (bodajże) po jakieś dziwaczne sposoby ze zdrapywaniem :|.
Jak jest mała to kup w aptece co polecą - jak po 1-2 tygodniach nie będzie żadnego efektu to idź do lekarza, żeby Ci przypisał coś specjalnego.
Tiger999 [ Pretorianin ]
Zamrozic i wykruszyc
Maly_knypu [ Legionista ]
Dzięki, wybiorę się do apteki.
Tiger999 --> wiedziałem że to ktoś napisze.

sokoip [ Niggy Tardust ]
Odetnij skalpelem
(nie wklejaj zdjęcia)
A jak nie idź do lekarza
Hugunumana [ Konsul ]
wiec lepiej rob cos z tym bo potem bedziesz wygladal jak ten pan..... ----------------------->
ja kużajke odciąlem jak mialem....
ale sa na to specjalne preparaty w sztyfcie. trzeba to smarowac tym
Gromb [ Generaďż˝ ]
jestes pewien ze to kurzajka. moze to zwykle uczulenie i torbiel, ktora sama zniknie za kilka dni?
kayler01 [ Generaďż˝ ]
mogą ci kriogenicznie usunąć Zamrożą i pyk nie bedzie :D
2k8 Black4 [ Pretorianin ]
Miałem tyle maści na kurzajke i mi pomógł tylko Brodatic !
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Pokaż Pani w aptece, ona już będzie wiedziała jaki środek na to trzeba będzie zastosować.
Ja np. miałem taki preparat, który śmierdział jak klej do modeli. Nakładało się cienką warstwę tego na noc, a rano się zdrapywało taki "nibystrupek". Po kilkunastodniowej kuracji wszystko wróciło do normy.
cotton_eye_joe [ maniaq ]
zadne masci nie pomagaja. albo zamrazanie, albo wyciecie i po krzyku.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
[7] o nieee ale teraz to się życie zawaliło