GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Coś urosło na ręce ?!

03.02.2008
11:03
[1]

Maly_knypu [ Legionista ]

Coś urosło na ręce ?!

No właśnie...wygląda jak kurzajka(nie znam innej nazwy dla tego czegoś). Jak się tego pozbyć? Nieestetycznie wygląda. W aptece będzie jakiś środek albo może Wy znacie jakieś sposoby jak się tego czegoś pozbyć?

03.02.2008
11:04
[2]

martusi_a [ Celestial ]

Apteka, maść.

03.02.2008
11:05
[3]

Backside [ Generaďż˝ ]

W aptekach są dziesiątki środków - od smarowania maścią, tlenkiem srebra (bodajże) po jakieś dziwaczne sposoby ze zdrapywaniem :|.

Jak jest mała to kup w aptece co polecą - jak po 1-2 tygodniach nie będzie żadnego efektu to idź do lekarza, żeby Ci przypisał coś specjalnego.

03.02.2008
11:06
[4]

Tiger999 [ Pretorianin ]

Zamrozic i wykruszyc

03.02.2008
11:08
[5]

Maly_knypu [ Legionista ]

Dzięki, wybiorę się do apteki.


Tiger999 --> wiedziałem że to ktoś napisze.

03.02.2008
11:08
smile
[6]

sokoip [ Niggy Tardust ]

Odetnij skalpelem
(nie wklejaj zdjęcia)

A jak nie idź do lekarza

03.02.2008
11:08
[7]

Hugunumana [ Konsul ]

wiec lepiej rob cos z tym bo potem bedziesz wygladal jak ten pan..... ----------------------->


ja kużajke odciąlem jak mialem....
ale sa na to specjalne preparaty w sztyfcie. trzeba to smarowac tym


Coś urosło na ręce ?!  - Hugunumana
03.02.2008
11:09
[8]

Gromb [ Generaďż˝ ]

jestes pewien ze to kurzajka. moze to zwykle uczulenie i torbiel, ktora sama zniknie za kilka dni?

03.02.2008
11:11
[9]

kayler01 [ Generaďż˝ ]

mogą ci kriogenicznie usunąć Zamrożą i pyk nie bedzie :D

03.02.2008
11:12
[10]

2k8 Black4 [ Pretorianin ]

Miałem tyle maści na kurzajke i mi pomógł tylko Brodatic !

03.02.2008
11:14
[11]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Pokaż Pani w aptece, ona już będzie wiedziała jaki środek na to trzeba będzie zastosować.
Ja np. miałem taki preparat, który śmierdział jak klej do modeli. Nakładało się cienką warstwę tego na noc, a rano się zdrapywało taki "nibystrupek". Po kilkunastodniowej kuracji wszystko wróciło do normy.

03.02.2008
11:16
[12]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

zadne masci nie pomagaja. albo zamrazanie, albo wyciecie i po krzyku.

03.02.2008
12:34
[13]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

[7] o nieee ale teraz to się życie zawaliło

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.