GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Blueconnect w telefonie...moge??

03.02.2008
10:56
[1]

ch18 [ Konsul ]

Blueconnect w telefonie...moge??

Czy mogę mieć blueconnect'a w swojej noki n73??I czy jest mozliwośc podłączenia w innej sieci(bo mam w orange a nie chce sie prznosic do ery)z gory thx

03.02.2008
11:01
[2]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

ee..raczej nie

03.02.2008
11:03
[3]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

z tego co wiem blueconnect jest do laptopow a nie do komorek

03.02.2008
11:03
[4]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

No co Ty :P jak chcesz go podłączyć.
Możesz najwyżej zainstalować Opere i kupić pakiet Internetowy

03.02.2008
11:04
smile
[5]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Jak znajdziesz modem hsdpa który przypasuje do tej nokii to tak.

03.02.2008
11:05
[6]

ch18 [ Konsul ]

tomciu a jak kupic ten pakiet i ile on kosztuje i co oferuje??

03.02.2008
11:07
[7]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

Kup sobie palmtop'a. Ma internet i GPS, mozna wlozyc karte sim, aczkolwiek troche to kosztuje ;]

03.02.2008
11:07
[8]

Maly_knypu [ Legionista ]

Jeżeli bluconnect działa na podobnej zasadzie co np. iPlus w Plus GSM to z modemu można wyjąć kartę sim i przenieść ją do telefonu. Telefon mając skonfigurowane łącze internetowe może się łączyć z internetem. Aa no i nie wchodzi w grę uruchomienie BC na karcie z orange. Co najwyżej problem może rozwiązać adapter dual-sim(nie wiem jak to wygląda w praktyce). Jednak o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby kupić kartę w plusie i aktywować pakiet internetowy 20MB kodem 121*11*05# Pakiet na cały miesiąc wystarcza przy średnim użytkowaniu. Jest jeszcze pakiet 50MB za 10 zł ale jak dla mnie byłby za duży.

03.02.2008
11:19
smile
[9]

Morbus [ TIR DRIVER ]

a ja gdy jestem w trasie w PL i nie mam zasiegu wi fi podpinam moja komoreczke m600i do laptopa aktywuje kod w plusie za 10zl na miesiac i probem z glowy nawet chodzi ok do gola sprawdzenia poczty i siedzeniu na GG wystarcza :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.