GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuję themów

03.02.2008
10:48
smile
[1]

polak111 [ T42 ]

Poszukuję themów

Poszukuję themów i ikon to Auslogic Visual Styler. Kiedyś wystarczyło wcisnąć w programie pewien button i wyświetlała się strona gdzie można było pobrać themy i ikony. Teraz tej strony nie ma.
Skąd pobrać te dodatki ?

03.02.2008
11:06
[2]

polak111 [ T42 ]

up

03.02.2008
12:07
smile
[3]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

za kilka minut ci odpowiem poczekaj chwilę

03.02.2008
12:49
smile
[4]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

W programie faktycznie jest odnośnik do ściągnięcia nowych themesów, ale strona nie istnieje jednakże można ten problem rozwiązać w następujący sposób:

program ten rozpoznaje takie rodzaje plików avs*, tvs*, *exe, *theme, *mss
więc większość skórek na stronach mają właśnie takie formaty, czyli ściągasz ze strony np. stardock.com którąś skórkę zapisujesz na dysku, otwierasz program klikasz add new themes szukasz wcześniej ściągniętej skórki klikasz otwórz i masz nową skórkę w programie.

how simple is that?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.