
Śmiałuś [ Konsul ]
dzieci(neo)?
Bez komentarza

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
X_x

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
padlem

Hugunumana [ Konsul ]
OMG!!!!

polak111 [ T42 ]
psycho kat

Igierr [ Isilven ]
O LOL!!
kamil1153 [ Konsul ]
Moja rada
jak jecie nie ogladajcie tego filmiku bo sie zakstuszicie sie smichu <lol2>

Tiger999 [ Pretorianin ]
Ja pier....
GumiS™ [ Pretorianin ]
ogółem już dawno widziałem ale...
Catch The Pokemon!
Trochę patologia żeby tak z karty się cieszyć, bo rzadka... Albo odblaskowa ;p

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
No i złapał je wszystkie...

gruby99999 [ Konsul ]
lol??
Bechemoth [ Konsul ]
no tak dzieci nep zalewają swiat...

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Bulbasaur!
Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
Co się dziwicie, trafił jakiegoś bardzo rzadkiego rara, to się cieszy. Dla niego to jak wygrana w totka :)

Api15 [ dziwny człowiek... ]
No, śmiesznie się cieszy :)