GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kazdy moze byc policjantem.

03.02.2008
03:33
[1]

sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]

kazdy moze byc policjantem.



ogladajcie, pewnie bedzie z tego glosna sprawa sadowa :)))

03.02.2008
03:35
smile
[2]

APG2008 [ Junior ]

Jakoś nie wierzę że to real, sory. Kolejny głupi żart ;|

03.02.2008
04:37
[3]

Loczek [ El Loco Boracho ]

APG2008: długo myślałeś żeby na to wpaść? :)

Gratulacje za spostrzegawczość

03.02.2008
07:48
[4]

Ruinort [ Jónior ]

pomysł nawet fajny

filmik do kitu

03.02.2008
09:04
[5]

Morbus [ TIR DRIVER ]

hmm a ja myslem ze to bedzie "brama na wesele" :) i nie wiem czy to tak nie bylo... jesli nie to sa albo bardzo odwazni albo bardzo glupi :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.