sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]
kazdy moze byc policjantem.
ogladajcie, pewnie bedzie z tego glosna sprawa sadowa :)))

APG2008 [ Junior ]
Jakoś nie wierzę że to real, sory. Kolejny głupi żart ;|
Loczek [ El Loco Boracho ]
APG2008: długo myślałeś żeby na to wpaść? :)
Gratulacje za spostrzegawczość
Ruinort [ Jónior ]
pomysł nawet fajny
filmik do kitu
Morbus [ TIR DRIVER ]
hmm a ja myslem ze to bedzie "brama na wesele" :) i nie wiem czy to tak nie bylo... jesli nie to sa albo bardzo odwazni albo bardzo glupi :P