B_o_o_S [ Legionista ]
VIP na stronie MPGH.NET
witam chcialem sie zapytac czy ktos ma tam Vip-a jesli tak to prosze o kontakt ...... jezeli nie to czy zna ktos jakis trick zeby to obejsc ;P