Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
Wysypka - czy powinienem sie martwic?
Przed chwila zauwazylem ze na obu przed ramionach czerwone plamy - znaczy taka jedna duza na kazdym
po dokładniejszych ogledzinach (xD) odkrylem ze w wiellu innych miejscach (placy ,uda) mam to samo - cieple czerwone plamy :o
jako ze ciezko skoczyc teraz do jakiegos lekarza - czy ktos moglby po podanym opisie powiedziec co z tym zrobic?
samo przejdzie czy np jak najszybciej do lekarza?
wiem ze troche (mocno) nie gramatycznie napisane ale wiecie pozno jest no i sobota :P
Łyczek [ Legend ]
Może to łupież Gilberta ?
techi [ Kami ]
Pójdź w poniedziałek do dermatologa. Simple.
Nie umrzesz w ciągu 2 dni;)