GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wysypka - czy powinienem sie martwic?

03.02.2008
00:05
[1]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

Wysypka - czy powinienem sie martwic?

Przed chwila zauwazylem ze na obu przed ramionach czerwone plamy - znaczy taka jedna duza na kazdym


po dokładniejszych ogledzinach (xD) odkrylem ze w wiellu innych miejscach (placy ,uda) mam to samo - cieple czerwone plamy :o

jako ze ciezko skoczyc teraz do jakiegos lekarza - czy ktos moglby po podanym opisie powiedziec co z tym zrobic?

samo przejdzie czy np jak najszybciej do lekarza?


wiem ze troche (mocno) nie gramatycznie napisane ale wiecie pozno jest no i sobota :P

03.02.2008
00:06
[2]

Łyczek [ Legend ]

Może to łupież Gilberta ?

03.02.2008
00:07
[3]

techi [ Kami ]

Pójdź w poniedziałek do dermatologa. Simple.
Nie umrzesz w ciągu 2 dni;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.