
!Kenny! [ Junior ]
Cyber Technology czyli.. z technologią na Ty! [1]
Witam, tak pomyślałem aby stworzyć wątek seryjny, w którym dyskutować będziemy o najnowszych technologiach, nowinkach ze świata komputerów, nowościach na półkach RTV&AGD itd.
Mały Regulamin
1. Jak już wspomniałem, rozmawiamy tutaj o nowinkach technicznych ze świata itd.
2. Bardzo proszę liczyć się ze zdaniem każdego kto pisze, nie wyzywać, nie bić, nie rzucać w nich ziemniakami. :)
3. Jeżeli tego typu dyskusje Cię nie obchodzą, nie pisz! Zachowaj swoje zdanie dla siebie..
END
Stali Bywalcy
---------------------
!Kenny!
*Do listy stałych bywalców możesz dodać się pisząc post o treści ..
Stali Bywalcy : Swój nick
------------------------------------------------------------------------------------------------
Więc jako pierwszy rzucę taki temat o iPodach!? Na prawdę dobry przenośny odtwarzacz czy kolejny krzyk mody?
Jeżeli macie jakieś inne pomysły na temat to rzucajcie śmiało :)
!Kenny! [ Junior ]
^up^