Uowca Duchuw [ Legionista ]
Wzruszające, przejmujące utwory rockowo/metalowe
Coś jak Unforgiven i Nothing Else Matters Metalliki, Zombie od Cranberries i inne. Znacie inne?
No i Apocaliptykę znam.
Kasha_Krk [ Konsul ]
Mnie tam jeszcze żadna piosenka nie wzruszyła.
Marilyn Manson - This is the New Shit - już sam tytuł wiele mówi..
A tak serio ;P to przejęła mnie Kazik & Kult - Dom wschodzącego słońca
Łyczek [ Legend ]
Nie lubię ogólnie rocka i metalu ale może Aerosmith - I Don't Wanna Miss A Thing ?

Shreddy [ Pretorianin ]
Z tego co mi aktualnie do głowy przychodzi - Stairway to Heaven Zeppelinów, Brothers in Arms - Dire Straits, Mad World - Michael Andrews bodajże, Wish You Were Here Floydów.
Uowca Duchuw [ Legionista ]
Może przesadziłem z tym wzruszaniem, chodziło mi o ładne i w miarę spokojne utwory.
Dzięki :)
xanat0s [ Wind of Change ]
Tak na szybko:
Guns N' Roses - November Rain
Pink Floyd - Shine on You Crazy Diamond (obie częsci)
[edit]
Zaraz. Rockowo albo metalowe, czy rockowo-metalowe? Bo to zmienia postać rzeczy ;p

ronn [ moralizator ]
Tylko ta piosenka, i tylko to wykonanie. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz. Muzyka i teskt. Mnie zawsze rozwala :)
Live @ Jarocin 93'
[oczywiście, Kult - 6 lat później]
Jamkonorek [ GTA IV ]
Guns N' Roses - November Rain
kocham ten utwór :)
a może Bohemian Rapsody - Queen albo Show must go on :)
TAk, Don't Cry też fajne :))
A możę Tears in heaven Claptona ?
kasztaneczuszek® [ po prostu Kasztan ! ]
nie wiem czy to rockowe ale mnie sie podoba - z soundtracku Hooligans - Terence Jay - One Blood, do tego może jeszcze Within Temptation - Wish You Were Here.. a tak to mi nic do głowy nie przychodzi raczej.. ooo.. może Guns N' Roses--Don't Cry ? :)
Ellanel [ Astral Traveler ]
Cała płyta Harbour Of Tears grupy Camel. Można się rozpłakać już po pierwszym utworze Irish Air. Polecam z całego serca :) Czy w ogóle są na forum jacyś fani twórczości Latimera i spółki?
kamyk_samuraj [ Senator ]
Metallica - One, Fade to black
Megadeth - Promises, A tout le monde
Jason Becker - Altitudes, Black stallion jam, Air, Primal (zreszta - wszystko jesli zna sie biografie Jasona)

Uowca Duchuw [ Legionista ]
"Rockowo albo metalowe, czy rockowo-metalowe"
Mogą być takie, takie i takie, a nawet metalowo-metalowe i rockowo-rockowe. Chociaż najbardziej podoba mi się Metallica i chciałbym utwory zbliżone najbardziej do niej.
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Stone Sour: Bother, Through Glass
Slipknot: Circle, Vermillion part 2
Staind: It's Been Awhile
Creed: With Arms Wide Open, One Last Breath
I mój faworyt : Hunter - Pomiędzy Niebem a Piekłem
Kasha_Krk [ Konsul ]
Red hot chilli peppers - Under the bridge (jest też City Of Angels czy jakoś tak ale to to samo)
Green Day - Wake Me Up When September Ends
Myslovitz - Chciałbym umrzeć z miłości

Lilus [ Feline da Housecat ]
Marilyn Manson "Tourniquet", "The Nobodies"
The Doors "The End"
Oomph! "Das Letzte Streichholz"
Black Sabbath "Changes"
Guns n Roses "Don't Cry"
A Perfect Circle "3 Libras"
kumkacz [ Legionista ]
Spróbuj tego:
Manowar - Master Of The Wind
Happysad - Z pamiętnika młodej zielarki :P
Pidżama Porno - Pryszcze
Bruce Dickinson - Tears Of The Dragon
Scorpions - Send me an angel
Iron Maiden - Wasting Love, Children of the damned
oj dużo tego jeszcze... lepiej powiedz na jaką okazję
martusi_a [ Celestial ]
Jakieś 70% twórczości Anathemy i 90% Antimattera. ;)
Anathema:
Are you there?
One last goodbye
A natural disaster
Flying
Antimatter:
The weight of the world
Lost control
Leaving Eden
Another face in the window
Nine Inch Nails:
All that could have been
Leaving hope
Jamkonorek [ GTA IV ]
Rammstein - Ohne Dich :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Cały album Kwoon - Tales And Dreams jest cholernie przejmujący. :)

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Przejrzyj, może coś z tych Ci podejdzie:
After Midnight Project - Take Me Home
Poets of the Fall - Late Goodbye
Nickelback - Hero
Ana Johnsson - We Are
Godsmack - I Stand Alone
Limp Bizkit - Behind Blue Eyes
Evanescence - Bring Me To Life
Evanescence - My Immortal
Evanescence - Eternal
Evanescence - Lithium
Linkin Park - Numb
Linkin Park - From the Inside
Linkin Park - My December
Linkin Park - Valentines Day
Linkin Park - Somewhere I Belong
martusi_a [ Celestial ]
O, i jeszcze Archive - Again.
mery --> ciekawe, ciekawe skąd to znasz.. :>
kumkacz [ Legionista ]
Tak mi się przypomniało:
Primal Fear - In memory

Feriner [ Pretorianin ]
Guns n Roses- Don't Cry
Black Sabbath- Changes"
moje ulubione
boskijaro [ Legend ]
Coldplay - The Scientist
c_N_mooris [ Pretorianin ]
Sprawdź:

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Aen_ka >>> Już w pewnych wątkach wspominałem Twe dobre imię z racji owego albumiku. =]
Album jest po prostu genialny i żadne Mum, Sigur Ros, Portishead tak mną nie pozamiatały!
Ba! Nawet żaden z albumów ukochanego Lamba nie był w pełni tak idealnym dziełem jak "Tales And Dreams", bowiem tylko część utworów mi się podobała, a krążek Kwoona w całości jest perfekcyjny i niewiele mu w geniuszu brakuje do dzieła Boga, czyli "Salamatu". ;D

Stinger [ Icky Thump ]
Polecam:
Blackmore's Night - Ocean Gypsy
Pearl Jam - Black
Dream Theater - Space Dye Vest
Alice in Chains - Down in a hole

Viroxis [ Generaďż˝ ]
Nie wiem czy wzruszające, ale na pewno warta odsłuchania ;-)
Ozzy Osbourne - Dreamer
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Guns N' Roses - Knocking On A Heaven's Door
Trivium - And Sadness Will Sear
Avenged Sevenfold - I Won't See You Tonight (Part 1)
Bullet For My Valentine - Deliver Us From Evil
-Wolver [ Konsul ]
Bruce Dickinson - Tears of the Dragons
Arxel [ Legend ]
Natasha Bedingfield - Soulmate
Linkin Park - What I've Done
edit
Nickelback - How You Remind Me
+ inne, które zostały już wyżej wymienione: Nickelback - Hero, Aerosmith - I Don't Wanna Miss A Thing etc...
Ja również dziękuje za inne utworki... W sam raz na dzisiejszy dzień...
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Avenged Sevenfold - Seize the day
Yakeem [ Pretorianin ]
Devourment - Serial Cocksucker
kiub@ [ Zagubiony ]
Nie ma takich ;PP

Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Skunk Anansie - You'll Follow Me Down
Aerosmith - Dream On
Uriah Heep - Lady in Black

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]
Moje typy:
1. Green Day - Wake Me Up When September Ends (uznałem tą piosenkę za mój życiowy hymn)
2. My Chemical Romance - The Ghost Of You
3. My Chemical Romance - I Don't Love You
4. Green Day - Macy's Day Parade
5. 30 Seconds To Mars - The Kill
6. Avril Lavigne - When Your Gone
7. Billy Talent - Surrender
8. Green Day - Are We The Waiting
9. Myslovitz - Chciałbym Umrzeć Z Miłości
10. Myslovitz - Dla Ciebie
11. Myslovitz - Nocnym Pociągiem Aż Do Końca Świata
12. Nickelback - Far Away
13. Plain White T's - Hey There, Delilah
14. Secondhand Serenade - Your Call
15. One Republic - Apologize (bez ciulowego Timbalanda)
16. Green Day & U2 - The Saints Are Coming
17. Green Day - Working Class Hero
18. Szymon Wydra & Carpe Diem - Pozwól Mi Lepszym Być
19. Szymon Wydra & Carpe Diem - Bezczas
20. Queen - We Are The Champions :P
Jednym słowem - uwielbiam rockowe ballady!
Friden [ Konsul ]
Kat - Głos z Ciemności :D
A tak na poważnie sprawdź takie pozycje jak:
Iron Maiden - Remember Tomorrow
Paul Di'Anno - The Living Dead
peter123456 [ Sun of a Beach ]
Oj, pełno tego (oczywiście jeśli dopuszczamy do siebie informację, że rok i metal to nie tylko te "ostre" piosenki).
Np. Cokolwiek Coldplayu :P
Ale i tak najbardziej wzrusza mnie chyba Moja i Twoja nadzieja Heyu :]

scofield132 [ Pretorianin ]
nie wiem czy ktoś tu wymienił ten tytuł jak tak to sorki-Simple Plan - Untitled....na serio super....
ps.teledysk jest też fajny!!
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Borknagar - płyta Origin :)
GBreal.II [ floydian ]
Blackfield - The End of the World
Blackfield - Cloudy Now
Blackfield - Hello
Collage - Living In The Moonlight
Dire Straits - Brothers in Arms
Dream Theater - Anna Lee
Dream Theater - Through Her Eyes
Dream Theater - One Last Time
King Crimson - Epitaph
Marillion - Kayleigh
Pink Floyd - Wish You Were Here
Pink Floyd - Comfortably Numb
Pink Floyd - Hey You
Pink Floyd - Us and Them
Porcupine Tree - Lazarus
Porcupine Tree - Sentimental
Satellite - Don't Walk Away in Silence
Pogrubione polecam szczegolnie.
milanista [ Brother Of Metal ]
Manowar - Heart Of Steel
Led Zeppelin - No Quarter
Nevermore - Believe In Nothing
Iron Maiden - Afraid To Shoot Strangers
Lita Ford & Ozzy Osbourne - Close My Eyes Forever
Black Sabbath - Black Sabbath
Judas Priest - Fever
Manowar - Master Of The Wind
Kat - Łza Dla Cieniow Minionych
King Crimson - Epitaph
Led Zeppelin - Babe I'm Gonna Leave You
Ozzy Osbourne - Mama I'm Coming Home
Pink Floyd - Eclipse, Shine On You Crazy Diamond, Wish You Were Here, The Great Gig In The Sky, Comfortably Numb, High Hopes
Guns N' Roses - November Rain, Don't Cry
Dzem - Sen O Victorii, List do M
Rammstein - Mutter
Scorpions - Still Loving You, Daddy's Girl, When The Smoke Is Going Down
The Doors - The End

Orl@ndo [ Blade Runner ]
Tenacious D - Fuck Her Gently

Arxel [ Legend ]
Bardzo fajny kawałek Orlando :D
I ten tekst... :D
leszo [ I Can't Dance ]
Dżem:
Ostatnie widzenie
Klosz
Cała w trawie
Miliony srebrnych łez
Niewinni i ja
Najemnik II
Grabixon1987 [ Pretorianin ]
Dżem - LIST DO M
SEN O VICTORII
powerchess [ Centurion ]
Helloween - Forever And One (Neverland) (1996)
Helloween - Light The Universe (2006)
Helloween A Tale that Wasn't Right
Hammerfall - Always Will Be
Hammerfall - Remember Yesterday
Hammerfall - Glory To The Brave (Video Clip)
HammerFall - always will Be
The Fallen One - HAMMERFALL ~ Final Fantasy VII AC
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
In The Woods - Empty Room
Najbardziej wzruszajaco przejmujacy utwor jaki znam
hugo [ v5 ]
Od siebie:
Archive - Goodbye
Pink Floyd - uh, cała płyta "Dark Side of the Moon"
Queen - This are the days of our lives, Who wants to live forever,
Dżem - List do M.
‹offtopic›
xanat0s -=> heh, właśnie zauważyłem że wylądowałeś u mnie w "Sąsiadach" na last.fm ;)
‹/offtopic›
Madzius888 [ Pretorianin ]
Katatonia - Deliberation
Nightwish&Sonata arctica - Beauty&Beast
Within Temptation - Somewhere
Hunter - Kiedy umieram
Closterkeller - Śniło
Delight - Mój błękit

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Sarah Brightman & Andrea Bochelli - Sleep Tight
Alter Bridge - Broken Wings
Scorpions - Send Me An Angel
Scorpions - Wind of Change
Ps: Co do Inforgiven lepsze jest w wykonaniu Metallic'i

Viroxis [ Generaďż˝ ]
Evanescence - Hello
..teraz sobie jeszcze przypomniałem ;-)
pawcyk3 [ Manchester United Fan ]
Iron Maiden - Infinite Dreams
Dla mnie przejmujące :)
MasterDD [ :-D ]
Megadeth : Diadems, Primises
Metallica : Fade to Black, Welcome Home(Sanitarium), Orion, Unforgiven, Turn the Page
Lenny Kravitz : I Belong To You, Believe in me, Again
Foks!k [ SunShine ]
To ja Upnę :) Bo utwory sa Zaj***ste :D
Mikami [ Konsul ]
Within Temptation - Angels
Nightwish - Sleeping Sun
Artrosis - Pośród Kwiatów i Cieni