GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wzruszające, przejmujące utwory rockowo/metalowe

02.02.2008
22:52
[1]

Uowca Duchuw [ Legionista ]

Wzruszające, przejmujące utwory rockowo/metalowe

Coś jak Unforgiven i Nothing Else Matters Metalliki, Zombie od Cranberries i inne. Znacie inne?
No i Apocaliptykę znam.

02.02.2008
23:01
[2]

Kasha_Krk [ Konsul ]

Mnie tam jeszcze żadna piosenka nie wzruszyła.

Marilyn Manson - This is the New Shit - już sam tytuł wiele mówi..

A tak serio ;P to przejęła mnie Kazik & Kult - Dom wschodzącego słońca

02.02.2008
23:02
[3]

Łyczek [ Legend ]

Nie lubię ogólnie rocka i metalu ale może Aerosmith - I Don't Wanna Miss A Thing ?

02.02.2008
23:03
smile
[4]

Shreddy [ Pretorianin ]

Z tego co mi aktualnie do głowy przychodzi - Stairway to Heaven Zeppelinów, Brothers in Arms - Dire Straits, Mad World - Michael Andrews bodajże, Wish You Were Here Floydów.

02.02.2008
23:04
[5]

Uowca Duchuw [ Legionista ]

Może przesadziłem z tym wzruszaniem, chodziło mi o ładne i w miarę spokojne utwory.
Dzięki :)

02.02.2008
23:06
[6]

xanat0s [ Wind of Change ]

Tak na szybko:

Guns N' Roses - November Rain
Pink Floyd - Shine on You Crazy Diamond (obie częsci)

[edit]

Zaraz. Rockowo albo metalowe, czy rockowo-metalowe? Bo to zmienia postać rzeczy ;p

02.02.2008
23:09
smile
[7]

ronn [ moralizator ]

Tylko ta piosenka, i tylko to wykonanie. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz. Muzyka i teskt. Mnie zawsze rozwala :)



Live @ Jarocin 93'

[oczywiście, Kult - 6 lat później]

02.02.2008
23:09
[8]

Jamkonorek [ GTA IV ]

Guns N' Roses - November Rain
kocham ten utwór :)
a może Bohemian Rapsody - Queen albo Show must go on :)

TAk, Don't Cry też fajne :))

A możę Tears in heaven Claptona ?

02.02.2008
23:10
[9]

kasztaneczuszek® [ po prostu Kasztan ! ]

nie wiem czy to rockowe ale mnie sie podoba - z soundtracku Hooligans - Terence Jay - One Blood, do tego może jeszcze Within Temptation - Wish You Were Here.. a tak to mi nic do głowy nie przychodzi raczej.. ooo.. może Guns N' Roses--Don't Cry ? :)

02.02.2008
23:10
[10]

Ellanel [ Astral Traveler ]

Cała płyta Harbour Of Tears grupy Camel. Można się rozpłakać już po pierwszym utworze Irish Air. Polecam z całego serca :) Czy w ogóle są na forum jacyś fani twórczości Latimera i spółki?

02.02.2008
23:10
[11]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Metallica - One, Fade to black
Megadeth - Promises, A tout le monde
Jason Becker - Altitudes, Black stallion jam, Air, Primal (zreszta - wszystko jesli zna sie biografie Jasona)

02.02.2008
23:11
smile
[12]

Uowca Duchuw [ Legionista ]

"Rockowo albo metalowe, czy rockowo-metalowe"
Mogą być takie, takie i takie, a nawet metalowo-metalowe i rockowo-rockowe. Chociaż najbardziej podoba mi się Metallica i chciałbym utwory zbliżone najbardziej do niej.

02.02.2008
23:14
[13]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Stone Sour: Bother, Through Glass
Slipknot: Circle, Vermillion part 2
Staind: It's Been Awhile
Creed: With Arms Wide Open, One Last Breath

I mój faworyt : Hunter - Pomiędzy Niebem a Piekłem

02.02.2008
23:16
[14]

Kasha_Krk [ Konsul ]

Red hot chilli peppers - Under the bridge (jest też City Of Angels czy jakoś tak ale to to samo)
Green Day - Wake Me Up When September Ends
Myslovitz - Chciałbym umrzeć z miłości

02.02.2008
23:18
smile
[15]

Lilus [ Feline da Housecat ]

Marilyn Manson "Tourniquet", "The Nobodies"
The Doors "The End"
Oomph! "Das Letzte Streichholz"
Black Sabbath "Changes"
Guns n Roses "Don't Cry"
A Perfect Circle "3 Libras"

02.02.2008
23:23
[16]

kumkacz [ Legionista ]

Spróbuj tego:
Manowar - Master Of The Wind
Happysad - Z pamiętnika młodej zielarki :P
Pidżama Porno - Pryszcze
Bruce Dickinson - Tears Of The Dragon
Scorpions - Send me an angel
Iron Maiden - Wasting Love, Children of the damned

oj dużo tego jeszcze... lepiej powiedz na jaką okazję

02.02.2008
23:25
[17]

martusi_a [ Celestial ]

Jakieś 70% twórczości Anathemy i 90% Antimattera. ;)

Anathema:
Are you there?
One last goodbye
A natural disaster
Flying

Antimatter:
The weight of the world
Lost control
Leaving Eden
Another face in the window

Nine Inch Nails:
All that could have been
Leaving hope

02.02.2008
23:29
[18]

Jamkonorek [ GTA IV ]

Rammstein - Ohne Dich :)

02.02.2008
23:30
smile
[19]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Cały album Kwoon - Tales And Dreams jest cholernie przejmujący. :)

02.02.2008
23:47
smile
[20]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Przejrzyj, może coś z tych Ci podejdzie:

After Midnight Project - Take Me Home


Poets of the Fall - Late Goodbye


Nickelback - Hero


Ana Johnsson - We Are


Godsmack - I Stand Alone


Limp Bizkit - Behind Blue Eyes


Evanescence - Bring Me To Life


Evanescence - My Immortal


Evanescence - Eternal


Evanescence - Lithium


Linkin Park - Numb


Linkin Park - From the Inside


Linkin Park - My December


Linkin Park - Valentines Day


Linkin Park - Somewhere I Belong

02.02.2008
23:48
[21]

martusi_a [ Celestial ]

O, i jeszcze Archive - Again.

mery --> ciekawe, ciekawe skąd to znasz.. :>

02.02.2008
23:48
[22]

kumkacz [ Legionista ]

Tak mi się przypomniało:
Primal Fear - In memory

02.02.2008
23:50
smile
[23]

Feriner [ Pretorianin ]

Guns n Roses- Don't Cry
Black Sabbath- Changes"

moje ulubione

02.02.2008
23:51
[24]

boskijaro [ Legend ]

Coldplay - The Scientist

02.02.2008
23:51
[25]

c_N_mooris [ Pretorianin ]

Sprawdź:



02.02.2008
23:52
smile
[26]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Aen_ka >>> Już w pewnych wątkach wspominałem Twe dobre imię z racji owego albumiku. =]

Album jest po prostu genialny i żadne Mum, Sigur Ros, Portishead tak mną nie pozamiatały!
Ba! Nawet żaden z albumów ukochanego Lamba nie był w pełni tak idealnym dziełem jak "Tales And Dreams", bowiem tylko część utworów mi się podobała, a krążek Kwoona w całości jest perfekcyjny i niewiele mu w geniuszu brakuje do dzieła Boga, czyli "Salamatu". ;D

03.02.2008
00:21
smile
[27]

Stinger [ Icky Thump ]

Polecam:

Blackmore's Night - Ocean Gypsy
Pearl Jam - Black
Dream Theater - Space Dye Vest
Alice in Chains - Down in a hole

03.02.2008
12:14
smile
[28]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

Nie wiem czy wzruszające, ale na pewno warta odsłuchania ;-)

Ozzy Osbourne - Dreamer

03.02.2008
12:21
[29]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Guns N' Roses - Knocking On A Heaven's Door
Trivium - And Sadness Will Sear
Avenged Sevenfold - I Won't See You Tonight (Part 1)
Bullet For My Valentine - Deliver Us From Evil

03.02.2008
12:34
[30]

-Wolver [ Konsul ]

Bruce Dickinson - Tears of the Dragons

03.02.2008
12:55
[31]

Arxel [ Legend ]

Natasha Bedingfield - Soulmate


Linkin Park - What I've Done


edit
Nickelback - How You Remind Me


+ inne, które zostały już wyżej wymienione: Nickelback - Hero, Aerosmith - I Don't Wanna Miss A Thing etc...

Ja również dziękuje za inne utworki... W sam raz na dzisiejszy dzień...

03.02.2008
12:59
[32]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Avenged Sevenfold - Seize the day

03.02.2008
13:05
[33]

Yakeem [ Pretorianin ]

Devourment - Serial Cocksucker

03.02.2008
13:06
[34]

kiub@ [ Zagubiony ]

Nie ma takich ;PP

03.02.2008
13:09
smile
[35]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Skunk Anansie - You'll Follow Me Down


Aerosmith - Dream On


Uriah Heep - Lady in Black

03.02.2008
13:23
smile
[36]

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]

Moje typy:
1. Green Day - Wake Me Up When September Ends (uznałem tą piosenkę za mój życiowy hymn)
2. My Chemical Romance - The Ghost Of You
3. My Chemical Romance - I Don't Love You
4. Green Day - Macy's Day Parade
5. 30 Seconds To Mars - The Kill
6. Avril Lavigne - When Your Gone
7. Billy Talent - Surrender
8. Green Day - Are We The Waiting
9. Myslovitz - Chciałbym Umrzeć Z Miłości
10. Myslovitz - Dla Ciebie
11. Myslovitz - Nocnym Pociągiem Aż Do Końca Świata
12. Nickelback - Far Away
13. Plain White T's - Hey There, Delilah
14. Secondhand Serenade - Your Call
15. One Republic - Apologize (bez ciulowego Timbalanda)
16. Green Day & U2 - The Saints Are Coming
17. Green Day - Working Class Hero
18. Szymon Wydra & Carpe Diem - Pozwól Mi Lepszym Być
19. Szymon Wydra & Carpe Diem - Bezczas
20. Queen - We Are The Champions :P

Jednym słowem - uwielbiam rockowe ballady!

03.02.2008
13:44
[37]

Friden [ Konsul ]

Kat - Głos z Ciemności :D

A tak na poważnie sprawdź takie pozycje jak:
Iron Maiden - Remember Tomorrow
Paul Di'Anno - The Living Dead

03.02.2008
14:16
[38]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Oj, pełno tego (oczywiście jeśli dopuszczamy do siebie informację, że rok i metal to nie tylko te "ostre" piosenki).

Np. Cokolwiek Coldplayu :P
Ale i tak najbardziej wzrusza mnie chyba Moja i Twoja nadzieja Heyu :]

03.02.2008
14:19
smile
[39]

scofield132 [ Pretorianin ]

nie wiem czy ktoś tu wymienił ten tytuł jak tak to sorki-Simple Plan - Untitled....na serio super....

ps.teledysk jest też fajny!!

03.02.2008
15:14
[40]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Borknagar - płyta Origin :)

03.02.2008
15:25
[41]

GBreal.II [ floydian ]

Blackfield - The End of the World
Blackfield - Cloudy Now
Blackfield - Hello
Collage - Living In The Moonlight
Dire Straits - Brothers in Arms
Dream Theater - Anna Lee
Dream Theater - Through Her Eyes
Dream Theater - One Last Time
King Crimson - Epitaph
Marillion - Kayleigh
Pink Floyd - Wish You Were Here
Pink Floyd - Comfortably Numb
Pink Floyd - Hey You
Pink Floyd - Us and Them

Porcupine Tree - Lazarus
Porcupine Tree - Sentimental
Satellite - Don't Walk Away in Silence


Pogrubione polecam szczegolnie.

03.02.2008
17:06
[42]

milanista [ Brother Of Metal ]

Manowar - Heart Of Steel
Led Zeppelin - No Quarter
Nevermore - Believe In Nothing
Iron Maiden - Afraid To Shoot Strangers
Lita Ford & Ozzy Osbourne - Close My Eyes Forever
Black Sabbath - Black Sabbath
Judas Priest - Fever
Manowar - Master Of The Wind
Kat - Łza Dla Cieniow Minionych
King Crimson - Epitaph
Led Zeppelin - Babe I'm Gonna Leave You
Ozzy Osbourne - Mama I'm Coming Home
Pink Floyd - Eclipse, Shine On You Crazy Diamond, Wish You Were Here, The Great Gig In The Sky, Comfortably Numb, High Hopes
Guns N' Roses - November Rain, Don't Cry
Dzem - Sen O Victorii, List do M
Rammstein - Mutter
Scorpions - Still Loving You, Daddy's Girl, When The Smoke Is Going Down
The Doors - The End

03.02.2008
17:06
smile
[43]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Tenacious D - Fuck Her Gently

03.02.2008
17:12
smile
[44]

Arxel [ Legend ]

Bardzo fajny kawałek Orlando :D
I ten tekst... :D

03.02.2008
17:42
[45]

leszo [ I Can't Dance ]

Dżem:

Ostatnie widzenie
Klosz
Cała w trawie
Miliony srebrnych łez
Niewinni i ja
Najemnik II

03.02.2008
17:59
[46]

Grabixon1987 [ Pretorianin ]

Dżem - LIST DO M
SEN O VICTORII

03.02.2008
18:29
[47]

powerchess [ Centurion ]

Helloween - Forever And One (Neverland) (1996)

Helloween - Light The Universe (2006)

Helloween A Tale that Wasn't Right
Hammerfall - Always Will Be

Hammerfall - Remember Yesterday

Hammerfall - Glory To The Brave (Video Clip)

HammerFall - always will Be
The Fallen One - HAMMERFALL ~ Final Fantasy VII AC

03.02.2008
19:52
[48]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

In The Woods - Empty Room

Najbardziej wzruszajaco przejmujacy utwor jaki znam

03.02.2008
20:11
[49]

hugo [ v5 ]

Od siebie:

Archive - Goodbye
Pink Floyd - uh, cała płyta "Dark Side of the Moon"
Queen - This are the days of our lives, Who wants to live forever,
Dżem - List do M.


‹offtopic›

xanat0s -=> heh, właśnie zauważyłem że wylądowałeś u mnie w "Sąsiadach" na last.fm ;)

‹/offtopic›

03.02.2008
20:18
[50]

Madzius888 [ Pretorianin ]

Katatonia - Deliberation

Nightwish&Sonata arctica - Beauty&Beast

Within Temptation - Somewhere

Hunter - Kiedy umieram

Closterkeller - Śniło

Delight - Mój błękit

03.02.2008
20:29
smile
[51]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Sarah Brightman & Andrea Bochelli - Sleep Tight
Alter Bridge - Broken Wings
Scorpions - Send Me An Angel
Scorpions - Wind of Change

Ps: Co do Inforgiven lepsze jest w wykonaniu Metallic'i

07.02.2008
12:33
smile
[52]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

Evanescence - Hello

..teraz sobie jeszcze przypomniałem ;-)

07.02.2008
12:45
[53]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

Iron Maiden - Infinite Dreams
Dla mnie przejmujące :)

07.02.2008
12:45
[54]

MasterDD [ :-D ]

Megadeth : Diadems, Primises

Metallica : Fade to Black, Welcome Home(Sanitarium), Orion, Unforgiven, Turn the Page

Lenny Kravitz : I Belong To You, Believe in me, Again

04.03.2008
19:23
[55]

Foks!k [ SunShine ]

To ja Upnę :) Bo utwory sa Zaj***ste :D

04.03.2008
19:28
[56]

Mikami [ Konsul ]

Within Temptation - Angels
Nightwish - Sleeping Sun
Artrosis - Pośród Kwiatów i Cieni

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.