mycha921 [ Invisible ]
Jakie gry COOP po necie ?
Jest sobota, a my z kumplem zagralibyśmy chętnie razem w jakiś tytuł, ale w trybie współpracy. SWAT4 nam się znudził, splinter cell chaos theory wypróbujemy jutro.
Szukam tytułów komercyjnych jak i freeware.
Mile widziane są wszelkie propozycje. Najlepiej, jeśli będzie to gra akcji.

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Codename: Outbreak (znana również jako Venom)
Serious Sam
Więcej na razie nie pamiętam...
EDIT: req--> Q1 i Q2 miały cooperative? xD

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Moze Commandos 2? :-)
req_ [ wet and dirty ]
Quake 1, 2
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Gears of War
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
GRAW, GRAW2, Boiling Point: Road to Hell oraz chyba Splintery i R6.
Feriner [ Pretorianin ]
GOW
Backside [ Generaďż˝ ]
Całkiem niezłe jest Codename: Denied Ops. Gra nie jest wybitna, ale jest sporo akcji.
Polecam demko - chorobliwie krótkie (5min?) i nie pozostawia wrażenia geniuszu, ale też nie tak źle nastraja do pełnej.
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Hmm... po LANie/hotseat możesz spróbować Heroes III z dodatkami, Jazz Jackrabbit 2, może Wolf:ET.
adamb6 [ Pretorianin ]
Armed Assault?
swee [ Gunslinger ]
fajny coop miał AvP 1 - troche bezsensowny, ale dwóch marines na armie alienów znacznie zwięksa fun płynący z rozgrywki. Opierając się na info z neta to najlepszy coop ma Chaos Theory

D3O [ Konsul ]
Operation Flashpoint :)

Bart2233 [ Konsul ]
Kane & Lynch!
Ewentualnie następce Operation Flashpoint Armed Assault

.:Jj:. [ The Force ]
splinter cell chaos theory wypróbujemy
Ja ze swojej strony baaardzo polecam- świetna zabawa.
mycha921 [ Invisible ]
up