GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki film ostatnio obejrzałeś/aś?

02.02.2008
22:13
[1]

Vojtasek [ Konsul ]

Jaki film ostatnio obejrzałeś/aś?

Ja Full Metal Jacket. Bardzo dobry film, polecam wszystkim.

02.02.2008
22:13
[2]

dj4ever [ Rzirzej ]

Pulp Fiction. Tydzień temu.

02.02.2008
22:16
smile
[3]

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]

"Przeklęta". Jakiś horror z wilkołakami. Czyli z Krysią Ricci :P.

02.02.2008
22:17
[4]

b166er [ grindcore Joe ]

american gangster
efekt motyla
drabina jakubowa

02.02.2008
22:17
[5]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

Virgin Territory, Juno, I'm a legend

02.02.2008
22:19
[6]

req_ [ wet and dirty ]

! 1408 (horror, 2007) - dobre
! Death at a Funeral (komedia, 2007) - dobre
! Disturbia (thriller, 2007) - srednie, wole "Okno na podwórze"
! Flight of the Living Dead (horror, 2007) - fajne gore ;)
! Ghost Rider (akcja, 2007) - lipa
! Halloween (horror, 2007) - dobre
! I Am Legend (thriller, 2007) - dobre
! Katyń (dramat, 2007) - lipa
! Live Free or Die Hard (akcja, 2007) - dobre
! Miami Vice (akcja, 2006) - lipa
! Ocean's Thirteen (akcja, 2007) - dobre
! Saw IV (horror, 2007) - dobre efekty i muzyka, reszta dno
! Shoot 'Em Up (akcja, 2007) - swietne! tak powinna wygladac ekranizacja jakiegos shootera ;)
! Shooter (thriller, 2007) - dobre
! Smokin' Aces (thriller, 2006) - dobre
! Superbad (komedia, 2007) - srednie
! The Bourne Ultimatum (thriller, 2007) - dobre
! The Good German (dramat, 2006) - dobre
! The Invasion (s-f, 2007) - niezle, ale wole oryginal
! Transformers (S-F, 2007) - srednie

02.02.2008
22:19
[7]

Loczek [ El Loco Boracho ]

He was a quiet man - polecam... Bardzo fajny film.
Wild Hogs - obejrzałem tylko z powodu dobrej obsady (Travolta i Liotta). Gniot jakich mało :)

02.02.2008
22:20
[8]

FunBreaker [ I will fall ]

wczoraj- "Saving Private Ryan" na DVD ^^

02.02.2008
22:22
smile
[9]

żbike [ Generaďż˝ ]

American Pie 6- takie tam badziewie do piwa

02.02.2008
22:26
smile
[10]

maciula [ Generaďż˝ ]

Artur i minimki

02.02.2008
22:26
[11]

Rezor [ broken_thoughts ]

4 Months 3 Weeks and 2 Days
Atonement
Away From Her
Before the Devil Knows You're Dead
Juno
Motyl i Skafander
No Country for Old Men
Se jie
Sztuczki
There Will Be Blood
Death at a Funeral
I Am Legend
He Was a Quiet Man

Nie zawiodłem się na żadnym, no może poza ostatnim.
Polecam.

02.02.2008
22:26
[12]

Argenteus [ Centurion ]

Saw IV
3:10 to Yuma
Eastern Promises
The Game Plan
Shake Hands with the Devil

02.02.2008
22:28
smile
[13]

Lolter [ Totally ]

The Bucket List, dziś.

02.02.2008
22:33
[14]

Morbus [ TIR DRIVER ]

hmm ostatnio dziewczyna wyciagnela mnie do kina na asterixa na olimpiadzie.. nawet zabawny filmik pewnie zdecydowanie bardziej by sie mi podoabal gdybym obejzal go w domu a nie sluchal tych hihrow rozmow i szeleszczenia w kinie ;]

02.02.2008
22:35
[15]

tomazzi [ Episode: 3 ]

Lejdis

03.02.2008
08:50
[16]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Deja Vu - badziewie.

03.02.2008
08:51
smile
[17]

shame_on_you [ trainspotting ]

Cloverfield. Całkiem niezły, ale tylko do kina :)

03.02.2008
10:10
[18]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

Chyba ,,Licencja na milosc''.

03.02.2008
10:18
[19]

Śmiałuś [ Konsul ]

I am legend,Sztuczki,ratatuj

03.02.2008
10:21
smile
[20]

Foks!k [ Volleball - ]

"klik" :P Nawet ciekawe :D:D

03.02.2008
10:23
smile
[21]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Fallen
Death at a Funeral
Head of State
The Death and Life of Bobby Z

03.02.2008
10:24
[22]

Robi27 [ Mes que un club ]

There Will Be Blood
American Gangster

03.02.2008
10:27
[23]

...NathaN... [ The Godfather ]

Running Scared, całkiem fajne :]

03.02.2008
10:28
[24]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

Wczoraj "Zapach Kobiety" (polecam), "Stracone dusze" (nie warto).

03.02.2008
10:32
[25]

scofield132 [ Pretorianin ]

obcy kontra predator 2-nic specjalnego,ale lepsze od 1 częsci...

03.02.2008
10:39
[26]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

American Gangster

03.02.2008
10:48
smile
[27]

Pan P. [ Konsul ]

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street.
Genialna rzecz. Kino minimum ze dwa razy odwiedzę na ten film.

03.02.2008
11:04
[28]

claudespeed18 [ Senator ]

Scarface , tydzien temu w piatek :D

03.02.2008
11:15
[29]

Leon86 [ PREDATOR ]

AvsP 2, Jestem Legendą, Piła IV

03.02.2008
11:19
[30]

Yo5H [ ziefff ]

wczoraj w kinie Cloverfield (polski Projekt: Monster haha ;d) - generalnie dno, jedyne co go troche ratuje to filmowanie "z reki" 'ala blair witch project
a wczesniej to Juno, fajny film ale glowna boohaterka jest przekoloryzowana do granic mozliwosci

03.02.2008
11:21
smile
[31]

PUNISHER & HITMAN [ Konsul ]

Van Helsing , Transformers , Wakacje Jasia Fasoli , Fantastyczna Czwórka

03.02.2008
11:27
[32]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Pulp Fiction

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.