Vojtasek [ Konsul ]
Jaki film ostatnio obejrzałeś/aś?
Ja Full Metal Jacket. Bardzo dobry film, polecam wszystkim.
dj4ever [ Rzirzej ]
Pulp Fiction. Tydzień temu.

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]
"Przeklęta". Jakiś horror z wilkołakami. Czyli z Krysią Ricci :P.
b166er [ grindcore Joe ]
american gangster
efekt motyla
drabina jakubowa
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
Virgin Territory, Juno, I'm a legend
req_ [ wet and dirty ]
! 1408 (horror, 2007) - dobre
! Death at a Funeral (komedia, 2007) - dobre
! Disturbia (thriller, 2007) - srednie, wole "Okno na podwórze"
! Flight of the Living Dead (horror, 2007) - fajne gore ;)
! Ghost Rider (akcja, 2007) - lipa
! Halloween (horror, 2007) - dobre
! I Am Legend (thriller, 2007) - dobre
! Katyń (dramat, 2007) - lipa
! Live Free or Die Hard (akcja, 2007) - dobre
! Miami Vice (akcja, 2006) - lipa
! Ocean's Thirteen (akcja, 2007) - dobre
! Saw IV (horror, 2007) - dobre efekty i muzyka, reszta dno
! Shoot 'Em Up (akcja, 2007) - swietne! tak powinna wygladac ekranizacja jakiegos shootera ;)
! Shooter (thriller, 2007) - dobre
! Smokin' Aces (thriller, 2006) - dobre
! Superbad (komedia, 2007) - srednie
! The Bourne Ultimatum (thriller, 2007) - dobre
! The Good German (dramat, 2006) - dobre
! The Invasion (s-f, 2007) - niezle, ale wole oryginal
! Transformers (S-F, 2007) - srednie
Loczek [ El Loco Boracho ]
He was a quiet man - polecam... Bardzo fajny film.
Wild Hogs - obejrzałem tylko z powodu dobrej obsady (Travolta i Liotta). Gniot jakich mało :)
FunBreaker [ I will fall ]
wczoraj- "Saving Private Ryan" na DVD ^^

żbike [ Generaďż˝ ]
American Pie 6- takie tam badziewie do piwa

maciula [ Generaďż˝ ]
Artur i minimki
Rezor [ broken_thoughts ]
4 Months 3 Weeks and 2 Days
Atonement
Away From Her
Before the Devil Knows You're Dead
Juno
Motyl i Skafander
No Country for Old Men
Se jie
Sztuczki
There Will Be Blood
Death at a Funeral
I Am Legend
He Was a Quiet Man
Nie zawiodłem się na żadnym, no może poza ostatnim.
Polecam.
Argenteus [ Centurion ]
Saw IV
3:10 to Yuma
Eastern Promises
The Game Plan
Shake Hands with the Devil

Lolter [ Totally ]
The Bucket List, dziś.
Morbus [ TIR DRIVER ]
hmm ostatnio dziewczyna wyciagnela mnie do kina na asterixa na olimpiadzie.. nawet zabawny filmik pewnie zdecydowanie bardziej by sie mi podoabal gdybym obejzal go w domu a nie sluchal tych hihrow rozmow i szeleszczenia w kinie ;]
tomazzi [ Episode: 3 ]
Lejdis
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Deja Vu - badziewie.

shame_on_you [ trainspotting ]
Cloverfield. Całkiem niezły, ale tylko do kina :)
X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
Chyba ,,Licencja na milosc''.
Śmiałuś [ Konsul ]
I am legend,Sztuczki,ratatuj

Foks!k [ Volleball - ]
"klik" :P Nawet ciekawe :D:D

Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Fallen
Death at a Funeral
Head of State
The Death and Life of Bobby Z
Robi27 [ Mes que un club ]
There Will Be Blood
American Gangster
...NathaN... [ The Godfather ]
Running Scared, całkiem fajne :]
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
Wczoraj "Zapach Kobiety" (polecam), "Stracone dusze" (nie warto).
scofield132 [ Pretorianin ]
obcy kontra predator 2-nic specjalnego,ale lepsze od 1 częsci...
Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
American Gangster

Pan P. [ Konsul ]
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street.
Genialna rzecz. Kino minimum ze dwa razy odwiedzę na ten film.
claudespeed18 [ Senator ]
Scarface , tydzien temu w piatek :D
Leon86 [ PREDATOR ]
AvsP 2, Jestem Legendą, Piła IV
Yo5H [ ziefff ]
wczoraj w kinie Cloverfield (polski Projekt: Monster haha ;d) - generalnie dno, jedyne co go troche ratuje to filmowanie "z reki" 'ala blair witch project
a wczesniej to Juno, fajny film ale glowna boohaterka jest przekoloryzowana do granic mozliwosci

PUNISHER & HITMAN [ Konsul ]
Van Helsing , Transformers , Wakacje Jasia Fasoli , Fantastyczna Czwórka
Conroy [ Dwie Szopy ]
Pulp Fiction