
Tenshay [ co znowu? ]
Szukam FPS'a Teamowego w stylu CooP ale bez specjalnej taktyki
tak jak w temacie.
Chce grę, gdzie drużyną idziemy przez jakąs planszę i rozwalamy jakieś boty, niekoniecznie ludzi, mogą byc to jakieś potwory itp.
jest jeden problem --> nie chce, żeby to była ghra taktyczna, jak np: SWAT, tylko żeby nic specjalnego po za chodzeniem i strzelaniem nie było, żebym nie musiał rzadzić resztą drużyny, żebym nie musiał sie o nich martwić. Nie musi być to koniecznie gra dynamicznma jak quake, gdzie lecisz na przeciwnika na hama bez żadnego chowania sie za przeszkody, skradania. Skradanie i chowanie sie może być, byle bym musiał mysleć tyl;ko o tym, żebym ja sie schoiwał, a rteszta druzyny niech sie sama chowa lub robi coś innego, żebym, nie musiał im mówić "ty idź i zajść od tyłu" "ty zostań ze mną" "a ty wracaj do bazy sie uleczyc".
Jest wogóle taka gra ?
pooh_5 [ Rawr ]
Może Republic Commando?

Tenshay [ co znowu? ]
pooh_5 ---> hmmm... ciekawe, ktos ma jeszcze jakieś propozycje ? : )
Tenshay [ co znowu? ]
up

Tenshay [ co znowu? ]
UP !!!
Tenshay [ co znowu? ]
nie ma więcej tego typu gier ? aż tak bardzo jestem wymagający? ; /
wolałbym, żeby to nie odbywało sie w kosmosie....
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Serious Sam - 0 taktyki :D
Prince William [ Pretorianin ]
Brothers in Arms, Rainbow Six: Vegas, Medal of Honor: PA i jeszcze trochę by się znalazło

Tenshay [ co znowu? ]
Tomcio_666 ---> w grze serios sam jestes jeden, ja chce, żeby byłą drużyna...
Prince William --> Brothers in Arms mi sie podobają dzięki :)
Rainbow Six: Vegas ---> to gra taktyczna, ja nie chce taktycznej
Medal of Honor: PA --> tez ciekawe thx again ^^
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
TenShay - kurdęęę GRAW2 czyli Ghost Recon Advanced Warfighter ... ustawisz max poziom i wrogów jest od hu i jeszcze więcej ... i każdy idzie gdzie chce :D zajebioza mówię ci :D sam posiadam grę i jest zajebiaszczo
Prince William [ Pretorianin ]
Rainbow Six: Vegas NIE jest grą taktyczną- to prosta napierniczanka w której chodzi o to aby iść przed siebie i zabijać- taktyki nie ma tam w ogóle- jeśli dla Ciebie Vegas to gra taktyczna to nie bierz się za BiA- tam mimo że tez nie ma żadnej taktyki to jest tam więcej taktyki niż w Vegas :D
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
tenshay - w GRAW2 ... masz pola, masz trawe, masz kampienie, masz bieganie na pałę
masz budynki, masz wychodzenie zza rogu, masz wszystko ...
można w kilkanaście osób zrobić taką siekę na polu że aż miło
ewentualnie odpalasz misje online ... i w max 4 osoby robicie misje - nie musicie grać razem - wystarczy iść do przodu i tłuc co się rusza
,,Ryder [ Konsul ]
Swat 4

qLa [ MPO Proud Member ]
Gears of War
Vojtasek [ Konsul ]
Need For Speed: Pro Street
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Myślałem, że chodiz o granie coop z kumplem przez neta, a Ty masz na myśli grę z drużyną którą kierują boty...
No to moze seria Conflict?(Conflict Desert Storm, Conflict Global Storm itp.)

ślimok [ Komandor Shepard ]
Niedawno grałem i w R6: Vegas i BiA i według mnie więcej taktyki jest w BiA. Obie gry mi się bardzo spodobały.