GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam FPS'a Teamowego w stylu CooP ale bez specjalnej taktyki

02.02.2008
20:29
smile
[1]

Tenshay [ co znowu? ]

Szukam FPS'a Teamowego w stylu CooP ale bez specjalnej taktyki

tak jak w temacie.

Chce grę, gdzie drużyną idziemy przez jakąs planszę i rozwalamy jakieś boty, niekoniecznie ludzi, mogą byc to jakieś potwory itp.

jest jeden problem --> nie chce, żeby to była ghra taktyczna, jak np: SWAT, tylko żeby nic specjalnego po za chodzeniem i strzelaniem nie było, żebym nie musiał rzadzić resztą drużyny, żebym nie musiał sie o nich martwić. Nie musi być to koniecznie gra dynamicznma jak quake, gdzie lecisz na przeciwnika na hama bez żadnego chowania sie za przeszkody, skradania. Skradanie i chowanie sie może być, byle bym musiał mysleć tyl;ko o tym, żebym ja sie schoiwał, a rteszta druzyny niech sie sama chowa lub robi coś innego, żebym, nie musiał im mówić "ty idź i zajść od tyłu" "ty zostań ze mną" "a ty wracaj do bazy sie uleczyc".

Jest wogóle taka gra ?

02.02.2008
20:35
[2]

pooh_5 [ Rawr ]

Może Republic Commando?

03.02.2008
08:57
smile
[3]

Tenshay [ co znowu? ]

pooh_5 ---> hmmm... ciekawe, ktos ma jeszcze jakieś propozycje ? : )

03.02.2008
13:44
[4]

Tenshay [ co znowu? ]

up

03.02.2008
14:09
smile
[5]

Tenshay [ co znowu? ]

UP !!!

03.02.2008
14:56
[6]

Tenshay [ co znowu? ]

nie ma więcej tego typu gier ? aż tak bardzo jestem wymagający? ; /

wolałbym, żeby to nie odbywało sie w kosmosie....

03.02.2008
14:57
[7]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Serious Sam - 0 taktyki :D

03.02.2008
14:59
[8]

Prince William [ Pretorianin ]

Brothers in Arms, Rainbow Six: Vegas, Medal of Honor: PA i jeszcze trochę by się znalazło

03.02.2008
15:15
smile
[9]

Tenshay [ co znowu? ]

Tomcio_666 ---> w grze serios sam jestes jeden, ja chce, żeby byłą drużyna...

Prince William --> Brothers in Arms mi sie podobają dzięki :)
Rainbow Six: Vegas ---> to gra taktyczna, ja nie chce taktycznej
Medal of Honor: PA --> tez ciekawe thx again ^^

03.02.2008
15:20
[10]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

TenShay - kurdęęę GRAW2 czyli Ghost Recon Advanced Warfighter ... ustawisz max poziom i wrogów jest od hu i jeszcze więcej ... i każdy idzie gdzie chce :D zajebioza mówię ci :D sam posiadam grę i jest zajebiaszczo

03.02.2008
15:30
[11]

Prince William [ Pretorianin ]

Rainbow Six: Vegas NIE jest grą taktyczną- to prosta napierniczanka w której chodzi o to aby iść przed siebie i zabijać- taktyki nie ma tam w ogóle- jeśli dla Ciebie Vegas to gra taktyczna to nie bierz się za BiA- tam mimo że tez nie ma żadnej taktyki to jest tam więcej taktyki niż w Vegas :D

03.02.2008
15:33
[12]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

tenshay - w GRAW2 ... masz pola, masz trawe, masz kampienie, masz bieganie na pałę
masz budynki, masz wychodzenie zza rogu, masz wszystko ...
można w kilkanaście osób zrobić taką siekę na polu że aż miło

ewentualnie odpalasz misje online ... i w max 4 osoby robicie misje - nie musicie grać razem - wystarczy iść do przodu i tłuc co się rusza

03.02.2008
15:42
[13]

,,Ryder [ Konsul ]

Swat 4

03.02.2008
15:45
smile
[14]

qLa [ MPO Proud Member ]

Gears of War

03.02.2008
15:46
[15]

Vojtasek [ Konsul ]

Need For Speed: Pro Street

03.02.2008
15:47
[16]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Myślałem, że chodiz o granie coop z kumplem przez neta, a Ty masz na myśli grę z drużyną którą kierują boty...
No to moze seria Conflict?(Conflict Desert Storm, Conflict Global Storm itp.)

03.02.2008
15:48
smile
[17]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Niedawno grałem i w R6: Vegas i BiA i według mnie więcej taktyki jest w BiA. Obie gry mi się bardzo spodobały.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.