GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zapach kobiety dzisiaj w tv

02.02.2008
19:00
smile
[1]

zawilec [ Konsul ]

Zapach kobiety dzisiaj w tv

Dzisiaj na TVN ten świetny film o 21:05. Tym co nie widzieli polecam, genialny jak zwykle Al Pacino. Jeden z niewielu filmów, które moge oglądać codziennie. :)

02.02.2008
19:03
smile
[2]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Na pewno bede ogladac. Wczesniej nie ogladalem calego dzisiaj to sie zmieni.

02.02.2008
19:18
smile
[3]

|kszaq| [ Senator ]

Będe oglądał.

02.02.2008
19:20
smile
[4]

barcio321 [ Konsul ]

jak fajny film to ogladam :)

02.02.2008
19:23
[5]

Friden [ Konsul ]

Interesujący film. Oglądałem na DVD dlatego sobie odpuszczę.

02.02.2008
19:46
smile
[6]

Lolter [ Totally ]

Szkoda, że TVN ale i tak obejrzę.

02.02.2008
19:52
smile
[7]

dudka [ Legend ]

Oglądałem i chyba jeszcze raz obejrzę. Warto zobaczyś ten film chociaż dla samej świetnej muzyki. Mam soundtrack z tego filmu. Jest rewelacyjny

02.02.2008
19:53
[8]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja się nim rozczarowałem. Jeszcze ta "popisowa" końcówka.

02.02.2008
19:57
[9]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

Dobry film, polecam bo warto zobaczyć ;-)

... i duuużo reklam :D

02.02.2008
20:45
[10]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

a o czym to? warto?

02.02.2008
20:49
smile
[11]

FemmeFatale [ right side never sleeps ]

warto z pewnością, choćby dla oskarowej kreacji Pacino <3

zaraz idę popcorn przygotować :-D

02.02.2008
20:50
[12]

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]

no właśnie ?? o czym ??

02.02.2008
20:54
smile
[13]

FemmeFatale [ right side never sleeps ]

" Film opisuje niezwykłe kilka dni zwyczajnego studenta. Chcąc zarobić trochę pieniędzy decyduje się on na opiekę nad emerytowanym i niewidomym żołnierzem. Ten zaś, zabierając go do Nowego Jorku, uczy chłopaka życia i jego najważniejszych wartości" filmweb.pl

skrótowo :-)

02.02.2008
21:00
[14]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Jeszcze tego nie widziałem, może warto nadrobic zaległość.

EDIT: Na TVN trwa 3 godziny. Chyba lepiej upolować na DVD.

02.02.2008
21:02
smile
[15]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

film świetny, szczerze polecam :)

02.02.2008
21:30
smile
[16]

Gromb [ Generaďż˝ ]

kawał dobrego rzemiosła. ogladam właśnie, kolejny raz.

02.02.2008
21:31
[17]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Mam na podsłuchu :D Jak będzie ciekawa akcja to odejdę od kompa xD

02.02.2008
21:46
[18]

Belert [ Senator ]

Super film ,jak rzadko

03.02.2008
00:17
[19]

milanista [ Brother Of Metal ]

Za drugim razem film wydal mi sie jeszcze lepszy niz po pierwszym jego obejrzeniu. Genialna kreacja aktorska Ala Pacino, wiele swietnych scen - slowem arcydzielo

03.02.2008
00:19
smile
[20]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

To ja powtórzę to, co napisali inni. Genialny Pacino, genialny film. Pierwszy raz zobaczyłem go dopiero w październiku. Polecam, polecam, polecam.

03.02.2008
00:19
smile
[21]

FemmeFatale [ right side never sleeps ]

jestem pod ogromnym wrażeniem :-)

scena tanga i przemowy przed komisją mnie rozbiła...

załowac kto nie oglądał !:)

03.02.2008
00:22
[22]

claudespeed18 [ Senator ]

jakies 6 lat temu gdy to ogladalem pierwszy raz koncówka mna wstrzasnela i doprowadzila do glebokich przemyslen

03.02.2008
00:23
[23]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Jak dla mnie to ta przemowa była najsłabszą częścia filmu. Odstaje ona od całości. Film byłby świetny, gdyby wyciąć tą scene.

03.02.2008
00:27
[24]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Ujmę to tak: bez tej sceny film byłby głęboką, kameralna historią. Z nią jest głęboką historią z nieco amerykańskim, efektownym finałem. Ale nie powiem, scena kopie i nie chciałbym, aby została wycięta. Pacino jest zbyt charyzmatyczny. :)

03.02.2008
00:29
[25]

Glob3r [ Tots units fem força ]

W zasadzie wszystko zostało już napisane :).
Film świetny, Pacino genialny.
Scena tanga i przemowa wgniatają.
A propos: Jak sie nazywa ta melodia grana podczas tanga?:)

03.02.2008
00:29
smile
[26]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Ujmę to tak: wiekszosc po porostu pierdoli...


Scent of a women...

03.02.2008
09:10
[27]

Kolczes [ All vs Me ]

Hm... Dla mnie film bez rewelacji.. Kilka scen świetnych, historia też nie najgorsza, ale to nie wystarczy, żeby nazywać go genialnym.

03.02.2008
09:13
smile
[28]

Belert [ Senator ]

nooo niektorzy to sa nonstop skrzywieni.Najlepsze filmy to takie ktorych pies z kulwa noga nie chce ogladac ,nikt wlacznie z rezyserem nie wie o co chodzi.za to mozna potem szpanowac ze sie jest milosnikiem dobrego kina.To juz wszystko bylo i tak czesto sie powtarza ze jest nudne a nie oryginalne. Ale ..

03.02.2008
09:17
[29]

Kolczes [ All vs Me ]

Belert

kierujesz coś w moją stronę? Napisałeś to tak niezrozumiale, że czytam to 4 raz i nie wiem o co Ci chodzi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.