GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

We wtorek kupuję komórkę

02.02.2008
17:56
[1]

,,Ryder [ Konsul ]

We wtorek kupuję komórkę

We wtorek kupuję Sony Ericson k510i.Polećie czy jest fajny ( co ma )

02.02.2008
18:04
[2]

,,Ryder [ Konsul ]

UP

02.02.2008
18:04
[3]

Narmo [ nikt ]

Ma wyświetlacz, standardową klawiaturę telefonu, podświetlane klawisze. Można z niego dzwonić i pisać SMSy...
Dysgooglia ciągle panuje jak widzę:

02.02.2008
18:07
[4]

,,Ryder [ Konsul ]

a ma MP3 albo Blutooth ?

02.02.2008
18:09
smile
[5]

guzol [ Juventus Turyn ]

Czy tak ciezko jest wejsc na te linki od Narma ?

Takie pytania mnie zabijaja....

02.02.2008
18:10
[6]

H.S.M.F. [ Pretorianin ]

jak go kupisz i bedziesz chcial mp3 to ci zrobie za 50 zl

02.02.2008
18:12
[7]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

ma mp3, ma BT

02.02.2008
18:12
[8]

cfs09 [ Konsul ]

O wiele lepiej zrobisz kupując W200i. K510i to nic niemające gówno. Zresztą po W200i też się cudów nie spodziewaj, ale przynajmniej ma slot na kartę pamięci co czyni go przydatnym.

02.02.2008
18:19
[9]

wishram [ lets dance ]

mam ten telefon

opiszę go pokrótce:
gówno jakich mało, joystick szybko się psuje, co w wielkim stopniu uniemożliwia/utrudnia obsługę tego telefonu (czasami odczytanie SMS-a zajmuje pół godziny)
klapka się rusza - nie miej złudzeń - tak. twoja klapka będzie się ruszała, to jest charakterystyczne dla większości k510i,
mały ekran, w niektóre gry java nie da się grać

odradzam, odradzam stanowczo!

02.02.2008
21:00
[10]

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]

weź se lepiej samsunga D500 jest o wiele lepszy ;D

02.02.2008
21:07
[11]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

Albo K550i jest troszke droższy ale warto.

02.02.2008
21:12
[12]

mirencjum [ operator kursora ]

Kupiłem ten telefon córce, bo się uparła. Potwierdzam, tylna pokrywa się się rusza. Ja z takim czymś to chyba bym nerwicy dostał.

02.02.2008
21:30
[13]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

mirencjum->trzeba włożyć pod pokrywę zwykłą zapałkę nie powinno się ruszać.

02.02.2008
21:33
[14]

EG2006_43107114 [ Senator ]

02.02.2008
21:36
smile
[15]

klimson_ [ Konsul ]

[9]

02.02.2008
22:02
[16]

mefek [ Konsul ]

Słaby jest. Ja mam k530i z play i jestem zadowolony tylko przycisk neta wkurza.

02.02.2008
22:04
[17]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

NIedlugo w Playu bedzie K770i - jezeli interesuje cie abonament to poczekaj na ten fonik :) ostatnio przedstawiciel nam go pokazywal i musze przyznac ze fajna sprawa :)

02.02.2008
22:17
[18]

Nimreh [ Centurion ]

Ja również poleciłbym kupienie W200i, gdyż K500i jest bardzo słabym telefonem.

02.02.2008
22:22
smile
[19]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Można odbierać i wysłać SMS-y.

03.02.2008
09:18
[20]

,,Ryder [ Konsul ]

K510i kupię ale wolałem się upewnić że to nie strata kasy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.