,,Ryder [ Konsul ]
We wtorek kupuję komórkę
We wtorek kupuję Sony Ericson k510i.Polećie czy jest fajny ( co ma )
,,Ryder [ Konsul ]
UP
Narmo [ nikt ]
Ma wyświetlacz, standardową klawiaturę telefonu, podświetlane klawisze. Można z niego dzwonić i pisać SMSy...
Dysgooglia ciągle panuje jak widzę:
,,Ryder [ Konsul ]
a ma MP3 albo Blutooth ?

guzol [ Juventus Turyn ]
Czy tak ciezko jest wejsc na te linki od Narma ?
Takie pytania mnie zabijaja....
H.S.M.F. [ Pretorianin ]
jak go kupisz i bedziesz chcial mp3 to ci zrobie za 50 zl
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
ma mp3, ma BT
cfs09 [ Konsul ]
O wiele lepiej zrobisz kupując W200i. K510i to nic niemające gówno. Zresztą po W200i też się cudów nie spodziewaj, ale przynajmniej ma slot na kartę pamięci co czyni go przydatnym.
wishram [ lets dance ]
mam ten telefon
opiszę go pokrótce:
gówno jakich mało, joystick szybko się psuje, co w wielkim stopniu uniemożliwia/utrudnia obsługę tego telefonu (czasami odczytanie SMS-a zajmuje pół godziny)
klapka się rusza - nie miej złudzeń - tak. twoja klapka będzie się ruszała, to jest charakterystyczne dla większości k510i,
mały ekran, w niektóre gry java nie da się grać
odradzam, odradzam stanowczo!
lysyZiomek123 [ Pretorianin ]
weź se lepiej samsunga D500 jest o wiele lepszy ;D
ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
Albo K550i jest troszke droższy ale warto.
mirencjum [ operator kursora ]
Kupiłem ten telefon córce, bo się uparła. Potwierdzam, tylna pokrywa się się rusza. Ja z takim czymś to chyba bym nerwicy dostał.
NyyKo [ Generaďż˝ ]
mirencjum->trzeba włożyć pod pokrywę zwykłą zapałkę nie powinno się ruszać.
EG2006_43107114 [ Senator ]

klimson_ [ Konsul ]
[9]
mefek [ Konsul ]
Słaby jest. Ja mam k530i z play i jestem zadowolony tylko przycisk neta wkurza.
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
NIedlugo w Playu bedzie K770i - jezeli interesuje cie abonament to poczekaj na ten fonik :) ostatnio przedstawiciel nam go pokazywal i musze przyznac ze fajna sprawa :)
Nimreh [ Centurion ]
Ja również poleciłbym kupienie W200i, gdyż K500i jest bardzo słabym telefonem.

davhend [ Ghost of Sparta ]
Można odbierać i wysłać SMS-y.
,,Ryder [ Konsul ]
K510i kupię ale wolałem się upewnić że to nie strata kasy