gruby99999 [ Konsul ]
gra na PS2
szukam gry na PS2, obojętnie jaka byle wciągała i nie była krótka
do tej pory zastanawiałem sie nad takimi tytułami jak:
Spartan total warrior
The Bard's Tale
Call od Duty 3
Devil may cry3
Killzone
Bully
co polecacie wśród tych wymienionych gier, albo dajcie swoją propozycję, oraz uzasadnienie wyboru
sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
God of War II ---> Hmm, tak w sumie to nie wiem za co, ogólna doskonałośc.
Black ---> Grafika, odgłosy, ciągłą akcja.
gruby99999 [ Konsul ]
Blacka mam, na GoW II brak mi funduszy:P
frer [ God of Death ]
Final Fantasy X to już klasyk, więc będzie tania, a jest to jeden ze sztandarowych produktów na playa 2. :)
malyb89 [ Oruma ]
God of War I :) j.w.
PES 6 lub 2008 -- moim zdaniem nie ma lepszej gierki na dwóch
WWE SmackDown vs. Raw 2008 -- j.w. jeśli lubisz wrestling
Seria Mortal Kombat -- wystrzegaj się Armageddon
Killzone -- grafika, akcja
Gran Turismo -- jedna z najlepszych ścigałek, jeśli lubisz symulatory
mały off, słyszałem że rule of Rose jest dobre, ale chyba trudno bedzie ja dostac
gruby99999 [ Konsul ]
God of War I też mam, narazie to według mnie najlepsza gra na playa w jaką grałem
sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
Ja wiem, czy GoW II jest taka droga ? Masz tutaj pierwszy lepszy link do aukcji :
Kosztuje mniej więcej tyle co CoD 3
R.Kubica [ Konsul ]
Może GTA:SA (jeśli oczywiście kręcą Cię takie klimaty) lub Resident Evil 4 i jeszcze drugą gre od Rockstar Games polecam The Warriors.
[edit]
Dlaczego te gry polecam? Gry od Rockstar Games praktycznie można brać w ciemno, no a Resident Evil 4 trzyma dobry klimat.
mons [ Samuraj ]
Z tej listy to Devil May Cry 3 na 100% i ewentualnie Bully... aha i nie bierz Killzone... to kupa straszna. Co do GoW II to w jakiś czas temu weszła do platyny więc cena to 60-70 zł :)
zalo [ Senator ]
gruby ------> God of War II wydali niedawno w platynie, teraz stoi po 79 zł w sklepach

R.Kubica [ Konsul ]
No to czyli tak jak mówią przedmówcy o God of War II, że jest w platynie to jak najbardziej się przyłączam do polecenia tej gry.

heri peter [ Pretorianin ]
z tych tutułów nad którymi sie zastanawiałeś to bym doradzał ci CoD3, Spartan total worrior i może DMC3
tankem [ Nathan Drake ]
jak juz mówiłem ci wcześniej Spartan Total warrior