GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gra na PS2

02.02.2008
17:34
[1]

gruby99999 [ Konsul ]

gra na PS2

szukam gry na PS2, obojętnie jaka byle wciągała i nie była krótka

do tej pory zastanawiałem sie nad takimi tytułami jak:
Spartan total warrior
The Bard's Tale
Call od Duty 3
Devil may cry3
Killzone
Bully

co polecacie wśród tych wymienionych gier, albo dajcie swoją propozycję, oraz uzasadnienie wyboru

02.02.2008
17:36
[2]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

God of War II ---> Hmm, tak w sumie to nie wiem za co, ogólna doskonałośc.
Black ---> Grafika, odgłosy, ciągłą akcja.

02.02.2008
17:40
[3]

gruby99999 [ Konsul ]

Blacka mam, na GoW II brak mi funduszy:P

02.02.2008
17:41
[4]

frer [ God of Death ]

Final Fantasy X to już klasyk, więc będzie tania, a jest to jeden ze sztandarowych produktów na playa 2. :)

02.02.2008
17:42
[5]

malyb89 [ Oruma ]

God of War I :) j.w.

PES 6 lub 2008 -- moim zdaniem nie ma lepszej gierki na dwóch

WWE SmackDown vs. Raw 2008 -- j.w. jeśli lubisz wrestling

Seria Mortal Kombat -- wystrzegaj się Armageddon

Killzone -- grafika, akcja

Gran Turismo -- jedna z najlepszych ścigałek, jeśli lubisz symulatory


mały off, słyszałem że rule of Rose jest dobre, ale chyba trudno bedzie ja dostac

02.02.2008
17:44
[6]

gruby99999 [ Konsul ]

God of War I też mam, narazie to według mnie najlepsza gra na playa w jaką grałem

02.02.2008
17:49
[7]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Ja wiem, czy GoW II jest taka droga ? Masz tutaj pierwszy lepszy link do aukcji :


Kosztuje mniej więcej tyle co CoD 3

02.02.2008
20:02
[8]

R.Kubica [ Konsul ]

Może GTA:SA (jeśli oczywiście kręcą Cię takie klimaty) lub Resident Evil 4 i jeszcze drugą gre od Rockstar Games polecam The Warriors.

[edit]
Dlaczego te gry polecam? Gry od Rockstar Games praktycznie można brać w ciemno, no a Resident Evil 4 trzyma dobry klimat.

02.02.2008
20:10
[9]

mons [ Samuraj ]

Z tej listy to Devil May Cry 3 na 100% i ewentualnie Bully... aha i nie bierz Killzone... to kupa straszna. Co do GoW II to w jakiś czas temu weszła do platyny więc cena to 60-70 zł :)

02.02.2008
20:13
[10]

zalo [ Senator ]

gruby ------> God of War II wydali niedawno w platynie, teraz stoi po 79 zł w sklepach

02.02.2008
22:37
smile
[11]

R.Kubica [ Konsul ]

No to czyli tak jak mówią przedmówcy o God of War II, że jest w platynie to jak najbardziej się przyłączam do polecenia tej gry.

03.02.2008
10:45
smile
[12]

heri peter [ Pretorianin ]

z tych tutułów nad którymi sie zastanawiałeś to bym doradzał ci CoD3, Spartan total worrior i może DMC3

03.02.2008
11:05
[13]

tankem [ Nathan Drake ]

jak juz mówiłem ci wcześniej Spartan Total warrior

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.