GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GOTHIC 3 - Gdzie jest Mag Ognia Rakus koło Okary?

02.02.2008
17:08
[1]

baszokot [ Junior ]

GOTHIC 3 - Gdzie jest Mag Ognia Rakus koło Okary?

Szukam Maga Ognia Rakusa koło Okary. Pomagam sobie poradnikiem z GRY-ONLINE. Mam tam napisane, że jest to jeden z ważniejszych questów, bo jest on niezbędny do ukończenia gry. Po pierwsze mam dostarczyć kowalowi Manningowi ludzi i brakuje mi tylko Rakusa. A po drugie, z poradnika wynika, że od Rakusa mam zdobyć ognisty puchar. W poradniku jest napisane, że jest on w jakiejś jaskini pełnej ożywieńców. I niby jest na mapce w poradniku zaznaczone, gdzie ta jaskinia jest, ale żadnej jaskini tam znaleźć nie mogę. Znalazłem parę jaskiń, ale były tam tylko pełzacze, trolle i inni wariaci. Jak szukać tej ajskini z Rakusem? może mi ktoś podpowiedzieć? Koło czego charakterystycznego przejść? Łażę koło ruin (polowanie na dziki i cieniostwory wykonałem), po jakiś górkach, pagórkach, skałach, ale jaskini niet... POMOCY!!!

02.02.2008
17:29
smile
[2]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

Ja przeszedłem te gre drogą buntowników i nawet w Okarze nie byłem bo uganiałem się za Artefaktami Adanosa. To nie może być zadanie konieczne do ukończenia gry bo go nie zrobiłem i przeszedłem

02.02.2008
19:09
smile
[3]

baszokot [ Junior ]

W poradniku do gry Gothic 3 wydanym przez Gry-OnLine jest błąd. Powielu trudach znalazłem jaskinię Rakusa. Ona nie jest koło Okary! Ona jest bardzo blisko Montery lekko na północny zachód.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.