GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomoc dla Wandzi 10 miesiecznej dziewczynki

02.02.2008
15:40
[1]

Mazio [ Mr Offtopic ]

pomoc dla Wandzi 10 miesiecznej dziewczynki

blagam, przeczytaj chociaz polowe i przeslij wszystkim
na swojej liscie, to nie jest lanczuszek, po pierwszych3zdaniach bedziesz
wiedziec o co chodzi: Przeczytaj uwaznie! Jesli usuniesz ten list. bedzie to
oznaczac, ze naprawde nie masz serca.Czesc, jestem23letnim ojcem. Ja i moja zona
mielismy razem cudowne zycie.Bóg poblogoslawil nas takze dzieckiem. Nasza
dziesieciomiesieczna córka ma na imie Wandzia. Niedawno lekarz wykryl raka mózgu
w jej malutkim ciele. Jest tylko jedna droga, aby ja ocalic . operacja. To
przykre, ale nie mamy dosc pieniedzy na operacje. "Epuls" i "Onet" zgodzily sie
nam pomóc. Jedyny sposób w jaki moga to uczynic polega na tym, ze ja wysylam ten
list do Ciebie, a Ty wysylasz go dalej, do innych ludzi. "Onet" sprawdza ile
osób dostalo list. Kazda osoba, która otworzy i przesle list dalej , do co
najmniej trzech osób, podaruje nam32centy. Prosze, pomóz nam ! jesli wyslesz ta
wiadomosc do11osób, na Twoim profilu pojawi sie zajefajny znaczek W gadu-gadu
wprowadzone jest nowe sloneczko koloru rózowego, które oznacza 'jestem
zakochany' wyslij te wiadomosc 20 osobom, a pokaze ci sie sloneczko.J esli
wyslesz go 10 osobom to wyswietli Ci sie na ekranie niespodzianka, PS na serio
sie wyswietla wyslij i zobacz



Ludzie wlaczcie sie do akcji i pomozcie dziecko cierpi


oraz odpowiedzi:

- a mozna to jakos od podatku odliczyc?

- przykre jest to ,ale czy operacja raka cos zmieni ,odpowiedz sobie sam ,takie dzieci powinni usypiac ,moze to brzmi nieladnie ,ale one nie maja szans na przezycie ,tylko rodzina sie wraz z tym dzieckiem meczy ,a co bedzie jesli rodzice np zgina w wypadku ,takie dziecko skazane jest na poniewierke ,ja jestem za tym zeby nie meczyc tych dzieci tylko jak wspomnialem wyzej ,jesli by mnie to dotyczylo ,wolalbym zeby dziecko zmarlo , dla niektorych moja wypowiedz bedzie szokiem ,ale za duzo widzialem cierpien dzieci ktore urodzily sie kalekie lub zachorowaly ,trzeba z tym miec stycznosc ,zeby to widziec na wlasne oczy jak te dzieci cierpia ,co sie dzieje po smierci rodzicow lub gdy dziecko zostanie oddane do domu opieki .....

- randa997 : nie lepiej odchowac jeszcze pare miesiecy i oddac jakiemus gangowi pedofilow?

- przesadziles.

o wiele lepiej byloby dziecko uzyc np. do celow laboratoryjnych. sprzedac do branzy pornograficznej, sprzedac organy, albo uzyc jako wykrywacza min.

- juz to pare razy dostalam na gg

- ciekawe ile lat minie kiedy do kazdego czlowieka dotrze ze takie listy i wiadomosci to jedno wielkie oszustwo


zastanawia mnie umysłowość ludzi, którzy tworzą prowokacje w Internecie - tego typu prowokacje - przecież nikt już chyba nie bierze takich tematów na poważnie?
czy czegoś nie straciliśmy?

02.02.2008
15:42
[2]

M'q [ Schattenjäger ]

Błąd. Masa ludzi bierze to na poważnie.

02.02.2008
15:45
smile
[3]

techi [ Kami ]

- randa997 : nie lepiej odchowac jeszcze pare miesiecy i oddac jakiemus gangowi pedofilow?

02.02.2008
15:47
[4]

Liquid_one [ Pretorianin ]

a mozna to jakos od podatku odliczyc?
to mnie rozwaliło xD

Najgorsze kiedy osoba która wysyła ten łańcuszek wie że to i tak nic nie da, ale mimo wszystko przesyła dalej i ma wielkie pretensje kiedy "oleje" się jej wiadomość (albo jakoś skomentuje)...

02.02.2008
15:47
[5]

reksio [ Q u e e r ]

Mazio, jak nie! Ja ciągle dostaję od ludzi, którzy w necie siedzą już po kilka lat łańcuszki typu: "Nie dodawajcie na naszej-klasie <KOGOŚ TAM> bo jest to wirus!" albo "Wyślij to do X osób a dostaniesz nowe słoneczko!"

Nigdy nie pomogę dzieciakom przez neta, chyba że mówimy o WOŚP, Caritas czy też tym znanym akcjom.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.