
Shoggoth [ oka nie wyjme ]
Człowiek słoń
o_O

boskijaro [ Senator ]
o żesz ..
przemek100 [ Pretorianin ]
ostroo
co to za choroba??
chyba to

techi [ Kami ]
O ja piernicze jaka narośl:O

Hugunumana [ Konsul ]
ooooo kur#wa!!!!!

Huntelaar [ HONDA ]
<lol>

dj4ever [ Rzirzej ]
O matko!

lewy rangers [ Generaďż˝ ]
o ja jebie
H.S.M.F. [ Pretorianin ]
tak to jest , nowotwor twarzy ,przejbana sprawa

szaszłyka? [ Leo Messi ]
O rzesz ty...

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
o w dupe!

Hugunumana [ Konsul ]
Ciekawe czy zyje po tej operacji..... ??
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
"<lol>" - widzisz w tym coś śmiesznego, do cholery?
Choroba tragiczna, nikomu czegoś takiego nie życzę.

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
O ku*wa... :o

pooh_5 [ Rawr ]
Kiedyś na discovery był program o innym facecie z taką naroślą ( o ile pamiętam z XIX wieku ) gdzie mówili, że to jedyny taki przypadek w historii... paskudna sprawa
Kapitan-Japuzia [ Konsul ]
David Lynch zrobił film pt. Człowiek Słoń

Kozi89 [ Senator ]
Okropne. Całe życie przejebane. Szkoda człowieka.
HumanGhost [ Generaďż˝ ]
Tragedia. Szkoda człowieka.
Hugunumana [ Konsul ]
CO ON TO MA NA SOBIE?? Trąd??
kurzajki dobre hahaha
techi [ Kami ]
kurzajki:)
Tołstoj [ Kukuruźnik ]
"Indonezyjski rybak od lat cierpi na niespotykane schorzenie dermatologiczne, wygląda jakby z jego rąk i nóg wyrastały potężne korzenie. "Człowiek drzewo" ma szansę na wyleczenie dzięki amerykańskiemu lekarzowi, który twierdzi, że zdiagnozował jego chorobę."