GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie Do Posiadaczy Intela X3100 - wydajność

02.02.2008
13:50
[1]

mich83 [ Chor��y ]

Pytanie Do Posiadaczy Intela X3100 - wydajność

Cześć . Mam pytanie jak z wydajnością tej karty. Jakie w mare nowe gry i jak wam chodzą na tej karcie ?

02.02.2008
13:56
[2]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

podłączam sie pod pytanie gdyż planuje zakup płyty głównej ze zintegrowana grafika. Jak bede mial kasę to kupie jakaś karte

02.02.2008
16:26
[3]

Atreus [ Senator ]

Najlepsza zintegrowana grafika ze stajni Intel raczej nienajlepiej sobie radzi z nowościami.



EDIT: to powyższe odnosi się do grafiki do laptopów :). Ale to chyba różnic nie ma...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.