arthe[16] [ bboy ]
Bład w programie Bearshare.
Dokładnie wyskakuje mi coś takiego, co mam z tym zrobic? (To jest jakas wersja 5 tego programu)
.\DMemory.cpp (#403) out_of_memory_error
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Za mało RAMu? 0.o?
Zrób test pamięci. Służył do tego pewien program, ale nie pamiętam jaki.

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
najprawdopodobniej antywirus jest nie kompatybilny z bearshare pewnie używasz Nod32 jeśli tak to nic nie zrobisz
arthe[16] [ bboy ]
1. To napewno nie jest kwestia RAMu
2. Używam Kasperskiego. Myślisz, że on też może byc nie kompatybilny?
Sytuacja jest o tyle dziwna ze raz sie wylaczony odrazu, raz po jakims czasie, a czasami wogole sie nie wylacza.