GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bład w programie Bearshare.

02.02.2008
11:19
[1]

arthe[16] [ bboy ]

Bład w programie Bearshare.

Dokładnie wyskakuje mi coś takiego, co mam z tym zrobic? (To jest jakas wersja 5 tego programu)
.\DMemory.cpp (#403) out_of_memory_error

02.02.2008
11:28
[2]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Za mało RAMu? 0.o?
Zrób test pamięci. Służył do tego pewien program, ale nie pamiętam jaki.

02.02.2008
12:30
smile
[3]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

najprawdopodobniej antywirus jest nie kompatybilny z bearshare pewnie używasz Nod32 jeśli tak to nic nie zrobisz

02.02.2008
13:04
[4]

arthe[16] [ bboy ]

1. To napewno nie jest kwestia RAMu
2. Używam Kasperskiego. Myślisz, że on też może byc nie kompatybilny?

Sytuacja jest o tyle dziwna ze raz sie wylaczony odrazu, raz po jakims czasie, a czasami wogole sie nie wylacza.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.