GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozszyfrowanie nutek.

01.02.2008
21:59
[1]

mefek [ Konsul ]

Rozszyfrowanie nutek.

Witam. Mam małą prośbę. Chciałbym by ktoś mi powiedział jakie to są nutki na tym filmiku



Z góry dziękuje za pomoc.

01.02.2008
22:02
[2]

N|NJA [ Senator ]

Ja byłbym zaś wdzięczny za jakiś link do strony tego zespołu tanecznego (ze zdjęciami), bo to "pierwsze miejsce w kategorii disco do lat 15 " brzmi nad wyraz interesująco.

01.02.2008
22:02
smile
[3]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

1. Sextasy jakiegos Polskiego szmaciarza
2. AMOUR BIJOUX BIJOUX - S.M.S feat. Rebus jakiś remix
3. Pakito - Are You Ready też chyba w remixie... i też szmacarza. ;P

Czytaj komentarze następnym razem zanim zadasz pytanie...

Yogh >>> Ty!... Ty!... Pedobear'ze! xD

01.02.2008
22:02
[4]

Toolism [ GameDev ]

wydaje mi się że to to idzie jakoś tak :

umc umc umc umc umc.. um tara tum ta um tara tum ta..

01.02.2008
22:06
[5]

mefek [ Konsul ]

A znam może ktoś te dwie ostatnie bo jest ich tam 5 a meryphillia podala 3

01.02.2008
22:07
smile
[6]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

A to czeknę jeszcze raz, bo myślałem, że są tylko trzy ;P

A masz racje. ;P
Ten trzeci to chyba coś Safri Duo, ale nie jestem na bank pewien, bo tylko jednej płyty słuchałem, a skądś te tandetę kojarzę. :)

01.02.2008
22:16
[7]

martusi_a [ Celestial ]

Chciałam tylko powiedzieć, tak trochę obok tematu, że dziewczynki muszą jeszcze trochę nad synchro popracować. :>

Yogh --> mówiłeś, że skończyłeś z gimnazjalistkami? Ajj, ukryte pragnienia trudno tłumić, rozumiem ;)

01.02.2008
22:47
[8]

mefek [ Konsul ]

Bardzo mi zależy na tych nutkach.

01.02.2008
22:53
[9]

maciek_ssi [ EURO-Fieber ]

meryphillia --> Ten od 0:53 to "Played-A-Live".

01.02.2008
23:31
smile
[10]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Czyli dobrze kojarzyłem. :)

01.02.2008
23:48
[11]

Emill_ver2 [ Pretorianin ]

maciek_ssi & meryphillia -> niestety nie, Played-A-Live brzmi calkiem inaczej, chyba, ze to jakis totalnie dziki remix ;) TO: jest Played-A-Live

02.02.2008
00:33
[12]

maciek_ssi [ EURO-Fieber ]

Emil --> Racja. Korekta:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.