lepper_pl [ Konsul ]
Gra sieciowa fps
niedawno odczułem głód grania w coda 1, niestety arena sieciowa tej gry strasznie się wykruszyła :( szukam fpsa zastępczego :P ciekawi mnie America's Army, grał może ktoś w ta gre ? warta polecenia ? dużo ludzi gra(polaków) ? a może polecicie mi jakąś inną ciekawą sieciówke ? oby tylko nie cs...
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Call od Duty 2, 4.
Sam obecnie pogrywam w 4 i moge z czystym sercem polecić, zwłaszcza że nie ma zabójczych wymagań.
Mac94 [ TF2 Player ]
Team Fortress 2 , Call of Duty 4.

swatmaniak [ Antyterrorysta ]
Battlefield 2 :)
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
ET: Quake Wars
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Ja wciąż gram w pierwszego COD. :)
Spróbuj tych gier:
- War Rock (darmowa)
- Battlefield
- Counter-Strike 1.6
- COD4
- Wolfenstein: Enemy Territory (darmowa)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Wykruszyła?
Może i mało osób gra ogólnie, ale na moim ulubionym Hawk Nest 1 zawsze jest ok 20 osób, o tej porze pewnie nawet jest cały zapchany (39 miejsc).
Zajefajny serwerek z nieustającą bitwą na mapie "Foy", to co czasami tam się dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. :)
Przed wczoraj tak dałem aliantom w jednym budynku popalić, że zanim mnie utłukli, ubiłem chyba 11. ;D
BTW: Jak zwykle oczywiście Polacy manianę największą odstawiają. :/
Serwer jest ogólnie Rosyjskiego klanu, ale proszą o gadanie po Angielsku, a jak wiadomo neopolaczkom, to się zbytnio nie podoba...

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]
A ja gram na razie w CoD:UO w klanie. I muszę stwierdzić, że wiele osób gra w tę grę. Jest też kilka polskich serwerów, polecam. Jakby co, to pisz na GG.

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Zagraj koniecznie w Wolfenstein ET, Team Fortress 2 i COD4 ;)

Igierr [ Isilven ]
call of duty 4
unreal tournament III
FEAR Combat
Miniu [ Generaďż˝ ]
Red Orchestra

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]
Battlefield 2
F.E.A.R Combat
lepper_pl [ Konsul ]
Najlepiej żeby to była gierka darmowa, tak bym już dawno leciał po Coda tylko, że mam teraz inne wydatki i nie za bardzo mogę sobie pozwolić :( chociaż grałem u kumpla to nawet fajne.
meryphillia -> z tego co wiem to chyba mapa foy jest w codzie uo :) a to wogóle inna bajka, te czołgi... chociaż może zainstaluje uo i zobacze, kiedyś grałem nawet to na takim serverze ludzie robili wojne o kościół :P chociaż w nocy chyba skuszę się sciągnąć AA, ponoć fajna gierka
|LoW|Snajper [ Senator ]
Call of Duty 2
Call of Duty 4

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
lepper_pl >>> No ale United Offensive, to nadal CoD 1. :)
No i ta "wojna o kościół", to właśnie mapka "foy", gdzie kościół i dwa budynki po prawej i lewej stronie na przeciwko, to miejsca strategiczne na mapie. :)
xkxtx [ Prison Break ]
polecam War Rocka - darmowa można zassac z jakiejs stronki , sam w nia gram polecam , jedyne co trza to zalozyc konto na oficjalnej stronnce warrocka i gramy
sama instalka wazy niecale 500 MB a gra po zaisntalowaniu 1 GB
lepper_pl [ Konsul ]
xkxtx -> kiedyś grałem w War Rocka i nie mam zbyt ciekawych wspomnień, lag laga poganiał :/
lepper_pl [ Konsul ]
ehhh AA to jednak nie jest to :/ jutro wracam do coda, ale może w końcu się przełamie na uo :P
z chęcią wyprubuje server meryphillia...
Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
lepper_pl grałes w ET ?jak nie to bardzo polecam ! :) dużo klanów, poważna gra jak i zabawa :)
lepper_pl [ Konsul ]
grałem :] need a medic :D fajne nawet było, ale to nei moje klimaty :/
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Battlefield 2, Call Of Duty 4, ArmA
Na forum każda z tych gier ma swoją ekipę, która ma własny serwer wykupiony.