GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra sieciowa fps

01.02.2008
21:34
[1]

lepper_pl [ Konsul ]

Gra sieciowa fps

niedawno odczułem głód grania w coda 1, niestety arena sieciowa tej gry strasznie się wykruszyła :( szukam fpsa zastępczego :P ciekawi mnie America's Army, grał może ktoś w ta gre ? warta polecenia ? dużo ludzi gra(polaków) ? a może polecicie mi jakąś inną ciekawą sieciówke ? oby tylko nie cs...

01.02.2008
21:38
[2]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Call od Duty 2, 4.
Sam obecnie pogrywam w 4 i moge z czystym sercem polecić, zwłaszcza że nie ma zabójczych wymagań.

01.02.2008
21:40
[3]

Mac94 [ TF2 Player ]

Team Fortress 2 , Call of Duty 4.

01.02.2008
21:42
smile
[4]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Battlefield 2 :)

01.02.2008
21:45
[5]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

ET: Quake Wars

01.02.2008
21:46
[6]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Ja wciąż gram w pierwszego COD. :)

Spróbuj tych gier:
- War Rock (darmowa)
- Battlefield
- Counter-Strike 1.6
- COD4
- Wolfenstein: Enemy Territory (darmowa)

01.02.2008
21:47
smile
[7]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Wykruszyła?

Może i mało osób gra ogólnie, ale na moim ulubionym Hawk Nest 1 zawsze jest ok 20 osób, o tej porze pewnie nawet jest cały zapchany (39 miejsc).

Zajefajny serwerek z nieustającą bitwą na mapie "Foy", to co czasami tam się dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. :)
Przed wczoraj tak dałem aliantom w jednym budynku popalić, że zanim mnie utłukli, ubiłem chyba 11. ;D

BTW: Jak zwykle oczywiście Polacy manianę największą odstawiają. :/
Serwer jest ogólnie Rosyjskiego klanu, ale proszą o gadanie po Angielsku, a jak wiadomo neopolaczkom, to się zbytnio nie podoba...

01.02.2008
21:52
smile
[8]

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]

A ja gram na razie w CoD:UO w klanie. I muszę stwierdzić, że wiele osób gra w tę grę. Jest też kilka polskich serwerów, polecam. Jakby co, to pisz na GG.

01.02.2008
21:53
smile
[9]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Zagraj koniecznie w Wolfenstein ET, Team Fortress 2 i COD4 ;)

01.02.2008
21:54
smile
[10]

Igierr [ Isilven ]

call of duty 4
unreal tournament III
FEAR Combat

01.02.2008
21:58
[11]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Red Orchestra

01.02.2008
22:04
smile
[12]

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]

Battlefield 2
F.E.A.R Combat

01.02.2008
22:16
[13]

lepper_pl [ Konsul ]

Najlepiej żeby to była gierka darmowa, tak bym już dawno leciał po Coda tylko, że mam teraz inne wydatki i nie za bardzo mogę sobie pozwolić :( chociaż grałem u kumpla to nawet fajne.

meryphillia -> z tego co wiem to chyba mapa foy jest w codzie uo :) a to wogóle inna bajka, te czołgi... chociaż może zainstaluje uo i zobacze, kiedyś grałem nawet to na takim serverze ludzie robili wojne o kościół :P chociaż w nocy chyba skuszę się sciągnąć AA, ponoć fajna gierka

01.02.2008
22:18
[14]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Call of Duty 2
Call of Duty 4

01.02.2008
22:20
smile
[15]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

lepper_pl >>> No ale United Offensive, to nadal CoD 1. :)

No i ta "wojna o kościół", to właśnie mapka "foy", gdzie kościół i dwa budynki po prawej i lewej stronie na przeciwko, to miejsca strategiczne na mapie. :)

01.02.2008
22:20
[16]

xkxtx [ Prison Break ]

polecam War Rocka - darmowa można zassac z jakiejs stronki , sam w nia gram polecam , jedyne co trza to zalozyc konto na oficjalnej stronnce warrocka i gramy

sama instalka wazy niecale 500 MB a gra po zaisntalowaniu 1 GB

01.02.2008
22:24
[17]

lepper_pl [ Konsul ]

xkxtx -> kiedyś grałem w War Rocka i nie mam zbyt ciekawych wspomnień, lag laga poganiał :/

03.02.2008
00:00
[18]

lepper_pl [ Konsul ]

ehhh AA to jednak nie jest to :/ jutro wracam do coda, ale może w końcu się przełamie na uo :P
z chęcią wyprubuje server meryphillia...

03.02.2008
00:02
[19]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

lepper_pl grałes w ET ?jak nie to bardzo polecam ! :) dużo klanów, poważna gra jak i zabawa :)

03.02.2008
00:50
[20]

lepper_pl [ Konsul ]

grałem :] need a medic :D fajne nawet było, ale to nei moje klimaty :/

03.02.2008
02:17
[21]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Battlefield 2, Call Of Duty 4, ArmA

Na forum każda z tych gier ma swoją ekipę, która ma własny serwer wykupiony.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.