
Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
*#&$^ @#$shop !! ??
Rany, Bóg mnie opuścił, maluje godzinę i zamiast kliknąć zapisz kliknąłem niechcący close, pokazała się informacja czy zapisać a ja intuicyjnie nacisnąłem "no". I jestem w dupie, robiłem to drugi raz bo za pierwszym też coś poszło nie tak i musiałem dłubać od nowa, już 3 raz nie wytrzymam. Mam wciąż otwartego shopa czy istnieje jakaś możliwość otwarcia ostaniego nie zapisanego dokumentu ??

DEXiu [ Generaďż˝ ]
Wymyślono taki sprytny mały guziczek - zapisz. Kliknięcie go raz na parę(naście) minut zajmuje ok. 2 sekund (wprawnemu zajmie 0,5 sekundy)
wlot [ Centurion ]
poszukaj po nazwie w temapch (OLK5, etc).
jak bedziesz szukal przez TC to wlacz najpierw pokazywanie ukrytych plikow.
Conath [ Generaďż˝ ]
crtl+s
polecam
BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
nie tu