GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

*#&$^ @#$shop !! ??

01.02.2008
18:15
smile
[1]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

*#&$^ @#$shop !! ??

Rany, Bóg mnie opuścił, maluje godzinę i zamiast kliknąć zapisz kliknąłem niechcący close, pokazała się informacja czy zapisać a ja intuicyjnie nacisnąłem "no". I jestem w dupie, robiłem to drugi raz bo za pierwszym też coś poszło nie tak i musiałem dłubać od nowa, już 3 raz nie wytrzymam. Mam wciąż otwartego shopa czy istnieje jakaś możliwość otwarcia ostaniego nie zapisanego dokumentu ??

01.02.2008
18:18
smile
[2]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Wymyślono taki sprytny mały guziczek - zapisz. Kliknięcie go raz na parę(naście) minut zajmuje ok. 2 sekund (wprawnemu zajmie 0,5 sekundy)

01.02.2008
18:21
[3]

wlot [ Centurion ]

poszukaj po nazwie w temapch (OLK5, etc).
jak bedziesz szukal przez TC to wlacz najpierw pokazywanie ukrytych plikow.

02.02.2008
00:07
[4]

Conath [ Generaďż˝ ]

crtl+s
polecam

02.02.2008
00:10
[5]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

nie tu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.