GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam mały probem...

01.02.2008
14:35
smile
[1]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

Mam mały probem...

No nie będę owijał w bawełnę:mam cholernie wkurzający problem.
Otóż dziś zainstalowałem najnowszą łatkę (no aktualizację) do Windy i po wyłączeniu i włączeniu systemu i uruchomienia gry okazało się że dość często się zawiesza.
Wygląda to tak że gra przestaje reagować, po kilku kliknięciach myszką nawet kursor staje i na koniec wyłącza się muzyka.... 2 do 5 sekund i wsio jest w porządku tzn się odwiesza.
Ale mam tak co minutę a czasami 3 razy pod rząd.
Co robić?
Słyszałem gdzieś kiedyś o takim czymś, że niby stary plik systemowy???
Proszę o pomoc!!!

01.02.2008
14:55
[2]

Narmo [ nikt ]

Panel Sterowania --> Dodaj usuń programy --> Zaznacz "Pokaż aktualizacje systemowe" i odinstaluj najnowszą poprawkę. Albo skorzystaj z przywracania systemu.
Edit: A następnym razem umieszczaj wątki w odpowiedniej kategorii tematycznej.

01.02.2008
15:03
[3]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

dzięki.
o tym nie pomyślałem :)

A wątek jest w tym dziale bo jest on najczęściej odwiedzany :)
A ja nie miałem czasu zbytnio, bo już nawet w systemie mi się to zaczęło pieprzyć..... bez grania.
i zrobił się reset. sam.

01.02.2008
15:14
[4]

Narmo [ nikt ]

A wątek jest w tym dziale bo jest on najczęściej odwiedzany :)

https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

nie wolno publikować postów w nieprawidłowych kategoriach tematycznych;

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.