
swierszczu22 [ Pretorianin ]
Mam mały probem...
No nie będę owijał w bawełnę:mam cholernie wkurzający problem.
Otóż dziś zainstalowałem najnowszą łatkę (no aktualizację) do Windy i po wyłączeniu i włączeniu systemu i uruchomienia gry okazało się że dość często się zawiesza.
Wygląda to tak że gra przestaje reagować, po kilku kliknięciach myszką nawet kursor staje i na koniec wyłącza się muzyka.... 2 do 5 sekund i wsio jest w porządku tzn się odwiesza.
Ale mam tak co minutę a czasami 3 razy pod rząd.
Co robić?
Słyszałem gdzieś kiedyś o takim czymś, że niby stary plik systemowy???
Proszę o pomoc!!!
Narmo [ nikt ]
Panel Sterowania --> Dodaj usuń programy --> Zaznacz "Pokaż aktualizacje systemowe" i odinstaluj najnowszą poprawkę. Albo skorzystaj z przywracania systemu.
Edit: A następnym razem umieszczaj wątki w odpowiedniej kategorii tematycznej.
swierszczu22 [ Pretorianin ]
dzięki.
o tym nie pomyślałem :)
A wątek jest w tym dziale bo jest on najczęściej odwiedzany :)
A ja nie miałem czasu zbytnio, bo już nawet w systemie mi się to zaczęło pieprzyć..... bez grania.
i zrobił się reset. sam.
Narmo [ nikt ]
A wątek jest w tym dziale bo jest on najczęściej odwiedzany :)
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp
nie wolno publikować postów w nieprawidłowych kategoriach tematycznych;