Ace_2005 [ Bo tak! ]
Prośba o wycenę gier
Witam!
Aktualnie noszę się z zamiarem sprzedaży kilku gier i chciałbym prosić kogoś, kto jest w temacie, aby powiedział mi, ile mogę wołać pieniędzy za sprzedaż poniższych tytułów. Oczywiście interesuje mnie sprzedaż wszystkich "razem".
- Test Drive Unlimited
- Star Wars Empire at War
- Crysis
- Wiedźmin
- S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla
- Myst V: Koniec Wieków (SuperSeller)
- Prince of Persia: Dwa Trony
- Hitman: Krwawa Forsa
- SWAT 4
- Splinter Cell: Chaos Theory (wersja językowa: angielska)
- Need for Speed: Most Wanted
- Colin McRae Rally 04
Dziękuję za pomoc!
koziolekl [ Generaďż˝ ]
Razem zawsze wyjdzie taniej. Myślę, że około.. 250zł?
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
A w jakim stanie są płyty??
Ile bys chciał, ale oddzielnie za Stalkera i wiedźmina??
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
250 zł- 370zł

Mipari1002 [ HUNTER ]
30zł za jedną :) = 360zł
kolarz90 [ Konsul ]
Wydaje mi się, że więcej wyciągnąłbyś ze przedaży pojedynczo, niż razem. Na Allegro ceny tych gier to 20-50 zł(poza Wiedżminem). Za wszystkie razem myślę, że jakieś 200 zł (raczej nikt nie wyłoży od razu 300 złotych).
Ja bym kupił Hitmana
Ace_2005 [ Bo tak! ]
halfmaniac ---> Płyty od gier:
- Prince of Persia: Dwa Trony
- SWAT 4
- Splinter Cell: Chaos Theory (wersja językowa: angielska)
- Need for Speed: Most Wanted
Są porysowane. To wynik tego, jak kiedyś pożyczyłem te gry pewnej znajomej osobie i wróciły właśnie w takim, a nie innym stanie. W każdym razie wszystkie działają. Bez zarzutu.
Reszta płyt w stanie idealnym.
kolarz90 ---> Mówiąc szczerze, gry zaczynają mnie nudzić i jak dla mnie to pozytywne zjawisko. Myślę nad sprzedarzą wszystkich, ponieważ boję się, że jak coś zostanie, to nie przestanę grać...
Gorillaz 2-D ---> Wiedźmina posiadam w podstawowej wersji. Jak już wspomniałem na chwilę obecną to tylko zamiar, ale chyba się zdecyduję na sprzedaż i wtedy dam to w kategorii Ogłoszenia na forum.
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Najlepiej to na tym nie wyjdziesz bo sam wiedzmin ( edycja kolekcjonerska ) kosztuje ze 200zl xD
Szkoda, że nie na sztuki to może i ja bym coś wziął :)
Ile za TDU ?

wąski123 [ Junior ]
[2]koziolekl [ Konsul ]
Razem zawsze wyjdzie taniej. Myślę, że około.. 250zł?
wiesz co zalezy tez gdzie kupujesz :) ja bym dal okolo 300~ -330~
b166er [ grindcore Joe ]
czy ja sie nie znam? po ile wy liczycie te gry? stalker, wiedzmin, crysis sa chyba teraz na topie co? wiec troszke wiecej niz 300zl...
Darek21 [ Bloody ]
Od ręki mogę ci dac 200zł.
Jak chcesz to skontaktuj sie na gg 1437422.
,,Ryder [ Konsul ]
w komisie może byś ze 450 dostał

kiub@ [ Zagubiony ]
Sprzedasz mi Most Wanted??