GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o wycenę gier

01.02.2008
14:14
[1]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

Prośba o wycenę gier

Witam!

Aktualnie noszę się z zamiarem sprzedaży kilku gier i chciałbym prosić kogoś, kto jest w temacie, aby powiedział mi, ile mogę wołać pieniędzy za sprzedaż poniższych tytułów. Oczywiście interesuje mnie sprzedaż wszystkich "razem".

- Test Drive Unlimited
- Star Wars Empire at War
- Crysis
- Wiedźmin
- S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla
- Myst V: Koniec Wieków (SuperSeller)
- Prince of Persia: Dwa Trony
- Hitman: Krwawa Forsa
- SWAT 4
- Splinter Cell: Chaos Theory (wersja językowa: angielska)
- Need for Speed: Most Wanted
- Colin McRae Rally 04

Dziękuję za pomoc!

01.02.2008
14:16
[2]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Razem zawsze wyjdzie taniej. Myślę, że około.. 250zł?

01.02.2008
14:17
[3]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

A w jakim stanie są płyty??

Ile bys chciał, ale oddzielnie za Stalkera i wiedźmina??

01.02.2008
14:18
[4]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

250 zł- 370zł

01.02.2008
14:19
smile
[5]

Mipari1002 [ HUNTER ]

30zł za jedną :) = 360zł

01.02.2008
14:23
[6]

kolarz90 [ Konsul ]

Wydaje mi się, że więcej wyciągnąłbyś ze przedaży pojedynczo, niż razem. Na Allegro ceny tych gier to 20-50 zł(poza Wiedżminem). Za wszystkie razem myślę, że jakieś 200 zł (raczej nikt nie wyłoży od razu 300 złotych).
Ja bym kupił Hitmana

01.02.2008
14:23
[7]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

halfmaniac ---> Płyty od gier:

- Prince of Persia: Dwa Trony
- SWAT 4
- Splinter Cell: Chaos Theory (wersja językowa: angielska)
- Need for Speed: Most Wanted

Są porysowane. To wynik tego, jak kiedyś pożyczyłem te gry pewnej znajomej osobie i wróciły właśnie w takim, a nie innym stanie. W każdym razie wszystkie działają. Bez zarzutu.

Reszta płyt w stanie idealnym.

kolarz90 ---> Mówiąc szczerze, gry zaczynają mnie nudzić i jak dla mnie to pozytywne zjawisko. Myślę nad sprzedarzą wszystkich, ponieważ boję się, że jak coś zostanie, to nie przestanę grać...

Gorillaz 2-D ---> Wiedźmina posiadam w podstawowej wersji. Jak już wspomniałem na chwilę obecną to tylko zamiar, ale chyba się zdecyduję na sprzedaż i wtedy dam to w kategorii Ogłoszenia na forum.

01.02.2008
14:23
[8]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Najlepiej to na tym nie wyjdziesz bo sam wiedzmin ( edycja kolekcjonerska ) kosztuje ze 200zl xD

Szkoda, że nie na sztuki to może i ja bym coś wziął :)

Ile za TDU ?

01.02.2008
14:32
smile
[9]

wąski123 [ Junior ]

[2]koziolekl [ Konsul ]

Razem zawsze wyjdzie taniej. Myślę, że około.. 250zł?

wiesz co zalezy tez gdzie kupujesz :) ja bym dal okolo 300~ -330~

01.02.2008
14:40
[10]

b166er [ grindcore Joe ]

czy ja sie nie znam? po ile wy liczycie te gry? stalker, wiedzmin, crysis sa chyba teraz na topie co? wiec troszke wiecej niz 300zl...

01.02.2008
14:51
[11]

Darek21 [ Bloody ]

Od ręki mogę ci dac 200zł.
Jak chcesz to skontaktuj sie na gg 1437422.

03.02.2008
13:19
[12]

,,Ryder [ Konsul ]

w komisie może byś ze 450 dostał

03.02.2008
13:21
smile
[13]

kiub@ [ Zagubiony ]

Sprzedasz mi Most Wanted??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.