
gacek [ FISHKI dot NET ]
Pulpit na ostro !
Każdego ranka nowa dziewczyna :)

szuru-buru [ The Outsider ]
Pyysznie!!!!! Zaraz przetestuje :)))
Aaax [ Junior ]
Ale lipa, bo żeby obejrzyc trzeba wykupic :(

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Pfff...
Żadnej ponętnej skośnookiej piękności?
Niech spadają na bambus!
;D

Vidos [ Legend ]
Miałem to przed formatem kompa, ale instalkę jeszcze gdzieś mam.
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Już gdzies to widziałem...
MientusPL [ Konsul ]
łeeee kicha, już myślałem że to coś lepszego ;(
Volk [ Senator ]
I faktycznie nie ma zadnego spyware'u?
siwCa [ Legend ]
Jak to gówno usunąć ?! Przy każdym logowaniu mam tę ikonkę w prawym dolnym.

siwCa [ Legend ]
Doobra już, po prostu nie wiedziałem, że trzeba to dwa razy usunąć __-_
Raz z 'dodaj usuń programy' i raz z paska start.
X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
Juz widzialem, ale niezle to jest ; ]
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Ehhh... banda onanistów.

Ello997 [ Generaďż˝ ]
strona mi nie działa:(

dudka [ Legend ]
słabe, trochę sztucznie to wygląda
Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Nie próbuje ściągać.. jeszcze jakiegoś spyware'a załapię :P