GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polske stac na ochrone..

01.02.2008
12:23
smile
[1]

bereszka [ Konsul ]

Polske stac na ochrone..



Według polityka PiS, ochrona jest potrzebna Jarosławowi Kaczyńskiemu także ze względu na podobieństwo do prezydenta.


Strzeżcie sie sobowtóry Tuska, Kwasniewskiego, Jaruzelskiego, Wałęsy i innych! :D

01.02.2008
12:26
[2]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Brudziński i wszystko jasne...ja pierd**** ten pis to już nienormalny jest...

02.02.2008
11:41
[3]

lech2x [ Pretorianin ]

wszystko jasne

02.02.2008
11:42
[4]

Mazio [ Mr Offtopic ]

nie taniej odstrzelić?

02.02.2008
11:49
[5]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Dziwicie się, że chce ochronę? Kaczyński tak namieszał, że powinien się bać. Mało kto tak jak on zalazł ludziom za skórę.

02.02.2008
12:04
[6]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Zgodnie z prawem ochrona przysługuje każdemu byłemu premierowi przez bodajże pół roku, więc w czym problem? Nie jest to nowość, a że zmniejszyli to dobrze, bo i po co taka duża ta ochrona. Ale jakoś nikt nie płacze że byli prezydenci mają ochronę dożywotnią + spore pieniądze za nic. Poraża mnie też hipokryzja ludzi z PO, którzy chcą oszczędzić "astronomiczne" sumy na ochronie byłego premiera, a puścili w niepamięć swoje obietnice wyborcze które mogły przynieść faktycznie duże oszczędności.

02.02.2008
12:07
[7]

Belert [ Senator ]

a mnie poraza ze zwolennicy pisu nie widza malosci i pewnje zachalnnosci u Wodza ktora nie sprowadza sie do pieniedzy ale do wladzy.Ten czlowiek choruje na wladze.I to jest przygnebiajace.Jezeli wierzy on ze ktos by chcial zrobic na niego zamach to swiadczy tylko o jednym ... eee... wierze ze jest absolutnie wyjatkowy i nieomylny i jego strata dla polski i swiata bylaby czyms strasznym.Taaaa zawsze zostaby zioberek :)

02.02.2008
12:09
[8]

provos [ Generaďż˝ ]

Kaczorek jest taki malutki, wystarczy mu mniej ochroniarzy. I z jakiej racji ten kurdupel miał wozić swój kaczy kuper dwoma samochodami?

02.02.2008
13:06
[9]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Artur20: Ochrona bylych prezydentow tez zostala zmniejszona.

02.02.2008
13:09
[10]

Mazio [ Mr Offtopic ]

odkąd mamy więcej byłych prezydentów niż geniuszy...

03.02.2008
13:33
smile
[11]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Brudziński to prawdziwy spec od strzałów w stopę.

03.02.2008
13:51
smile
[12]

artiart [ Centurion ]

przynamniej wiemy że te pieniądze zostaną dobrze spożytkowane

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.