GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RAID0 a instalacja XP

01.02.2008
09:58
[1]

legrooch [ MPO Squad Member ]

RAID0 a instalacja XP

No i zabrałem się już za RAID0. Po zestawieniu w BIOS i kontrolerze typu mam problem z instalacją XP. Sterowniki są wczytywane poprawnie, system widzi dysk stripe'owy. Tworzę partycje, wybieram tą pod system i puszczam formatowanie NTFS.

I tu pojawia się zonk:
System nie mógł sformatować partycji z powodu braku pamięci
(tekst z pamięci - robiłem to o 7 rano - ale na bank był problem z formatowaniem i brakiem pamięci dla tej operacji).
Jakaś sugestia? Kiedyś tego nie miałem....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.