legrooch [ MPO Squad Member ]
RAID0 a instalacja XP
No i zabrałem się już za RAID0. Po zestawieniu w BIOS i kontrolerze typu mam problem z instalacją XP. Sterowniki są wczytywane poprawnie, system widzi dysk stripe'owy. Tworzę partycje, wybieram tą pod system i puszczam formatowanie NTFS.
I tu pojawia się zonk:
System nie mógł sformatować partycji z powodu braku pamięci
(tekst z pamięci - robiłem to o 7 rano - ale na bank był problem z formatowaniem i brakiem pamięci dla tej operacji).
Jakaś sugestia? Kiedyś tego nie miałem....