GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Połowa dysku poszła sie "walić"

01.02.2008
00:33
smile
[1]

...:::Mathew997:::... [ Legionista ]

Połowa dysku poszła sie "walić"

Witam
Mam ogromny problem mianowicie wczoraj sformatowałem kompa i okazało sie że połowa dysku znikła (mam 250 gb 126 poszła sie !@#$%) prosze o pomoc

01.02.2008
00:34
[2]

Narmo [ nikt ]

01.02.2008
00:34
[3]

sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]

Pewnie masz dysk na sata i podczas instalacji Windows XP bez sp2 nie wcisnales f6 i nie zapodales dyskietki od dysku, zgadza sie?

01.02.2008
00:36
[4]

Narmo [ nikt ]

sowinskiryjswinski --> To by nie widział całego dysku a nie tylko części

01.02.2008
00:36
[5]

...:::Mathew997:::... [ Legionista ]

nie dysk mam na ata m. Po prostu niałem 250 gb na ktorych mialem pliki i nagle po formacie znikły dwie partycje

01.02.2008
00:39
smile
[6]

szpenio [ Konsul ]

Czasem sie tak zdarza miałem to kiedyś. Kumpel mi pomógł tylko nawet nie wiem jak. Po prostu wszedł do BIOS cos poklikał i juz wszystko było

01.02.2008
00:41
[7]

...:::Mathew997:::... [ Legionista ]

jeszcze po pierwszym formacie znikniete partycje byly w obszarze niepodzielonym i niedaly sie podzielic a po nastepnym formacie obszar neipodzielony z 125 gb znikło

01.02.2008
00:42
[8]

Narmo [ nikt ]

...:::Mathew997:::... --> Kliknij w link który podałem na samym początku.

01.02.2008
00:45
[9]

...:::Mathew997:::... [ Legionista ]

Pszeczyatłem i właśnie ściągam SP2

01.02.2008
00:50
smile
[10]

szpenio [ Konsul ]

Kurczę a ja sobie teraz chcialem kupić taki dysk ze 400GB. No to teraz sie zastanawiam. Jeżeli są z tym takie problemy

01.02.2008
00:52
[11]

wysiak [ Generaďż˝ ]

szpenio --> Nie ma z tym zadnych problemow, jesli tylko masz kompa nowszego niz, bo ja wiem, 7 lat.

01.02.2008
00:55
[12]

Narmo [ nikt ]

szpenio --> XP z Service Packiem (dowolnym) nie ma tych problemów. Vista też nie.

01.02.2008
01:14
smile
[13]

szpenio [ Konsul ]

No mam XP z SP2 ale sam tego nie poustawiam żeby obsługiwal takie wielkie dyski

01.02.2008
01:16
[14]

wysiak [ Generaďż˝ ]

szpenio --> Nie masz nic do ustawiania. Majac SP2 nic nie musisz robic, a i bez niego rozchodzi sie tylko o jeden wpis w rejestrze windowsa, wlaczajacy obsluge dyskow >128 gb (bo tyle w tym temacie robia service packi - dodaja ten wpis do rejestru). O ile oczywiscie twoja plyta glowna, a w zasadzie bios, jest w stanie dysk >128gb obsluzyc. Czy jesli jest nowsza, niz te 7 lat.

01.02.2008
12:12
smile
[15]

szpenio [ Konsul ]

Mam płytę główną EPOX 8RDA3I no a BIOS jest jakoś tak z 2004 roku
Informacja z BIOS'u Award 07/29/2004 For nForce2 Chipset
I mówicie że nic nie trzeba robic tylko zapinać dysk i format i heja???
No to mnie troszke uspokoiliście

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.