Garret Rendellson [ Konsul ]
Shrek 3 muzyka
Witam. Mam pytanie. Otoz w Shreku 3 w momencce, gdy zaczyna sie ten spektakl "i żyli długo i szczęśliwie, ale nie wszyscy" gra orkiestra. Nie wiecie może czy ten utwór, był specjalnie zkomponiwany do shreka 3 czy jest to kwawałek prawdzwego utworu. Jeżeli jest to prawdziwy ut, to nie znacie moze jego tytułu? Tak samo utwór gdy rozpoczyna się atak na miato oraz następny gdy te księżniczki biegną uratować shreka.
shame_on_you [ trainspotting ]
W tym z momencie z księżniczkami to chyba będzie Fergie - Barracuda, ale nie jestem pewna :)
edit: O to ci chodzi?
Garret Rendellson [ Konsul ]
Dzięki. A może ktoś wie, co to za muzyak, gdy shrek chce pogadać z arturem przy ognisku i wtefy ten dziadek puszcza taką muzyczkę, a później ją wyłącza.