GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spider-Man 3 the game

31.01.2008
19:55
[1]

Lord Sithów [ Legionista ]

Spider-Man 3 the game

Czy mi pójdzie na sprzęcie AMD Athlon 2500+ 1,83 GHz, 1 Gb ramu karta grafiki chyba Ati Radeon 9500.

01.02.2008
02:19
[2]

Bojak [ Don ]

Jest zle zoptymalizowana, wiec chodzi wolniej niz powinna :( Raczej pójdzie, ale z zacięciami.

01.02.2008
15:17
[3]

Lord Sithów [ Legionista ]

A co zrobić, by było dobrze zoptymilizowane?

01.02.2008
15:27
[4]

Lord Sithów [ Legionista ]

A w ogóle jak sprawdzić jaką mam kartę graficzną? Bo nie mam pewności.

01.02.2008
15:36
[5]

Vidos [ Legend ]

Mój komputer\Właściwości\Sprzęt\Menedżer urządzeń\Karty graficzne - i tu jest nazwa+model karty

01.02.2008
15:38
[6]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Jeśli rzeczywiście masz Radeona 9500 to zapomnij że ci gra ruszy. Gra wymaga kart z SM 3.0 ale ten model go nie posiada.

01.02.2008
15:59
[7]

Lord Sithów [ Legionista ]

Sprawdziłem, mam Radeona 9600. I co, jak, ma szanse działać płynnie lub w ogóle?

01.02.2008
16:04
[8]

Shadow_PL9 [ Konsul ]

NIE! W tą gre nie da sie płynnie grać na GF7300GT na minimalnych ustawieniach :P.

01.02.2008
16:36
smile
[9]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

u mnie na 7600GT cięło jak głupie :(

01.02.2008
18:32
[10]

Bojak [ Don ]

Lord Sithów----> Zoptymalizować grę można tylko patchem, który wydaje producent gry. Niestety w przypadku spidera taki patch nie powstał. Będzie ci się niestety zacinał.

01.02.2008
18:35
smile
[11]

Lord Sithów [ Legionista ]

Wielkie dzięki. Skoro będzie się ciął, nie kupię. Nie wydam niepotrzebnie pieniędzy. Kupię Tom Clancy's EndWar lub Test Drive Unlimited, o ile pójdzie na moim przęcie. Zachęcam do pisania opinii o EndWar. W wyszukiwarce wpisz end war i pierwszy temat od lord sithów to on.

01.02.2008
19:09
[12]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Nie masz czego żałować, na prawdę. Gra niestety nie najwyższych lotów.

01.02.2008
19:26
smile
[13]

Lord Sithów [ Legionista ]

Dzięki za pocieszenie.

02.02.2008
17:58
[14]

,,Ryder [ Konsul ]

spokojnie pójdzie

03.02.2008
11:38
smile
[15]

Lord Sithów [ Legionista ]

No to nie wiem, jedni tak, drudzy nie.

03.02.2008
11:55
smile
[16]

Adrianun [ Pretorianin ]

Według mnie nie. Ja mam GeForce 7600 1 gb ram i 2.88 Ghz i mi szło ale nie widze przyszłości u ciebie więc raczej nie kupuj ;)

03.02.2008
12:05
[17]

Shadow_PL9 [ Konsul ]

@Lord Sithów ta gra potrzebuje kartre graficzną z Pixel Shader 3.0, a twój radeon posiada 2.0.
W grze będziesz miał tylko czarny ekran.

03.02.2008
18:34
[18]

Lord Sithów [ Legionista ]

Dzięki.

03.02.2008
18:36
[19]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

Tom Clancy's EndWar - napewno ci niepójdzie
Test Drive Unlimited - powinien ledwo działać - nie opłaca się kupować na twoim sprzęcie ... kup lepiej za tą cenę lepszą kartę graficzną

03.02.2008
18:39
[20]

Kozi89 [ Senator ]

Jeśli interesuje cię gra o człowieku to spróbuj Ultimate Spider-Man.

Ogromna swoboda poruszania się, zadania poboczne, komiksowa grafika, no i małe wymagania.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.