GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie można wyjść samemu?

31.01.2008
18:50
[1]

Vojtasek [ Konsul ]

Gdzie można wyjść samemu?

Nie mam pomysłu. Mam dość siedzenia przed komputerem. Chodzę jedynie na siłownie. Jestem typem samotnika. Chętnie pouprawiałbym sport ale samemu to niewiele jest co. Do kina samemu też tak nudno.

31.01.2008
18:51
smile
[2]

Hugunumana [ Konsul ]

do baru:D

31.01.2008
18:51
smile
[3]

Volk [ Senator ]

Do baru.

31.01.2008
18:51
[4]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Popieram [2] i [3] :]

31.01.2008
18:52
smile
[5]

Coolabor [ ~~Kochający Walery ]

Squash, pływanie, biegi.

31.01.2008
18:53
[6]

Mastyl [ Legend ]

Do burdelu.

31.01.2008
18:55
[7]

.:Jj:. [ The Force ]

to niewiele jest co
Ha! Kolarstwo Panie, kolarstwo. Polecam z całego serca. XC- to jest to.
W dalszej kolejności:
-bieganie
-basen

31.01.2008
18:56
[8]

HiSin [ Centurion ]

6 popieram :)

31.01.2008
18:57
[9]

pooh_5 [ Rawr ]

zdecydowanie do burdelu !

31.01.2008
18:57
[10]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

do sklepu

31.01.2008
18:59
[11]

paściak [ carpe diem ]

Do knajpy :)

31.01.2008
19:00
[12]

WolverineX [ Legend ]

Na Cmentarz
do Babci po rente
Do Castoramy

31.01.2008
19:01
smile
[13]

Lolter [ Totally ]

Ja czasami sobie chodze sam pograć w kosza i jest ok.

31.01.2008
19:02
[14]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Do Tesco na zakupy.

31.01.2008
19:03
[15]

rt2 [ Pretorianin ]

Empik cafe

31.01.2008
19:04
smile
[16]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Wyjdź sam na miasto w poszukiwaniach jakiejś samotnej kobiety :) Wtedy będzie i kino i sport i...

Albo spraw sobie czworonoga z którym będziesz codziennie wychodził na spacer, przy okazji trochę się rozruszasz :)

31.01.2008
19:04
[17]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

Squash.

31.01.2008
19:05
[18]

szuru-buru [ The Outsider ]

do baru, knajpy, pubu, klubu, a nawet do jakieś innej mordowni :)

31.01.2008
19:06
[19]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Sporty: kosz (niby zespolowy, ale jak sie wkrecisz to kilku godzinny samotny trening rzutowy Ci bedzie sprawial przyjemnosc, sprawdzone osobiscie :) ), bieganie, plywanie.
Oprocz tego to oczywiscie bar, w nim sie zawsze znajdzie znajomych ;).

31.01.2008
19:06
[20]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

W kosza można samemu pograć. Kiedyś próbowałem w tenisa, ale ciężko było. Najgorzej było przy odbieraniu podań.

31.01.2008
19:10
smile
[21]

SirGoldi [ Gladiator ]

Bieganie. Uwielbiam samemu polatać po łąkach...

31.01.2008
19:11
[22]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Do Carrefoura powalczyć z ekspedientami z kosmosu.

31.01.2008
19:11
smile
[23]

Tenshay [ co znowu? ]

w ping-ponga ze ścianą ! jak wygrasz, daj znać :)


Gdzie można wyjść samemu? - Tenshay
31.01.2008
19:14
[24]

barteqq [ world in conflict ]

[6] i [9]

31.01.2008
19:16
[25]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Wyjdź na balkon, topić smutki w butelce wódki.

31.01.2008
19:17
[26]

Łysack [ Przyjaciel ]

jest wiele możliwości:)

ostatnio z kolegami poszliśmy do jakiegoś klubu, gdzie chcieliśmy napić się piwa, a klub z niewiadomych nam przyczyn okazał się być przepełniony dziewczynami - jeden facet na cały klub był:) pół godziny na miejsca czekaliśmy, mimo, ze obok są dwa inne kluby:)

a jeśli chodzi o coś aktywnego to polecam przejażdżki rowerem:) bierzesz aparat, coś do picia i jedziesz przed siebie:) patrzysz na mapę gdzie chcesz dojechać i na przykład przy wjeździe ze znakiem lub z jakimś charakterystycznym elementem danej miejscowości robisz sobie zdjęcie:) do tego zawsze można popytać znajomych czy nie przenocowaliby Cię i wtedy możesz robić sobie naprawdę spore wycieczki:) sam tak odwiedziłem kilka ciekawych miejsc, ale marzy mi się wycieczka rowerowa do jerozolimy - ostatnio moi znajomi byli na takiej - jechali miesiąc w jedną stronę, ale tyle przygód ile mieli po drodze można im tylko pozazdrościć:)

31.01.2008
19:18
smile
[27]

BmrQ3 [ Pretorianin ]

zapisz się na tance:) może jakąś fajną dziewczyne poznasz...

31.01.2008
19:23
[28]

Dexter666 [ salem alejkum ]

Łysack --> może to był klub tylko dla pań :)

Vojtasek-->
...Jestem typem samotnika...Do kina samemu też tak nudno...
troszkę jedno wyklucza drugie..

31.01.2008
19:25
[29]

malyb89 [ Oruma ]

Lysack -->> naprawdę byli w tej Jerozolimie czy żartujesz aby ? Właściwie to mi sie marzy taka wycieczka, ale znając mnie to bym nie wytrzymał :)

31.01.2008
19:25
[30]

Mazio [ Mr Offtopic ]

a może gdzieś w góry?

31.01.2008
19:26
[31]

sokoip [ Niggy Tardust ]

można wyjść z siebie

31.01.2008
19:28
[32]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

burdel..

31.01.2008
19:29
smile
[33]

ValkyreX [ Legend ]

Tytuł wątku skojarzył mi się z Familiadą...

A ja dla odmiany nie polecę biegania i basenu- nie wiem czy tylko ja tak mam, że gdy nie mam motywacji by biec (kumpel obok), to mi się nie chce i przy najmniejszym zmęczeniu myślę sobie- "głupie" i dalej już tylko idę.

Jeśli w ogóle wyjdę z domu z zamiarem pobiegania samemu.

31.01.2008
19:30
[34]

seblen [ Centurion ]

pojedź w tatry i wejdź na giewont, świnnice oraz rysy.


Polecam też łyżwy

31.01.2008
19:32
[35]

Mazio [ Mr Offtopic ]

chyba nie o tej porze roku seblen?

31.01.2008
19:42
[36]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Możesz pobiegać. Albo zwyczajnie tak jak mój dawny kumpel z liceum chodzić sobie samemu na spacery na kilka godzin.

31.01.2008
19:44
[37]

yasiu [ Senator ]

idź do kafejki internetowej, przynajmniej nie będziesz sam siedział przed komputerem =]

31.01.2008
19:52
[38]

Łysack [ Przyjaciel ]

Dex -> jakiś klub studencki niby:P ale nam sie tam spodobało, trzeba przyznać:)

maly ->


pierwszy link od góry:) chcieli żebym jechał z nimi, ale po pierwsze nie miałem kasy, po drugie nie miałem dobrego roweru, po trzecie nie byłem jeszcze pełnoletni:)
koszt niespełna dwumiesięcznej wyprawy to 1000zł plus pociąg/samolot powrotny - parę stówek:)
wcześniej też już parę wycieczek mieli:)

31.01.2008
19:55
[39]

dj4ever [ Rzirzej ]

ja bym poszedł do wypożyczalni i pożyczył jakiś film, kupił popcorn, colę, przyszedłbym do domu i oglądał.

31.01.2008
19:59
[40]

polak111 [ T42 ]

Ja się podłączę do wątku, aby nie zaśmiecać Forum.

Poszukuję jakiegoś ciekawego sportu, dzięki któremu zrelaksuję się i odpocznę od szarości życia codziennego tj. szkoły i nauki. Nie jestem jakiś wybitnie wysportowany, ale 5 z WF-u się ma ;). Mam 175 cm wzrostu i 56 - 58 kg wagi (jeśli jest to potrzebne). Nie chciałbym, aby rozrywka ta zajmowała mi dużo czasu w dzień i w tygodniu (może z 1-2h dwa razy w tygodniu). Nie chciałbym się na początku skompromitować...chyba tego boje się najbardziej... :(

Podsunie mi ktoś jakiś pomysł ?

31.01.2008
20:01
smile
[41]

Zabójca13 [ Generaďż˝ ]

Pójdź na dyskotekę. Spotkasz pewnie dużo osób i jak gbyby bedziesz bardziej (jak to nazwać ;])
orzeżwionym rzyciem xD . Z reszta tez mozesz pojsc do parku i pobiegac tam z mp3 ;) . Masz wiele możliwosci. Jak bedzie mecz to też możesz z piwkiem do kumpla.

31.01.2008
20:02
[42]

Bojak [ Don ]

Dziewczyna. Tylko ostrzegam, że w końcu możesz zacząć żałować :) Ze sportów rowerek najlepszy ! Kino też. Co ci szkodzi iść samemu ? To jedno z tych miejsc, do których śmiało możesz iść sam i wrócisz zadowolony. Przynajmniej w moim przypadku tak jest.

31.01.2008
20:09
[43]

WTF? [ Konsul ]

Zabójca13 - i jak gbyby bedziesz bardziej (jak to nazwać ;]) orzeżwionym rzyciem xD

Orzeźwiony rzyciem, to jest się raczej po wyjściu z toalety...

31.01.2008
20:10
[44]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

NIGDZIE ! Coś niewyraźnie dziś wyglądasz

31.01.2008
20:12
smile
[45]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

Vojtasek---> znajdź se dziewczyne :PP

31.01.2008
20:15
[46]

Alandar [ Chor��y ]

polak111---> kolarstwo. Waga i wzrost idealna do jazdy po górach. Na początku nie skompromitujesz się bo nie trzeba szaleć. Jeździsz jak ci pasuje. Później zresztą też. W kolarstwie liczy się przede wszystkim systematyczna praca.
Jak się wciągniesz to zerwiesz z dziewczyną, przestaniesz grać w WoW byle tylko wygospodarować godzinke lub dwie dziennie na rower :)

31.01.2008
20:20
[47]

Łysack [ Przyjaciel ]

polak -> rowerek:) na początek najlepiej po prostu jeździć do szkoły i z powrotem:) do szkoły dojeżdżasz dotleniony i rozbudzony, a wracasz z niej wypoczęty i bez uczucia senności:)

a potem przejażdżki gdzieś dalej, albo do dziewczyny, albo gdziekolwiek indziej:)

31.01.2008
20:33
[48]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Alandar, Lysack --> No 1-2h dwa razy w tygodniu to sie najeeezdzi jak dziki.. Juz lepiej w bieganie sie wciagnac.

31.01.2008
20:42
[49]

Łysack [ Przyjaciel ]

Wysiak -> rocznie, tylko jeżdżąc do szkoły robię prawie 5000 km :) a że jadę krócej niż autobusem to i mam więcej czasu na pojeżdżenie po szkole:)

31.01.2008
21:01
smile
[50]

boskijaro [ Senator ]

Kilka opcji:

a) do wypożyczalni, wypozyczasz film, kupujesz popcorn i cole i oglądasz :)

b) idziesz na rower (ale o tej porze roku to nie bardzo)

c) idziesz do empiku, kupujesz jakąś gierkę, kupujesz zapas coli i czego tam lubisz i jedziesz :)

31.01.2008
21:06
[51]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

Do kibelka :)

A tak na serio to Puby, bary itp.

31.01.2008
21:07
[52]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

Bar ; ] zawsze może poznasz kogoś?

31.01.2008
21:10
[53]

Tomcio xD [ Konsul ]

1.sklep
2.bar

31.01.2008
21:12
[54]

Łysack [ Przyjaciel ]

jaro ->

1. koleś ma dość siedzenia przed kompem, więc proponujesz mu siedzenie przed telewizorem:) ambitna zmiana:D

2. że co? pogoda wyśmienita jak na rowerek:) śniegu nie ma, nie pocisz się jak świnia, jakiegoś bardzo mocnego wiatru nie ma - przy takiej pogodzie mogę zrobić spokojnie 150km dziennie:) tylko, że nie mam gdzie jeździć i czasu też troszkę brak, ale w ferie nadrobię:P

3. czyli, poradą według Ciebie, żeby nie siedzieć przed komputerem jest kupno nowej gierki?


a propos 3 - może matę do tańczenia przed komputerem:D rozruszasz się i będziesz się dobrze bawił w pojedynkę:)

31.01.2008
21:36
[55]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Ja polecam łyżwy. Super zabawa. Z tym, że kontakt (wzrokowy) z innymi ludźmi nieunikniony.
Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
A może by tak jakąś książkę ?

31.01.2008
23:44
smile
[56]

Alandar [ Chor��y ]

Możesz sobie sprawić labradora :) Oczywiście jeśli masz czas i warunki abyś mógł go trzymać.
Poświęcisz kilkanaście miesięcy, ale zyskasz niezwykle oddanego przyjaciela dla którego deszcz, upał, śnieg nie będzie żadną wymówką do zabawy i szaleństw na świeżym powietrzu. Te psy uwielbiają aportowanie i przede wszystkim samo przebywanie ze swoim panem, a przy tym są niesamowicie łagodne (mówi się, że labrador zaliże złodzieja na śmierć). Super się z nimi maszeruje samotnie po górach.
Aczkolwiek pies to ogromna odpowiedzialność.

31.01.2008
23:46
[57]

boskijaro [ Senator ]

Lysack -

1. Moim zdaniem jak komuś sie znudził komp to telewizor może mu dać sporo rozrywki :)

2. No zalezy kto co lubi, ja na rowerze to tylko lubie w krotkich spodenkach i koszulce jak cieplo jest :P

3. Tutaj mata do tańczenia to nie jest zły pomysł :D Guitar Hero 3 z gitarką tez może być ciekawym wyjściem

01.02.2008
00:02
smile
[58]

M@RCO [ Centurion ]

1. Do baru
2. Gdzie bądź...

01.02.2008
01:45
[59]

LooZ^ [ be free like a bird ]

polak111: wspinaczka ;) pelno jest teraz w Polsce sztucznych scian wspinaczkowych, mozna chodzic samemu, mozna ze znajomymi, nie ma za bardzo gdzie sie kompromitowac, bo i najlepsi czasami odpadaja tam gdzie ty ;) Polecam. Chodze troche wiecej bo jakies 6 godzin w tygodniu (2x3), ale mniej tez mozna :)

01.02.2008
02:33
smile
[60]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

Można wyjść samemu z pokoju

01.02.2008
02:43
[61]

niczyj [ Pretorianin ]

do szkoły

01.02.2008
07:35
[62]

Tlaocetl [ cel uświęca środki ]

Co wy z tym rowerem czy bieganiem, zobaczcie jaka pogoda za oknem... co to za przyjemność wychodzić z domu w taką pogodę?

01.02.2008
07:45
[63]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

tlaocetl-->u mnie slonce swieci i dosyc cieplo jest.

Na jakis protest. Tam nudzil sie nie bedziesz.

01.02.2008
07:56
smile
[64]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Mam pomysł troche inny niż poprzednie. Zamiast sportów czy picia wódy kup sobie dobry aparat. Gwarantuje, że się nie zanudzisz. Jak znudzi Ci się przed kompem to weźmiesz aparat i lecisz w plener.

01.02.2008
09:34
[65]

twostupiddogs [ Senator ]

Łysack

Niezłe te foty :)

Sam bym się przejechał z chęcią na taką wycieczkę, ale tyle urlopu nie dostanę, tak więc jeśli jesteś jeszcze studentem korzystaj póki możesz.

01.02.2008
22:53
[66]

Jay_Jay_ [ Chor��y ]

Do kościoła:)

01.02.2008
23:40
[67]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

No właśnie chciałem napisać to co wyżej... czyli do kościoła. Ewentualnie do sklepu :P

02.02.2008
00:04
smile
[68]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Świetne rozwiązanie to pies. Najlepiej duzy. Wychodzisz z nim do parku i masz wiele zabawy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.