GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rychły koniec Rapidshare?

31.01.2008
17:25
smile
[1]

szuru-buru [ The Outsider ]

Rychły koniec Rapidshare?

Sąd w Düsseldorfie nakazał firmie Sharehoster wprowadzenie takich zmian w serwisie, które uniemożliwią za jego pomocą nielegalną wymianę plików. Jeśli wyrok się uprawomocni, w praktyce oznaczać to będzie koniec działalności Rapidshare - przynajmniej w jego dotychczasowej formie.

31.01.2008
17:35
smile
[2]

Saluteer [ T-Bag ]

Zostanie nam tylko torrent? Buuu ;(

I megaupload :) faktycznie, wszystko sie tam przerzuci :)

31.01.2008
17:36
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ciekawe co z ludźmi którzy zapłacili za konto premium :P

A co do samego newsa to w sumie mnie nie dotyczy. Jedyne co ściągam na rapidzie to jakieś fotki jak kumpel chce przesłać itd. Więc czy jest czy go nie ma to dla mnie wielkiego znaczenia nie ma.

A no i ciekawe co z speedyshare.com i podobnymi serwisami.

31.01.2008
17:37
[4]

siwy346 [ Gamepad ]

tych którzy korzystali z rapida może uszczęśliwić to że jest jeszcze megaupaload

31.01.2008
17:37
[5]

Volk [ Senator ]

Powinni przeniesc dzialalnosc do innego kraju i spokoj.

31.01.2008
17:39
[6]

wishram [ lets dance ]

chciałem napisać to co Volk, niech przeniosą serwery na Bahamy czy inne Zimbabwe i będą mieli spokój z sądami

31.01.2008
17:41
[7]

Dayton [ Senator ]

heh, a pamietam jak jakis madrala kilka tygodni temu napisal ze "...nigdy nie zamkna rapida tak samo jak nie wezma sie za usenet" - mniej wiecej, slowo w slowo nie pamietam

ale prawda jest ze jak rapid padnie to powstanie cos innego, albo z istniejacyh juz rozrosnie sie podobnie jak aktualnie rapid i tez bedzie dobrze :)

31.01.2008
17:43
smile
[8]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

"Dobrze goda" xD

31.01.2008
17:44
smile
[9]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Słyszałem kiedyś(nawet nie wiem czy na GOLu nie było), że gracze chcieli wykupić jakąś platformę która funkcjonowałaby wyspa nie należąca do żadnego kraju. Prawo jakie by tam obowiązywało pozwalałoby na piractwo i tam właśnie umieszczone miałyby być serwery. Nie wiem co z tego wyszło. Wówczas zbierali jeszcze pieniądze. Jednak wydaje mi się, że nie miało to szans powodzenia.

31.01.2008
17:45
smile
[10]

pablo397 [ sport addicted ]

no i co jak zamkna? malo jest innych serwisow? sppedyshare,filefactory,megaupload,4shared,sendspace,gigasize i dziesiatki innych. je tez zamkna? to sie wymysli nowy sposob

tez mi tragedia...

31.01.2008
17:48
[11]

Slow Motion [ Konsul ]

Bardzo dobrze, w końcu ludzie zaczną korzystać z czegoś porządniejszego.

31.01.2008
17:50
[12]

Paul12 [ Buja ]

Apo - Nie gracze tylko użytkownicy robili zrzute na zakup całego państwa - serwis to piratebay, a państwo nazywa się Sealand :)

31.01.2008
17:56
smile
[13]

Cypher. [ a piece of strange ]

Slow Motion a jakie sa lepsze ? bo jak masz premium to jest swietne. megaupload przy tym to crap, szczegolnie za free. netload czy filefactory tez sa ok ale wiekszosc jest na rapidzie. kurde to trzeba szybko sciagnac sporo rzeczy bo jak pokasuja to niezla lipa bedzie ;/ a tyle tam mozna znalezc rzeczy ktorych nigdzie indziej nie ma.

31.01.2008
17:58
smile
[14]

Scofield [ Fugitive ]

Dziwni Ci GOLowicze. Jak komus potrzeba cdkeya to jestesmy swieci i zglaszamy ten fakt adminowi i zjezdzamy juniora, a jak ktos nam odbiera mozliwosc piracenia po cichu to jest tragedia narodowa... Brak slow :)

31.01.2008
18:01
[15]

Dayton [ Senator ]

Paul12 - > Sealand to nie jest panstwo tylko powojenna platforma niemiecka przy wschoduim brzegu UK


Scofield - nie pisz MY, a druga rzecz to jak ostatnio byl watek o legalnosci windowsa mam wrazenie ze moze 10% golowiczow ma legala

31.01.2008
18:03
smile
[16]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Widać, że często przesiadujesz na wikipedii.

31.01.2008
18:05
[17]

SanthiX [ Almost Saint ]

Wg prawa polskiego ściąganie filmów i muzyki z takich serwisów jak właśnie RS jest legalne:

31.01.2008
18:07
[18]

Dayton [ Senator ]

Wojduś - swojego czasu mialem prace ze przesiadywalem na wikipedii z nudow +/- 4 godziny dziennie wiec sie oczytalem troche :)

SanthiX -> tez tym sie interesowalem kiedys i doszedlem do tego ze legalne jest, jak sciagasz - nie wysylasz - czyli torrent odpada w tej legalnosci na rozbiegach bo sciagajac sedujesz to co juz zessales

31.01.2008
18:15
smile
[19]

SanthiX [ Almost Saint ]

Dayton -> dokładnie :) Oprócz wysyłania nie można również tego rozpowszechniać, puszczać w miejscach publicznych, czerpać korzyści materialnych. Można też mieć tylko jedną kopię danego pliku. Czyli nie można ściągać za pomocą P2P, a jedynie z takich serwisów jak RS, FTP i P2M.

A, jeszcze jedno. Dotyczy to tylko muzyki, filmów, seriali, ebooków. NIE dotyczy gier i programów.

31.01.2008
18:18
[20]

Loczek [ El Loco Boracho ]

"Można też mieć tylko jedną kopię danego pliku. Czyli n ie można ściągać za pomocą P2P"

Nie widze za bardzo powiazania? Niby czemu fakt ze mozna miec tylko jedna kopie wyklucza korzystanie z P2P?

31.01.2008
18:19
[21]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

tzn. sciagniecie - legalne
korzystanie - legalne
udostepnianie - nielegalne

Ale jak wparuje ci policja na chate to gowno ich bedzie obchodzic skad to masz.

31.01.2008
18:26
[22]

SanthiX [ Almost Saint ]

Loczek -> źle napisałem, to zdanie odnosi się do zdania o rozpowszechnianiu :)

K4B4N0$ -> ale nie namierzą Cię, jeśli nie będziesz tego udostępniał. Najwyżej trafisz do aresztu, ;) ale niczego Ci nie udowodnią.

31.01.2008
18:29
[23]

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]

kurde szkoda bo ja zawsze z rapidshare sciagam ;( nawet te niby punkty zbieram już od dawna i miałem 2 darmowe konta i teraz mam już połowe 3 hehe jak mi te punkty przepadną to im naj***e ;P

31.01.2008
18:32
smile
[24]

Daro2k [ Pretorianin ]

Megaupload jest do kitu. Nigdy nie mozna tam niczego sciagnac. Albo info, ze sloty dla Polski zajete, ale inne ograniczenia. Tez mi alternatywa dla rapida :/

31.01.2008
18:32
[25]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

Slow Motion - o czym ty kurde pierniczysz? mam nadzieje ze tylko ty tak uważasz rapidshare to najlepszy sposób na wymianę plików to ,że ciebie pewnie nie stać na wykupienie premiuma nie oznacza ze coś jest złe... zal

31.01.2008
18:33
[26]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Yes! Nareszcie! Ha ha! Koniec tego klikania we "Free" i czekania 0.4 sekundy co oznaczało ze 2 minuty!

31.01.2008
18:43
[27]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Następnym krokiem będzie nakaz sprawdzania załączników w mailach. Bo przecież nie wiadomo co jest w tym 90 megowym pliku .rar, a nuż pirat?

31.01.2008
18:55
[28]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Saluteer---> torrentów tez już nie będzie, bo zlikwidują piracką zatoke , nie wiem jak to po angielsku jest, ale podobno 80% torrentów jest z tamtąd

31.01.2008
18:57
[29]

bartos9 [ Pretorianin ]

Ja zawsze z torrenta korzystam.

31.01.2008
19:00
smile
[30]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Jest usenet, maks łącza od samego początku aż do końca pobierania, cały ruch po sslu.

31.01.2008
19:00
[31]

eltexo [ Konsul ]

lysyZiomek123 -> jak zwykle.. inteligentny komentarz.

Pogratulować Ilorazu Inteligencji.

01.02.2008
15:40
[32]

Ward [ Senator ]

szkoda będzie rapida ale to przecież nie koniec i duże paczki nadal będzie można wrzucać na ich serwery , tylko z ''legalną'' zawartością
ciekawe tylko jak będą to sprawdzać -cenzorów zatrudnią ?
czy może dwie parafki o odpowiedzialności karnej za wrzucanie nielegalnego oprogramowania się doda i tak umyje ręce :->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.