GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba w sprawie Mafii z Kolekcji Klasyki

31.01.2008
17:16
[1]

cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]

Prośba w sprawie Mafii z Kolekcji Klasyki

Otóż zauważyłem dziś, iż na 2 CDku mojego egzemplarza wspomnianej gry istnieje pęknięcie. Nie wiem jak to się stało, a gwarancja w diabłu poszła, gdyż niestety paragonu niet, a i dawno temu owego zakupu dokonałem. Stąd moja prośba, czy ktoś, kto posiada Mafię w wersji z KK, albo inną jej wersję, która pasowałaby do tejże, mógłby wstawić CD 2 tej gry na Rapida, lub coś w tym rodzaju. Byłbym bardzo wdzięczny.

31.01.2008
17:18
[2]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Napisz meila do serwisu technicznego Cenegii, zapewne powiedząci, ze możesz im wysłać płytę, a oni ci wymeinią na nową.

31.01.2008
19:08
[3]

cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]

Jakiś sposób to jest. Ale gdyby ktoś mógł mi wysłać, mimo wszystko, byłbym rad, chciałem sobie to szybciej załatwić. Jednak i tak mimo wszystko spróbuję im wcisnąć płytkę na wymianę.

31.01.2008
22:20
[4]

cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]

up?

31.01.2008
22:22
[5]

Fett [ Avatar ]

a nie łatwiej znaleśc kogoś z paragonem ? :>

31.01.2008
22:31
smile
[6]

N2 [ negroz ]

znaleźć

31.01.2008
22:59
[7]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Coś mi tu piractwem zalatuje...

31.01.2008
23:05
smile
[8]

amadi1 [ Pretorianin ]

Vegetan - jak ci zalatuje to zainwestuj w Tic-Tac's

31.01.2008
23:13
[9]

halski88 [ Pan Prezes ]

pozostaje zadzwonić do Cenegii, może mają jakąś gwarancje dożywotnią czy coś

01.02.2008
13:45
[10]

cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]

Vegetan chłopcze, a powiedz mi co mógłbym zrobić z piracką jedną płytą, z trzech, na jakie składa się gra? Wyjaśnij mi to, bom ciekaw. Czy może chodziło ci raczej o +1?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.