Dayton [ Senator ]
Jakie sa "rozsadne" wymogi Boiling Point ?
No wlasnie dobre pytanie w encyklopedi podane jest jak byk
"Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256MB (GeForce FX5700 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows 2000/XP."
natomiast czytajac kilka linijek nizej:
Boiling Point: Road to Hell to trójwymiarowa gra akcji/FPP stworzona przez ukraiński zespół Deep Shadows, twórców silnika graficznego Vital Engine. Poprzednio został on wykorzystany w grze Codename: Outbreak, tu zaś mamy do czynienia z jego drugą, udoskonaloną wersją (wsparcie dla kart GeForce 3 i 4 oraz pakietu DirectX 9)
wiec jaka to wymaga karte zeby "dzialalo" ?
Dayton [ Senator ]
up
Ragn'or [ mortificator minoris ]
Miałem kiedyś FX 5900 i działało wolno i w niskich detalach, potem 7600 GT i działało na wysokich, ale nie ultrapłynnie, teraz nie wiem jak ojdzie , bo nie instalowałem.
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Grunt, abys miał dużo RAM-u, 2GB powinno starczyć
Amadeusz ^^ [ World of Warcraft ]
Najnowszy patch;
Sprzęt:
1GB Ram
Athlon 64 3800+
GeForce 6600GT
Detale:
Modele - High
Widoczność - Daleka
Rozdzielczość - 1024x768
Roślinność, pogoda itd - Suwak na środku.
Framerate dobry - 25-50FPS.
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
ja mam 1 gb ramu i na luzie wszystko ladnie chodzilo (raz mi sie zacielo na tym dlugim moscie i tyle) ale ta gra sie nudzi na dluzsza mete strasznie:)
Dayton [ Senator ]
wiec an laptopie na 512 ramu i radku 9k to raczej nie ma szans i wogole nawet sensu instalowac :/ a juz myslalem ze pogram sobie w cos w co nie gralem w wyjezdzie :(
no nic dzieki wielkie za info !