mikmac [ Senator ]
Xbox 360 [Część 61] - sezon jak w PS3 - hity BEDA ;)
-------------------------------------------
Z ostatniej chwili...
-------------------------------------------
Najlepsze gry 2007 roku na X360 wg. IGN:
-------------------------------------------
Nowości
-------------------------------------------
Virtua Fighter 5, America's Army: True Soldiers, Pro Evolution Soccer 2008, Tomb Raider: Anniversary, Clive Barker's Jericho, Battlestar Galactica (2007), Call of Duty 4 Modern Warfare, Assassin's Creed , Mass Effect, Guitar Hero III
-------------------------------------------
Mini FAQ
-------------------------------------------
Ze względu na dużą ilość pytań i zajmowanego miejsca forumowy Mini FAQ został przeniesiony pod poniższy adres:
Inne:
Szczegółowy i dokładny FAQ Xbox-Scene -
FAQ skupiający się głównie na usłudze Xbox Live -
FAQ Madsa -
Przed zadaniem pytania upewnij się czy odpowiedź nie znajduje się w którymś z powyższych linków, zaoszczędzisz tym samym nasz jak i swój czas
-------------------------------------------
Info
-------------------------------------------
Wersja ELITE:
- Cena 1799zł (Oficalnie), Można kupić za około 1700zł
- Konsola Xbox 360 Elite w kolorze czarnym
- Kontroler bezprzewodowy
- Dysk twardy 120 GB
- HDMI
Wersja PREMIUM:
- Cena 1399 zł (Oficjalnie), Można kupić od około 1100 zł
- Konsola Xbox 360
- Kontroler bezprzewodowy
- Kabel HD + AV (Czincze) 2in1 (Commponent)
- Dysk twardy 20 GB
- Headset
- Kabel zasilający
Wersja ARCADE:
-Cena 999zł (Oficjalnie)
-Konsola Xbox 360
-Kontroler Bezprzewodowy
-Standardowe kable (Commposit)
-Karta Pamięci 256MB
-------------------------------------------
Specyfikacja Techniczna
-------------------------------------------
CPU: [3 rdzenie 3.2 GHz każdy] [1 MB L2 cache]
ATI Graphics: [500 MHz] [48 równoległych potoków Shader]
Pamięć: [512 MB GDDR3 RAM] [700 MHz DDR]
Wyposażenie: [Wymienialny dysk do 120GB] [12X dual-layer DVD-ROM] [Pamięć dodatkowa 512MB]
Inne: [Porty dla 4 kontrolerów] [3 porty USB 2.0] [2 sloty dla pamięci dodatkowej]
Online: [Xbox Live] [Marketplace] [Wbudowany Ethernet Port] [Wi-Fi] [Możliwość podpięcia kamery]
-------------------------------------------
Przydatne Linki
-------------------------------------------
Ogólnie o X360:
PL:
Dobra, polska strona -
Njusy -
Ogólnie o konsolach -
Jak "ulepszyć, upiększyć" Xboxa (Hardware, Software, Homebrew) -
Newsy, Turnieje -
Nowy serwis poświęcony X360 -
Polska baza graczy XBL -
ANG:
Strona Oficjalna -
Jedna z najlepszych stron nt. Xboxa 360 (Filmy, Screeny) -
Xbox360.IGN -
TeamXbox -
Spis gier na Xboxa kompatybilnych z X360 -
Własny Gamecard -
Achievements -
Lista gier z pierwszego Xbox'a obsługujących odświeżanie w 60Hz -
Sklepy, Aukcje:
- Sklep CD Projekt
- Akcesoria i gry na X360
- Gry, konsole, akcesoria
- jw.
- Serwis aukcyjny, m.in. nowe i używane gry na X360
- Gry, konsole, akcesoria
- Gry, konsole, akcesoria (nowe i używane), serwis, wymiana i naprawa konsol
- Gry
Australijski sklep z grami (wersje PAL), w niektórych przypadkach gry o wiele tańsze (przesyłka lotnicza koło 10 zł ponoć)
-------------------------------------------
Serwis Pogwarancyjny
-------------------------------------------
-------------------------------------------
Plan Wydawniczy
-------------------------------------------
Bardzo dobra, aktualizowana lista nadchodzących gier -
-------------------------------------------------------------
Ranking Gol'owych Snajperów Achievment'ów
-------------------------------------------------------------
-------------------------------------------
Cztery Poprzednie części:
[Część 60] https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7316605&N=1
[Część 59] https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7286566&N=1
[Część 58] https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7255266&N=1
[Część 57] https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7211554&N=1
reksio [ Q u e e r ]
tsss...
_MaZZeo [ Generaďż˝ ]
Ale na X'a to przynajmniej wiadomo kiedy będą :D
D65 [ Pretorianin ]
W nowościach trzeba by dodać Burnout Paradise

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Propo burnouta, chyba wkrótce ktoś w USA pozwie EA :
Bart2233 [ Konsul ]
Mam problem ponieważ wypaliłem płytkę z demem i konsola czyta płytę ale nie mogę jej uruchomić z zakładki demos tak jakby na niej w ogóle nie było gry.

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]
Crysis na X360 i PS3 na GDC 2008?

LemonChiffon [ Pretorianin ]
Nie interesuję się konsolą Xbox 360 tylko PS3, ale z tego co wiem, były bardzo duże problemy z dostępem do Guitar Hero III: Legends of Rock na "Xklocka". Więc mówię, że widziałem dwa egzemplarze tej gry w Empiku, w Złotych Tarasach, w Warszawie! Więc zainteresowani mogą sobie po gierkę w każdej chwili śmignąć!
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Lemon -> Zainteresowani już w ubieły czwartek rzucili się na pierwszy 'rzut' X-klocowych Hirołsów na Allegro :) W każdym razie - teraz GH jest dostępne w większości Empików (taka ogolna informacja - na pewno jest w Bydgoszczy na Gdańskiej)

LemonChiffon [ Pretorianin ]
fresherty --->
Jak już powiedziałem nie interesuje mnie Xbox 360 tylko jego rywal i dlatego nie wiedziałem czy to jakiś wyjątek czy nie! Chciałem tylko pomóc, no bo jeżeli to by się okazało takie "unikatowe" to bym wam dostarczył ważną informację! No nic! Pozdro!
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Byłem w piątek w Empiku w Starym Browarze w Poznaniu i tam też były hirołsi na każdą platformę :)

Aroslav [ Pretorianin ]
Słyszeliście nowinę? Jutro wychodzi REZ HD na Arcade!!!! Czyli już wiem na co mi zejdzie cały dzionek:)))) Od razu kupuję całą wersję:)))
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
REZ HD na Arcade - czyli gra do ściągnięcia na Xboxie Live?

Meremres [ Pretorianin ]
karas_PL-> Po pierwsze "Xbox Live". Tak, będzie dostępne do ściągnięcia. Szkoda, że tylko ostatnio chyba zużyłem do końca moje 4000 Microsoft Points, trzeba będzie nowe kupić ;p

Aroslav [ Pretorianin ]
Meremres ---> ja swoje punkty trzymałem specjalnie na premierę REZa:) A dodatkowo dla zainteresowanych jutro wychodzi również Chessmaster LIVE:)
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
REZa nie kupię, za to chessmastera owszem :>
P.S - Pierwsze 100% w GH III :P Na easy ale mimo wszystko :D
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Dostałem nareszcie Assasin Creed'a i BioShocka i powiem szczerze ,że OMG te gry wyglądaja rewelacyjnie !!!
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
A ja mimo iż konsolę mam od jakiś dwóch tygodni nadal nie mam karty pamięci. byłem wczoraj w Zielonej Górze w miejscach, w których karta mogła by by (Joystick, Empik, Auchan), ale nigdzie nie było. I jak ja tu mam grać bez karty pamięci?
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
allegro.pl i szukaj okazji, przedwczoraj byla 256MB karta za 8dych
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Zamów via internet. I to najlepiej dysk :P
tutaj masz kup teraz z wysyłką za pobraniem

Weakando [ Senator ]
Ktoś się orientuje ile kosztuje Guitar Hero III z gitarą, w empikach, saturnach i innych sklepach tego typu?
kurzew [ The Road Warrior ]
Weakando---> Empik we Wroclawiu 350zl +/- 5 zl
Weakando [ Senator ]
kurzew ---> Thx.
Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to jutro będę miał kasę i postaram się kupić GHIII.
Haron [ the boatman ]
fresherty-> ja dzisiaj zrobiłem 100-tkę przy "Lay Down". może dlatego, ze była w demie i znałem już utwór dobrze. ;)
homisia [ Centurion ]
a widzial ktos gdzies sama gitare z trojki? tą "Les Paul". mam juz jedną z dwojki a chcialem sobie druga wlasnie dokupic

qudlaty [ Generaďż˝ ]
Ja dzis odebralem awizo ze skrzynki :
"Nikogo nie zastalem 18:30"
a w chalupie 4 osoby ;)
Jutro pojade i spi... popsuje im swieta, chocby wielkanocne :)
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Haron -> Ja prawie setkę zaliczyłem przy Even Flow na mediumie - też bo była w demie.
BTW- też macie wrażenie, że część utworów ma rytm wzięty z kosmosu?
BTW2 - czemu kurna akurat Les Paula wybrali na gitarkę do GH III? :/ Toż to jedna z mniej wygodnych gitar ever... Stratocaster jest wielokrotnie wygodniejszy...
Jarken [ Would you kindly? ]
"BTW- też macie wrażenie, że część utworów ma rytm wzięty z kosmosu? "
Niestety, zasługa nowego teamu tworzącego GH...
Trzeba będzie kupić jeszcze RB, tam jest wszystko ok.
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
RB na extreme jest taki jak początek harda w GH3.
Z rytmem problemów nie zauważyłem żadnych w żadnej piosence. W których kawałkach rytm wam nie pasował?
Ryslaw [ Patrycjusz ]
No właśnie. Fakt, że część utworów to łamańce rytmiczne, ale to cecha tychże utworów a nie wpływ gry.
A co do RB, to, jak powiedział Cubi, poziom trudności partii gitarowych jest banalny. Ta gra powinna nazywać się "Drum Hero", bo właśnie bębny są w niej wiodącym instrumentem i tylko ścieżki perkusyjne wymagają większych umiejętności.
Co zaś do GH3, to raczej każdy powinien sobie poradzić z przejściem gry do ostatniego pakietu utworów na Hardzie, gdzie zaczynają się PRAWDZIWE schody, w postaci Reign in Blood.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
ja tam już przeszedłem Like You a Hurracane czy coś takiego Scorpion na 99% Lay dawn na 98% The metal na 99% i Evan Flow czy coś takiego na 99% i to wszystko na medium i na Padzie:)
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Ryslaw -> Chodzi mi o to, że na niższych poziomac trudności w niektórych momentach 'kółka' latające po ekranie mają się nijak do rytmu (bo 'łatwiej' jest wciskać je wolniej, szkoda, że w większości jadę na słuch i jakoś za 1. razem trafić w ten ichni rytm nie mogę). Niektóre kawałki mają też strasznie popieprzony rytm riffów który też ni cholery nie ma się do rzeczywistości... Nie chodzi o to, że jest on dziwny sam w sobie, tylko strasznie zmienny... Tytułów nie pamiętam, jak się natknę na coś dzisiaj to dam znać...
Co do Rock Band - cóż, wg. mnie granie w tą grę w pojedynkę zabiera 90% funu... :) A utwory z tego co widziałem są banalnie proste.
BeneQ -> Ja też - dostałem gitarę i musiałem się uczyć obsługi i odruchów praktycznie od nowa.
Ryslaw [ Patrycjusz ]
fresherty --> hmm, może tak jest, acz nie zauważyłem, gdyż szczerze powiedziawszy gram na hardzie/ekspercie. :)
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Easy ma ten problem, że jest za mało w nim nutek i faktycznie z rytmu wypadasz, bo za często chcesz szarpać struny - kolega gitarzysta, któremu puściłem easy, miał z tym totalny problem, dużo lepiej szło mu na medium (!). Ale tak samo było w GH2 i tak samo jest w RB.
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Cubituss -> O tym mówię - na easy praktycznie każdy utwór ma za mało nutek (oprócz tego shity Slayera z ostatniego bloku...), na medium zdarzają się takie co to mają za mało, ale są też takie, ktore mają przegiętą ilość nutek, i np. 3 przypadają na 1 dźwięk.
Ryslaw -> ja przechodzę po kolei easy -> medium -> hard -> expert (ciekawe na którym się zatrzymam z powody kontuzji palców :P)
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Takie moje marudzenie o nowym Burnoucie, przekopiowane z innej strony :)
Gra ma całą masę denerwujących błędów które można było spokojnie usunąć przed premierą, kilka z nich: Brak widocznych strzałek które pokazywałyby w którą ulicę należy skręcić, brak opcji restartu, dziwne i niemal niegrywalne sterowanie w niektórych pojazdach, niektóre samochody są tak nieodporne na uderzenia w przeszkody że wystarczy tylko dosłownie dotknąć czegoś a zaraz wyświetla się komunikat wrecked, brak możliwości puszczenia sobie piosenki takiej jakiej się chce z EA Trax, właściwie w grze jest dostępnych tylko 5 piosenek które można z przyjemnością posłuchać, cała reszta to miauczenie kota, brak kierowcy w samochodzie, po zaliczeniu każdej licencji wszystkie wyścigi w których do tej pory braliśmy udział są anulowane co wiąże się z tym że musimy przechodzić ten sam wyścig po pięć razy, grafika nie jest aż tak piękna jak naświetlają ją przeróżne portale i ogólnie brak tego "czegoś", dlatego też moją ocena tej gry jest symboliczna 7.9/10.
Co prawda jest to dobra gra, aczkolwiek absolutnie nie nazwałbym jej hitem.To taka pozycja w którą można pograć w oczekiwaniu na prawdziwe Hity.
Coy2K [ Veteran ]
easy jest faktycznie zbyt easy :)
ale przynajmniej idzie sie przyzwyczaic do gitarki, po ~15 kawałkach mozna spokojnie przerzucić sie na medium, w kazdym razie gra jest swietna, kudos dla kurzewa, ktory sie pofatygowal i załatwił mi gierke :) szkoda ze sesja w trakcie to za duzo czasu nie mam zeby grac :)
Haron [ the boatman ]
dzisiaj w końcu dojechałem do Reign in Blood Slayera. na razie robię sobie przerwę...odpocznę, podkręcę wzmacniacz, zmienię majty na wygodniejsze i jazda. :P
szkoda, że nie ma jeszcze angel of death i postmortem. ;)

qudlaty [ Generaďż˝ ]
Mam juz swoja :) Zaraz lece rozpakowac ;)
Nie chciala gora do Mahometa, to sie Mahomet wkurzyl, kupil bilet i pojechal sam ;)
kurzew [ The Road Warrior ]
Coy2K---> Widze, ze sprzet dotarl. mam nadzieje ze caly i zdrowy. Milej zabawy.
Spoko podziekuje :)

Coy2K [ Veteran ]
tak swoją drogą to gitarka jest śliczna :) tyle, ze strasznie szybko sie brudzi, podobnie jak ps3 :)
kurzew doszedl doszedl, zapakowany wzorowo :) jeszcze raz wielkie dzieki, mamie tez podziekuj :)
Drau [ Generaďż˝ ]
@rafaleon 2.2 [ Poseł ]: w burnoucie maszprzeciez znaki ulic z nazwami ulic na gorze ekranu, im blizej jestes danej ulicy, tym ona sie bardziej przesuwa i wiadomo, ze za moment masz skrecac. No a strzalek wskazujacych sluszna droge nie ma... bo takie bylo zalozenie! to ty masz znalezc odpowiadajaca tobie droge do celu, nie inaczej.
Brak kierowcy byl pokierowany ratingiem jaki tworcy zamierzali osiagnac. Moze troche przesadzili, bo gra dostala 3+, ale mi jakos specjalnie brak kierowcy nie przeszkadza.
A co do twojej oceny - 7.9/10 to imo gra solidna, bardzo dobra wrecz. A osobiscie - nie spodziewalem sie niczego innego.
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Panowie mam pytanie konsola moja jest po "upgrejdzie" i zastanawiam sie czy jak sciagne demo i wrzuce ją na zwykła płytke CD to gra ruszy?

Aroslav [ Pretorianin ]
No dobra! Gadu gadu o tym Burnout'cie, ale jak ja gram to wtedy nikt właściwie nie gra, więc nawet nie mam pojęcia kto z Was ma tą grę...czyli moje pytanie brzmi kto ma i kiedy gra????:)
Ps. Co do REZa - poziom czwarty - NIESAMOWITA MUZYKA!!! I CHOLERNIE FAJNY BOSS=DDD Tylko pamiętacie, jak odblokować 5 poziom? Na Dreamcascie go miałem, a teraz zapomniałem, jak się do niego dostać:(
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Kurcze, muszę popracować nad szybkością... pierwsza piosenka mnie pokonała na medium - "Knights of Cydonia" Muse-a (nigdy bym nie pomyślał, że Muse popełnił taką nawet przyjemną piosenkę...). Cholerne hammer-on'y i pull-off'y pod koniec mnie zabijają ^^
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Sory, że wam przerywam na pewno bardzo ciekawą rozmowę na temat Guitar Hero III, ale chciałbym się dowiedzieć soś na temat kart pamięci. Czy sejvy do gier mogą być tak ciężkie, że zapełnią całą kartę pamięci (np. 256 MB)?? Jak tak, to czy te stare sejvy kasują się, czy trzeba je ręcznie kasować?
mikmac [ Senator ]
jakas gra miala savy okolo 100MB, nie pamietam tytulu. Srednio to tak 0,5-5MB maja. Trzeba je kasowac recznie.
Dlatego tez nie kupuje sie kart pamieci tylko dysk.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Obecnie na dysk twardy mnie nie stać, a więc wolę kupić kartę pamięci 256 MB, bo mi tylko do sejvów potrzebne, a jak kiedyś będe miał kasę, a dyski twarde potanieją to może kupie, albo kolejną kartę pamięci (256 MB lub 512 MB).
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Dyski nie potanieją poniżej 200 PLN :O Już lepiej na prawdę pożycz kasę która brakuje Ci do dysku czy coś takiego... karty są niewiele tańsze, na dodatek MS raczej z innego powodu je stworzył - to bardziej sposób na przenoszenie profilu i save-ów do znajomych niż sposób na przechowywanie danych.
Haron [ the boatman ]
kawałek slayera jest trudny nawet na easy. ;)
cpo do rock band, to na pewno się zaopatrze, jak będzie wersja bez gitary.
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Haron -> wiem, trochę krwi mi upuścił :) Teraz bawie się z One Metallici na mediumie - też konkretny skurczybyk :D
BTW, jak można 'zarabiać kasę' w GH? tzn. jak już skonczymy wszystkie utwory na danym poziomie trudnosci i chcemy dostac kasę bez podnoczenia tegoż...?
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Drau-->Wiem że istnieje myk z nazwami ulic, ale jak dla mnie jest on strasznie niewidoczny, szczególnie podczas wysokich prędkości kiedy koncentruje się na tym żeby w nic nie uderzyć.Również samo umiejscowienie jak i timing jest lekko niefortunne, IMO duże lepiej sprawdziłyby się staroświeckie strzałki pojawiające się na środku ekranu.
Do minusów zapomniałem dopisać jeszcze braku GPSu, w grze z otwartym miastem takie urządzono powinno być standardem.
Drau [ Generaďż˝ ]
@rafaelon: wyjasnilem juz raz kwestie strzalek, nie bede sie powtarzal :)
@MasterSkizo [ Legionista ]: jaki upgrejd masz na mysli? update dasha [softu kosnoli]? jelsi tak, to spokojnie dema rusza ci z plytki, o ile tylko masz je nagrane w odpowiedni sposob [rafaelon w poprzedniej czesci tego watku podal dokladne info na ten temat].
Cisek [ Pretorianin ]
rafaleon 2.2 -> ale gdyby miały być strzałki to wtedy idea swobodnego przemieszania się po mieście traci sens - cała zabawa polega na odpowiednim poznaniu Paradise City, umiejętnym korzystaniu ze skrótów, a nie prowadzeniu za rączkę :-)

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
No to przecież mogło by pozostać tak jak jest teraz tylko zamiast tych tablic widziałbym strzałki :)
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Xbox online center uruchomiło turniej w GH III
Ryslaw [ Patrycjusz ]
Tia, ale poziom trudności medium... Nie wiem, czy jest sens brania udziału.
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Czy jest sens? Ja dostaje kurwicy przy ostatnim bossie na mediumie, więc raczej podziękuje :P
Ok, kariera załatwiona na medium ^^

qudlaty [ Generaďż˝ ]
fresherty -> Moglbys mi objasnic te hammer-ony i pull-offy? Nie chodzi mi tutaj o technike, znaczy - przeszedlem tutorial z zaawansowanymi technikami, wiem wiec na czym polegaja, ale kompletnie nie potrafie wyczuc, kiedych ich uzyc ;) Gram w tej chwili na easy, jestem w wiezieniu, wiekszosc piosenek na 4 gwiazdki, kilka na 5, bezblednie ani jednej (ale tez zadnej ponizej 4 gwiazdek :) W poprzednim stage'u bywaly niektore nutki podswietlone, domyslam sie, ze trzeba uzyc ktorejs z wspomnianych technik, nie potrafie jednak wpasc na to ktorej, naciskam instynktownie - zwykle wychodzi, a bardzo czesto, zamiast sobie ulatwic, szarpie za strune jak przy normalnej nutce, co bywa momentami cholernie trudne. Pytam, bo prawdopodobnie na medium, bez ogarniecia tego, sobie nie pogram ;)
Co do gry - to jestem zakochany, ale juz mnie nadgarstek boli, dalem sobie wytchnac ;)
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
qudlaty -> Hym, na easy mało jest takich piosenek które wymagają tej techniki... Ogólnie całość sprowadza się do tego, że masz nutke 'normalną' a za nią taką z większym środkiem- tylko wtedy da się użyć tej techniki. Jak to robić masz w tutku... To jaka to technika nie robi różnicy - obie sprowadzają się do tego samego - nutka ze struną, zmiana chwytu bez struny
Coy2K [ Veteran ]
o ile na easy nie ma najmniejszego problemu by ugrac piosenki na 98-100% o tyle przy pierwszych podejsciach na medium robie raptem 85-88% :)
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Coy -> Te piosenki początkowe z medium są jeszcze przyjemne, ale już ostatnie 2 'bloki' ... ała... konkretnie powalone :>
xanat0s [ Wind of Change ]
To poczekajcie na końcówkę "One" albo "Raining Blood" Slayera na hardzie. Staram się ugrać od kiedy kupiłem i wciąż mi się nie udaje... One próbowałem z bratem łącznie już chyba ze 100 razy i nadal nic :( O expercie nie wspominam :)
Co do konkursu - co za idiota wybrał poziom trudności medium? Przecież na tym poziomie nutki lecą tak wolno, że można zasnąć :P
qudlaty [ Generaďż˝ ]
Moje pierwsze podejscie na medium to byla katastrofa :) Wygwizdali mnie i nawet nie dali skonczyc ;) Szybko zmienilem na easy, z poczatku po 3 gwiazdki, potem replay 4-5. Ogolnie idzie mi dobrze, jesli nutki zmieniaja sie liniowo, bo najgorzej jak musze wciskac z pominieciem "srodka", wtedy robi sie nieciekawie. Powoli jednak ogarniam tego typu niuanse, mysle ze za 10 lat beda ze mnie ludzie ;) Najwiecej ugralem 96% i to byl jeden odosobniony przypadek tak to okolice 90% :)
Ryslaw [ Patrycjusz ]
xanat0s --> One jest prosty, jedyny trudniejszy moment to solo. Zdecydowanie trudniejszy jest Slayer. Nie mówiąc już o finałowym pojedynku z Lucyferem. Uznasz po nim, że One to w ogóle banał jest :)
Coy2K [ Veteran ]
fresherty tyle ze nie bralem kariery jeszcze a jedynie trening i wybralem jakies ze srodka :)
tak w ogole po co jest to cale kupowanie gitar ? procz estetyki (na ktorą nota bene sie uwagi nie zwraca) to chyba to zadnej dodatkowej funkcji nie pełni ?
xanat0s [ Wind of Change ]
Ryslaw --> Dlatego napisałem "Poczekajcie na końcówkę One" :)
Bo 75% piosenki to banał. Ale potem zaczyna się solo i człowiekowi palce odmawiają posłuszeństwa... Próbowałem grać z bratem na dwie ręce - ja nawalam w "strunę", on w guziki, ale nadal guzik :(
Coy2K --> Nie pełni. Najwyżej fajnie wygląda, nic więcej.
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Ja mam problem głównie z nutkami 'nieliniowymi' - pominięcie środka to nic, ale już takie żółta -> zielona -> niebieska -> czerwona -> zielona -> niebieska -> żółta mi nie wychodzi :/ No nic, potrenuje i będzie git.
Co do gitar itp. - nie wyobrażam sobie tego Niby-Hendrixa z Gibsonem SG, albo tego masakratora Uber-cośtam z czymś innym niż SG Menance ;)...
No i jeśli wydadzą paczkę z utworami Zeppelinów i Page'em jako bossem odblokowywalnym to z czymś innym niż Les Paul Standard Sunbrust nie ma co grać, bo 'wiocha' :P
Weakando [ Senator ]
Ja nadal nie mam GHIII... Może jutro :)
Dla odstresowania się idę pograć w demo.

Coy2K [ Veteran ]
na przeszło 20 zagranych kawałkow moim faworytem narazie jest Hier Kommt Alex kapeli Die Toten Hosen - gitarka swietnie tam pracuje
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Moi faworyci: Paint it Black by The Rolling Stones i School's Out by Alice Cooper :>

Coy2K [ Veteran ]
hehehe mnie jakos nie podpasowali Rolling Stonesi, moze dlatego ze nieco za łatwe do zagrania, a School's Out przyjemny, nie powiem :)
szkoda, ze niestety dużą rolę odgrywa w GH wciąż klasyczny rock... a taki punk czy trash metal nie ma racji bytu, a przeciez The Offspring czy Blink 182 tez potrafią przygrzmocic... pozostaje miec nadzieje ze tworcy dorzucą w paczce :)
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Kurde wszedzie tylko GH Gitar Hiroł i Gitar Hiroł :F ta gra jest naprawdę taka dobra?
Coy2K [ Veteran ]
nie, tylko wkręcamy grono xboxowe... :P
MasterSkizo [ Pretorianin ]
No bo to jest ciut dziwne ze plastikowa gitarka wywołuje takie emocje D= Może się też skuszę?
Hawkman [ Konsul ]
To zależy, mi nie podpadło. Może jest super jak się ma dwie gitarry, na jakieś imprezy. Ale na single zagrałem kilka piosenek i mi się odechciało.
Zależy od gusta, jeżeli lubisz takie gry jak dance-dance revolution albo grałeś w paparapa czy jak to tam było (na PSX) to gra jest dla ciebie ;)

Coy2K [ Veteran ]
e tam, to nie tak, bo jak chce potanczyc to ide do klubu - na macie mnie to nie jara :)
z gitarą zeby nauczyc sie tak grac potrzeba kilkanascie lat, a gierka pozwala sie wcielic w gitarzyste i "zagrac" prawdziwe rockowe przeboje. Nie wiem jak inni, ale zawsze lubiłem gitarowe kawałki, mozliwe ze dla miłosnikow hip-hopu czy techno Guitar Hero w ogole nie podejdzie.
Gitara swoją drogą, ale zanim gralem na gitarze zagralem w demo na padzie i wciagnelo mnie do tego stopnia, ze postanowilem kupic zestaw za niemałe przeciez pieniadze i mysle ze tak samo zrobilo pare innych osob, ktore nie mialy wczesniej stycznosci z serią GH :)
Suma sumarum mysle ze to glownie zalezy od muzyki, w koncu miedzy innymi dlatego powstała Beatmania (nota bene repertuar której takze by mi podpasił :), jak ktos nie lubi takiej muzyki to niech po prostu omija Guitar Hero III z daleka, bo plastikowa gitarka nic tu nie pomoze :)
ps. z dwiema gitarami to domyslam sie ze ta druga osoba gra bas - probowalem w treningu zagrac bas ale szczerze mowiac jest on zbyt zdominowany przez gitare przewodzącą, co innego "battle" :)
Hawkman rozumiem, ze wybuliłeś ~350zł na gre, ktora teraz leży na półce ?:)

qudlaty [ Generaďż˝ ]
Bylo kilka swietnych kawalkow w trakcie mej krotkiej kariery, ale nazwy nie pomne, tutaj by sie bardziej rodzice odnajdywali niz ja ;) Jutro postaram sie wymienic.
Tak naprawde, to dla takiego wymoczka jak ja, GH mogloby sie skladac tylko z kawalkow RATM, Peppersow, Nirvany,oraz troche delikatnej progresywki - A Perfect Circle, Blackfield, Porcupine Tree, no i nasz Riverside - bo ja tylko tego slucham ;) Wiem, ze wymienilem dla wiekszosci z was sama komerche, no ale coz poradzic :)
Cholernie balem sie growej tracklisty przed zakupem, ja naprawde nie orientuje sie zupelnie w rocku i musze przyznac, ze mile sie zaskoczylem :) Spodziewalem sie kawalkow, ktorych pewnie nawet nie rozpoznam, ktore mnie odstrasza lub mowiac wprost - przerosna, o te kilka pokolen. Tymczasem, wiekszosc znam, gdzies tam ze sluchu - malo tego, podobaja mi sie jak diabli i caly dzien spedzilem bawiac sie jak dziecko :) Nie ma to jak ten pan, stylizowany na Slipknota/KISSa, dajacy czadu do "Hit me with your best shot" xD Ale i tak - laska w skorze, najciekawsza.
Pierwsze co zrobie po przebudzeniu, to odpale konsole, czego nie robilem - hmm, od czasu jak zmeczyla mnie Forza - niech to wystarczy za rekomendacje.
Tez nie mialem stycznosci wczesniej - zagralem w demo na padzie i wessalo :)

Coy2K [ Veteran ]
o tak... :)
A Perfect Circle (Orestes i Judith FTW!)
Peppersi - Otherside, Californication
Foo Fighters - Learn to Fly, Best of You
widziałbym jeszcze Tenacious D - Tribute
i pare kawałków Staind, Incubus :)
no ale to takie marzenia scietej głowy :)
Choc nie ukrywam, ze gdyby był jakis magiczny konwerter dowolnych utworow do Guitar Hero to nabyłbym go gdyby nawet kosztował tyle co sama gra z gitarą :)

qudlaty [ Generaďż˝ ]
Widzialem na youtubie, custom tracki, ktore rzekomo udostepnialo sobie community, znaczy sami sobie robili, ale to chyba tylko przy wersji na PC. Pozostaje liczyc, ze w paczkach cos ciekawego dadza...
A tak swoja droga - 500 MSP za 3 kawalki, to jest po prostu jakas kpina, 200 MSP za kawalek... Ja wiem, wszystko kosztuje, ale wole za te punkciki, cos ciekawego z Arcade wziac.
EDIT : No chyba ze dadza jakiegos kombosa, z tego co wymienilem/es ;)
Hawkman [ Konsul ]
Coy2K--> $90ca :) Nie leży na półce, na szczęście mam dwóch braci.
Poprostu mi Guitar Hero nie zgustowało :)
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
To jak się tak wszyscy rozgitarhirowali, to ja wkleję swój poradnik, który paru osobom już pomógł. Dotyczy najtrudniejszego momentu, czyli przejścia z medium na hard
Podstawy:
1) przesuwać rękę
2) dwunutowe akordy "obok siebie" łapiemy (to dla treningu) tylko palcem wskazującym i środkowym (tak, nawet niebieski i pomarańczowy, wyjątek - podwójne akordy nachodzące na siebie, wtedy dokładamy serdeczny, ale to już dużo później i na końcu harda).
3) dwunutowe akordy z jedną nutką przerwy łapiemy wskazującym i serdecznym
4) mały palec jest wyłącznie do sytuacji awaryjnych (czyli na przykład cztery nuty na HO/PO każda na innym klawiszu)
5) zawsze staramy się ogarnąć wzrokiem sekwencję nutek i przestawiamy rękę tak, żeby mieć środek solówki na środku ręki (zazwyczaj w związku z tym trzyma się wskazujący palec nad czerwonym/żółtym - zauważcie zresztą, że żółty ma wypustkę specjalnie po to, żebyś wiedział, gdzie jesteś z ręką)
6) większość sekwencji na początku harda jest tak powolna, że można je zagrać dwoma palcami
Trening punktu 2 i 3 - kawałek Scorpions na hardzie. Reszta przyjdzie sama. Powodzenia. Zacięci na Slayerze powinni zapytać o advanced techniques (które siedzą - przynajmniej u mnie siedziały - w głowie, trzeba je było tylko odblokować).
Dobrze wyćwiczyć granie po sobie zielonego i niebieskiego palcem wskazującym i serdecznym. Wystarczy lekko przekrzywić rękę, żeby sięgnąć. Szalenie przydatna umiejętność.

MiniWm [ PeaceMaker ]
Witam otoz mam takie pytanko :] czy ktos juz podpinal swojego X'a pod Projektor :) ?
Posiada ktos taki kabelek ?
?
Haron [ the boatman ]
ja też bym jeszcze kilka kawałków widział w GH. przede wszystkim więcej Slayera, Sepulturę np. Desperate Cry albo Beneath the Remains...byle stare, bo nowych nie trawię. Painkiller Judasów też mile widziany i 2 minutes to midnight Ironów. :)
w ogóle wkręciłem się ostatnio w kawałki, których nie słuchałem od lat, pomimo iż nie ma ich w GH. jakoś tak sentymentem zapałałem. :D
Ozzie [ CD Projekt RED ]
MiniWm --> Ja mam X'a podpiętego do projektora kablem, ale przez DVI a nie VGA.

Jarken [ Would you kindly? ]
GH3 przyjechało :) No to jazda
Thun [ Generaďż˝ ]
MiniWm -> Ja podpinałem przez VGA - w 720p obraz piękny. Aż nie chce się wracać do TV :/

qudlaty [ Generaďż˝ ]
Diabol mnie zownowal i to na easy, na najtrudniejszych fragmentach wrzucal mi poziom wyzej (czyli medium) i plataly mi sie palce :) Slayera kompletnie nie potrafie zagrac, nie nadazam, a z kolei Disturbed, zupelnie ma powalona jak dla mnie dynamike, nie potrafie sie wstrzelic. Reszte utworow zaliczylem i musze przyznac - ze cholernie podobal mi sie kawalek Santany oraz Muse'a, ktorych zawsze mialem za taki rock - dla dziewczyn ;)
Ide trenowac na medium, by diabol mnie tak nie jechal, boska gra :)
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Ja bym wywalił te imprezowe kawałeczki, a dorzucił różne cuda od Deep Purple, Led Zeppelin, Hendrixa, Claptona (czemu kur... nie ma znakomitej Layly ?!?!)...
Meremres [ Pretorianin ]
fresherty- Popieram w 100 procentach, niestety to chyba za dobry pomysł, by się spełnił.
albz74 [ Legend ]
Drobne ostrzeżenie dla posiadaczy Core i Arcade: nie kupujcie Burnouta, jeżeli chcecie pograć online to skończy się zakupem dysku. Bez dysku online nie działa.
Odpowiedź z helpdesku EA:
I understand that you are currently having issues with the requirements for Burnout Paradise. I apologize for your situation, and the inconvenience that this causes you.
The hard drive is needed to store temporary data when playing online as the data transferred from one console to another requires storage space greater than what the memory card can contain.
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Znacie może jakąś listę gier, w które można grac przez neta bez dysku?

MiniWm [ PeaceMaker ]
Thun ---> Cholera... spodziewalem sie negatywnych opinii :P eh toz to mnie z domu wywala.... ;)
Ozzie ---> zapewne rowniez sie oderwac od "sciany" nie mozesz :)
Ozzie [ CD Projekt RED ]
MiniWm --> Jak zaczniesz grać z podłączonym projektorem to na pewno nie będziesz chciał go zmienić na nic innego, ani w ogóle przestać grać. :P
Taki zestaw w zasadzie nie ma wad, o ile możesz zaciemnić dokładnie pokój w którym grasz i nie siedzisz zbyt blisko ekranu.

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
albz74-->Było :)
[5] post.
karas_PL-->We wszystko prócz Burnouta?

MiniWm [ PeaceMaker ]
Ozzie ---> :] ano mogl bys jakis projektor pure dla x'a polecic :P ( pewnie z 2,5k) wyniesie...
rafaleon 2.2 ---> Nie nie nie i jeszcze raz nie ! :)

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Zamiast nowego Fight Night Round, EA chce stworzyć takie dziwactwo:
Edit:
Nie zauważyłem że na Golu jest już ta wiadomość :p
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Rafaeolon ---> na prawdę we wszystko oprócz Burnouta??? Bo słyszałem, że trzeba jakieś patche ściągać...
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
karas_PL-->Burnout to wyjątek, gdyby było inaczej albz nie pofatygowałby się wkleić tych mądrości :)
Aroslav [ Pretorianin ]
A ja Wam powiem coś takiego o GH III - bardziej podobała mi się tracklista z GH II!!! Bardziej się wczuwałem w tamte utwory, bardziej darłem ryja przy nich, a mama bardziej zamykała drzwi i częsciej mnie upominała, że już po 22 jest;)
Takie jest moje zdanie. Tutaj natomiast w takim stopniu tego nie mam.
MasterSkizo [ Pretorianin ]
że już po 22 jest;)....
LOL >_< dobrze ze nie mieszkam juz z starszymi ja o tej dopiero dobrze zaczynam grać..

Aroslav [ Pretorianin ]
MasterSkizo ---> po 22 to ja też gram!:) Tylko mi tu o ciszę nocną chodziło...tak to jest, jak się w bloku mieszka...przerabiałem to przy Singstarze, przerabiam przy GH...;P
Ozzie [ CD Projekt RED ]
MiniWm --> Polecam Optomę HD70, ewentualnie z technologii LCD Panasonic PT-AX100U albo Sanyo PLV-Z5.
Ceny projektorów 720p (czyli natywna rozdzielczość X'a), są w granicach 3500zł a nie 2500.
RJG [ Pretorianin ]
Czy na xboxe 360 Elite uzyskam wyzsza rozdezielczosc niz na Premium z HDMI
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
RJG -> nie skomentuje :D Premium z HDMI to nic innego jak biala wersja elite.
RJG [ Pretorianin ]
To dla czego na pokazie xboxa 360 hdmi powiedzieli ze elite prowadzi w rankingu bo obsługuje rozdzielczość Full HD czyli 1920 na 1080p a pozostałe xboxy 360 jak premium, arcade mają wyjścia hdmi ale nie obsługujom tej rozdzielczości co w elite tylko mniejsza jak HD ready
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Y? Kiedy tak mowili?
RJG [ Pretorianin ]
Niby na premieze microsoftu bo kluce sie z kolesiem on twierdzi ze tylko 360 elite obsluguje Full HD
mineral [ Senator ]
Człowieku, konsola to nie komputer, wszystkie wersje 360 mają takie same bebechy, żadna nie wyświetla lepszego obrazu od innej. To jest wszystko to samo tylko w innej obudowie z innymi gadżetami.
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
CoD4 na veteranie skończony. Postarzałem się o 10 lat. A jeszcze nie zrobiłem Mile High, ale już byłem blisko - jutro to rozwalę.
Weakando [ Senator ]
Mam nareszczie Guitar Hero III :D
Boska gra. Poprostu nie ma mocnych na nią. Kumpel mówił, że to głupota i że woli pograć na prawdziwej gitarze, przyszedł do mnie i nie mogłem go oderwać od gitarki :)

lordpilot [ Pretorianin ]
RJG ---> Wszystkie 360 z wyjściem HDMI obsługują rozdzielczość Full HD. Btw - zainwestuj w słownik ortograficzny ;-)
Edit: Minerał mnie ubiegł ;-), Sorka, nie zauważyłem posta.
bles [ Konsul ]
Full HD moze obsluguja ale zadna gra w takiej rozdzielczosci nie jest.
musio3 [ Konsul ]
Wpadam i proszę o pomoca. Wzbogaciłem się o Liveboxa (wiecie, tego z neostrady) i przy włączonym kompie wywala mnie z netu - próbowałem na ustawieniach automatycznych i ręcznych też.
Ktoś może pomóc? Udało się komuś to badziewie jakoś skonfigurować?

yazz_aka_maish [ Legend ]
RJG ---> Wszystkie 360 z wyjściem HDMI obsługują rozdzielczość Full HD. Btw - zainwestuj w słownik ortograficzny ;-)
LOL, to starsze wersje już nie obłsugują? Oczywiście, że obsługują, ale obraz leci po componencie...
Inna sprawa, że faktycznie gierek ni ma, bo chyba "exbox" by eksplodował ;)
BTW: Gram w Assasins Creed. O ile cały ten trening oraz misja przed zabójstwami jeszcze, konkretnie mnie przynudziła i odebrała chęć do gry, o tyle teraz po dwóch zabósjstwach, aż chce się grać :)
Znam już wszystkie aspekty gry i jestem jak jak przysłowiowa ryba w wodzie, wreszcie poczułem tę grę. Z początku nieco się rozczarowałem, ale trzeba dać jej szansę. Zobaczymy, co będzie dalej, ale narazie twierdzę, że to mocna pozycja :)
RexNebular [ Legionista ]
Full HD moze obsluguja ale zadna gra w takiej rozdzielczosci nie jest.
I tu się mylisz.
yazz_aka_maish [ Legend ]
RexNebular, jakiś przykładzik?

lordpilot [ Pretorianin ]
"LOL, to starsze wersje już nie obłsugują? Oczywiście, że obsługują, ale obraz leci po componencie... "
Mam nadzieje że było to bez złośliwości... bo szczerze mówiąc nie wiedziałem tego, więc dzięki za uświadomienie. Sam mam starszą rewizję 360 (bez wyjścia HDMI) i byłem przekonany że obrazu Full HD nie uzyska się przez komponent. A tu miłe zaskoczenie - choć różnicy mi to nie robi, raz że telewizor HD Ready, dwa - czy są w ogóle jakieś gry które chodzą w full hd ?
musio3 [ Konsul ]
--> lordpilot
Są, m.in. Mass Effect - co ciekawe odpalałem go na 420, 740 i 1080p. Wrażenia takie:
między 420 a 740 różnica duża
między 740 a 1080p różnica widoczna ale nie jest duża.
Do czepialskich - nie jestem pewien czy dobrze wpisałem numerki ale wiecie o co chodzi :)
Przy okazji - proszę o pomoc do posta 114
cioruss [ oko cyklopa ]
jakis tenis, o ile pamietam, szedl w 1080p.
musio3 -> to nie tak, ME jest zrobiony pod 720p, a wyzsze rozdzialki sie "podbija" czyli skaluje, w tym wypadku w gore (up-scale).
albz74 [ Legend ]
lordpilot - być może Twoje przekonanie brało się stąd, że zdecydowana większość telewizorów nawet na dziś nie obsługuje 1080p przez component
cioruss [ oko cyklopa ]
albz -> dokladnie, nawet jesli jest to technicznie mozliwe.
przyczyny sa dwie: promocja nowej wtyczki i brak hdcp przez comp.
zeby bylo smieszniej, comp jest lepiej przystosowany do transmicji cyfrowej na duzych odleglosciach.

yazz_aka_maish [ Legend ]
lordpilot, u ciebie w poprzednim poście bez złośliwości się nie obyło, sugerujesz komuś użycie słownika, wprowadzając po chwili w błąd, podając nierzetelne dane. Sprawdź informację nim upublicznisz :P
No offence :)
Ozzie [ CD Projekt RED ]
edit: nieważne, udało mi się przypomnieć adres mailowy. :P
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Ozzie --> a nie działa Ci wyjście z gry do dasha? Guide button jeden raz, a potem Y.
Ozzie [ CD Projekt RED ]
Cubituss --> Mam już dane konta, ale zarządzanie nadal nie działa.
Problem polega na tym, że zawsze po wejściu do panelu zarządzania kontem czy to z płytą w napędzie czy bez, panel po kilku sekundach sam się zamyka.
Chodzi mi o ten panel gdzie ustawiamy rodzaj subskrypcji itp. Spotkał się ktoś z takim problemem?

MiniWm [ PeaceMaker ]
Ozzie ---> teraz to juz napewno walizki musial bym pakowac ;)

lordpilot [ Pretorianin ]
"lordpilot, u ciebie w poprzednim poście bez złośliwości się nie obyło, sugerujesz komuś użycie słownika, wprowadzając po chwili w błąd, podając nierzetelne dane. Sprawdź informację nim upublicznisz :P "
Coż mój błąd i przepraszam, aczkolwiek dane te były w połowie prawdziwe (bo rzeczywiście wszystkie 360 z HDMI obsługują sygnał Full HD, nie wiedziałem po prostu że te bez wyjścia też). Co do użycia słownika, to nie była złośliwość tylko dobra rada - język ojczysty każdy znać powinien. Rozumiem, że błąd się może trafić, ale nie "błąd na błędzie". To tyle w temacie :)
Jarken [ Would you kindly? ]
Kariera na medium skończona w GH3, zostało jeszcze zagrać 3 utwory i poprawić Muse na 5 gwiazdek. Ktoś chętny na walkę? ")
Ryslaw [ Patrycjusz ]
To ja tez sie pochwale - właśnie pokonałem Slasha na Ekspercie :)
Hawkman [ Konsul ]
Turok---> Następny Timeshift i Payback. Strzelanka 7/10. Nie jest zła, ale nie wciąga ani trochę.
Grafika niby ładna, niby brzydka. Niektóre tekstury godne 2008 roku, niektóre chyba z quake 2 wyciągneli ;)
xanat0s [ Wind of Change ]
Ryslaw --> Ja dopiero sobie z Morello poradziłem, ciężko było, więc wole nie wiedzieć, co mnie czeka przy Slashu :)

Aroslav [ Pretorianin ]
Mój 'Carson Fastback Special' po udanym dachowaniu:) ------------------------------->
Już wiem dlaczego Criterion nie zdecydowali się na kierowcę w samochodzie;P
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
_MaZZeo [ Generaďż˝ ]
Pre-ordera mozna złożyć za 230zł w cenedze albo na ultimie...
Drau [ Generaďż˝ ]
Video Review Turoka:
;)
Hawkman [ Konsul ]
Aroslav ---> Zadaj sobie pytanie czy jezeli bylby kierowca, gra nadal byla by polecana dla dzieci lat 3 i wzwyz :)
Drau---> Jakos sie nie zgadzam z ta recenzja. Mowia tam ze w tej grze mozna wylaczyc mozg, chodzic i strzelac... I nadal jest to rozrywkowe i zasluguje na 8/10 ? Czy naprawde tylko ja jestem taki wybredny ze mnie to nie ciagnie ANI troche ? :)
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Hawkman -> mnei tez nie ciagnie. Turok to kolejny slaby FPS na xboxa, typu Frontlines, Airborne, tej strzelanki II wojennej i nowego Conflictu którego demo jest od wczoraj na marketplace.
NA 360ke jest wystarczająco dobrych gier - kupowanie tych wyżej wymienionych ma sens tylko dla achievment whores
Drau [ Generaďż˝ ]
@Hawkman: a ja uwazam, ze gra jest OK. Jest kilka rzeczy, ktore moglyby byc lepsze, typu sensitivity analogow, gore w przypadku walki z zolniezami, strzelanie z luku, ktore wyglada na dosc dziwne, no i graficznie nie jest to maksimum, do jakiego zdolny jest UE3 [zwlaszcza widac to na postaciach, ktore sa widocznie kanciaste.. jestem zdania, ze postacie jzu lepiej wygladaly w Blacksite nawet, jesli chodzi o poly count]. Ale ogolnie nie jest zle, mysle, ze to dosc udana reaktywacja franchise Turoka, choc hit to to nie jest i tu wszyscy sie zgadzamy.
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Zrobiłem Mile High w CoD4 na veteranie. Dwa razy zabił mnie ostatni koleś, dwa razy zabrakło mi sekundy-dwóch. Spotkanie czoło/ściana było blisko. Ale się udało, na szczęście nie spudłowałem ostatniego strzału (chociaż byłem 100-procentowo pewien, że spudłuję). Służę pomocą i minimalnymi czasami przejazdu (tak, do tego doszło) jeśli jeszcze ktoś się męczy.
mineral [ Senator ]
Perfect Dark Zero za 50 zł - warto?
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
ogladalem review na GT tej gry, i jednak nie polecam.
Jarken [ Would you kindly? ]
mineral- nie warto, jeśli chcesz, to mogę Ci moją odsprzedać, wydanie polskie za 40 zł z wliczoną przesyłką.
Miłośnicy GH3 - ktoś chętny do dołączenia?
Aroslav [ Pretorianin ]
Jarken ---> może głupie pytanie ale jestem po 14 godzinach pracy (i jeszcze 1,5 przede mną), więc mogę już tak dobrze nie kontaktować;) Ale chcę się zapisać do Was na tą stronkę, konto już założyłem, teraz chciałem przenieść swoje wyniki i mam problem z VIP Passcode...o co chodzi? bo ja tu żadnego nie widzę:((((
edit: o przepraszam! chyba zalapałem;) do tego muszę mieć konsolę, czyli tym samym dom...czyli nici z tego, bo jak na razie ani tego, ani tego pod ręką nie mam;P
Ozzie [ CD Projekt RED ]
No więc zacząłem grać w Devil May Cry 4 i rany... jaka ta gra jest głupia.
Na początku obejrzałem kilka cutscenek i zobaczyłem coś tak bezsensownego, że teraz już na wszelki wypadek przewijam wszystkie scenki i od razu przechodzę do klepania przeciwników mieczem i różnymi mocami.
Jeśli chodzi o samo nawalanie demonów i walki z bossami to całkiem miła rozrywka. :P

yazz_aka_maish [ Legend ]
Zagrałem chwilę w REZ HD. Masakra! Ktoś jeszcze nie grał? Po-le-cam!!!
Fraps [ Pretorianin ]
mam dwa pytania:
1. od paru dni jak włączam konsole pali sie jedna czerwona dioda, wyłączam ja następnie włączam po chili i już wszystko ok. zgłosić ja na gwarancje?? aa i jaka jest przyczyna tych diód??
2. w Gears of war mam zadanie "Kill RAM" jestem na jadącym pociągu i mam zabić tego RAM'a jak to zrobić???
Haron [ the boatman ]
Fraps->
wal kuszą, a później normalną maszynówką. celuj w głowę.
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
hahaha! Zamówiłem wreszcie X`a razem z GoW i PGR3!!! :D:D:D
Już we wtorek będę miał!!!
Fraps [ Pretorianin ]
Haron--> nie mam kuszy:(( a jak zaczynam w niego strzelac to nietoperze go oblatują:((
peter123456 [ Sun of a Beach ]
Ja polecam snajperkę + maszynówkę + granaty.
Najpierw walisz granat żeby "nietoperze" uciekły, a potem nawalasz w głowę ze snajperki. Jak skończy się amunicja to z maszynówki.
Staraj się być cały czas w świetle i olej swojego kompana, który zapewne na początku zginie.
Fraps [ Pretorianin ]
oki zobacz moze sie uda:))
i jeszcze odp na 1 pytanie;]
lutek1988 [ Pretorianin ]
Huah! Mass Effect skonczony w tydzien a dokładnie to równiutkie 24h :D Ja sie pytam gdzie te huczne 40h gameplayu? Fabuła kopie dupe. Dosłownie. Zauwazylem odniesienia do Star Wars, Kontaktu, a nawet Gears of War :D Pytacie gdzie:P? Szarze niektorych przeciwnikow przypominaja Berserkow z GoW xD Do tego czasami muza jest podobna:) Wiekszosc questow pobocznych zrobilem, nawiasem mowiac kijowo wykonane. Widac potencjał bo fabularnie byly bardzo fajne, ale wbijanie po raz 50 do tak samo wygladajacego laboratorium to przegiecie. Do istotnych wad nadal zaliczam framerate ktory w pozniejszych etapach praktycznie uniemozliwial sensowna walke:/ Gdy moja Asari uzuwala podniesienia to po prostu 5 fps chyba bylo:/ ( Teraz rozumiem dlaczego mowiliscie ze na poczatku wy nie widzicie zadnych dropow animacji :D). No nic, czekam na ME 2, koniecznie na silniku UE 3,5 ktory miejmy nadzieje poradzi sobie z otwartymi przestrzeniami i wieksza ilosci postaci na ekranie. Over and out, a tak serio to niedlugo przejde ME jeszcze raz :D ( Szkoda zeby sie achievmenty zmarnowaly^^)
Haron [ the boatman ]
lutek1988-> mi przejście gry naprawdę zajęło ponad 40 godzin. dużo zależy od sposobu grania.

Bajt [ Ariakan ]
Mi zostala ostatnia planeta i 3 poboczne questy. Zrobilem wszystkie pozostale i zajelo mi to poki co ok. 32 h. Pewnie dobije do 40 :)
BTW: Dostawaliscie te achievementy za przejscie wiekszosci gry z danym czlonkiem druzyny? Dostalem osiagniecie za samo ukonczenie wiekszosci gry, ale tych z danymi osobami jeszcze nie. Moze musze przejsc jeszcze troche, bo gram z Garrusem i Tali, odkad tylko ich mam.
BTW2: Misja na Virmirze to cud, miod i orzeszki. Szkoda, ze pozostale nie sa az tak dobre.
albz74 [ Legend ]
No nic, czekam na ME 2, koniecznie na silniku UE 3,5 ktory miejmy nadzieje poradzi sobie z otwartymi przestrzeniami i wieksza ilosci postaci na ekranie
To nie silnik sobie radzi albo nie, to developerzy.
lutek1988 [ Pretorianin ]
--> albz74
Moze i masz racje, ale zobacz ze np doczytywanie tekstur jest chyba obecne w kazdej grze smigajacej na UE 3? I jakos nikt nie moze tego wyeliminowac, wiec najwidoczniej jest to wina software'u.
BTW. Z jakimi grami z pierwszego xboxa polecacie mi sie zapoznac :D? Poki co zamowilem sobie Onimushe :) Mam nadzieje ze dobry wybor, ale poleccie cos jeszcze^^

Fraps [ Pretorianin ]
up post 147 i pytanie 1;]
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Fraps a mozesz powiedz jaka to diota 1 2 3 czy 4?

k4m [ Konsul ]
jak jest z dostępnością guitar hero 3 w wersji na xboxa 360 w empikach i media markt i saturnach?
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Fraps mam nadzieje ,że to ci pomoże
Ring of Death
Na początek po zapaleniu tzw. Ring of Death czyli kontrolek 1,3,4 wyłączamy konsole, odpinamy wszystkie przewody, dysk twardy lub kartę pamięci, podłączamy jeszcze raz i sprawdzamy czy coś się zmieniło. Jeśli nie odczytujemy kod błędu.
Robi się to w sposób następujący:
Włączamy konsole i czekamy aż zaświecą się trzy czerwone lampki (1,3,4). Następnie naciskamy i trzymamy przycisk SYNC oraz naciskamy i trzymamy przycisk EJECT.
Tutaj małe wyjaśnienie:
- jedna migająca dioda oznacza cyfrę 1
- dwie migające oznaczają cyfrę 2
- trzy migające oznaczają cyfrę 3
- cztery migające oznaczają cyfrę 0 !
Wracając do tematu przyciskamy i trzymamy SYNC oraz EJECT. Teraz dioda zaczyna sygnalizować jaka jest pierwsza cyfra kodu. Puszczamy przycisk EJECT i wciskamy go ponownie – diody będzie sygnalizować drugą cyfrę. Znów puszczamy EJECT i wciskamy ponownie – teraz mamy trzecią cyfrę, zabieg powtarzamy jeszcze raz i otrzymujemy czwartą cyfrę kodu.
Kody prezentują się następująco (nie jest to pełna lista, tylko to co udało mi się znaleźć w necie):
0001 problem z zasilaniem
0002 problem z interfejsem sieciowym
0003 nieregularne zasilanie konsoli
0010 przegrzewanie
0011 przegrzewanie (ponoć jeśli występuje po rozłożeniu i złożeniu konsoli należy sprawdzić czy radiatory są dobrze i pewnie przymocowane)
0012 przegrzewanie
0013 przegrzewanie
0020 prawdopodobnie przegrzewanie
0021 prawdopodobnie może wystąpić jeśli mamy źle zrobionego flash’a
0022 przegrzanie lub błąd GPU
0102 chyba najbardziej popularny błąd, prawdopodobnie oznaczający odlutowanie się GPU, CPU lub ramu
0103 przegrzanie lub błąd CPU
0110 przegrzanie lub błąd pamięci
1003 błąd dysku twardego
1010 błąd dysku twardego
1022 błąd kabla AV
1023 niewłaściwie podłączony napęd Dvd
by urekrules

yazz_aka_maish [ Legend ]
Co do tego RAAM`a w GoW - ja mu wcale w głowę nie celowałem, a też poległ :)))

albz74 [ Legend ]
Kurr.... zaraz mnie cholera weźmie.
Od 45 min próbuję zmusić X360 do współpracy z moim modemem blueconnect. Dodam, że nie pierwszy raz - wcześniej działało od pierwszego kopnięcia.
Objaw - podłączam kabel, inicjalizuję połączenie - wywala mi się już na adapterze. Wpadłem na pomysł wyjęcia i włożenia kabla sieciowego do X360 - poszło. Ale zatrzymuje się na IP. W żaden sposób nie mogę zmusić cholerstwa do pobrania adresu. Żeby sprawdzić, czy czegoś mi router nie blokuje, podłączyłem laptop, z którego piszę tego posta. W 10 sek połączył się i pobrał IP.
Próbowałem ustawić statyczne IP- dupa. Oczywiście mam świadomość jak są ustawione wszystkie blokady w routerze itp itd. Nie mogę zmusić konsoli do współpracy. Kiedyś też tak miałem, jak podłączałem do laptopa poprzez udostępnianie połączenia. Po pierwszym uruchomieniu nic, a potem szło bez problemu.
Macie jakieś pomysły ?
musio3 [ Konsul ]
to jednak nikt nie ma liveboxa? :(

Gruby Misiek [ Pretorianin ]
Czy ktoś się orientuje czy wydane zostało w Polsce Kingdom under Fire Circle of Doom,
bo premiera miała być chyba 01.02.08 ale jakoś cisza jest. Oby nie było tak jak z
Ace Combat 6, którego nie ma w oficjalnej dystrybucji. Troche to chore jest, że takie
fajne pozycje się jeszcze nie ukazały.
ZARA [ Generaďż˝ ]
Orientuje sie ktoś z was na ile h rozgrywki starczają Rez i Metal Slug ??
albz74 [ Legend ]
Hi - jakieś pomysły re. post [163] ??
yazz_aka_maish [ Legend ]
Objaw - podłączam kabel, inicjalizuję połączenie - wywala mi się już na adapterze.
To wreszcie łączysz się kablem czy przez adapter bezprzewodowy, bo troszkę zamieszałeś?
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
albz --> wrzuć Xboxowi z palca MACadres laptopa. A nuż to to...

albz74 [ Legend ]
kablem - mając na myśli adapter mówiłem o pierwszym teście.
Objaw jest bardzo dziwny. Po wyłączeniu Xboxa i właczeniu - na ekranie edycji opcji sieciowych, na dole lampka 'Link' świeci się na czerwono czyli brak fizycznej łączności z routerem. Po kilkunastu wyjęciach i włożeniach kabla sieciowego z X360 (wiem, bez sensu ale udało się) - zadziałało. Ale dalej nie pobrało adresu sieciowego. Próbowałem potem podłączyć się do laptopa z udostępnionym łączem internetowym ale również konsola nie pobrała adresu sieciowego ale nie pamiętam dokładnie, jak trzeba było ustawić IP w laptopie, żeby zadziałało.
To wszystko jest zupełnie bez sensu, wczoraj byłem bliski jebnięcia konsolą o ścianę, po 2 dniach walki udało mi się 3 kolejną kartę zmusic do współpracy z XBL, załadowałem 2000 MSP, miałem kupić Rez i jeszcze coś i qrwa do 2.30 siedziałem próbując zmusić konsolę do podłączenia do sieci.....
albz74 [ Legend ]
albz --> wrzuć Xboxowi z palca MACadres laptopa. A nuż to to
Nie mam filtrowania po MAC więc nie powinno być kłopotu. Mój laptop z tego samego kabla pobiera IP w 10 sekund i wszystko działa.
Jak ustawić IP karty sieciowej w laptopie żeby udostępnić połączenie ?
Może ustawienie mojej bramy powoduje kłopot ? Mam adres spoza puli 192.168.0.xxx
To wszystko jest bez sensu bo jeszcze parę dni temu podłączyłem się normalnie i pobrałem Undertow bez kłopotów...
FAJEK [ Generaďż˝ ]
zrestetuj router - mialem kiedyspodobny problem.
yazz_aka_maish [ Legend ]
Cóż, tu nie pomogę, bo kablem się nie łączyłem, ale FAJEK może mieć rację.
BTW: Gdzie najtaniej kupić MSPoints?

albz74 [ Legend ]
Fajek - 56 razy próbowałem :D
Tragiczny jest ten mój Globesurfer, nie umiem dokopać się opcji albo ekranu, gdzie widać logi z połączeń, wiedziałbym przynajmniej ocb a tak doopa . Jest diagram sieci, który się nie odświeża i ciągle widzę jeden komp podłączony do niego 100 lat.
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
albz74-->Nie pozostaje ci nic innego jak zapoznać się z lekturą for i stron które zajmują się ta problematyką na co dzień.
albz74 [ Legend ]
rafaleon, dzięki za sugestie. Część wczoraj sprawdziłem, dzisiaj jeszcze powalczę z innymi ustawieniami i zmienię kabel, chociaż to bez sensu wszystko.
Haron [ the boatman ]
Gruby Misiek-> kup tutaj
jak ci nie doliczą cła, to wyjdzie ok 130-140 zł. ;)
cioruss [ oko cyklopa ]
albz => kup jakis sensowny router, podlacz pod niego wszystko,co sie da, a pozniej pociagnij kabelek do blueconnecta. wyjscie nieco kosztowne, ale spokoj zapewniony.
Fraps [ Pretorianin ]
SYNC i EJECT które do przyciski???
na konsoli jest taki guzik przy napędzie jak go wcisnąłem to diody zaczęły mrugać ale na zielono?

MiniWm [ PeaceMaker ]
Czy moglby ktos znalesc mi cala fabule Halo i Halo 2 :] ?
Drau [ Generaďż˝ ]
poszukaj sobie sam, na wiki np
lutek1988 [ Pretorianin ]
To poleci ktoś jakies gry na x'a jedynke? Dodam jeszcze ze oba Kotor'y, Fable i Jade Empire zaliczyłem na kompie :)
mikmac [ Senator ]
Heh po ponad miesiacu udalo mi sie odblokowac konto XBL... masakra :)
Ale po kolei: problem dotyczy (chyba) tylko osob, ktore maja konto GOLD zalozone na US oraz oplacaja konto karta kredytowa.
Kiedys regionalizacji nie bylo i spokojnie mozna sobie bylo zalozyc konto w USA na polska kredytke - wszystko ladnie smigalo. Niestety MS popsul zabawe i dzis juz tak pieknie nie jest - na szczescie same konta dzialaja dalej i przestac dzialac chyba nie zamierzaja.
Problem zaczyna sie jak skonczy sie waznosc karty - wtedy system bilingowania nie moze sciagnac kaski z karty kredytowej i zawiesza konto.
Zawiesza, gdyz formalnie jestescie winni kaske za 1-2 miesiace uzywania konta za darmo. Przy zdrapkach nie ma takiego problemu - automatycznie przeskakuje na SILVER.
Oczywiscie z poziomu xbox.com nie da sie juz dodac do konta US karty europejskiej - od razu wywala blad. Na szczescie jest infolinia XBL.
40 minut milej gadki - WAZNE z dzialem billingu a nie xbl bo ci to tam nic nie moga - i okazuje sie, ze blokada regionalna na karty "cross ocean" jest zalozona tylko na interface uzytkownika strony xbox.com. Z poziomu dzialu platnosci nowa karta jest lykana gladko i bez problemu.
Po co sie tyle meczyc? A no po to, aby za caly rok GOLDa bulic raptem 123PLN... ;)

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]
mikmac --> wole zapłacic raptem 20zl wiecej u jednego goscia z allegro niz "meczyc sie" :)
Jarken [ Would you kindly? ]
Czy ja wiem, czy warto się tak męczyć? Za 145 zł można kupić zdrapkę na 13 miesięcy na konto europejskie:)
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Gdzie w menu Fify 2008 jest ten tryb? „Zostań gwiazdą - sezon współpracy” Za cholerę nie mogę go wygrzebać ;f Jest zostań gwiazdą trening offline. Zapowiedzi mówiły coś o karierze pojedynczym graczem. Gdzie to niby jest? Chyba wszystko już przeklikałem ;f
mineral [ Senator ]
lutek1988--> Ninja Gaiden - must have. Poza tym jak lubisz to Halo.
mistrzu25 [ Centurion ]
wlasnie ja tez nie moge znalezc kariery w trybie Zostań Gwiazdą... ;/
albz74 [ Legend ]
alexej - pacz i płacz :)
peter123456 [ Sun of a Beach ]
lutek1988 ja polecam Ci jeszcze Panzer Dragoon Orta (mam nadzieję, ze nie popełniłem zaś błędu w tytule).
Jeszcze np. Black czy Conker. Wszystkie gry świetne :]
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
lutek1988-->Mercenaries jeśli nie strach ci fatalna emulacja, Forza Motorsport, Black, Fifa Street 2 wbrew pozorom wciągająca pozycja, PGR 2, Jet Set Radio Future i wiele innych pozycji o których zapominałem :)
Haron [ the boatman ]
albz74 ma racje. płaczcie Panowie...bo takiego trybu nie ma. ;) ot, możesz sobie zagrać jeden meczyk...trening tak zwany....
...pewnie przed fifą 09. :D
najśmieszniejsze jest to, że całkiem niedawno GOL w swoich nominacjach na grę roku, podawał błędnie, iż tryb ten obejmuje pełen sezon. :/
albz74 [ Legend ]
Wersja na PS2 ma ten tryb w całości o ile się nie mylę.

lan2 [ Pretorianin ]
W najbliższym czasie mam zamiar zamienić mój monitorek 19" LCD na 22"
wide, konkretnie na HP w2207h. Zastanawia mnie teraz jak ja to wszystko
popodłączam. Aktualnie klocka mam podpiętego pod D-Sub poprzez przejściówkę
MS, a kompa pod DVI. Natomiast w tym HP którego mam zamiar kupić są złącza
HDMI i D-Sub. Kompa sobie podłączę pod D-Sub, ale nie mam za bardzo pojęcia
jak podłączę X360 bo przecież wersja Premium nie ma wejścia HDMI. I teraz do
Was prośba, czy ktoś mógłby mi poradzić jak to popodłączać??
Drau [ Generaďż˝ ]
Imo calkiem nice.

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Gametrailers wypuściło bardzo uczciwą recenzję DMC4.Nic w niej nie jest nadto podciągnięte ani wyolbrzymione, wszystko zostało bardzo klarownie przedstawione.Właśnie czegoś takiego oczekuję po recenzjach na GT.
Drau [ Generaďż˝ ]
Tylko, ze ten link nie prowadzi do recenzji.
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Znowu przeglądarka przestawiła mi opcje w playerze na continuous play...
Poprawny link:
albz74 [ Legend ]
Udało mi się to cholerstwo w końcu zmusić do współpracy - pobrałem Rez HD i przeszedłem połowę za jednym zamachem. Mam mieszane uczucia - bardzo dobra i oryginalna gra ale niespecjalnie będzie mnie ciągnęło do grania - trochę się w moich oczach ten tytuł zestarzał.
Sprawdziłem Prince of Persia - nie kupiłem, rozregulowane sterowanie wg mnie, trochę inny timing potrzebny do skakania niż w wersji w którą się zagrywałem całe lata temu.
Z tego wszystkiego najlepsze wrażenie zrobiło na mnie Carcassone - odpowiednie tempo rozrywki i w ogóle - chyba się starzeję :D
Co jeszcze z gier, które ukazały się w ostatnich paru miesiącach w XBLA możecie polecić z wyjątkiem Metal Sluga ?

albz74 [ Legend ]
Ok, więc nie czekałem, kupiłem Lost Odyssey na ebayu. Wersja PAL za 150 PLN i już do mnie jedzie z Kanady
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
O co chodzi z tymi wersjami PAL itp.? Ja mam trzy gry i one są włąśnie w tej wersji i działają, ale kompletnie nie rozumieim o co w tym chodzi. Wytłumaczy ktoś?
albz74 [ Legend ]
No jakby Ci powiedzieć, może być tak, że gra kupowana w USA nie będzie pracować na europejskiej konsoli w systemie PAL. Rzadko, ale tak jest. Więc jeżeli gra jest przeznaczona na Europę, to jest przeznaczona na Europę :D I ma system PAL (dla posiadaczy telewizorów SD ma to znaczenie, chociaż coraz mniejsze bo większość TV w tych czasach odtworzy i NTSC)
_MaZZeo [ Generaďż˝ ]
Chodzi o to, ze w USA telewizory są w systemie NTSC, i tylko takie gry mogą działać. U nas jest PAL :P
D65 [ Pretorianin ]
A ja mam pytanie dotyczące blokad regionalnych na Marketplace.
The Club, Turning Point, Kingdom Under Fire mają tę f**kin blokadę.
Czy da jakoś ominąć się te blokadę żeby można było te dema ściągnąć?
PS. Pytałem się na xboxonline. ale tam jak zwykle nikt nie odpowiada...

yazz_aka_maish [ Legend ]
D65 zdaje się, że musisz po prostu uzbroić się w cierpliwość i zaczekać, aż dane demo dostępne będzie dla Twojej strefy...
Niemniej zawsze pozostaje ściągnięcie demek z internetu i wypalenie na płytkę.

ZARA [ Generaďż˝ ]
Może mi ktoś powiedzieć czy iksik obsługuje pliki .mkv a jeśli nie to czy jest jakiś konwerter na obłsugiwalne rozszerzenie ?

MiniWm [ PeaceMaker ]
albz74 --->Ha ! mam nadzieje ze domnie dotrze Lost Odyssey przed piatkiem :]
yazz_aka_maish [ Legend ]
ZARA nie obsługiował, nie wiem jak po tym ostatnim ogromnym update i ci nie powiem, bo akurat żadnego mkv nie posiadam, ale co do konwerterów jak najbardziej, wystarczy wpisać w google mkv to avi (czy jakikolwiek inny format, który zechcesz) i jest mnóstwo aplikacji.

Bajt [ Ariakan ]
O rany, wlasnie ukonczylem Mass Effect. Koncowka wymiata. Napisy koncowe ogladalem ze szczeka przy podlodze.
Teraz moge spokojnie stwierdzic, ze to jeden z najlepszych cRPGow w jakie gralem. Oby wiecej takich. Z niecierpliwoscia czekam na sequel :)
Zna ktos tytul utworu z napisow koncowych?
ZARA [ Generaďż˝ ]
Mucho gracias Yazz, wieczorem sie pobawie.
Bajt --> Kawałek nazywa sie M4 part 2 zespołu Faunts i jest na płytcie ze ścieżką dźwiękową gry. Końcówka rzeczywiście wymiata, teraz tylko żeby poprawili te denne sub-questy i bedzie genialny crpg :)

Bajt [ Ariakan ]
ZARA -> Dzieki. Swietny utwor. :)
Subquesty moze nie byly az tak denne fabularnie, ale po pewnym czasie dobijalo mnie juz to tluczenie sie Mako po gorach i dolinach, zeby gdzies dojechac. A jak sie dotarlo do jakiejs bazy, to tam znowu pomieszczenia, ktore sie widzialo wczesniej 100 razy. Gdyby bardziej urozmaicili te wnetrza, to byloby idealnie.
Mam nadzieje, ze w drugiej czesci to wszystko poprawia :)

m_a_c_k [ Pretorianin ]
Czy w gre Rez HD mozna grac 'offline' czyli na Xbox'sie nie podlaczonym do internetu? Znajomy przyszedl do mnie sciagnac (kupic) gre jak tylko dowiedzial sie ze wyszla na XBL - on nie posiada internetu , teraz mi dzwoni i mowi ze moze grac tylko w trial. Ja mialem juz podobna sytuacje z Lumines LIVE i Street Fighter 2 -czy te i inne gry dzialaja tylko z Xbox Live czy da sie to jakos zmienic ?
yazz_aka_maish [ Legend ]
m_a_c_k na logikę zdaje się, że tak, musisz mieć podłączenie. Jak ściągasz grę, od razu ściągasz pełną wersję tak jakby (nie żadne demo, bo po zakupie nic już nie dociągasz), a Xbox tylko weryfikuje czy jest zapłacone czy nie. Jak nie masz podpiętego netu to nie ma jak zweryfikować i siłą rzeczy ustala, że to TRIAL. Ale to tylko moje własne myśli, głową nie ręczę :)

m_a_c_k [ Pretorianin ]
Zakupilem juz kilka gierek na XBL m.in : Frogger ,Contra,Geometry Wars i inne. Wszystkie te gry dzialaja 'offline' oprócz jak wspomnialem Lumines LIVE i Street Fighter 2. Zastanawia mnie czy da sie to ustawic w opcjach Xbox'a czy cos. help.
lutek1988 [ Pretorianin ]
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39323
Domyslam sie ze ta usluga nie jest dostepna w polsce? Tzn jest jakas blokada na sciaganie tego? Bo np 74 zł (zdrapka na allegro 100 MSP za 5,99 lub tez 4000 MSP za 146 zł co daje 3 gry czyli jedna za okolo 49 zł ) za Ninja Gaiden Black to chyba uczciwa cena?

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
mam pytanie czy jak bym włożył dysk (słyszałem ze się da wystarczy aby był Sata i firmy WD) i tu się zaczyna moje pytanie. jak można by nagrać "system operacyjny" tej onsoli chodzi mi o dashboard. Gdyż żadnej płyty w zestawie nie było a wiem że w PS3 jest dodawana taka płyta. No i właśnie nie wiem z kąd wziąść te pliki systemowe. Bo chyba przez XBL sie ich nie pobierze jak to ma miejsce przy update.
Z góry dziękuje:)
Hawkman [ Konsul ]
lol pierwsze slysze zeby dalo sie legalnie bez straty gwarancji uzyc inny dysk niz microsoftu.
I pierwsze slysze zeby dashboard znajdowal sie na hdd :)

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
no ja też nie wiem jak to jest z tym dashboardem ale z dyskiem był gdzieś w internecie "pokaz"jak facet podłączył inny dysk właśnie chyba firmy WD do Xbox-a.
Czy ktoś wie jak wyglądają pudełka "zapasowe" na aukcjach na allegro? bo chciałem tam kupić orange box a potem wydrukować okładkę zielone pudełko i wio:P już wysłałem zapytanie do sprzedającego ale niestety sie nie odzywa a więc u pisze:)
Z góry dziękuje:)
Drau [ Generaďż˝ ]
Tak, dysk musi byc WD, ale nie moze byc to jakikolwiek 2,5" WD, a okreslony model - na necie duzo info jest na ten temat, wystarczy poszukac.
A co do gwary - zeby wymienic dysk, musisz otworzyc pudelko, w ktorym siedzi. A zeby to zrobic, musisz zerwac plomby/stickersy ms, wiec watpie by ci to zaliczyli.
Jesli chcesz kupic Orange Box, to po co ci pudelko zapasowe? Oryginalne przeciez bediesz mial, wystarczy tylko okladki podmienic. No chyba, ze mowisz o piracie - to jzu inna sprawa. Inaczej nie widze sensu tego zapytania.
musman [ TOOL ]
BeneQ junior > nie kombinuj bo przekombinujesz :) no chyba ze juz nie masz gwarancji na cegle
mikmac [ Senator ]
chcialem tylko zauwazyc, ze na dysk jest tylko roczna gwarancja i w przypadku rrod odsyla sie konsolke BEZ dysku - wiec spokojnie pudelko caviara mozna rozebrac.
Nalezy celowac w dysk 120GB - tylko 20 i 120 zostania przyjeta przez system klocka. Nawet jak sie kupi 200GB to i tak bedzie widzial 120 (albo 20 jak sie zle ustawi)
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Wheeeeew, Call of Duty 4 1000/1000. Mój pierwszy tysiąc, ha! :D
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Cubituss -> kłaniam się :) Ja na razie odstawiłem CoD4 na półkę, jak pomyślę o tym, że będe musiał na Veteranie zaliczyć misję snajperską i No Fighting in War Room to już mnie bierze na rzucanie padem ;]
Aktualnie pogrywam sobie na zmianę w Fifę 08 i Assassins Creeda.
Zazwyczaj grywałem w PESa, ale z racji jakiegoś kalectwa Seabassa w tym roku postanowiłem testnąć konkurencję. I bawię się naprawdę fajnie. Zawiedziony jestem co prawda tym, że wersja na 360kę nie ma kariery Be-a-pro a w dodatku facet od projektowania menu powinien dostać dożywocie. 0 intuicji, dogrzebać się do czegokolwiek praktycznie się nie da. Masa okienek z których nie można wrócić, brak normalnego, ludzkiego treningu, takiego jak w PES. Ale komentarz dodaje funu niesamowicie, a sama gra, po pierwszych mękach też zaczyna bawić. No i jest w co pograć przy piwie z kumplami.
Z kolei w Assassyna jeszcze dużo nie grałem. Postanowiłęm się na nim skupić jak podłącze xboxa do 32 calowego lcd. Na razie mogę powiedzieć tyle - grafika świetna, brak napisów do dialogów to zbrodnia. Przecież ja nawet w gry z polskim dubbingiem gram z napisami ;f
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Misję snajperską robi się sposobem, chociaż nie jest w 100 procentach skuteczny, No Fighting in the War Room to już grubszy hardcore, bo trzeba się potwornie spieszyć (jest 10 minut na całą misję tylko). Najwięcej czerwieni miałem na oczach przy Mile High, ale to tak naprawdę zwykły rail shooter. Trzeba go tylko rozmontować na czynniki pierwsze. Z tym że dwa razy zabił mnie ostatni koleś i dwa razy zabrakło mi 0.5 sekundy. O, powieka mi zaczęła drgać jak to pisałem, lol.
Za to na recruicie (zbierałem zapomniane intele i robiłem zaległe achievementy) grę dałoby się przejść w godzinę :)
Jarken [ Would you kindly? ]
No i zaczęło się prawdziwe męczenie GH3. Zaciąłem się na One i Iron Maiden na hardzie. Trzeba będzie trochę popracować :)
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Na One się zaciąłeś? Sprawdź Slayera :) (to chyba już ten tier?)
Ryslaw [ Patrycjusz ]
Ja wróciłem do One na hardzie, żeby przejść solówki bez gwiezdnej mocy. A teraz cały czas męczę Cult of Personality, żeby w końcu zrobić te 200k punktów bez mocy. Mam nadzieję, że w tym tygodniu w końcu się uda.

Jarken [ Would you kindly? ]
Cubituss - Slayera już udało mi się zagrać wcześniej :) tylko jeden moment był trudny, jednak Star Power okazał się wielce pomocny. Teraz został mi ostatni One, ciężka jest na końcówka... (IM pękł szybko, po jednej praktyce).
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
No i proszę państwa dnia dzisiejszego dotarł o mnie Xbox 360 :D
GoW -->co tu mówić, zajebioza! :D
Choc z początku wkurzyłem się, ponieważ ani celować nie umiałem, ale tylko chwila i się przyzwyczaiłem. To nie jest gra, to jest istny film akcji! :)
Po włączeniu X`a praktycznie wszystko mnie zachwyciło: multimedialne menu, gierki arcade.
Przecudownie! :)
Wreszcie mogę się nazwać next-genowcem :D
I pytanko: czy jeśli podłącze do mojego Xboxa, który nie ma dysku twardego internet i będę miał live golda to będę mógł grac przez neta np. w właśnie GoW?
mikmac [ Senator ]
no dobra.. i ja dolaczylem do sczesliwych grajow GHIII.. i szukam pocieszenia :)
Od razu zaznaczam, ze szukam odpowiedzi u osob, ktore jak ja, maja z GHIII pierwsza stycznosc z takimi grami - Ryslawa nie pytam, bo ten sie nie liczy ;) ...a teraz do rzeczy.
Czy slayer na.. ekhem... EASY tez wam sprawil problem na poczatku? Zaliczylem go (na 3 gwiazdki raptem) dopiero za 5 czy 6 razem... Wszystkie inne kawalki poszly za pierwszym z przewaga na 4 gwiazdki, czasem 5. Nie robilem praktyk. Jednak problemy na easy mnie dobily.
Na NORMAL jest o wiele gorzej - nie kazdy kawalek za pierwszym razem, jak do tej pory wszystkie na 3 gwiazdki... nedza. Maly palec sie mnie kompletnie nie slucha :)
Czy tylko ja jestem tak beznadziejny?
A teraz problemy z ustawieniem paluchow... Co prawda na razie bede dlugo meczyl normal i 4 paluchy mi stykna, ale juz dumam co musze zmienic aby bawic sie na hard - przeciez nie dostrugam sobie jednego palucha - jak je ustawic?
Dodatkowo czy dobrze robie - poza akordami prawie caly czas mam wcisniete wszystkie "nizsze" nuty niz ta wymagana - np grajac zolta trzymam 3 palce - zielony, czerwony, zolty. Grajac niebieska ma wcisniete wszytkie 4. Jakos jest mi tak latwiej wachlowac...
W ten sposob poza akordami zielonego mozna nie puszczac wcale :)
Haron [ the boatman ]
mikmac-> nie tylko Ty. co prawda Slayera przeszedłem od razu, ale łatwo nie było. teraz utknąłem w bitwie ze slashem, gając na medium. :/
mały palec idzie wyćwiczyć. ja wciskam zawsze tylko tą nutkę, którą gram. nie trzymam niższych. największy problem mam z przytrzymaniem czerwonego i niebieskiego razem. zielony i żółty już mi wychodzą. ;)
Cisek [ Pretorianin ]
Czy ktoś może mnie z całą stanowczością upewnić w przekonaniu, że gier z Xbox Originals nie kupimy w naszym pięknym kraju tak samo jak filmów z marketplace?
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
brac, bo sie sepy ze sklepow pseudokonsolowzych rzuca
mikmac [ Senator ]
heh drugi dzien grania byl wczoraj i olalem na razie medium - za ciezko mi to szlo :)
Zrobilem wszystkie kawalki na 5 gwiazdek na easy poza oczywiscie slayerem, ktorego na razie nie moge ruszyc z 4 gwiazdek..sic!
Teraz bede cwiczyl easy palcami middle, ring i pinky to moze medium bedzie latwiejsze :)
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Od razu ćwicz przekładanie ręki. Prawdziwa gra zaczyna się na hardzie :)
Fraps [ Pretorianin ]
No wreszcie wczoraj udało mi sie rozwalić RAM'a w Gears of War:)))
technika kusza + maszynówka i te granaty jak powiedział kolega w tym watku okazała sie najskuteczniejsza:))
no i po tym już napisy mi poleciały:(( koniec gry tak??? są jakieś dodatkowe misje??
albz74 [ Legend ]
mikmac - myślę, że z biegiem czasu Twoja technika będzie ewoluować; ale o ile soboe przypominam, to w tutorialu do pierwszego GH zwracali uwagę na to, że można trzymać niższą nutkę bez problemu więc to chyba sugerowana technika zwłaszcza na początku. Mały palec zacznie się słuchać jak pograsz - u mnie było to samo na początku.

yazz_aka_maish [ Legend ]
Jakby ktoś był chętny do gry online i posiadał jedną z poniższych gier to zapraszam tutaj lub na GG :))
CoD4
Stranglehold
CMR: Dirt
PES6
Fraps [ Pretorianin ]
ja up moj post 236:)))
czy to juz koniec gry????
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
Tak, to koniec. Zawiedziony, nie? :) No to teraz replay na hardcore, jest fajnie i lecą nowe achievementy :) "My Love For You Is Like A Truck" :)
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Paniowie i Panie kto jeszcze nie kupił Xboxa360 zapraszam do EMPIKU X'a można kupić za 799zł!!!
HopkinZ [ Legend ]
Arcade...
Bez wyjścia HDMI to ponoć nie ma sensu taki zakup?
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Jeżeli nie masz wypas TV to HDMI się nie liczy...
Anyway oferta już nieaktualna nakład wyczerpany lol...

Haron [ the boatman ]
ja myślałem, że wszystkie Arcade mają HDMI :P
yazz_aka_maish [ Legend ]
Po pierwsze Arcade to nowe wersje z poprawionym chłodzeniem i zasiłką, wszystkie mają HDMI, po wtóre na dobrą sprawę nie jest to niezbędne, bo większość i tak twierdzi, że po componencie uzykujesz lepszy obraz...
Po trzecie jednak, jak dla mnie żadna to oferta, 800zł za Arcade? PO 600 były...
MasterSkizo [ Pretorianin ]
yazz gdzię O_0 chodzi ci chyba o Core...
cioruss [ oko cyklopa ]
yazz_aka_maish -> mowisz, ze na componencie lepiej? zgadza sie, ale jesli trzymasz tv w pokoju, a kloca w piwnicy. dwa, pokaz nowy tv, ktorym po comp przyjmuje 1080p, jaki mozna uzyskac chociazby z hddvd.
a tak przy okazji, jakie sa Wasze doswiadczenia z pudlem HDDVD? czy do niego dochodzi osobny zasilacz? glosny?
yazz_aka_maish [ Legend ]
MasterSkizo Core to stare wersje.
cioruss ekspertem nie jestem, zresztą nie stworzono tego wątku by spierać się o wyższości Marsa na Twixem. Poza tym X360 nie potzrebuje FHD, wystarczy matryca 1366x768, co z tego, że dasz odpalisz w 1080p? Chodzi o gry...
O HDDVD, myślałem, ale że jako część gigantów zrezygnowało z tego formatu na rzecz BR dałem sobie spokój. IMO umierająca technologia.
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Jeszcze raz się pytam. Czy bez dysku twardego mogę grac w gry przez internet?
Bajt [ Ariakan ]
Mozesz. Jedynym wyjatkiem jest Burnout Paradise.
Fraps [ Pretorianin ]
o lol:D
heh na harcore hmm nie chce mi sie:P
to kto chce kupic Gears of War jestem pierwszym włascicielem:))
mówie serio jak bedzie ktos zainteresowany to sprzedam;]
MasterSkizo [ Pretorianin ]
yazz_aka_maish lol wiem co to Core... ja się pytam gdzie ty widziałeś arcade fabrycznie nowego w sprzedaży

yazz_aka_maish [ Legend ]
MasterSkizo zastanów się 3 razy zanim coś palniesz. Albo nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. Wszędzie są ARCADE bo to nowe wersje, to CORE już nie ma!
MasterSkizo [ Pretorianin ]
A tu naucz sie czytać I PISAĆ własne posty ze zrozumieniem *(@#%
"Po trzecie jednak, jak dla mnie żadna to oferta, 800zł za Arcade? PO 600 były..."
TO SIE PYTAM GDZIE JE WIDZIAŁEŚ ?
Nadal nie kumasz?
yazz_aka_maish [ Legend ]
Nie, to ty się naucz pisac własne posty tak, aby inni je rozumieli, bo dopiero to skumałem.
Dla mnie oferta ta to żadna oferta skoro własnego Premium + adapter bezprzewodowy + pilot + 15 gier kupiłem za równmowartość ok. 1000zł (oczywiście komplet z gwarancją, choć faktycznie nie fabrycznie nowy)
A jak zapewne widziałeś w moim poście było napisane: dla mnie to żadna oferta..."
Teraz kleisz?
EDIT: Aha, co do samych konsol - były po 599zł w MM czy Saturnie. Nie pamiętam.
MasterSkizo [ Pretorianin ]
A dalej piszesz ,że "PO 600 były..." To napewno były Core...
( i tu zaczełeś sie bulwersować i pisac ze core to starsza wersja Arcade co ma piernik do wiatraka dziecko?)
Arcade nigdy nie były tańsze niż 799zł (!!!) Na sto % mówiłeś o core bo one stały tyle w jakims supermarkecie ostanio
yazz_aka_maish [ Legend ]
Słuchaj ignorancie, nie będe ci tłumaczył, że wydajność każdej konsoli jest identyczna, więc co za różnica czy core czy arcade w rzeczy samej?
Słowa: "DLA MNIE to żadna oferta" jasno dają do zrozumienia, że jest to wyłącznie moja opinia, skończ więc już i wstydu sobie oszczędź bo zapewniam cię, że jestem starszy niż ty (to w odniesieniu do twojej obelżywej odpowiedzi...)
Nie jest to miejsce na takie sprzeczki. Rzekłem. EOT.
MasterSkizo [ Pretorianin ]
yazz_aka_maish
Czy ja gdzieś napisałem czym się rożni core od arcade? ceną czy sprzetem? O co ci wogóle chodzi człowieku !
Powiedziałem jedynie ze jesteś w błędzie skoro myślisz ze Acrade stało po 600zł I TYLKO O TO MI CHODZIŁO!!
A ty nie wiadomo co zmyślasz!

yazz_aka_maish [ Legend ]
Naprawdę nikt nie ma żadnej z wymienionych przez mnie gier? :PPP
[238]

qudlaty [ Generaďż˝ ]
mikmac -> Slayera zrobilem za ktoryms razem i to raptem na trzy gwiazdki ;) Ale wracac juz mi sie do niego nie chce, skupilem sie na medium.
I tez mialem diabelne trudnosci z malym palcem, odmawial posluszenstwa, nie nadazal i ogolnie przez pierwszy dzien bolal jak cholera.
Kryzys nastapil juz na poczatku medium - 1 tier i ledwo 3 gwiazdki, na drugim nawet nie dali skonczyc ;) skupilem sie wiec na szlifowaniu pierwszego, jakos sie udalo na 4 gwiazdki (poza Kissem) i znow powrot do 2 tiera - i znow gwizdy ;) Tak mnie to wkurzylo, ze omal nie pogryzlem gitary, polecialem wyplakac sie kumplowi, ktory wytlumaczyl mi jak dziecku, ze praktyka czyni mistrza i nie ma sie co nerwicowac ;)
Wracajac do tematu - mozesz zastosowac sie do poradnika Cubitussa i cwiczyc przesuwanie reki juz na medium, naprawde latwiej sie gra na trzy palce niz cztery ;) Tyle, ze lepiej mimo wszystko na poczatku grac na cztery palce - wycwiczysz sobie malego (bosh, jak to brzmi) palca, przyzwyczaisz reke i dalej bedzie juz coraz lepiej ;) Dowod? Dzis od niechcenia dotarlem az do ostatniego tiera, wiekszosc na 4, trudniejsze na 3 i jedna 5 :) Beda ze mnie ludzie, kontakt oczywiscie pierwszy, tak z gra jak i instrumentem ogolnie.
Haron-> ano czerwony z niebieskim tez mnie meczy :) Ale jest coraz lepiej.
Co do One - to na medium za pierwszym razem dotarlem do 98% i mi podziekowali. Przy okazji wpadl malutki, zabawny achik. Na wiecej prob nie starczylo juz reki, boli jak diabli i jak tylko chce cos zagrac, to po chwili mam skurcze :)
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
yazz_aka_maish ja mam ja mam :
cod4 ;]
Jarken [ Would you kindly? ]
Chłopaki, jeśli nie możecie przejść jakiegoś utworu to puście go sobie w trybie nauki i zacznijcie go grać od najwolniejszego tempa. A jak to nie pomaga to zaliczyć go na 5* w łatwiejszym trybie. Ja np. gram już ponad pół roku w gh i nadal mam trudności z przejściem one na hardzie, chociaż bez problemów zaliczyłem część utworów na expertcie.

m_a_c_k [ Pretorianin ]
Gram od kilku dni na hardzie -wielkie dzieki Cubituss'owi za maly poradnik - bardzo pomocny.Nie wygralem jeszcze niestety zadnej bitwy, bardzo nie lubie tych bitew - bywaja nawet bardzo bolesne dzisiaj uderzylem sie gitara w zéby:-)
Utknálem niestety na "Cherub Rock" – The Smashing Pumpkins kiedy pojawiaja sie 3 przyciski naraz z przerwa to wymiekam. No ale nie poddam sie potrenuje wiecej w weekend.
xanat0s [ Wind of Change ]
nadal mam trudności z przejściem one na hardzie
Dzięki, pocieszyłeś mnie - nie tylko ja jestem taki ułomny :p
Swoją drogą - granie na 3 palce? Nawet przy 5 nutkach? Ja zawsze gram 4 i nie wyobrażam sobie inaczej :)
Jarken [ Would you kindly? ]
xanat0s- mi udaje się pokonać zabójcze hammerki, ale wykładam się na kolejnych nutach, zawsze na 83%. Myślę, że w weekend uda się wreszcie dokonać niemożliwego ;)
lutek1988 [ Pretorianin ]
Ma ktos moze Tomb Raider Anniversary i moglby powiedziec na ile mniej wiecej wystarcza:P? Tzn w ile ja przeszedl i wogole czy warto ja sobie zakupic za mniej wiecej 130 zł :]?
musio3 [ Konsul ]
Mass Effect ukończony. Pomimo pewnych słabości uważam, że to jest BEST RPG - jak dla mnie bije Wiedźmina. Widać, że był większy budżet + zalety silnika UT3, wstawki filmowe powalają na kolana - zakończenie fabuły świetne. Jedynie muzyka trochę kulała i tu Wiedźmin ją mocno bije na głowę. Oczywiście szkoda, że jest brak polskich dialogów. Końcówka nie przydługa - taka w sam raz uważam.
Czy w grze są możliwe jakieś alternatywne zakończenia?
Mam pytanie co do końcówki:
lordpilot [ Pretorianin ]
"Czy w grze są możliwe jakieś alternatywne zakończenia ?"
Są dwa zakończenia:
ZARA [ Generaďż˝ ]
musio3 --> Dialogi w grze są po polsku (tylko pisane i chwała za to wydawcy), jeśli o to ci chodziło to zmień w dashboardzie w konsoli język na rodzimy :) Muza osobiście mi sie bardzo podobało, nadawała mroczny, surowy klimat, w rzadko której grze słyszy sie syntezatory, brawa dla twórców za odwage.
Co do pytań :

MiniWm [ PeaceMaker ]
yazz_aka_maish ---> Ano roznica jest taka iz Core maja stary uklad chlodzenia... (599zl) staly w jakims markecie :] a natomiast versja Arcade (od lipca 2007) maja 65nm oraz poprawione chlodzenie :) a co zatym idzie mniejsza awaryjnosc....
Nawet jesli posiadasz starego x'a czy to core premium czy ultimate :) warto przesiasc sie na Arcade... no coz ale to tylko moja opinia :)
mikmac [ Senator ]
qdlaty -->
spoko dotarlem na medium do ostatniego tiera z przewaga 4 gwiazdek ;) Maly zaczal sie sluchac tak jak trzeba. Niestety ostatni tier to jakies pomylenie pojec, jest o skale wyzej od calej reszty, ktora sie przechodzi za jednym tchem. O dziwo One nie sprawil mi na medium zadnego problemu..
Zauwazylem jeszcze jedna rzecz. Aktualnie znacznie wiecej problemow mam z rytmika struny niz z klawiszami. Paluchy na klawiszach zaczely dzialac jakos podswiadomie - szybciej niz zdaze pomyslec, ale kurde sporo nutek "zezuje" przez zmiany rytmu...
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
ja sobie zamowilem mass effecta nie moge sie doczekac teraz na wyplate
Jarken [ Would you kindly? ]
Też poluję na ME, może uda się gdzieś tanio wyrwać.
r_ADM [ Generaďż˝ ]
A ile to jest tanio ? Ja placilem 160 zl w gameplay.co.uk

Jarken [ Would you kindly? ]
Myślę, że około 130 zł to tanio :)
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Jaki polecacie wybrać kraj przy rejestracji na Xbox Live?
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Jarken -> no to tyle kosztował by Cię ME z Play-Asia. Z Chin pochodzi też mój egzemplarz i działa ;] Ale przed zamówieniem musisz pogadać ze sklepem, żeby Cię oznaczyli do wysyłki z obniżoną wartością(omijasz cło), bo jak złożysz zamówienie to będzie za późno.

Killer1986rr [ Centurion ]
Dorwałem się do Burnout : Paradise i fajnie się gra trochę mi przypomina momentami starego dobrego Carmageddona.
lutek1988 [ Pretorianin ]
--> r_ADM
160 zł? Ale z wysyłką do Polski? Bo mi wyszło 144 zł za sama gre jakies 2 tyg temu :]
--> Jarken
Moge ci mojego ME sprzedac za 140 zł (wysyłka gratis). Bez rysek, praktycznie jak nówka. Napisz na gg czy jestes zaintresowany.
massca [ ]
witam
pytanie: czy jest naprawde sens kupowac wersje elite ?
rozumiem ze jedyna roznica do wiekszy dysk twardy i kabel hdmi ?
dodam ze :
- kabel hdmi mam bo kiedy kupilem "na zapas"
- czarny kolor jest fajny ale nie obowiazkowy
- powiedzmy ze kasa to nie problem, ale zawsze 3-4 stowki roznicy to jednak dwie gry wiecej
czy na tego twardziela az tyle stafu whodzi zeby sie szybko zapelnial ?
pozdrawiam i zaraz ruszam po konsole wiec bede wdzieczny za podpowiedzi :)
mikmac [ Senator ]
w POlsce IMO nie.
- oferta VoD moze i jest ciekawa ale niestety droga w porownaniu z wypozyczalnia DVD, poza tym nie wiem jak to dziala na kontach europejskich - na moim USA mam problemy z zakupem pozycji. Nie chce przyjac moich MSP - gry arcade moge kupowac a originals i filmy nie.
Na dema, arcade, profile, troche muzy, filmiki z XBL spokojnie styka te 20 GB.

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Nie warto.
Filmów/seriali nie posciagasz bo na ten kontent jest regionlock.
Zbieranie 5minutowych demek wg. mnie nie ma najmniejszego sensu.
Ja bym wzial wersje arcade, sprzedal memorke, dokupil dysk za 200zł, headset za 25zł i cieszyłbym sie klockiem z prockiem wykonanym w 65nm za 1125zł.
Jarken [ Would you kindly? ]
lutek1988 - jakby coś, dam znać. Na razie już prawie sfinalizowałem transakcje z inną osobą.
Alexej- nie będę kombinował, zresztą nie wiem, czy uznano by moją Visa Electron z Inteligo :)
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
panowie, czy przy WŁOSKIM mass effect da sie zmienic jakos jezyk czy juz jest klapa ?
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
predator widzę że mamy na oku tą samą aukcje:P a więc ponawiam Twoje pytanie:)
lutek1988 [ Pretorianin ]
Są dwie opcje. Albo koles ktory sprzedaje ta gre nie wie ze jest opcja polskich napisów i robi z siebie frajera sprzedajac gre tak tanio albo jest pełen włoski dubbing łacznie z napisami. Ogolnie ciezko wyczuc o co chodzi ale cena sugeruje ze moze byc jakis wałek:P
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Język poslki powinien być w standardzie. Ja mam Viva piniata i Forza 2 z "innych krajów Unie Europejskiej" (tak to opisał koleś na Allegro) i mimo iż na pudełku nie było ani jednego słowa po polsku to gra jest w PL (Viva Piniata ma też polski dubbing). Nie powinniście mieć więc problemów.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
mam nadzieje ze będą polskie napisy:)
mikmac--->czyli jest to wersja z dubbingiem i bez napisów?
mikmac [ Senator ]
fan -->
widac za malo jednak czytasz. Wersje niemieckie na ten przyklad sa wycinane z innych jezykow i maja pelen dubbing (jezeli w ogole maja lokalizacje) i nie nadaja sie do sprzedazy w naszym kraju. No chyba, ze ktos lubi szprechac...
AFAIK tak samo czasem sie dzieje z wersjami wloskimi - i na 99% tak jest z ta wersja ME - te aukcje wloskich ME chodza na allegro od 2 miesiecy z gorka.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
up [288] dla mnie to ważne:))
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
BeneQ junior ja juz ta gre mam w domu
tylko kupilem ja jako ANGIELSKA ale dostalem wloska, i koles mi dzwonil ze nie ma juz Angielskich i kase mi odeslal...
jeszcze jedno, na plytce sa napisy po ANGIELSKU - mowiac to mialem na mysli FIZYCZNA plyte tam gdzie jest obrazek z gra i iloga xbox dvd itd..
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
i masz ją po włosku czy możesz zmienić napisy np. na ang?
A więc można ustawić napisy ang?a może i nawet pol.? sory za tyle postów ale chce się dowiedzieć:)
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
stary nie znam slowa po wlosku, nawet jakby w opcjach byla mozliwosc wbrania napisow, to na chybil trafil (co probowalem) nic takiego NIE BYLO
wiec moze ktos mi powie jak to zrobic to chetnie zalacze boxa i sprawdze
ogolnie w grze GADAJA po wlosku, ale napisow zadnych nie ma, nawet wloskich (moze nie sa wlaczone) Jedynie opcje dialogowe z tekstu sa po wlosku
kurr nie rozumiesz... na plycie sa napisy po angielsku - mowiac to mialem na mysli FIZYCZNA plyte tam gdzie jest obrazek z gra i iloga xbox dvd itd..
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
dobra okaże sie najwyżej 30 zł do tyłu:( mam nadzieje ze chociaż napisy po ang będą...
Bajt [ Ariakan ]
Dajcie sobie spokoj z ta wloska wersja. Na 99% jest dubbing po wlosku, a nawet jesli by sie dalo wlaczyc angielskie napisy, to ja bym nie zdzierzyl czegos takiego. Zwlaszcza, ze oryginalne glosy sa swietne IMHO. No, ale wasza kasa.
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
to chociaz powiedz gdzie sie wlacza jakiekolwiek napisy w menu..
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Napisy będą też po włosku. Włoska wersja językowa ma tylko i wyłącznie tą wersję. Dzięki temu jest tańsza.
lutek1988 [ Pretorianin ]
Gdzie mozna tanio dorwac Guitar Hero 3 Bundle? Zastanawialem sie nad ultima, ale nie wiem ile koszty wysylki tam wynosza? Moze ktos poleci jakies tanie źrodelko bo sporo tutaj amatorow tego "sportu" :D
lutek1988 [ Pretorianin ]
trailers.com/game/2924.html
5 nowych filmikow z GTA 4... To chyba jakis zart jest:/ Przeciez to wyglada OBRZYDLIWIE! W porownaniu do poprzednich trailerow - koszmar. Calkowity brak AA. Jakies graficzne bugi na poziomie poprzedniego silnika. Framerate rownie załosny. Albo to kiepska jakosc filmikow albo nie wiem co:/ To samo ma sie co do nowych screenow (sa na gamersyder.com). Zauwazalnie duzo slabsze tekstury i ogolnie duza gorsza jakosc niz te prezentowane wczesniej. Nie wiem co o tym myslec. Jezeli to ma tak wygladac to ja chyba podziekuje Rockstarowi...
Ryslaw [ Patrycjusz ]
massca --> a moim zdaniem zdecydowanie opłaca się wersja Elite. Duży dysk to po prostu komfort i wygoda.
No i konsola jest bardzo ładna, co też ma znaczenie :)

rafaleon 2.2 [ Poseł ]
lutek1988-->Ten footage pochodzi pewnie z wersji na PS3 :D
lutek1988 [ Pretorianin ]
--> Rysław
No wyglad to podstawa. Co tam bebechy, co tam gry! Wazne ze sie ładnie kurzy... Dzisys, chyba nigdy nie ogarne tego ze mozna kupic konsole ze wzgledu na to ze ładnie wyglada. No ale mniejsza, nie chce wywoływac burzy.
I od razu małe sprostowanie do mojego poprzedniego posta. Wyglada na to ze gametrailers ma po prostu bardzo kiepsko zakodwane te filmiki. Obejrzalem na gamersyde i jest duzo lepiej chociaz dalej nie tak rewelacyjnie jak na tych 3 promocyjnych trailerach. No coz...czekamy na wersje HD filmikow:) Wtedy bedzie mozna konkretniej sie przyjrzec.
I ponawiam pytanie z [298] ;) Chyba nie chcecie zeby syn Hendrixa (ze niby ja:D) sie zmarnował xD?
Rafaleon 2.2 --> Wiesz ze dokladnie to samo pomyslalem w pierwszym momencie:D? Hahaha:D Nie no bym chyba skonał ze smiechu gdyby to sie okazało prawda. W sumie to calkiem mozliwe biorac pod uwage ze na PS3 ciezko z AA. Sony by chyba sobie dzieki temu wbilo pierwszy gwozdz do trumny.
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
Call Of Duty 4
Gears Of War
Mass Effect
Oblivion
Orange Box
jakie jeszcze gry godne polecenia wg. Was ?
yazz jak tam stranglehold?
Ryslaw [ Patrycjusz ]
lutek --> naucz się czytać ze zrozumieniem, to pogadamy. Główną zaletą Elite jest większy dysk. Ładny wygląd to dodatkowy plus. I tyle. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrozumieć, to smutne.
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Predator ->
Bioshock
Forza Motorsport 2
PGR 4

yazz_aka_maish [ Legend ]
Pred, powiem ci ze przypadl mi do gustu. Bawilem sie prawie tak dobrze jak niegdys w Max Payne. Teraz rozgrywam mecze sieciowe by zdobyc troche achievementow i choc CoD4 to nie jest to czasem bywa bardzo fajnie :)))
Pred, dla mnie zdecydowanie DMC4 i Burnout jest godny polecenia, na obie teraz polujuje :)))
PS. Moj pierwszy post na w koncu wlasnym lapku :)))
EDIT: Mi PGR4 nie ppodeszlo (demo) zas Bioshocka ukonczylem ale z obowiazku nieco, gra sie rozkrecila na dobre dopiero pod koniec. No ale mi i GoW jakis rewelacyjny sie nie wydal :PPP
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
nówka sztuka panowie
nowy temat tj ::
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7386792&N=1