GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151

29.01.2008
08:33
smile
[1]

Stitch001 [ Witcher ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151

Siara!
I wszystko jasne...

P.S. Ogłaszam końkurs na logo, Płaski wiesz co robić ;)
Logo które wygra, zostanie zamieszczone w wątku DDW, co samo w sobie jest reklamą!! :D

P.S. Zwycięskie logo Pl@skiego

29.01.2008
08:34
[2]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Piersi.

29.01.2008
09:07
[3]

frer [ God of Death ]

:P

29.01.2008
09:10
smile
[4]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Co to znaczy "fosheq"???

29.01.2008
09:19
[5]

frer [ God of Death ]

Who knows ? Zgoogluj to. :)

29.01.2008
09:20
[6]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

wyskoczyło i dalej nie wiem. :/

29.01.2008
10:19
smile
[7]

Łyczek [ Legend ]

Jak frer sesja ?

29.01.2008
10:26
[8]

frer [ God of Death ]

Łyczek --> Tradycyjnie, dziś popołudniu muszę pisać jedno zaliczenie i prawie nic nie umiem, i mi się nie chce uczyć, więc tego nie robię. :)

29.01.2008
10:56
[9]

Stitch001 [ Witcher ]

A mi tylko zostało:
zdać sprawozdanie na ocenkę, już je mam...
dostać wpis z seminarium

...i niestety zaliczenie warunku :\ z poprzedniego semestru (BO)...

Czyli czytajcie to tak, jedną rzecz muszę się nauczyć i w końcu to zdać, ale zacytuję tutaj kogoś ;)
"(...)prawie nic nie umiem, i mi się nie chce uczyć, więc tego nie robię" a na dokładke nie mam żadnych materiałów.

29.01.2008
11:07
[10]

Garbizaur [ Legend ]

BO = badania operacyjne? :)

btw. najbliższy exam za tydzień w poniedziałek, wczorajszy exam położyłem... tak więc marzec będzie pracowity... :-/

29.01.2008
11:14
[11]

Stitch001 [ Witcher ]

Da, Garbi, da.
Niestety, tak.

29.01.2008
11:18
[12]

frer [ God of Death ]

Eh przejmujecie się niepotrzebnie. Ja się nie martwię specjalnie, bo to dopiero początek sesji. U mnie do 18 lutego jest czas na wszystko, a w sumie mam tylko 3 przedmioty do zaliczenia, więc myślę pozytywnie.

29.01.2008
14:13
[13]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Now it's dark.

Into the night
I cry out
I cry out your name.
Into the night
I search out
I swearch out your love.
Night so dark
Where are you?
Come back in my heart
So dark
So dark.

Into the night
Shadows fall
Shadows fall so blue.
I cry out
I cry out for you.

Night so dark
Where are you?
Come back in my heart
So dark
So dark
So dark.


29.01.2008
14:42
[14]

Arxel [ Legend ]

Dzień dobry :-)
Jutro dwa sprawdzianiki... Eh... Kto się za mnie pouczy? :P

29.01.2008
14:44
smile
[15]

Pl@ski [ FlaT ]

Ja, ja!

29.01.2008
15:52
smile
[16]

Arxel [ Legend ]

A mature też za mnie napiszesz? :D
eh... Dobra.. Po studniówce biore się na poważnie za naukę :P
Tylko mi to przypomnijcie w następny poniedziałek, ok? :P

29.01.2008
16:10
smile
[17]

Stitch001 [ Witcher ]

Co jest, już nikt nie czyta pierwszego postu?

P.S. Ogłaszam końkurs na logo, Płaski wiesz co robić ;)
Logo które wygra, zostanie zamieszczone w wątku DDW, co samo w sobie jest reklamą!! :D

29.01.2008
16:23
[18]

frer [ God of Death ]

Arxel --> Ale wiesz, jak nie pukniesz po/na studniówce to matury nie zdasz pomimo tego ile byś się uczył. Taki przesąd ponoć panuje. ;)

29.01.2008
16:26
[19]

Arxel [ Legend ]

Ja jak nawet pukne, po, przed i w trakcie to i tak nie wiem czy zdam, więc mi to obojętne :P

29.01.2008
16:53
[20]

frer [ God of Death ]

Arxel --> Przed puknij nauczycielkę od polskiego, w trakcie od angielskiego, a na koniec od matematyki i już praktycznie matura z głowy. ;)

29.01.2008
16:59
smile
[21]

Flyby [ Outsider ]

..ewentualnie Pl@ski w zastępstwie, z dobrego serca, i pukania może sie podjąć

29.01.2008
17:00
smile
[22]

Arxel [ Legend ]

Od polskiego może sobie wziąć :P
Ale matematyczke jedną mamy nawet ok, więc mogę się poświęcić dla dobra mojej przyszłości

29.01.2008
17:08
smile
[23]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Dzień Dobry :) Wpadłam zobaczyć co tu broicie :)

29.01.2008
17:09
smile
[24]

Flyby [ Outsider ]

..Arxelowi to dobrze ..ja pamiętam matematyka miałem z brodą, nie tylko do pukania się nie nadawał ale nawet do brydża.. polonistka na odmianę stuletnia była, uwieść ją można było tylko znajomością romantyzmu ;)

..Madziu :*

29.01.2008
17:12
smile
[25]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Flybuś :*

29.01.2008
17:12
[26]

frer [ God of Death ]

Flyby --> Mnie tylko rok uczyła naprawdę niezła nauczycielka od polskiego. Byłą chyba 2 lata po studiach dopiero. To doprowadziło mnie do wniosku, że powinno się powywalać wszystkich starych nauczycieli i pozatrudniać młode absolwentki. :D

29.01.2008
17:13
smile
[27]

Flyby [ Outsider ]

..jeszcze Orlandowi jaka struna pęknie ;)

..Madziu :*

..krotko mówiąc frer, pączuś to był , życzliwie nastawiony do rzeczywistości - pewnie prędko jej przeszło

29.01.2008
17:16
smile
[28]

Arxel [ Legend ]

Jeszcze mi się przypomniało jedno - w zeszłym roku odwiedziła na praktykantka z niemieckiego... To był jedyny okres w moim życiu, kiedy tak bardzo pragnąłem uczyć się tego języka... O prywatnych korepetycjach nie wspominając już ;)
mmm... Niezła sztuka to była... Niczego jej nie brakowało :P

Hej Madziu :-) Bardzo dawno Cię tu nie było :P

29.01.2008
17:18
smile
[29]

Flyby [ Outsider ]

..czyli młode nauczycielki nawet nie wiedzą ile potencjału naukowego w nich drzemie

..bo Orlando Madzi nie pozwala

29.01.2008
17:21
smile
[30]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

A czemu ma Orlandowi struna jakaś pęknąć ?? :) :*

Arxelku nie było mnie bo wczoraj sie necika na własnym komputerku dorobiłam :):) wcześniej nie miałam możliwości za bardzo bo brat zrobił małą przeprowadzkę.

29.01.2008
17:22
smile
[31]

Flyby [ Outsider ]

..na przykład z zazdrości, Madziu :*

29.01.2008
17:23
[32]

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]

Dobry wszystkim. Idę się pouczyć.

29.01.2008
17:24
smile
[33]

Arxel [ Legend ]

Wzielibyście i ocenzurowali przynajmniej te sceny erotyczne :P
I przy okazji oszczędzilibyście Orlanda :P Czymże on zawinił, by patrzeć na to wszystko? :D


edit:
^^ O, kolejny żartowniś :D

29.01.2008
17:26
smile
[34]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

A o co Orlando ma być zazdrosny ?

Arxel jakie sceny erotyczne ? :PP

Rany ja naprawde dzis nie kontaktuje :P

29.01.2008
17:26
smile
[35]

Flyby [ Outsider ]

:* :* :*

29.01.2008
17:28
[36]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Flybuś dziś całuśny jest :D

29.01.2008
17:28
[37]

frer [ God of Death ]

Ja idę się uczyć, pojutrze mam egzamin ustny u profesora od mechaniki gruntów. Zapowiada się masakra i rzeź niewiniątek. :P

29.01.2008
17:29
smile
[38]

Flyby [ Outsider ]

..a panna Madzia dzisiaj mało styka :*

..doustna masakra niewiniątek w rzeźni - nawet nieźle sie kojarzy frer ;)

29.01.2008
17:33
smile
[39]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Ale tylko dlatego ze zmęczona jestem :)

29.01.2008
17:34
smile
[40]

Flyby [ Outsider ]

..już po feeriach, Madziu?

29.01.2008
17:43
smile
[41]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Niestety tak :) a szkoda bo jeszcze bym z przyjemnościa poleniuchowała :)

29.01.2008
18:08
[42]

sergi__ [ Raphael ]

Bryy..
Cholerna mikroekonomia sie ciagnie za mna :/
zaloze sie ze zdam 5 egzm a mikro mi zostanie:P (tzn jeszcze tylko podstawy i matma :))

29.01.2008
18:18
smile
[43]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hello :)

29.01.2008
19:39
smile
[44]

Flyby [ Outsider ]

..( i świeżo napastowany kasztanek radośnie potoczył się po blacie stołu)

..nic się nie martw, Madziu, będzie znowu jakieś wolne ..a poza tym, w końcu będzie wiosnaa

29.01.2008
21:17
[45]

Pl@ski [ FlaT ]

Co jest, już nikt nie czyta pierwszego postu?

Z przyzwyczajenia chyba, nigdy tam nic ciekawego nie ma... :P

Ogłaszam końkurs na logo, Płaski wiesz co robić ;)

Pfff... Wielki mi konkurs, w którym tylko ja uczestniczę... :P
Ale postaram się coś wymyślić, nie jestem tylko pewien czy zdążę dzisiaj...


..ewentualnie Pl@ski w zastępstwie, z dobrego serca, i pukania może sie podjąć

Hell yeah!


BTW: Na Bash'u tego nie chcieli, ale oni się nie znają... :P

Rozmowa sprzed kilku dni:

Shifty: mhm
Shifty: zaraz zaczynam ssac
Plaski [FlaT]: komu? :O
Shifty: koncze devilslair
Plaski [FlaT]: a kto następny?

29.01.2008
21:18
smile
[46]

Arxel [ Legend ]

^ Pl@ski - 8/10 :D

Dla wszystkich z rocznika '89!! :D
Bardzo fajny utworek :-) Wręcz powiem - zajebisty!



Hear the song
About your boy
About the 89ers boy
He does so many things
And we don't know what it brings
But he always tries so hard

But later on
It's friday night
The disco lights are shining bright
He has to play some songs
For some motherfucking hunks
Who are shouting all the time

And we stand here together
Together forever
And I might say hello
Everybody singing woooaooh

Then they ask
Some little chicks
What the hell is going on on this mix
Just be patient for a while
Psychodelic music style
This is exactly what he likes

And after all
Is said and done
Where all the people they are having fun
They are jumping all around
To the 89ers sound
That's looking really hot

And we stand here together
Together forever
And I might say hello
Everybody singing woooaooh

Hear the song
About your boy
About the 89ers boy
He does so many things
And we don't know what it brings
But he always tries so hard

But later on
It's friday night
The disco lights are shining bright
He has to play some songs
For some motherfucking hunks
Who are shouting all the time

And we stand here together
Together forever
And I might say hello
Everybody singing woooaooh

29.01.2008
21:20
[47]

frer [ God of Death ]

Dla wszystkich z rocznika '89!! :D

Czasem czuję się już jak stary dziadek. :P

29.01.2008
21:21
smile
[48]

Arxel [ Legend ]

I dobrze :P

Dzisiaj mialem "przyjemność" zagrać w GH3 na klawiaturze :D
Nawet dość szybko sobie poradziłem z przyswojeniem się i kilka utworów z kumplem zagraliśmy :-)

29.01.2008
21:24
smile
[49]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Hehehehe, rozmowy wyrwane z kontekstu rządzą!!!1 :D Płaski, spręż się i znajdź poprzednie.

29.01.2008
21:34
smile
[50]

Łyczek [ Legend ]

29.01.2008
21:56
smile
[51]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Ja jestem '89 :) hyh :)


wróciłem z biegania własnie.. nogi mnie napieprzają.. dzisiaj troche przesadziłem XD


Dobranoc DDW :)

29.01.2008
21:59
smile
[52]

Łyczek [ Legend ]

kasztan ---> Ty biegasz ? Nie wierzę :D

29.01.2008
23:00
smile
[53]

promyczek303 [ sunshine ]

!

29.01.2008
23:08
smile
[54]

promyczek303 [ sunshine ]

Nie cieszę... :) tzn cieszę.. Ale... no cóż ;-)
Małymi kroczkami - byle do przodu :P

29.01.2008
23:09
[55]

PatriciusG [ pink floyd ]

kas -> Tak jak wtedy jak graliśmy w kosza?

Tai -> To konto jest pewnie w trakcie przenoszenia do folderu Bin

29.01.2008
23:09
smile
[56]

promyczek303 [ sunshine ]

jeszcze tylko jeden, jeszcze tylko jeden.. a potem tylko poprawki, tylko poprawki...

29.01.2008
23:15
[57]

promyczek303 [ sunshine ]

bo architekture kompow mam zaliczona dzieki mojemu genialnemu progrogramowi w Assemblerze

*wznosi toast za skromność* :-)

Ja dziś oblałam tak na 70% dzieki swojej 'genialnej' ściądze...:| Może zdarzy sie cud.. :P

29.01.2008
23:15
smile
[58]

beowulff [ X ]

Tai is back...

29.01.2008
23:17
smile
[59]

Arxel [ Legend ]

Nie wychylaj się... Może już o Tobie zapomnieli ;-)

29.01.2008
23:19
smile
[60]

Arxel [ Legend ]

Hm... W sumie racja.. Kogo ja próbuje oszukać? :D
Ranking wciąż 0... :O

29.01.2008
23:21
smile
[61]

Łyczek [ Legend ]

[66] Niebywały wyczyn Taikun :)

29.01.2008
23:23
smile
[62]

Łyczek [ Legend ]

Jeszcze musisz poćwiczyć :)

29.01.2008
23:36
smile
[63]

Arxel [ Legend ]

A jednak możliwe jest nauczenie się wszystkiego :D



Chociaż amerykańce mają łatwiej... Przynajmniej jeśli chodzi o wymowę :P

Guinness? Wciąż za mało się starasz :D

29.01.2008
23:50
smile
[64]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

No proszę... jaki chamski spam... sami z sobą gadają. :P

Skoro mowa o sesji, ja mam jeszcze dwa egzaminy. No i kampanię marcową (na szczęście krótszą niż się spodziewałem).

29.01.2008
23:54
[65]

Pl@ski [ FlaT ]

Ale postów ubyło... :P

Do naruszeń regulaminu zostają zgłoszeni:

promyczek303 [53], [54], [57], [58]
Arxel [59], [60]
Łyczek [61], [62]

Cała trójka bezczelnie spamuje pod pretekstem dyskusji z nie istniejącym bytem internetowym.


Arxel -> Rozumiem że zdecydowałeś się zdawać maturę z geografii i to wszystko co umiesz to ta gówniana piosenka? :P

29.01.2008
23:55
smile
[66]

Arxel [ Legend ]

Yeah!


Pl@ski - A wiesz, że to nie jest głupi pomysł? :D Jak jeszcze nauczyłbym się wskazywać to wszystko na mapie to by mi zaliczyli pewnie :P

Hm... ciekwe czy coś podobnego jest z matmy lub fizyki :D Umiałbym... śpiewająco :D

30.01.2008
01:19
smile
[67]

Flyby [ Outsider ]

..już słyszę jak cienko będziesz śpiewał, Arxel

..dobranoc Ddw

30.01.2008
09:48
smile
[68]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Hehe



he

30.01.2008
10:21
smile
[69]

Garbizaur [ Legend ]

Heja

30.01.2008
10:27
smile
[70]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Plus GSM

30.01.2008
10:31
smile
[71]

frer [ God of Death ]

Orange

30.01.2008
10:45
[72]

Garbizaur [ Legend ]

Play!

30.01.2008
10:51
[73]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Vodafone!!

I pozamiatane :P

30.01.2008
10:57
smile
[74]

frer [ God of Death ]

Właśnie trafiłem na ciekawy rysunek idealnie opisujący życie studentów polibudy. -->


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - frer
30.01.2008
11:47
smile
[75]

Garbizaur [ Legend ]

LOL...

30.01.2008
13:55
[76]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Nobody does it better,
Makes me feel sad for the rest,
Nobody does it half as good as you,
Baby you're the best.

I wasn't looking,
but somehow you found me,
I tried to hide from your lovelight ,
but like heaven above me,
the spy who loved me,
is keeping all my secrets safe tonight.

And nobody does it better,
Though sometimes I wish someone could,
Nobody does it quite the way you do,
Why d'you have to be so good?.

The way that you hold me,
whenever you hold me,
There's some kind of magic inside you,
that keeps me from runnning,
but just keep it coming,
how'd you learn to do the things you do.

And nobody does it better,
makes me feel sad for the rest,
nobody does it half as good as you,
baby, baby,
darling you're the best,
baby you're the best.


30.01.2008
16:22
smile
[77]

Arxel [ Legend ]

<--- [74]


:-) Za chwile mam próbe poloneza.. ehh.. Jak mi się nie chce iść :P

30.01.2008
16:30
smile
[78]

beowulff [ X ]

Omg Tai is gone....

30.01.2008
16:37
[79]

Garbizaur [ Legend ]

padłem... po prostu padłem...

30.01.2008
17:08
smile
[80]

Flyby [ Outsider ]

..baaardzo przygnębiające to życie studentów ..pornole zresztą też

30.01.2008
19:48
smile
[81]

kasztaneczuszek [ Legend ]

DDW wszystkim :)

30.01.2008
19:54
[82]

frer [ God of Death ]

Mam dość, już się nie uczę, bo i tak nie widzę efektu. :P

30.01.2008
20:52
smile
[83]

Pl@ski [ FlaT ]

Ktoś z was wysyłał mi dziś zaproszenie do znajomych na YT? Bo jakiś bliżej nie zidentyfikowany obiekt siedo mnie dobija... ;)

DDW All..

30.01.2008
20:54
smile
[84]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

":-) Za chwile mam próbe poloneza.. ehh.. Jak mi się nie chce iść :P"
Już nawet na Youtube'a swoje próby widać zdążył wrzucić :]

30.01.2008
21:11
smile
[85]

Arxel [ Legend ]

Wróciłem... Cóż.. próba była 18:15-18:45... wyszedlem po 17, a później jeszcze uznaliśmy z kumplem, że na piwo skoczymy, bo miał 20 minut do busa :P

Pl@ski - YT to nie NK... Kto by Ciebie chciał mieć w znajomych :P

30.01.2008
22:51
smile
[86]

Flyby [ Outsider ]

..całkiem, całkiem te Logo ..

..poloneza czas wodzić
ujął sie Arxel pod bok
wąsem ruszył
i już może drobić..
..tylko but skrzypi
krawat w szyję pije
krzywo patrzy partnerka
i wstyd w duszy wyje..

..hmm, niech się przyjrzę ..coś mi sie zdaje że Stranger wygląda coraz gorzej

30.01.2008
22:59
[87]

Pl@ski [ FlaT ]

Flyby -> Tak się dziś przyglądnąłem spamowi na mojej skrzynce - jak widać nie jesteś sam z problemem maili od samego siebie... :/

Podejrzewam jednak, że to jest jakiś skrypt prosty i że nie ma możliwości, aby ktoś inny kto dostanie te śmieci zobaczył coś innego niż swój własny mail w polu "nadawca"...

PS: Jakby ktoś był zainteresowany tą Viagrą tańszą o 77% to pisać! :D


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Pl@ski
30.01.2008
23:41
smile
[88]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

A R0lexy jakieś może sprzedajesz?

"..hmm, niech się przyjrzę ..coś mi sie zdaje że Stranger wygląda coraz gorzej"
Bez obaw. Przepoczwarzę się po sesji. :]

30.01.2008
23:49
smile
[89]

Pl@ski [ FlaT ]

Stranger -> Aktualnie niestety nie (mało spamu mam), ale za to znajdzie się coś dla Panów z kompleksami...

Tyle że Tai'a już wśród nas nie ma... :P
*czeka na ciętą ripostę ze strony tego parszywego japońca na GG*


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Pl@ski
31.01.2008
00:38
smile
[90]

Łyczek [ Legend ]

^

Co to za junior ?

31.01.2008
02:08
smile
[91]

Flyby [ Outsider ]

..nieładnie sie podszywać pod nieszczęśliwego japońca ;)

..dobranoc Ddw

31.01.2008
07:03
smile
[92]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Hello.

31.01.2008
07:09
[93]

frer [ God of Death ]

LORD Tai niedługo pewnie zamieni się w BAN Tai :D

No i witam ciemny lud. Czas zaraz się zbierać na egzamin. Nic nie umiem, kiepsko się czuję, ale trzeba zdawać. :P

31.01.2008
07:52
smile
[94]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

cześć ...

31.01.2008
08:23
smile
[95]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Znowu znikające posty xP

31.01.2008
08:29
[96]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

znik...



.... oje zdanie.

31.01.2008
08:50
smile
[97]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ja Cię nigdy nie kofałem...

Chodziło tylko o seks.

31.01.2008
10:59
smile
[98]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

xD


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Jeckyl
31.01.2008
11:38
smile
[99]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

OMG jaki avatar

31.01.2008
11:56
[100]

sergi__ [ Raphael ]

Jeckyl-->nie wiedzialem ze w pracy w tak ładnym wdzianku parodiujesz:p

31.01.2008
11:57
[101]

Garbizaur [ Legend ]

lol...

31.01.2008
12:06
smile
[102]

sergi__ [ Raphael ]

kutwa:/ co ta sesja robi z ludzmi :/

nie parodiujesz tylko paradujesz:P

:/

31.01.2008
12:36
smile
[103]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

serhi ---> W pracy to ja nago jestem.

A to zdjęcie z urlopu :P

P.S. Co mnie zdradziło?

31.01.2008
12:40
[104]

Garbizaur [ Legend ]

Jak idzie Wam jedzenie pączków moi drodzy? Ja na razie mam na swoim koncie 2 sztuki, ale to dopiero początek... :->

31.01.2008
12:56
[105]

sergi__ [ Raphael ]

Jeckyl--> jak to co seksowne okulary i tee włoski na klacie :D
ale musze przyznac gust to masz;] a masz szefa czy szefowa ?

ja sie moge pochwalic ze zajdlem 0 pączkow:P

31.01.2008
13:51
smile
[106]

Arxel [ Legend ]

Hello :-)
Nie tylko Ty sergi... :P Ja jak na razie także nie ugryzłem żadnego :P

31.01.2008
15:35
smile
[107]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

serhi ----> Aaaaaaaa...

One...

Zapomniałem ogolić do fotki... Z zaskoczenia mnie wzięli :P

31.01.2008
18:36
smile
[108]

Łyczek [ Legend ]

3h bez wpisu ?

31.01.2008
18:36
[109]

PatriciusG [ pink floyd ]

[*]

spoiler start

Taikuna nie ma, to spam na forum spadł o 30%

31.01.2008
19:23
smile
[110]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]



Kto znajdzie aktywną linkę do tego filmu a najlepiej wszystkich 5 części. Ma u mnie Browara na następnym pikniku, na którym będę :D



PROSZĘ

31.01.2008
19:24
[111]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Elo !

31.01.2008
19:28
[112]

frer [ God of Death ]

Joł all maj bejbs, ale ze mnie farciarz. Już tylko 1 exam i 1 zaliczenie do zakończenia misji "sesja". :D
Wizja wolnego całego tygodnia jest coraz bardziej w moim zasięgu. :D

31.01.2008
19:37
[113]

Arxel [ Legend ]

Jeckyl -> O jaką linkę Ci chodzi? :-)
Strona przekierowuje na tę:

31.01.2008
19:48
smile
[114]

Flyby [ Outsider ]

..skończyłem ..znaczy skończyłem jeść pączki ..i jestem zmęczony ;)

31.01.2008
19:55
smile
[115]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Dzień Dobry Wieczór :):*

31.01.2008
20:09
smile
[116]

Flyby [ Outsider ]

...aaa .. :* dla Madzi ..słodzony lukrem pączkowym z dodatkiem skórki pomarańczy ;)

31.01.2008
20:39
smile
[117]

kasztaneczuszek [ Legend ]

M a d z i a :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :*

31.01.2008
21:12
smile
[118]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Flybuś bo mi smaka narobisz jeszcze na wieczór :):*

KASZTANKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :*:*:*:*:*:*:*:*:):):):):):):):)

31.01.2008
21:13
smile
[119]

kasztaneczuszek [ Legend ]

No :) kochana Madzia :)

31.01.2008
21:17
smile
[120]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

hehe kochany Kasztanek :D:*

31.01.2008
21:40
[121]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Dobranoc DDW

31.01.2008
22:28
smile
[122]

Flyby [ Outsider ]

..to było zbiorowe jedzenie pączków?

.."nowatorska" gra cRPG - zgadywać tytuł -->


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Flyby
31.01.2008
23:08
smile
[123]

Flyby [ Outsider ]

..pomocniczo


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Flyby
31.01.2008
23:15
smile
[124]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Neverend.
https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=3552

31.01.2008
23:18
smile
[125]

Arxel [ Legend ]

Stranger - to było zagranie nie fair :P

31.01.2008
23:59
smile
[126]

Flyby [ Outsider ]

..bardzo słusznie zrobił bo mi ciut rozjaśnił granie ;) ..a dawno nie grałem w tego typu grę (japońszczyzna , tfu ;)) i taki system walki sprawia mi kłopot ..Grafika jest "nierówna", niemniej ma swój smaczek ;) ..na razie stanowi dla mnie miły przerywnik po "klasycznych" pozycjach, w dodatku za jedyne 9,80 zł ;)

..i postać którą walczymy ma wszystkie atrybuty jak należy -->

..dobranoc Ddw


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Flyby
01.02.2008
06:16
[127]

frer [ God of Death ]

Hej all, wstawać, życie nie będzie na was czekać jak je prześpicie. :D

Yes yes yes, mój rank znów przekroczył 60, ciekawe na jak długo. ;)

01.02.2008
08:19
smile
[128]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Arxel ---> Wiem gdzie przekierowuje ;)

Chodzi mi o jakiś link do Wójka T :D Ewentualnie jestem nawet gotów zakupić go na DVD ale nie mogę się doszukać żadnych ofert sprzedaży :(

Ogólnie to znalazłem wszystkie części tego filmu na Youtube.

01.02.2008
08:32
[129]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Mmmmm... odpływam...

01.02.2008
08:53
smile
[130]

Garbizaur [ Legend ]

especially for frer... ;)

<sskoczek> Żaden wykształcony inżynier nie jest homoseksualny!
<raq> dlaczego?
<sskoczek>gdyż jeszcze na studiach nauczył się, że tłok pracuje w cylindrze, a nie w rurze wydechowej. Właśnie dlatego związki homoseksualne nie mają przyszłości, gdyż przez analogię do silnika, brakuje w nich fazy sprężania adiabatycznego, co uniemożliwia zamknięcie cyklu termodynamicznego.

01.02.2008
08:58
smile
[131]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Tytuł newsa mnie rozje*ał

01.02.2008
12:01
smile
[132]

Flyby [ Outsider ]

..ja tam wolę sobie poczytać jak były paputczik Ziobry, szef ABW, Święczkowski, kupował sobie land cruisera za 180 tysięcy złotych w otoczeniu zawsze siedmiu ochroniarzy i siedział w swoim gabinecie-twierdzy w siatce urządzeń anty podsłuchowych czekając na telefon od szefa ..i Ziobro dzwonił: Zrób mi taką sprawę a dzielny Święczkowski robił ..Fajnie się czyta ..Rzeczywistość pisowska piękna była

01.02.2008
12:27
smile
[133]

frer [ God of Death ]

Garbi --> Dobre, ale do mnie bardziej przemawiają analogie betonowe. :D

01.02.2008
16:01
smile
[134]

Arxel [ Legend ]

Saaa!
Hello :P

01.02.2008
17:44
smile
[135]

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]

Cześć wszystkim.
Po szkole, po kościele..jak wyszedłem z domu to aż nie chciało mi się iść na spowiedź. Taki ładny zachód słońca był...No i weekend.

01.02.2008
18:03
[136]

sergi__ [ Raphael ]

jaki weekend?:O

01.02.2008
18:06
[137]

frer [ God of Death ]

A co to jest weekend ?? Ja chyba czegoś takiego nie mam... ;p

01.02.2008
18:12
[138]

Pl@ski [ FlaT ]

Potwierdzam istnienie weekendu... :] Dobra rzecz w sumie.. :P

Ech... Zassałem Lost 4x01 w norm. jakości i nie wiem czy oglądać czy czekać 4h (ratio ssie) na wersję HD... :P
Fuck that, nie chce mi się czekać - oglądam norm.. :)

01.02.2008
18:38
[139]

frer [ God of Death ]

Pl@ski --> Normalne jest OK. Sam oglądałem i jest spoko. Choć odcinek fabularnie trochę ssie. To już nie ten Lost co kiedyś.

01.02.2008
18:39
smile
[140]

sergi__ [ Raphael ]

[137]<-----święte słowa !

01.02.2008
18:43
smile
[141]

Flyby [ Outsider ]

..weekend? ..niby koniec tygodnia? ..co z tego jak będzie następny tydzień?

01.02.2008
19:09
[142]

Pl@ski [ FlaT ]

Flyby -> To z tego, że można o tym zapomnieć przy użyciu pewnych środków... :->

frer -> Obejrzałem i mi się spodobał... Całkiem zgrabnie podchwycili wątek, 4 sezon zapowiada się ciekawie...

01.02.2008
19:14
[143]

frer [ God of Death ]

Pl@ski --> Kwestia gustu, ja wolę mangę Naruto. ;)

01.02.2008
19:28
smile
[144]

Arxel [ Legend ]

Polecam wszystkim film Królestwo (The Kingdom)

01.02.2008
19:38
[145]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

weekend NIE istnieje :/

btw, autografy rozdam przy najbliższej okazji ;)
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39226

01.02.2008
19:40
[146]

Arxel [ Legend ]

ee tam... Ten news lepszy
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=37949

:D Sam tytuł mnie powalił.

01.02.2008
22:00
smile
[147]

Pl@ski [ FlaT ]

Dżizys, kuźwa, ja pierniczę...
Mam sort a nie mam sprzętu, trzeba będzie prowizorkę odstawiać... :/
Halp! :P

01.02.2008
22:36
smile
[148]

Flyby [ Outsider ]

..to jakiś kulawy RTS ;)

02.02.2008
00:02
smile
[149]

Arxel [ Legend ]

Dobranoc DDW :)

02.02.2008
00:18
smile
[150]

Łyczek [ Legend ]

02.02.2008
01:14
smile
[151]

Flyby [ Outsider ]

..w żaden sposób nie mogę zapomnieć Pl@ski że dzisiaj już sobota a pojutrze poniedziałek

..dobranoc Ddw

02.02.2008
01:26
smile
[152]

Pl@ski [ FlaT ]

To musisz więcej wypić (bądź spożytkować nieco innych używek... :-> ) - ja już nawet nie muszę wiedzieć w tym momencie jaki jest dzień tygodnia, jestem zwyczajnie ponad tym... :D

02.02.2008
02:17
smile
[153]

Mortan [ ]

hey guys what's up ?

02.02.2008
03:25
smile
[154]

Veriqs [ RASENGAN ]

02.02.2008
07:25
[155]

frer [ God of Death ]

Kolejny wspaniały poranek i kolejny dzień przeznaczony na naukę. Życie jest piękne. ;)

02.02.2008
08:30
smile
[156]

promyczek303 [ sunshine ]

Widzę, wszyscy w świetnych humorach...

02.02.2008
10:43
smile
[157]

Pl@ski [ FlaT ]

Wszyscy w świetnych humorach!

Promyczku -> Smile, life's beautiful! :)

02.02.2008
11:00
[158]

frer [ God of Death ]

A czemu ktoś miałby mieć zły humor. Mi został tylko jeden exam i sesja teoretycznie z głowy. W praktyce do tego dojdzie jedna poprawka, ale jak wszystko dalej dobrze się ułoży to zapowiada się w końcu kilka wolnych dni. :D

02.02.2008
11:01
smile
[159]

Harrvan [ Lucky Strike ]

Co mi dziewoja przysłała :D



Powiedziała, żebym jutro do niej przyszedł ... ciekawe kurde po co

02.02.2008
11:24
smile
[160]

sergi__ [ Raphael ]

Bry
nie ma to jak poprawka z mikro we wtorek.. 5.02 :] nie ma to jak matma w poniedzialek 4.02 ;] nie ma to jak podstawy w czwartek 7.02 ;] nie ma to jak sesja ;]
a znajac zycie mikro nie zdam znofu ;[
ide sie wieszac:P
Bye

02.02.2008
13:13
smile
[161]

Flyby [ Outsider ]

..my też jesteśmy ciekawi Harr aczkolwiek trochę mniej jako że my do niej nie idziemy

..mamy także świetny humor bo za oknem leje i siąpi

..jedyne co nam może zepsuć humor to brak egzaminów bo nie będziemy się mogli wieszać

..chociaż zawsze możemy spróbować



02.02.2008
15:40
smile
[162]

Arxel [ Legend ]

Pogoda nieciekawa, ale jakoś to będzie...

Ma ktoś jakiś kurs tańca towarzyskiego w 2 godziny? :D

02.02.2008
15:55
[163]

frer [ God of Death ]

Arxel --> Wypijesz ćwiartkę to już nie będzie ważne jak tańczysz, nikogo nie będą obchodziły małe potknięcia. Po pół litra to możesz zacząć podskakiwać i machać łapami, i też nie będzie różnicy. Jak walniesz litra to będziesz mógł nawet strzelić kloca na środku parkietu i się tym nie przejmiesz. Więc po co uczyć się tańczyć ? :D

02.02.2008
16:01
smile
[164]

Arxel [ Legend ]

Więcej takich postów :P Musze sobie poprawić umor, bo mnie mały stres zaraz zje :P

Tak, tylko trocę minie od końca poloneza(u?) do czasu pierwszego kieliszka...

02.02.2008
16:02
smile
[165]

Flyby [ Outsider ]

..ten pan Cię nauczy, Arxel -->

02.02.2008
16:04
smile
[166]

Arxel [ Legend ]

Hm.. Myślisz Flyby, że jakbym zaczął tak tańczyć to partnerka by nadążyła/połapała się? :P

02.02.2008
16:48
smile
[167]

Flyby [ Outsider ]

..pewnie ..pooglądaj więcej filmików z Astaire, gdzieś to nawet pokazuje

02.02.2008
17:11
[168]

frer [ God of Death ]

Chyba muszę wydać w końcu trochę kasy na literaturę. Poczytałbym coś poza literkami na monitorze czy kserówkami notatek. :)

02.02.2008
17:28
smile
[169]

Flyby [ Outsider ]

..służę tytułami które ostatnio kupiłem: Gene Wolfe "Powrót do Whorla" podtytuł:"Księga Krótkiego Słońca" ..to trzeci i ostatni tom .. Scott Lynch "Kłamstwa Locke'a Lamory", ciekawy debiut ;) i zaległość Nelson De Mille "Żywioł Ognia" oraz Jose Carlos Somoza "Zygzak" ..
..Google sypnie Ci szczegółami gdybyś ciekaw był..

02.02.2008
17:40
smile
[170]

frer [ God of Death ]

Flyby --> Dzięki, choć z dosłownej literatury to czeka na mnie jeszcze "Piąty Elefant" Prachetta ze Świata Dysku. To co miałem na myśli to raczej "Zarys Geotechniki" prof. Wiłuna, czyli chyba ponad 700 stron o gruntach, fundamentowaniu itp.

spoiler start
Wiem... Przez polibudę już mam skrzywioną psychikę. ;)
spoiler stop

02.02.2008
17:46
smile
[171]

Flyby [ Outsider ]

..dobrze chociaż że zdajesz sobie z tego sprawę (spoiler) ;)

02.02.2008
17:57
smile
[172]

frer [ God of Death ]

Tylko szkoda, że to się nie przekłada na wyniki w nauce. Zmarnowałem kolejny dzień nie robiąc nic, a w poniedziałek czeka mnie egzamin. :D

02.02.2008
19:46
smile
[173]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Dzień Dobry :)

Jak tam ludziska :D wybieracie się dzisiaj na jakieś balety?? :) W końcu koniec karnawału :D

02.02.2008
20:25
smile
[174]

Flyby [ Outsider ]

..nocny balet w wykonaniu frera? ..na to trzeba wagony cementu i kilka ton złomu

02.02.2008
20:35
smile
[175]

frer [ God of Death ]

Ale jak ładnie bym wyglądał w obcisłych kalesonach... I z workiem po cemencie na głowie. :D

02.02.2008
20:49
smile
[176]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hmm.. pisząc balet miałem raczej na myśli imprezę w klubie czy też jakąś domówkę aka pochlej party :) Ja wczoraj z moją lubą godnie pożegnaliśmy karnawał - tyle że klub w którym się bawiliśmy godny nie był bo złą opinie ma.. za często tam ludzie zęby tracą :P jedno szczęście mi udało się wyjść bez szwanku :D jestem z siebie dumny! :P :P

02.02.2008
20:57
smile
[177]

Flyby [ Outsider ]

..klub gdzie zęby tracą? ..dawniej bez konkurencji były góralskie zabawy ..pomijając zęby można było wyjść z sztachetą miedzy uszami i siekierą w plecach ..Teraz to zęby można stracić byle gdzie z dodatkiem chemii (gazy) czy metalu (noże i kule)

..a już ta duma ..oj, kasztanku, nie możesz Ty uczęszczać do klubów normalnych choćby ze względu na damę?

02.02.2008
21:36
[178]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Flyby... no na początku planowaliśmy posiedzieć na domówce ale po kilku głębszych postanowiliśmy wyjść na miasto.. jako że najbliższy klub który gra muzykę typu hop siup tany tany jest jaki jest to już inna sprawa... ale szliśmy większą ekipa więc bezpieczeństwo było zapewnione..

Chociaż właściwie dobija mnie fakt że mało jest klubów w których jest naprawdę bezpiecznie.. co to za przyjemność bawić się w miejscu w którym jeżeli nie stoi za Tobą 20 chłopa za przypadkowe szturnięcie jakiegoś gościa można dostać po prostu wpierdol.. Dlatego do klubu nigdy nie chodzę sam ( czyt. chodzę z kilku a czasem kilkudziesięcio-osobową ekipa ) ale przyznam że fajnie jak można się powozić po klubie ze świadomością że jest się "nietykalnym" gorzej jak jest się w mniejszości :P

To tyle jeżeli chodzi o moje wywody na temat komfortu w klubach :P

02.02.2008
21:49
[179]

frer [ God of Death ]

Ja w ogóle nie rozumiem co ludzi kręci w takich lokalach. Osobiście nie mam nic przeciw wyskoczeniu gdzieś czy jakiejś imprezce, ale jak do tego dochodzi możliwość zarobienia kosy w brzuch itp. to już nie w moim stylu. Najdziwniejsze jest to, że niektórzy ludzie traktują to wręcz jako sens swojego życia, bo poza schlaniem się na jakiejś dysce to nic dla nich się nie liczy. :P

02.02.2008
21:52
[180]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Przez mrok przyszłej przeszłości
Sztukmistrz pragnie ujrzeć
Jedyną szansę wydostania się spomiędzy dwóch światów.
Ogniu krocz ze mną.

02.02.2008
22:00
[181]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Wodka szybciej wywietrzala z mojego organizmu niz piwo...
1 litr wodki w ciagu 6 godzin dal mi zgage...10 piw w ciagu 8 godzin dal mi zgon....czy musze sie zglosic do lekarza bo mam problemy z piciem?

02.02.2008
22:04
smile
[182]

kasztaneczuszek [ Legend ]

frer... mnie to nie kręci ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P

02.02.2008
22:05
smile
[183]

beowulff [ X ]

02.02.2008
22:10
[184]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Jeszcze 9 odcinkow Twin Peaks...
Musze sie zainteresowac tworczoscia Lyncha :-)

03.02.2008
00:35
smile
[185]

Flyby [ Outsider ]

..to właśnie z atmosfery Twin Peaks, Orlando, wyrastały wszystkie późniejsze seriale typu Lost czy Archiwum X ..tak się zaczęło ;)

03.02.2008
09:50
smile
[186]

Pl@ski [ FlaT ]

Łooo... I'm a baaaaad rasta....

03.02.2008
09:58
smile
[187]

beowulff [ X ]

rasista?

03.02.2008
10:03
smile
[188]

Pl@ski [ FlaT ]

Gdzieżby znowu Matisf, wręcz przeciwnie - chciałbym być jak Bob Marley....


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Pl@ski
03.02.2008
11:52
[189]

Arxel [ Legend ]

Witam...
Było dobrze... Mołgło być lepiej, ale było dobrze... I to w sumie musi mi wystarczyć. Szkoda tylko, że na koniec wódka się skończyła...

03.02.2008
12:32
smile
[190]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Dzień Dobry :)

03.02.2008
13:06
[191]

Pl@ski [ FlaT ]

Witaj Kasztan! Co tam? :]

03.02.2008
13:07
[192]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Elo Płaski :D Wszystko w porządku tylko że jak sobie pomyśle że jutro czeka mnie pobudka o 5:30 do szkoły to odechciewa mi sie czegokolwiek ;) wieczorkiem przyjeżdża do mnie dziewczyna i jutro razem zasuwamy do szkoły :D

03.02.2008
13:14
[193]

frer [ God of Death ]

kasztan --> Wiesz, jeżeli przyjeżdża do Ciebie dziewczyna to bardzo możliwe, że wcale nie będziesz spał do tej 5:30. :D

03.02.2008
13:23
smile
[194]

kasztaneczuszek [ Legend ]

frer --> Hm.. No już wziąłem taką opcje pod uwagę.. no ale mam nadzieję że jednak uda mi się zdrzemnąć :P

03.02.2008
13:54
smile
[195]

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]

Dobry wszytskim. Nareszcie dziś pogoda się dostosowała do mojego samopoczucia. ;) Słoneczko grzeje.

03.02.2008
19:34
[196]

Flyby [ Outsider ]

..a ja karmiłem łabędzie na Wiśle ;)


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Flyby
03.02.2008
19:39
smile
[197]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

ja tez chce :D

03.02.2008
19:41
smile
[198]

Łyczek [ Legend ]

Przy warszawskiej Wiśle raczej takie ptaki nie pływają. Nic by z nich nie zostało :)

03.02.2008
19:54
smile
[199]

Flyby [ Outsider ]

.z chęcią bym razem z Tobą pokarmił ptactwo Madziu - było pięknie i były też kaczki ..


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Flyby
03.02.2008
20:07
smile
[200]

Flyby [ Outsider ]

..ten się najadł i odpływa


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Flyby
03.02.2008
20:07
smile
[201]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Flyby to następnym razem mi powiedz :D zabiore sie z tobą :D

03.02.2008
20:11
smile
[202]

Flyby [ Outsider ]

..dobrze Madziu :*

03.02.2008
20:15
[203]

frer [ God of Death ]

widze że Fly ciągle szuka młodych dziewic ...

Takie rzeczy to tylko w bajkach... ;)

03.02.2008
20:20
smile
[204]

Flyby [ Outsider ]

..akurat ..wszyscy wiedzą że dziewic teraz nie ma - dawno temu pożarły je smoki

03.02.2008
20:24
smile
[205]

Pl@ski [ FlaT ]

Ja też byłem dziś karmić ducha...

Ale łabędzi nie było...


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Pl@ski
03.02.2008
20:25
smile
[206]

Flyby [ Outsider ]

..właściwie to szkoda teraz odzywać się do juniorów, ostatnio strasznie krótkie życie mają ;)

..i nic dziwnego że nie było, Pl@ski - łabędzie nie palą

03.02.2008
20:31
smile
[207]

Flyby [ Outsider ]

..lepiej niech nosi tę grzywkę, może ma brzydkie czoło?

03.02.2008
20:35
smile
[208]

Pl@ski [ FlaT ]

taa - Kaktus od razu...

03.02.2008
20:35
smile
[209]

Flyby [ Outsider ]

..trzecie oko to ma Harr ..wprawiono mu go w Oblivionie

03.02.2008
20:46
smile
[210]

Flyby [ Outsider ]

..to teraz z innej beczki ..gra jakby dla ..zaraz, jak on się nazywał ..acha, dla Taikuna ;)


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Flyby
03.02.2008
20:51
smile
[211]

Flyby [ Outsider ]

..Japońcami, Chińczykami lub Hindusami ..Mongoły tylko żerowały na innych ;)

03.02.2008
20:53
smile
[212]

Arxel [ Legend ]

Bawił się ktoś kiedyś z Was w zamawianie kwiatów przez neta i ich dostarczenie do odbiorcy? :-)
Jakieś godne polecenia serwisy czy brać pierwszy lepszy?

03.02.2008
20:56
[213]

frer [ God of Death ]

Arxel --> Ja gorąco polecam www.wience.pogrzebowe.pl ;)

03.02.2008
21:08
smile
[214]

kasztaneczuszek [ Legend ]

wpadłem tylko powiedzieć dobranoc DDW bo rano znowu pobudka i do szkoły :/

03.02.2008
21:13
smile
[215]

Flyby [ Outsider ]

..budowle i stroje (oraz cechy militarne) w AOE zawsze są bezbłędne (prawie) ..czy są mechy nie wiem bo jeszcze nie grałem ;) ..pamiętam że w jednym z pierwszych AOE można było sobie zafundować mecha kodem ;)

....nie możesz Arxel pójść do kwieciarni i posłać kwiaty przez posłańca z miłym liścikiem?

03.02.2008
21:28
smile
[216]

Bataillonsführer [ Chor��y ]

RevolverOcelot

Czy ja cię czasami nie zabiłem w pewnej bazie wojskowej parę lat temu ?

03.02.2008
21:37
smile
[217]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

I still recall the taste of your tears
Echoing your voice just like the ringing in my ears
My favorite dreams of you still wash ashore
Scraping through my head 'till I don't want to sleep anymore

You make this all go away
You make this all go away
I'm down to just one thing
I'm starting to scare myself
You make this all go away
You make it all go away
I just want something
I just want something I can never have

You always were the one to show me how
Back then I couldn't do things that I can do now
This thing is slowly taking me apart
Grey would be the color if I had a heart

Come on tell me
You make this all go away
You make this all go away
I'm down to just one thing
I'm starting to scare myself
You make this all go away
You make it all go away
I just want something
I just want something I can never have

In this place it seems like such a shame
Though it all looks different now, I know it's still the same
Everywhere I look you're all I see
Just a fading fucking reminder of who I used to be


Come on tell me
You make this all go away
You make this all go away
I'm down to just one thing
I'm starting to scare myself
You make this all go away
You make this all go away
I just want something
I just want something I can never have
I just want something I can never have


03.02.2008
21:44
[218]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

You let me violate you
You let me desecrate you
You let me penetrate you
You let me complicate you

Help me
I broke apart my insides
Help me
I’ve got no soul to sell
Help me
The only thing that works for me
Help me get away from myself

I want to fuck you like an animal
I want to feel you from the inside
I want to fuck you like an animal
My whole existence is flawed
You get me closer to god

You can have my isolation
You can have the hate that it brings
You can have my absence of faith
You can have my everything

Help me
Tear down my reason
Help me
It's your sex I can smell
Help me
You make me perfect
Help me become somebody else

I want to fuck you like an animal
I want to feel you from the inside
I want to fuck you like an animal
My whole existence is flawed
You get me closer to god

Through every forest
Above the trees
Within my stomach
Scraped off my knees
I drink the honey
Inside your hive
You are the reason
I stay alive


03.02.2008
21:48
smile
[219]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Dlaczego nie powróciłeś jako Raiden? :(

03.02.2008
21:50
[220]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

03.02.2008
21:55
smile
[221]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Wiedzialem ze to wlasnie dasz :-D

03.02.2008
21:57
smile
[222]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

A widzisz, medium jestem jakis czy co :-D

03.02.2008
22:59
[223]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Czulem ze tak bedzie...
W dodatku wyglada jakbym gadal z samym soba Oo

03.02.2008
23:03
smile
[224]

Arxel [ Legend ]

<- Spamer


Orlando - jak się wymawia

Tunisia, Morocco,
Uganda, Angola,
Zimbabwe, Djibouti, Botswana;
Mozambique, Zambia,
Swaziland, Gambia,
Guinea, Algeria, Ghana.

? Bo nie potrafie wyłapać co on tam wyśpiewuje...
Generalnie musze nauczyć się jeszcze ostatniej zwrotki + kilku państw w 3 innych zwrotkach :P

03.02.2008
23:04
[225]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Wg. mnie to sie czyta "Gini"

03.02.2008
23:06
[226]

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]

Zmęczony poszukiwaniem cen rezerwacji kortu mówię : dobranoc ;)

03.02.2008
23:08
smile
[227]

Arxel [ Legend ]

Nie byłoby łatwiej zadzwonić? :P

03.02.2008
23:16
smile
[228]

Flyby [ Outsider ]

..Orlando bez gorzały gada sam ze sobą?

..i znowu znikł jakiś junior ..pewnie szczepienia nie miał i choroba forumowa go zjadła..

..a tę grę kupiłem z namowy Shiftiego ..ten "samodzielny dodatek" zeżarł mi 10 G dysku, instalował się godzinę a drugą godzinę "samodzielnie" się patchował ..te gry nowe to jakieś chore są jak juniorzy -->


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151 - Flyby
03.02.2008
23:26
smile
[229]

Arxel [ Legend ]

Flyby - ooo.. postaram się zrobić miejsce, zainstaluje to może zagramy kiedyś razem :-)

04.02.2008
00:01
smile
[230]

Flyby [ Outsider ]

..może Arxel ..tyle że ja wciąż jeszcze po sieci nie wojuję ;) ..ta gra uparcie chciała mnie do klubu grających logować żebym konto zakładał ..Dopiero po którejś tam próbie łaskawie pokazała mi tę planszę co na screenie widzisz..

04.02.2008
00:03
[231]

Arxel [ Legend ]

No niestety pierwsze uruchomienie gry to masakra :P
Sam przeszedłem tylko jedną misję, próbowałem zagrać na multi, ale wtedy akurat net mi na to nie pozwalał ;)

Dobranoc DDW :P

04.02.2008
01:31
smile
[232]

Flyby [ Outsider ]

..dobranoc Ddw

04.02.2008
08:18
smile
[233]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Man, it’s a hot one
Like seven inches from the midday sun
Well, I hear you whispering the words that melt everyone
But you stay so cool
My mu&#241;equita, my Spanish Harlem Mona Lisa
You're my reason for reason
The step in my groove

And if you said this life ain’t good enough
I would give my world to lift you up
I could change my life to better suit your mood
Cause you’re so smooth

And it's just like the ocean under the moon
It's the same as the emotion that I get from you
You got the kind of lovin' that can be so smooth, yeah
Gimme your heart, make it real,
Or else forget about it

I’ll tell you one thing
If you would leave it'd be a crying shame
In every breath and every word
I hear your name calling me out
Out from the barrio, you hear my rhythm on your radio
You feel the turning of the world so soft and slow
Turning you round and round

And if you said this life ain’t good enough
I would give my world to lift you up
I could change my life to better suit your mood
Cause you’re so smooth

And its just like the ocean under the moon
it’s the same as the emotion that I get from you
You got the kind of lovin that can be so smooth, yeah
Gimme your heart, make it real
Or else forget about it

And its just like the ocean under the moon
it’s the same as the emotion that I get from you
You got the kind of lovin that can be so smooth, yeah
Gimme your heart, make it real
Or else forget about it


04.02.2008
08:21
[234]

Łyczek [ Legend ]

Raz ... Dwa ... Trzy

04.02.2008
08:22
smile
[235]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

One two three four
No one's getting in this door
Five six seven eight
I'm gonna ask Cindy Crawford for a date

04.02.2008
11:06
[236]

Flyby [ Outsider ]

..Cindy mu się z rana zachciewa

04.02.2008
12:12
smile
[237]

sergi__ [ Raphael ]

<Draco> Studenci calego swiata pomodlmy sie wpolnie o udana sesje
<Draco> Sinus, cosinus daj Boze 3 minus

04.02.2008
12:55
smile
[238]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Ach, coz za piekny dzien, bylem w szkole cale poltore minuty :-D a na zewnatrz slonko :-D

Flyby - znasz moze taka baje "Animaniacs"? :-P

04.02.2008
14:19
smile
[239]

Arxel [ Legend ]

Heelp... Dla życia bez tytoniu...
Popadam w aloolizm... a matura tuż tuź...
DDW wszystikm

04.02.2008
14:46
smile
[240]

Pl@ski [ FlaT ]

Jak Arxel się tak maturą przejmuje, to nawet nie chce wiedzieć jak będzie w jego przypadku sesja wyglądała... :D

Arx -> Wpadnij do mnie w weekend, przypalimy coś, wyluzujesz się nieco... :)

DDW All...

04.02.2008
16:38
smile
[241]

Flyby [ Outsider ]

..wedle życzenia, Orlando -->

04.02.2008
16:53
smile
[242]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

No to o to mi chodzilo z ta Crawford (0:54):

04.02.2008
16:54
smile
[243]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Hello wszystkim :P :D :*

04.02.2008
16:57
[244]

Arxel [ Legend ]

Już prawie udało mi się dojść do siebie... Choć znając życie jeszcze przez dwa tygodnie się nie pozbieram...

Dla zainteresowanych:


Jak widać nie obyło się bez małych i tych większych błędów ;-)

edit:
Hej Madziu.

04.02.2008
17:13
smile
[245]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Hello.

04.02.2008
18:24
smile
[246]

Flyby [ Outsider ]

..dobry. Madziu :*

..acha, Orlando ;)..teraz rozumiem

..wrrr ..zmarnowałem wolny dzień ..jakoś tak przeleciał

04.02.2008
18:25
smile
[247]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

No widzisz.

jakoś tak przeleciał
Kogo? ; d

04.02.2008
18:39
smile
[248]

Flyby [ Outsider ]

..jakoś tak przeleciał między palcami

04.02.2008
19:22
[249]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

I'm drunk and right now I'm so in love with you
And I don't want to think too much about what we should or shouldn't do
Lay my hands on heaven and the sun and the moon and the stars
While the devil wants to fuck me in the back of his car
Nothing quite like the feel of something new

Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up in you
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up in you
Maybe I'm all messed up

This is the only time I really feel alive
This is the only time I really feel alive

I swear
I just found everything I need
The sweat in your eyes
The blood in your veins
Are listening to me
Whoa! I wanna rip it up
And swim in it until I drown
My moral standing is lieing down
Nothing quite like the feel of something new

Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up in you
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up in you
Maybe I'm all messed up

This is the only time I really feel alive
This is the only time I really feel alive

Maybe I'm all messed up in you

This is the only time I really feel alive
This is the only time I really feel alive
This is the only time I really feel alive
This is the only time I really feel alive


04.02.2008
20:29
smile
[250]

Łyczek [ Legend ]

Idzie ktoś na kebab ?

04.02.2008
20:40
[251]

frer [ God of Death ]

Zacząłem oglądać "Królestwo" i chociaż fajnie się zaczęło masakrą amerykańskich cywilów to potem samo gadanie i w 25-tej minucie mi się znudziło. :P

04.02.2008
21:13
smile
[252]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Dobry!

04.02.2008
21:17
smile
[253]

Arxel [ Legend ]

frer - przewiń na akcję jak już będą jechać sobie autostradą. Do końca akcja nie zwoni tempa.
Okolice 1:15 h

04.02.2008
21:20
smile
[254]

Harrvan [ Lucky Strike ]



Uderz w puchara !

04.02.2008
21:24
[255]

frer [ God of Death ]

Arxel --> Po prostu zostawię sobie to na później. Jakoś teraz w ogóle nie mam ochoty na tego typu klimaty. Najchętniej bym oglądnął coś w miarę lekkiego z gatunku s-f czy fantasy.
Chyba popadam w pracoholizm, bo właśnie praktycznie zakończyłem sesję (czeka mnie pewnie jeszcze dopytanie z jednego przedmiotu i może poprawka testu z innego) i doszedłem do wniosku, że w wolnym czasie nie mam co robić. Nie chce mi się w nic grać, nie mam co oglądać, po prostu tragedia. :P

04.02.2008
21:33
smile
[256]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Arxel --> Jak nie ma Oli to nie oglądam vidsów z YT. :P

XC --> Jak tam... kurde... zapomniałem, że poza Premium się nie udziela ;)

04.02.2008
21:36
smile
[257]

Arxel [ Legend ]

Stardust? :-)

Dzięki za przypomnienie.. Zapomniałem go wyciągnąć z plecaka :P

Jest Ola... Jest... Para numer jeden :D

04.02.2008
21:36
[258]

frer [ God of Death ]

XC --> Jak tam... kurde... zapomniałem, że poza Premium się nie udziela ;)

A co, ma się za taką "elytę", że się z nami tu nie zadaje ?? :D

04.02.2008
21:40
smile
[259]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Har --> *uderza w puchar* pozdro! :)


__


edit: na mnie pora.. standardowo rano pobudka i do szkoły.. agrr.. ta monotonia.. :D

Dobranoc!

04.02.2008
21:54
[260]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Arxel --> Eee... i tak musiałbym to mieć w HD, bo jakość jutubowa niszczy prawie wszystko, co dobre. ;]

"A co, ma się za taką "elytę", że się z nami tu nie zadaje ?? :D"
Nie wiem, ją pytać. Zresztą ja tu też coraz rzadziej zaglądam. ;P

05.02.2008
02:04
smile
[261]

Flyby [ Outsider ]

..bo si.ę nie staracie, po własnych pieskach nie zbieracie, wszędzie kupy i śmieci ..i narzekania

..dobranoc Ddw

05.02.2008
08:03
smile
[262]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Hello.

05.02.2008
09:12
[263]

Garbizaur [ Legend ]

Siewka! :)

05.02.2008
14:34
smile
[264]

Łyczek [ Legend ]

Kogo siejesz Garbi ?

05.02.2008
15:12
smile
[265]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Łyczek ---> Nie "kogo" a "co". I za to się siedzi ;)

05.02.2008
15:19
[266]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Pobilem absolutny rekord swojego zycia w " nie spaniu " Od ponad 60 godzin nie zasnalem nawet na 5 minut. To nic ze czuje sie jak zombie i moje oczy wyplywaja przez nos..to nic ze ledwo slysze a glosy w glowie mowia "zabij ich"....Moja bezsennosc osiagnela apogeum i chce mnie wpedzic do grobu :P
Wylaczylem tez avatary bo to co znowu ma przy nicku Lyczek jest kolejnym bohomazem :P

05.02.2008
15:49
smile
[267]

Flyby [ Outsider ]

..to zwróć uwagę Pshemeck na fazę zasypiania po takim niespaniu - da się ona porównać tylko z kacem-gigantem ..taki przedsmak cierpień przed zejściem ostatecznym ..Super

05.02.2008
15:50
[268]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Flyby - Mozliwe...Kiedys nie spalem ponad 30 i zasypianie bylo czyms pieknym ale przebudzenie...mocny kac jakich juz nie miewam :) Ciekawe jest to ze moj organizm zachowuje sie conajmniej jak po ostrym przecpaniu...To juz nie glupawka, to po prostu odlot :) Problem w tym ze zasnac nie moge ale pewnie kiedys padne...byle dzisiaj bo juz wysiadaja mi oczy i boje sie o siebie :)

05.02.2008
15:54
[269]

Garbizaur [ Legend ]

Pshe ---> nie ma takiego pojęcia jak brak snu po 60 godzinach. Po prostu połóż się i zasnij... :)

a ja nic nie sieję... może poza sianiem dobrego humoru, itd. ;)

05.02.2008
15:55
[270]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Klade sie i co? Leze...oczy bola,glowa pelna,glosy w srodku...i nic :) Mam tak lezec?Nie umiem bo ja nie moge byc "bez ruchu" dluzej niz 10 minut :) Moze to jak z brakiem pokarmu?Boli w 2 i 4 dniu a potem czlowiek juz nic nie czuje :D ? Nie zasmucam i nie zasmiecam juz tego tematu :D

05.02.2008
16:03
smile
[271]

Flyby [ Outsider ]

..nie wiem Pshemeck czy Ci potrzebne małe leczenie czy po prostu zmiana trybu życia bo niektórym z takim stanem dobrze (rodzaj sportów ekstremalnych) ..niemniej to jeden ze sportów najkosztowniejszych, zawsze zostawia ślady ;)

..aaa nareszcie mam ferie ..zwiedzę sobie wodociągi, pójdę do Fantazy Parku, złożę wizytę w Straży Pożarnej i na Komendzie Policji a potem na przedstawienie do Teatru Groteska ;)

05.02.2008
16:04
[272]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Nie ma to jak w pół godzinki przetlumaczyc cala plyte Floyd'ow :-D

05.02.2008
16:14
smile
[273]

Flyby [ Outsider ]

..szybszy jesteś niż translator ;)

..(nie wiadomo tylko czy lepszy)

05.02.2008
16:14
smile
[274]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

I dokladniejszy :-D

05.02.2008
16:16
smile
[275]

Flyby [ Outsider ]

..w porządku ..Twoje tłumaczenie napisów do filmu było niezłe ;)

05.02.2008
16:17
smile
[276]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

hehehe :-D

05.02.2008
16:21
[277]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Kosztowne sporty ekstremalne? Chwila...kilka takich juz mam za soba ale nie zainteresowaly mnie na tyle :) Jedyne co mnie na dluzej przyciagnelo to streetluge i Freeride :)
Co do braku snu...mysle ze to duzy, bardzo duzy stres i tyle.

05.02.2008
17:55
smile
[278]

Flyby [ Outsider ]

..który jak to stressy musi mieć swoje przyczyny ..jak Ci sie już znudzi ucieczka "do przodu" warto pogrzebać w praprzyczynach ;)

05.02.2008
19:09
smile
[279]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hallooooooooooooo :D

05.02.2008
20:55
smile
[280]

Flyby [ Outsider ]

..bardzo wymowne to "hallo", kasztanku - jakbyś wygłaszając je, trzymał się latarni

05.02.2008
20:58
smile
[281]

Garbizaur [ Legend ]

05.02.2008
21:07
[282]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Oj tam przesadzasz Flyby :P

Garbi --> elo elo :) co tam ? :D

05.02.2008
21:15
[283]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Flyby, tak z zwiazku z #272-#276 :-)

05.02.2008
21:20
smile
[284]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Na tłumaczeniach jakoś super się nie znam ale chyba dobrze Ci poszło Orl :)

05.02.2008
21:23
smile
[285]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Dziekowac ;-)

05.02.2008
21:38
[286]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Spoko :)

Ja się już zaraz kładę bo z rana znowu pobudka XD

Dobranoc !

05.02.2008
22:08
[287]

Garbizaur [ Legend ]

kasztan ---> a dziękuję... nawet w porządku, sesja już po, jeszcze tylko jedno zaliczenie we czwartek i wolne. :)

btw. tradycyjnie... zieeeeeeeeeeeeeeeeeefffff!

05.02.2008
22:14
smile
[288]

sergi__ [ Raphael ]

<Milo> Dzisiaj jadąc samochodem dowiedziałem się, że ludzie z Polic są najzdolniejszymi kierowcami. Jechałem za facetem i przez przypadek spojrzałem, że na blachach z polic. Po tym jak wjechał na skrzyzowanie na czerwonym, zawrócił na ręcznym i jechał pod prąd, postanowił, ze to tez nie byl jego popisowy numer wiec zaczał jechac pod prąd do ludzi ktorzy mieli własnie teraz zielone światło. Po ominieciu 4 samochodow zrobił na pełnym gazie zakret 90 stopni i uderzył w radiowóz... myslałem ze sie posikam ze smiechu jak policjanci wyszly a ten zaczal usiekac. Mało tego policja zamist go gonic zaczeli ogladac radiowoz jak jest uszkodzony i pokazali kolesiowi z polic fakesa. Juz nic mnie nie zdziwi, ani policja, inteligentna blondynka a tym bardziej ludzie z polic jezdzacy jak idioci... a tak po za nawiasem ciekawe czy spisali numery ;]
<Kail_abel_geje> Wiedzialem ze ci ludzie sa zdolni ale nie wiedzialem ze az tak xD
-!- Nazi [[email protected]] has joined #loozblues
<Nazi> zebyscie widzieli co dzisiaj odwalilem. Od wujka pozyczylem samochod na polgodziny i go rozbilem :/
<Milo> No co ty?? jak to zrobiłes?
<Nazi> Wyjechałem na czerwonym przez przypadek na skrzyzowanie wiec chcialem szybko zachamnmowac, zajebałem recznym i lekko skrecilem to mnie wywalilo o 180 do ludzi ktorzy stali na swiatłach. Zobaczylem ze jada z naprzeciwka na mnie bo zielone mieli to zaczalem spierdzielac i miedzy ludzmi samochodem sie przeciskałem
<Milo> Nie koncz nawet...
<Nazi> Czekajcie ktoś puka do drzwi...
<Milo> Czemu mam wrazenie, ze juz nie wroci ;]??
<Nazi> Qwa... pały przyjechały i wjebali mi mandat za ten manewr...
<Kail_abel_geje> O.o Que ?
<Milo> n/c

05.02.2008
22:23
smile
[289]

Garbizaur [ Legend ]

05.02.2008
22:40
smile
[290]

Łyczek [ Legend ]

Przemek ---> Mój rekord to 68h ... Fatalny, niechlubny rekord i nikomu nie życzę takiego stanu ...

Garbi ---> Jak ziewasz to zamykaj buzie :)

kasztan ---> Sprawdź GG.

Witam Ddw !

05.02.2008
22:55
[291]

Garbizaur [ Legend ]

no to zawieram buzię i odmeldowuję się w stronę posłania... nie spałem już jakieś 17h, więc czas najwyższy na mnie... :)

branoc DeDeWu

06.02.2008
01:46
[292]

Łyczek [ Legend ]

Czas napisać coś z polskiego, popatrzeć w matmę i posiedzieć parę h w szkole. Wrócić, przespać się. Następnie włączyć TV i siedzieć do 4:30 w nocy w domu bo o 6:05 jadymy z klasą na prowincję zwaną Krakowem.

06.02.2008
03:43
smile
[293]

Łyczek [ Legend ]

Siedzę i siedzę, myślę i myślę czego naprawdę mi brak...

Może nowej części ?

06.02.2008
03:49
smile
[294]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Nieeee... Snu! Snu ci brak. ;)

06.02.2008
03:51
smile
[295]

Łyczek [ Legend ]

To inną sprawą Gandalf :)

06.02.2008
03:53
smile
[296]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

;)

06.02.2008
03:54
smile
[297]

Łyczek [ Legend ]

Nie ma co się uśmiechać. A Ty czemu nie śpisz ?

06.02.2008
04:02
[298]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Bo wstałem o 12-stej (uroki bezrobocia ;)) i 12 godzin grałem w Baldur's Gate 2. :)
Jest czwarta, a czuję, że na pewno przed szóstą w łóżku nie wyląduję.

Załóż nową, to chociaż piersi złapię. ;))))

06.02.2008
04:03
smile
[299]

Łyczek [ Legend ]

^

Życie studenta :)

06.02.2008
04:07
smile
[300]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Nie obrażaj mnie. :) :P
A teraz zakładaj. ;)))))

06.02.2008
04:17
[301]

Łyczek [ Legend ]

New part:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7374661&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.