
Stitch001 [ Witcher ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (771) - 151
Siara!
I wszystko jasne...
P.S. Ogłaszam końkurs na logo, Płaski wiesz co robić ;)
Logo które wygra, zostanie zamieszczone w wątku DDW, co samo w sobie jest reklamą!! :D
P.S. Zwycięskie logo Pl@skiego
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Piersi.
frer [ God of Death ]
:P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Co to znaczy "fosheq"???
frer [ God of Death ]
Who knows ? Zgoogluj to. :)
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
wyskoczyło i dalej nie wiem. :/

Łyczek [ Legend ]
Jak frer sesja ?
frer [ God of Death ]
Łyczek --> Tradycyjnie, dziś popołudniu muszę pisać jedno zaliczenie i prawie nic nie umiem, i mi się nie chce uczyć, więc tego nie robię. :)
Stitch001 [ Witcher ]
A mi tylko zostało:
zdać sprawozdanie na ocenkę, już je mam...
dostać wpis z seminarium
...i niestety zaliczenie warunku :\ z poprzedniego semestru (BO)...
Czyli czytajcie to tak, jedną rzecz muszę się nauczyć i w końcu to zdać, ale zacytuję tutaj kogoś ;)
"(...)prawie nic nie umiem, i mi się nie chce uczyć, więc tego nie robię" a na dokładke nie mam żadnych materiałów.
Garbizaur [ Legend ]
BO = badania operacyjne? :)
btw. najbliższy exam za tydzień w poniedziałek, wczorajszy exam położyłem... tak więc marzec będzie pracowity... :-/
Stitch001 [ Witcher ]
Da, Garbi, da.
Niestety, tak.
frer [ God of Death ]
Eh przejmujecie się niepotrzebnie. Ja się nie martwię specjalnie, bo to dopiero początek sesji. U mnie do 18 lutego jest czas na wszystko, a w sumie mam tylko 3 przedmioty do zaliczenia, więc myślę pozytywnie.
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Now it's dark.
Into the night
I cry out
I cry out your name.
Into the night
I search out
I swearch out your love.
Night so dark
Where are you?
Come back in my heart
So dark
So dark.
Into the night
Shadows fall
Shadows fall so blue.
I cry out
I cry out for you.
Night so dark
Where are you?
Come back in my heart
So dark
So dark
So dark.
Arxel [ Legend ]
Dzień dobry :-)
Jutro dwa sprawdzianiki... Eh... Kto się za mnie pouczy? :P

Pl@ski [ FlaT ]
Ja, ja!

Arxel [ Legend ]
A mature też za mnie napiszesz? :D
eh... Dobra.. Po studniówce biore się na poważnie za naukę :P
Tylko mi to przypomnijcie w następny poniedziałek, ok? :P

Stitch001 [ Witcher ]
Co jest, już nikt nie czyta pierwszego postu?
P.S. Ogłaszam końkurs na logo, Płaski wiesz co robić ;)
Logo które wygra, zostanie zamieszczone w wątku DDW, co samo w sobie jest reklamą!! :D
frer [ God of Death ]
Arxel --> Ale wiesz, jak nie pukniesz po/na studniówce to matury nie zdasz pomimo tego ile byś się uczył. Taki przesąd ponoć panuje. ;)
Arxel [ Legend ]
Ja jak nawet pukne, po, przed i w trakcie to i tak nie wiem czy zdam, więc mi to obojętne :P
frer [ God of Death ]
Arxel --> Przed puknij nauczycielkę od polskiego, w trakcie od angielskiego, a na koniec od matematyki i już praktycznie matura z głowy. ;)

Flyby [ Outsider ]
..ewentualnie Pl@ski w zastępstwie, z dobrego serca, i pukania może sie podjąć

Arxel [ Legend ]
Od polskiego może sobie wziąć :P
Ale matematyczke jedną mamy nawet ok, więc mogę się poświęcić dla dobra mojej przyszłości

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Dzień Dobry :) Wpadłam zobaczyć co tu broicie :)

Flyby [ Outsider ]
..Arxelowi to dobrze ..ja pamiętam matematyka miałem z brodą, nie tylko do pukania się nie nadawał ale nawet do brydża.. polonistka na odmianę stuletnia była, uwieść ją można było tylko znajomością romantyzmu ;)
..Madziu :*

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Flybuś :*
frer [ God of Death ]
Flyby --> Mnie tylko rok uczyła naprawdę niezła nauczycielka od polskiego. Byłą chyba 2 lata po studiach dopiero. To doprowadziło mnie do wniosku, że powinno się powywalać wszystkich starych nauczycieli i pozatrudniać młode absolwentki. :D

Flyby [ Outsider ]
..jeszcze Orlandowi jaka struna pęknie ;)
..Madziu :*
..krotko mówiąc frer, pączuś to był , życzliwie nastawiony do rzeczywistości - pewnie prędko jej przeszło

Arxel [ Legend ]
Jeszcze mi się przypomniało jedno - w zeszłym roku odwiedziła na praktykantka z niemieckiego... To był jedyny okres w moim życiu, kiedy tak bardzo pragnąłem uczyć się tego języka... O prywatnych korepetycjach nie wspominając już ;)
mmm... Niezła sztuka to była... Niczego jej nie brakowało :P
Hej Madziu :-) Bardzo dawno Cię tu nie było :P

Flyby [ Outsider ]
..czyli młode nauczycielki nawet nie wiedzą ile potencjału naukowego w nich drzemie
..bo Orlando Madzi nie pozwala

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
A czemu ma Orlandowi struna jakaś pęknąć ?? :) :*
Arxelku nie było mnie bo wczoraj sie necika na własnym komputerku dorobiłam :):) wcześniej nie miałam możliwości za bardzo bo brat zrobił małą przeprowadzkę.

Flyby [ Outsider ]
..na przykład z zazdrości, Madziu :*
TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Dobry wszystkim. Idę się pouczyć.

Arxel [ Legend ]
Wzielibyście i ocenzurowali przynajmniej te sceny erotyczne :P
I przy okazji oszczędzilibyście Orlanda :P Czymże on zawinił, by patrzeć na to wszystko? :D
edit:
^^ O, kolejny żartowniś :D

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
A o co Orlando ma być zazdrosny ?
Arxel jakie sceny erotyczne ? :PP
Rany ja naprawde dzis nie kontaktuje :P

Flyby [ Outsider ]
:* :* :*
Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Flybuś dziś całuśny jest :D
frer [ God of Death ]
Ja idę się uczyć, pojutrze mam egzamin ustny u profesora od mechaniki gruntów. Zapowiada się masakra i rzeź niewiniątek. :P

Flyby [ Outsider ]
..a panna Madzia dzisiaj mało styka :*
..doustna masakra niewiniątek w rzeźni - nawet nieźle sie kojarzy frer ;)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Ale tylko dlatego ze zmęczona jestem :)

Flyby [ Outsider ]
..już po feeriach, Madziu?

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Niestety tak :) a szkoda bo jeszcze bym z przyjemnościa poleniuchowała :)
sergi__ [ Raphael ]
Bryy..
Cholerna mikroekonomia sie ciagnie za mna :/
zaloze sie ze zdam 5 egzm a mikro mi zostanie:P (tzn jeszcze tylko podstawy i matma :))

kasztaneczuszek [ Legend ]
Hello :)

Flyby [ Outsider ]
..( i świeżo napastowany kasztanek radośnie potoczył się po blacie stołu)
..nic się nie martw, Madziu, będzie znowu jakieś wolne ..a poza tym, w końcu będzie wiosnaa
Pl@ski [ FlaT ]
Co jest, już nikt nie czyta pierwszego postu?
Z przyzwyczajenia chyba, nigdy tam nic ciekawego nie ma... :P
Ogłaszam końkurs na logo, Płaski wiesz co robić ;)
Pfff... Wielki mi konkurs, w którym tylko ja uczestniczę... :P
Ale postaram się coś wymyślić, nie jestem tylko pewien czy zdążę dzisiaj...
..ewentualnie Pl@ski w zastępstwie, z dobrego serca, i pukania może sie podjąć
Hell yeah!
BTW: Na Bash'u tego nie chcieli, ale oni się nie znają... :P
Rozmowa sprzed kilku dni:
Shifty: mhm
Shifty: zaraz zaczynam ssac
Plaski [FlaT]: komu? :O
Shifty: koncze devilslair
Plaski [FlaT]: a kto następny?

Arxel [ Legend ]
^ Pl@ski - 8/10 :D
Dla wszystkich z rocznika '89!! :D
Bardzo fajny utworek :-) Wręcz powiem - zajebisty!
Hear the song
About your boy
About the 89ers boy
He does so many things
And we don't know what it brings
But he always tries so hard
But later on
It's friday night
The disco lights are shining bright
He has to play some songs
For some motherfucking hunks
Who are shouting all the time
And we stand here together
Together forever
And I might say hello
Everybody singing woooaooh
Then they ask
Some little chicks
What the hell is going on on this mix
Just be patient for a while
Psychodelic music style
This is exactly what he likes
And after all
Is said and done
Where all the people they are having fun
They are jumping all around
To the 89ers sound
That's looking really hot
And we stand here together
Together forever
And I might say hello
Everybody singing woooaooh
Hear the song
About your boy
About the 89ers boy
He does so many things
And we don't know what it brings
But he always tries so hard
But later on
It's friday night
The disco lights are shining bright
He has to play some songs
For some motherfucking hunks
Who are shouting all the time
And we stand here together
Together forever
And I might say hello
Everybody singing woooaooh
frer [ God of Death ]
Dla wszystkich z rocznika '89!! :D
Czasem czuję się już jak stary dziadek. :P

Arxel [ Legend ]
I dobrze :P
Dzisiaj mialem "przyjemność" zagrać w GH3 na klawiaturze :D
Nawet dość szybko sobie poradziłem z przyswojeniem się i kilka utworów z kumplem zagraliśmy :-)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Hehehehe, rozmowy wyrwane z kontekstu rządzą!!!1 :D Płaski, spręż się i znajdź poprzednie.

Łyczek [ Legend ]

kasztaneczuszek [ Legend ]
Ja jestem '89 :) hyh :)
wróciłem z biegania własnie.. nogi mnie napieprzają.. dzisiaj troche przesadziłem XD
Dobranoc DDW :)

Łyczek [ Legend ]
kasztan ---> Ty biegasz ? Nie wierzę :D

promyczek303 [ sunshine ]
!

promyczek303 [ sunshine ]
Nie cieszę... :) tzn cieszę.. Ale... no cóż ;-)
Małymi kroczkami - byle do przodu :P
PatriciusG [ pink floyd ]
kas -> Tak jak wtedy jak graliśmy w kosza?
Tai -> To konto jest pewnie w trakcie przenoszenia do folderu Bin

promyczek303 [ sunshine ]
jeszcze tylko jeden, jeszcze tylko jeden.. a potem tylko poprawki, tylko poprawki...
promyczek303 [ sunshine ]
bo architekture kompow mam zaliczona dzieki mojemu genialnemu progrogramowi w Assemblerze
*wznosi toast za skromność* :-)
Ja dziś oblałam tak na 70% dzieki swojej 'genialnej' ściądze...:| Może zdarzy sie cud.. :P

beowulff [ X ]
Tai is back...

Arxel [ Legend ]
Nie wychylaj się... Może już o Tobie zapomnieli ;-)

Arxel [ Legend ]
Hm... W sumie racja.. Kogo ja próbuje oszukać? :D
Ranking wciąż 0... :O

Łyczek [ Legend ]
[66] Niebywały wyczyn Taikun :)

Łyczek [ Legend ]
Jeszcze musisz poćwiczyć :)

Arxel [ Legend ]
A jednak możliwe jest nauczenie się wszystkiego :D
Chociaż amerykańce mają łatwiej... Przynajmniej jeśli chodzi o wymowę :P
Guinness? Wciąż za mało się starasz :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
No proszę... jaki chamski spam... sami z sobą gadają. :P
Skoro mowa o sesji, ja mam jeszcze dwa egzaminy. No i kampanię marcową (na szczęście krótszą niż się spodziewałem).
Pl@ski [ FlaT ]
Ale postów ubyło... :P
Do naruszeń regulaminu zostają zgłoszeni:
promyczek303 [53], [54], [57], [58]
Arxel [59], [60]
Łyczek [61], [62]
Cała trójka bezczelnie spamuje pod pretekstem dyskusji z nie istniejącym bytem internetowym.
Arxel -> Rozumiem że zdecydowałeś się zdawać maturę z geografii i to wszystko co umiesz to ta gówniana piosenka? :P

Arxel [ Legend ]
Yeah!
Pl@ski - A wiesz, że to nie jest głupi pomysł? :D Jak jeszcze nauczyłbym się wskazywać to wszystko na mapie to by mi zaliczyli pewnie :P
Hm... ciekwe czy coś podobnego jest z matmy lub fizyki :D Umiałbym... śpiewająco :D

Flyby [ Outsider ]
..już słyszę jak cienko będziesz śpiewał, Arxel
..dobranoc Ddw

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Hehe
he

Garbizaur [ Legend ]
Heja

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Plus GSM

frer [ God of Death ]
Orange
Garbizaur [ Legend ]
Play!
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Vodafone!!
I pozamiatane :P

frer [ God of Death ]
Właśnie trafiłem na ciekawy rysunek idealnie opisujący życie studentów polibudy. -->

Garbizaur [ Legend ]
LOL...
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Nobody does it better,
Makes me feel sad for the rest,
Nobody does it half as good as you,
Baby you're the best.
I wasn't looking,
but somehow you found me,
I tried to hide from your lovelight ,
but like heaven above me,
the spy who loved me,
is keeping all my secrets safe tonight.
And nobody does it better,
Though sometimes I wish someone could,
Nobody does it quite the way you do,
Why d'you have to be so good?.
The way that you hold me,
whenever you hold me,
There's some kind of magic inside you,
that keeps me from runnning,
but just keep it coming,
how'd you learn to do the things you do.
And nobody does it better,
makes me feel sad for the rest,
nobody does it half as good as you,
baby, baby,
darling you're the best,
baby you're the best.

Arxel [ Legend ]
<--- [74]
:-) Za chwile mam próbe poloneza.. ehh.. Jak mi się nie chce iść :P

beowulff [ X ]
Omg Tai is gone....
Garbizaur [ Legend ]
padłem... po prostu padłem...

Flyby [ Outsider ]
..baaardzo przygnębiające to życie studentów ..pornole zresztą też

kasztaneczuszek [ Legend ]
DDW wszystkim :)
frer [ God of Death ]
Mam dość, już się nie uczę, bo i tak nie widzę efektu. :P

Pl@ski [ FlaT ]
Ktoś z was wysyłał mi dziś zaproszenie do znajomych na YT? Bo jakiś bliżej nie zidentyfikowany obiekt siedo mnie dobija... ;)
DDW All..

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
":-) Za chwile mam próbe poloneza.. ehh.. Jak mi się nie chce iść :P"
Już nawet na Youtube'a swoje próby widać zdążył wrzucić :]

Arxel [ Legend ]
Wróciłem... Cóż.. próba była 18:15-18:45... wyszedlem po 17, a później jeszcze uznaliśmy z kumplem, że na piwo skoczymy, bo miał 20 minut do busa :P
Pl@ski - YT to nie NK... Kto by Ciebie chciał mieć w znajomych :P

Flyby [ Outsider ]
..całkiem, całkiem te Logo ..
..poloneza czas wodzić
ujął sie Arxel pod bok
wąsem ruszył
i już może drobić..
..tylko but skrzypi
krawat w szyję pije
krzywo patrzy partnerka
i wstyd w duszy wyje..
..hmm, niech się przyjrzę ..coś mi sie zdaje że Stranger wygląda coraz gorzej
Pl@ski [ FlaT ]
Flyby -> Tak się dziś przyglądnąłem spamowi na mojej skrzynce - jak widać nie jesteś sam z problemem maili od samego siebie... :/
Podejrzewam jednak, że to jest jakiś skrypt prosty i że nie ma możliwości, aby ktoś inny kto dostanie te śmieci zobaczył coś innego niż swój własny mail w polu "nadawca"...
PS: Jakby ktoś był zainteresowany tą Viagrą tańszą o 77% to pisać! :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
A R0lexy jakieś może sprzedajesz?
"..hmm, niech się przyjrzę ..coś mi sie zdaje że Stranger wygląda coraz gorzej"
Bez obaw. Przepoczwarzę się po sesji. :]

Pl@ski [ FlaT ]
Stranger -> Aktualnie niestety nie (mało spamu mam), ale za to znajdzie się coś dla Panów z kompleksami...
Tyle że Tai'a już wśród nas nie ma... :P
*czeka na ciętą ripostę ze strony tego parszywego japońca na GG*

Łyczek [ Legend ]
^
Co to za junior ?

Flyby [ Outsider ]
..nieładnie sie podszywać pod nieszczęśliwego japońca ;)
..dobranoc Ddw

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Hello.
frer [ God of Death ]
LORD Tai niedługo pewnie zamieni się w BAN Tai :D
No i witam ciemny lud. Czas zaraz się zbierać na egzamin. Nic nie umiem, kiepsko się czuję, ale trzeba zdawać. :P

sinbad78 [ Calm like a bomb ]
cześć ...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Znowu znikające posty xP
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
znik...
.... oje zdanie.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Ja Cię nigdy nie kofałem...
Chodziło tylko o seks.

sinbad78 [ Calm like a bomb ]
OMG jaki avatar
sergi__ [ Raphael ]
Jeckyl-->nie wiedzialem ze w pracy w tak ładnym wdzianku parodiujesz:p
Garbizaur [ Legend ]
lol...

sergi__ [ Raphael ]
kutwa:/ co ta sesja robi z ludzmi :/
nie parodiujesz tylko paradujesz:P
:/

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
serhi ---> W pracy to ja nago jestem.
A to zdjęcie z urlopu :P
P.S. Co mnie zdradziło?
Garbizaur [ Legend ]
Jak idzie Wam jedzenie pączków moi drodzy? Ja na razie mam na swoim koncie 2 sztuki, ale to dopiero początek... :->
sergi__ [ Raphael ]
Jeckyl--> jak to co seksowne okulary i tee włoski na klacie :D
ale musze przyznac gust to masz;] a masz szefa czy szefowa ?
ja sie moge pochwalic ze zajdlem 0 pączkow:P

Arxel [ Legend ]
Hello :-)
Nie tylko Ty sergi... :P Ja jak na razie także nie ugryzłem żadnego :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
serhi ----> Aaaaaaaa...
One...
Zapomniałem ogolić do fotki... Z zaskoczenia mnie wzięli :P

Łyczek [ Legend ]
3h bez wpisu ?
PatriciusG [ pink floyd ]
[*]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Kto znajdzie aktywną linkę do tego filmu a najlepiej wszystkich 5 części. Ma u mnie Browara na następnym pikniku, na którym będę :D
PROSZĘ
kasztaneczuszek [ Legend ]
Elo !
frer [ God of Death ]
Joł all maj bejbs, ale ze mnie farciarz. Już tylko 1 exam i 1 zaliczenie do zakończenia misji "sesja". :D
Wizja wolnego całego tygodnia jest coraz bardziej w moim zasięgu. :D
Arxel [ Legend ]
Jeckyl -> O jaką linkę Ci chodzi? :-)
Strona przekierowuje na tę:

Flyby [ Outsider ]
..skończyłem ..znaczy skończyłem jeść pączki ..i jestem zmęczony ;)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Dzień Dobry Wieczór :):*

Flyby [ Outsider ]
...aaa .. :* dla Madzi ..słodzony lukrem pączkowym z dodatkiem skórki pomarańczy ;)

kasztaneczuszek [ Legend ]
M a d z i a :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :* :) :*

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Flybuś bo mi smaka narobisz jeszcze na wieczór :):*
KASZTANKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :*:*:*:*:*:*:*:*:):):):):):):):)

kasztaneczuszek [ Legend ]
No :) kochana Madzia :)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
hehe kochany Kasztanek :D:*
kasztaneczuszek [ Legend ]
Dobranoc DDW

Flyby [ Outsider ]
..to było zbiorowe jedzenie pączków?
.."nowatorska" gra cRPG - zgadywać tytuł -->

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Arxel [ Legend ]
Stranger - to było zagranie nie fair :P

Flyby [ Outsider ]
..bardzo słusznie zrobił bo mi ciut rozjaśnił granie ;) ..a dawno nie grałem w tego typu grę (japońszczyzna , tfu ;)) i taki system walki sprawia mi kłopot ..Grafika jest "nierówna", niemniej ma swój smaczek ;) ..na razie stanowi dla mnie miły przerywnik po "klasycznych" pozycjach, w dodatku za jedyne 9,80 zł ;)
..i postać którą walczymy ma wszystkie atrybuty jak należy -->
..dobranoc Ddw
frer [ God of Death ]
Hej all, wstawać, życie nie będzie na was czekać jak je prześpicie. :D
Yes yes yes, mój rank znów przekroczył 60, ciekawe na jak długo. ;)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Arxel ---> Wiem gdzie przekierowuje ;)
Chodzi mi o jakiś link do Wójka T :D Ewentualnie jestem nawet gotów zakupić go na DVD ale nie mogę się doszukać żadnych ofert sprzedaży :(
Ogólnie to znalazłem wszystkie części tego filmu na Youtube.
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Mmmmm... odpływam...

Garbizaur [ Legend ]
especially for frer... ;)
<sskoczek> Żaden wykształcony inżynier nie jest homoseksualny!
<raq> dlaczego?
<sskoczek>gdyż jeszcze na studiach nauczył się, że tłok pracuje w cylindrze, a nie w rurze wydechowej. Właśnie dlatego związki homoseksualne nie mają przyszłości, gdyż przez analogię do silnika, brakuje w nich fazy sprężania adiabatycznego, co uniemożliwia zamknięcie cyklu termodynamicznego.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Tytuł newsa mnie rozje*ał

Flyby [ Outsider ]
..ja tam wolę sobie poczytać jak były paputczik Ziobry, szef ABW, Święczkowski, kupował sobie land cruisera za 180 tysięcy złotych w otoczeniu zawsze siedmiu ochroniarzy i siedział w swoim gabinecie-twierdzy w siatce urządzeń anty podsłuchowych czekając na telefon od szefa ..i Ziobro dzwonił: Zrób mi taką sprawę a dzielny Święczkowski robił ..Fajnie się czyta ..Rzeczywistość pisowska piękna była

frer [ God of Death ]
Garbi --> Dobre, ale do mnie bardziej przemawiają analogie betonowe. :D

Arxel [ Legend ]
Saaa!
Hello :P

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Cześć wszystkim.
Po szkole, po kościele..jak wyszedłem z domu to aż nie chciało mi się iść na spowiedź. Taki ładny zachód słońca był...No i weekend.
sergi__ [ Raphael ]
jaki weekend?:O
frer [ God of Death ]
A co to jest weekend ?? Ja chyba czegoś takiego nie mam... ;p
Pl@ski [ FlaT ]
Potwierdzam istnienie weekendu... :] Dobra rzecz w sumie.. :P
Ech... Zassałem Lost 4x01 w norm. jakości i nie wiem czy oglądać czy czekać 4h (ratio ssie) na wersję HD... :P
Fuck that, nie chce mi się czekać - oglądam norm.. :)
frer [ God of Death ]
Pl@ski --> Normalne jest OK. Sam oglądałem i jest spoko. Choć odcinek fabularnie trochę ssie. To już nie ten Lost co kiedyś.

sergi__ [ Raphael ]
[137]<-----święte słowa !

Flyby [ Outsider ]
..weekend? ..niby koniec tygodnia? ..co z tego jak będzie następny tydzień?
Pl@ski [ FlaT ]
Flyby -> To z tego, że można o tym zapomnieć przy użyciu pewnych środków... :->
frer -> Obejrzałem i mi się spodobał... Całkiem zgrabnie podchwycili wątek, 4 sezon zapowiada się ciekawie...
frer [ God of Death ]
Pl@ski --> Kwestia gustu, ja wolę mangę Naruto. ;)

Arxel [ Legend ]
Polecam wszystkim film Królestwo (The Kingdom)
Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
weekend NIE istnieje :/
btw, autografy rozdam przy najbliższej okazji ;)
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39226
Arxel [ Legend ]
ee tam... Ten news lepszy
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=37949
:D Sam tytuł mnie powalił.

Pl@ski [ FlaT ]
Dżizys, kuźwa, ja pierniczę...
Mam sort a nie mam sprzętu, trzeba będzie prowizorkę odstawiać... :/
Halp! :P

Flyby [ Outsider ]
..to jakiś kulawy RTS ;)

Arxel [ Legend ]
Dobranoc DDW :)

Łyczek [ Legend ]

Flyby [ Outsider ]
..w żaden sposób nie mogę zapomnieć Pl@ski że dzisiaj już sobota a pojutrze poniedziałek
..dobranoc Ddw

Pl@ski [ FlaT ]
To musisz więcej wypić (bądź spożytkować nieco innych używek... :-> ) - ja już nawet nie muszę wiedzieć w tym momencie jaki jest dzień tygodnia, jestem zwyczajnie ponad tym... :D

Mortan [ ]
hey guys what's up ?

Veriqs [ RASENGAN ]
frer [ God of Death ]
Kolejny wspaniały poranek i kolejny dzień przeznaczony na naukę. Życie jest piękne. ;)

promyczek303 [ sunshine ]
Widzę, wszyscy w świetnych humorach...

Pl@ski [ FlaT ]
Wszyscy w świetnych humorach!
Promyczku -> Smile, life's beautiful! :)
frer [ God of Death ]
A czemu ktoś miałby mieć zły humor. Mi został tylko jeden exam i sesja teoretycznie z głowy. W praktyce do tego dojdzie jedna poprawka, ale jak wszystko dalej dobrze się ułoży to zapowiada się w końcu kilka wolnych dni. :D

Harrvan [ Lucky Strike ]
Co mi dziewoja przysłała :D
Powiedziała, żebym jutro do niej przyszedł ... ciekawe kurde po co

sergi__ [ Raphael ]
Bry
nie ma to jak poprawka z mikro we wtorek.. 5.02 :] nie ma to jak matma w poniedzialek 4.02 ;] nie ma to jak podstawy w czwartek 7.02 ;] nie ma to jak sesja ;]
a znajac zycie mikro nie zdam znofu ;[
ide sie wieszac:P
Bye

Flyby [ Outsider ]
..my też jesteśmy ciekawi Harr aczkolwiek trochę mniej jako że my do niej nie idziemy
..mamy także świetny humor bo za oknem leje i siąpi
..jedyne co nam może zepsuć humor to brak egzaminów bo nie będziemy się mogli wieszać
..chociaż zawsze możemy spróbować

Arxel [ Legend ]
Pogoda nieciekawa, ale jakoś to będzie...
Ma ktoś jakiś kurs tańca towarzyskiego w 2 godziny? :D
frer [ God of Death ]
Arxel --> Wypijesz ćwiartkę to już nie będzie ważne jak tańczysz, nikogo nie będą obchodziły małe potknięcia. Po pół litra to możesz zacząć podskakiwać i machać łapami, i też nie będzie różnicy. Jak walniesz litra to będziesz mógł nawet strzelić kloca na środku parkietu i się tym nie przejmiesz. Więc po co uczyć się tańczyć ? :D

Arxel [ Legend ]
Więcej takich postów :P Musze sobie poprawić umor, bo mnie mały stres zaraz zje :P
Tak, tylko trocę minie od końca poloneza(u?) do czasu pierwszego kieliszka...

Flyby [ Outsider ]
..ten pan Cię nauczy, Arxel -->

Arxel [ Legend ]
Hm.. Myślisz Flyby, że jakbym zaczął tak tańczyć to partnerka by nadążyła/połapała się? :P

Flyby [ Outsider ]
..pewnie ..pooglądaj więcej filmików z Astaire, gdzieś to nawet pokazuje
frer [ God of Death ]
Chyba muszę wydać w końcu trochę kasy na literaturę. Poczytałbym coś poza literkami na monitorze czy kserówkami notatek. :)

Flyby [ Outsider ]
..służę tytułami które ostatnio kupiłem: Gene Wolfe "Powrót do Whorla" podtytuł:"Księga Krótkiego Słońca" ..to trzeci i ostatni tom .. Scott Lynch "Kłamstwa Locke'a Lamory", ciekawy debiut ;) i zaległość Nelson De Mille "Żywioł Ognia" oraz Jose Carlos Somoza "Zygzak" ..
..Google sypnie Ci szczegółami gdybyś ciekaw był..

frer [ God of Death ]
Flyby --> Dzięki, choć z dosłownej literatury to czeka na mnie jeszcze "Piąty Elefant" Prachetta ze Świata Dysku. To co miałem na myśli to raczej "Zarys Geotechniki" prof. Wiłuna, czyli chyba ponad 700 stron o gruntach, fundamentowaniu itp.

Flyby [ Outsider ]
..dobrze chociaż że zdajesz sobie z tego sprawę (spoiler) ;)

frer [ God of Death ]
Tylko szkoda, że to się nie przekłada na wyniki w nauce. Zmarnowałem kolejny dzień nie robiąc nic, a w poniedziałek czeka mnie egzamin. :D

kasztaneczuszek [ Legend ]
Dzień Dobry :)
Jak tam ludziska :D wybieracie się dzisiaj na jakieś balety?? :) W końcu koniec karnawału :D

Flyby [ Outsider ]
..nocny balet w wykonaniu frera? ..na to trzeba wagony cementu i kilka ton złomu

frer [ God of Death ]
Ale jak ładnie bym wyglądał w obcisłych kalesonach... I z workiem po cemencie na głowie. :D

kasztaneczuszek [ Legend ]
Hmm.. pisząc balet miałem raczej na myśli imprezę w klubie czy też jakąś domówkę aka pochlej party :) Ja wczoraj z moją lubą godnie pożegnaliśmy karnawał - tyle że klub w którym się bawiliśmy godny nie był bo złą opinie ma.. za często tam ludzie zęby tracą :P jedno szczęście mi udało się wyjść bez szwanku :D jestem z siebie dumny! :P :P

Flyby [ Outsider ]
..klub gdzie zęby tracą? ..dawniej bez konkurencji były góralskie zabawy ..pomijając zęby można było wyjść z sztachetą miedzy uszami i siekierą w plecach ..Teraz to zęby można stracić byle gdzie z dodatkiem chemii (gazy) czy metalu (noże i kule)
..a już ta duma ..oj, kasztanku, nie możesz Ty uczęszczać do klubów normalnych choćby ze względu na damę?
kasztaneczuszek [ Legend ]
Flyby... no na początku planowaliśmy posiedzieć na domówce ale po kilku głębszych postanowiliśmy wyjść na miasto.. jako że najbliższy klub który gra muzykę typu hop siup tany tany jest jaki jest to już inna sprawa... ale szliśmy większą ekipa więc bezpieczeństwo było zapewnione..
Chociaż właściwie dobija mnie fakt że mało jest klubów w których jest naprawdę bezpiecznie.. co to za przyjemność bawić się w miejscu w którym jeżeli nie stoi za Tobą 20 chłopa za przypadkowe szturnięcie jakiegoś gościa można dostać po prostu wpierdol.. Dlatego do klubu nigdy nie chodzę sam ( czyt. chodzę z kilku a czasem kilkudziesięcio-osobową ekipa ) ale przyznam że fajnie jak można się powozić po klubie ze świadomością że jest się "nietykalnym" gorzej jak jest się w mniejszości :P
To tyle jeżeli chodzi o moje wywody na temat komfortu w klubach :P
frer [ God of Death ]
Ja w ogóle nie rozumiem co ludzi kręci w takich lokalach. Osobiście nie mam nic przeciw wyskoczeniu gdzieś czy jakiejś imprezce, ale jak do tego dochodzi możliwość zarobienia kosy w brzuch itp. to już nie w moim stylu. Najdziwniejsze jest to, że niektórzy ludzie traktują to wręcz jako sens swojego życia, bo poza schlaniem się na jakiejś dysce to nic dla nich się nie liczy. :P
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Przez mrok przyszłej przeszłości
Sztukmistrz pragnie ujrzeć
Jedyną szansę wydostania się spomiędzy dwóch światów.
Ogniu krocz ze mną.
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Wodka szybciej wywietrzala z mojego organizmu niz piwo...
1 litr wodki w ciagu 6 godzin dal mi zgage...10 piw w ciagu 8 godzin dal mi zgon....czy musze sie zglosic do lekarza bo mam problemy z piciem?

kasztaneczuszek [ Legend ]
frer... mnie to nie kręci ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P

beowulff [ X ]
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Jeszcze 9 odcinkow Twin Peaks...
Musze sie zainteresowac tworczoscia Lyncha :-)

Flyby [ Outsider ]
..to właśnie z atmosfery Twin Peaks, Orlando, wyrastały wszystkie późniejsze seriale typu Lost czy Archiwum X ..tak się zaczęło ;)

Pl@ski [ FlaT ]
Łooo... I'm a baaaaad rasta....

beowulff [ X ]
rasista?

Pl@ski [ FlaT ]
Gdzieżby znowu Matisf, wręcz przeciwnie - chciałbym być jak Bob Marley....
Arxel [ Legend ]
Witam...
Było dobrze... Mołgło być lepiej, ale było dobrze... I to w sumie musi mi wystarczyć. Szkoda tylko, że na koniec wódka się skończyła...

kasztaneczuszek [ Legend ]
Dzień Dobry :)
Pl@ski [ FlaT ]
Witaj Kasztan! Co tam? :]
kasztaneczuszek [ Legend ]
Elo Płaski :D Wszystko w porządku tylko że jak sobie pomyśle że jutro czeka mnie pobudka o 5:30 do szkoły to odechciewa mi sie czegokolwiek ;) wieczorkiem przyjeżdża do mnie dziewczyna i jutro razem zasuwamy do szkoły :D
frer [ God of Death ]
kasztan --> Wiesz, jeżeli przyjeżdża do Ciebie dziewczyna to bardzo możliwe, że wcale nie będziesz spał do tej 5:30. :D

kasztaneczuszek [ Legend ]
frer --> Hm.. No już wziąłem taką opcje pod uwagę.. no ale mam nadzieję że jednak uda mi się zdrzemnąć :P

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Dobry wszytskim. Nareszcie dziś pogoda się dostosowała do mojego samopoczucia. ;) Słoneczko grzeje.

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
ja tez chce :D

Łyczek [ Legend ]
Przy warszawskiej Wiśle raczej takie ptaki nie pływają. Nic by z nich nie zostało :)

Flyby [ Outsider ]
.z chęcią bym razem z Tobą pokarmił ptactwo Madziu - było pięknie i były też kaczki ..

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Flyby to następnym razem mi powiedz :D zabiore sie z tobą :D

Flyby [ Outsider ]
..dobrze Madziu :*
frer [ God of Death ]
widze że Fly ciągle szuka młodych dziewic ...
Takie rzeczy to tylko w bajkach... ;)

Flyby [ Outsider ]
..akurat ..wszyscy wiedzą że dziewic teraz nie ma - dawno temu pożarły je smoki

Flyby [ Outsider ]
..właściwie to szkoda teraz odzywać się do juniorów, ostatnio strasznie krótkie życie mają ;)
..i nic dziwnego że nie było, Pl@ski - łabędzie nie palą

Flyby [ Outsider ]
..lepiej niech nosi tę grzywkę, może ma brzydkie czoło?

Pl@ski [ FlaT ]
taa - Kaktus od razu...

Flyby [ Outsider ]
..trzecie oko to ma Harr ..wprawiono mu go w Oblivionie

Flyby [ Outsider ]
..to teraz z innej beczki ..gra jakby dla ..zaraz, jak on się nazywał ..acha, dla Taikuna ;)

Flyby [ Outsider ]
..Japońcami, Chińczykami lub Hindusami ..Mongoły tylko żerowały na innych ;)

Arxel [ Legend ]
Bawił się ktoś kiedyś z Was w zamawianie kwiatów przez neta i ich dostarczenie do odbiorcy? :-)
Jakieś godne polecenia serwisy czy brać pierwszy lepszy?
frer [ God of Death ]
Arxel --> Ja gorąco polecam www.wience.pogrzebowe.pl ;)

kasztaneczuszek [ Legend ]
wpadłem tylko powiedzieć dobranoc DDW bo rano znowu pobudka i do szkoły :/

Flyby [ Outsider ]
..budowle i stroje (oraz cechy militarne) w AOE zawsze są bezbłędne (prawie) ..czy są mechy nie wiem bo jeszcze nie grałem ;) ..pamiętam że w jednym z pierwszych AOE można było sobie zafundować mecha kodem ;)
....nie możesz Arxel pójść do kwieciarni i posłać kwiaty przez posłańca z miłym liścikiem?

Bataillonsführer [ Chor��y ]
RevolverOcelot
Czy ja cię czasami nie zabiłem w pewnej bazie wojskowej parę lat temu ?

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
I still recall the taste of your tears
Echoing your voice just like the ringing in my ears
My favorite dreams of you still wash ashore
Scraping through my head 'till I don't want to sleep anymore
You make this all go away
You make this all go away
I'm down to just one thing
I'm starting to scare myself
You make this all go away
You make it all go away
I just want something
I just want something I can never have
You always were the one to show me how
Back then I couldn't do things that I can do now
This thing is slowly taking me apart
Grey would be the color if I had a heart
Come on tell me
You make this all go away
You make this all go away
I'm down to just one thing
I'm starting to scare myself
You make this all go away
You make it all go away
I just want something
I just want something I can never have
In this place it seems like such a shame
Though it all looks different now, I know it's still the same
Everywhere I look you're all I see
Just a fading fucking reminder of who I used to be
Come on tell me
You make this all go away
You make this all go away
I'm down to just one thing
I'm starting to scare myself
You make this all go away
You make this all go away
I just want something
I just want something I can never have
I just want something I can never have
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
You let me violate you
You let me desecrate you
You let me penetrate you
You let me complicate you
Help me
I broke apart my insides
Help me
I’ve got no soul to sell
Help me
The only thing that works for me
Help me get away from myself
I want to fuck you like an animal
I want to feel you from the inside
I want to fuck you like an animal
My whole existence is flawed
You get me closer to god
You can have my isolation
You can have the hate that it brings
You can have my absence of faith
You can have my everything
Help me
Tear down my reason
Help me
It's your sex I can smell
Help me
You make me perfect
Help me become somebody else
I want to fuck you like an animal
I want to feel you from the inside
I want to fuck you like an animal
My whole existence is flawed
You get me closer to god
Through every forest
Above the trees
Within my stomach
Scraped off my knees
I drink the honey
Inside your hive
You are the reason
I stay alive

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Dlaczego nie powróciłeś jako Raiden? :(
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Wiedzialem ze to wlasnie dasz :-D

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
A widzisz, medium jestem jakis czy co :-D
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Czulem ze tak bedzie...
W dodatku wyglada jakbym gadal z samym soba Oo

Arxel [ Legend ]
<- Spamer
Orlando - jak się wymawia
Tunisia, Morocco,
Uganda, Angola,
Zimbabwe, Djibouti, Botswana;
Mozambique, Zambia,
Swaziland, Gambia,
Guinea, Algeria, Ghana.
? Bo nie potrafie wyłapać co on tam wyśpiewuje...
Generalnie musze nauczyć się jeszcze ostatniej zwrotki + kilku państw w 3 innych zwrotkach :P
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Wg. mnie to sie czyta "Gini"
TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Zmęczony poszukiwaniem cen rezerwacji kortu mówię : dobranoc ;)

Arxel [ Legend ]
Nie byłoby łatwiej zadzwonić? :P

Flyby [ Outsider ]
..Orlando bez gorzały gada sam ze sobą?
..i znowu znikł jakiś junior ..pewnie szczepienia nie miał i choroba forumowa go zjadła..
..a tę grę kupiłem z namowy Shiftiego ..ten "samodzielny dodatek" zeżarł mi 10 G dysku, instalował się godzinę a drugą godzinę "samodzielnie" się patchował ..te gry nowe to jakieś chore są jak juniorzy -->

Arxel [ Legend ]
Flyby - ooo.. postaram się zrobić miejsce, zainstaluje to może zagramy kiedyś razem :-)

Flyby [ Outsider ]
..może Arxel ..tyle że ja wciąż jeszcze po sieci nie wojuję ;) ..ta gra uparcie chciała mnie do klubu grających logować żebym konto zakładał ..Dopiero po którejś tam próbie łaskawie pokazała mi tę planszę co na screenie widzisz..
Arxel [ Legend ]
No niestety pierwsze uruchomienie gry to masakra :P
Sam przeszedłem tylko jedną misję, próbowałem zagrać na multi, ale wtedy akurat net mi na to nie pozwalał ;)
Dobranoc DDW :P

Flyby [ Outsider ]
..dobranoc Ddw

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Man, it’s a hot one
Like seven inches from the midday sun
Well, I hear you whispering the words that melt everyone
But you stay so cool
My muñequita, my Spanish Harlem Mona Lisa
You're my reason for reason
The step in my groove
And if you said this life ain’t good enough
I would give my world to lift you up
I could change my life to better suit your mood
Cause you’re so smooth
And it's just like the ocean under the moon
It's the same as the emotion that I get from you
You got the kind of lovin' that can be so smooth, yeah
Gimme your heart, make it real,
Or else forget about it
I’ll tell you one thing
If you would leave it'd be a crying shame
In every breath and every word
I hear your name calling me out
Out from the barrio, you hear my rhythm on your radio
You feel the turning of the world so soft and slow
Turning you round and round
And if you said this life ain’t good enough
I would give my world to lift you up
I could change my life to better suit your mood
Cause you’re so smooth
And its just like the ocean under the moon
it’s the same as the emotion that I get from you
You got the kind of lovin that can be so smooth, yeah
Gimme your heart, make it real
Or else forget about it
And its just like the ocean under the moon
it’s the same as the emotion that I get from you
You got the kind of lovin that can be so smooth, yeah
Gimme your heart, make it real
Or else forget about it
Łyczek [ Legend ]
Raz ... Dwa ... Trzy

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
One two three four
No one's getting in this door
Five six seven eight
I'm gonna ask Cindy Crawford for a date
Flyby [ Outsider ]
..Cindy mu się z rana zachciewa

sergi__ [ Raphael ]
<Draco> Studenci calego swiata pomodlmy sie wpolnie o udana sesje
<Draco> Sinus, cosinus daj Boze 3 minus

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Ach, coz za piekny dzien, bylem w szkole cale poltore minuty :-D a na zewnatrz slonko :-D
Flyby - znasz moze taka baje "Animaniacs"? :-P

Arxel [ Legend ]
Heelp... Dla życia bez tytoniu...
Popadam w aloolizm... a matura tuż tuź...
DDW wszystikm

Pl@ski [ FlaT ]
Jak Arxel się tak maturą przejmuje, to nawet nie chce wiedzieć jak będzie w jego przypadku sesja wyglądała... :D
Arx -> Wpadnij do mnie w weekend, przypalimy coś, wyluzujesz się nieco... :)
DDW All...

Flyby [ Outsider ]
..wedle życzenia, Orlando -->

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
No to o to mi chodzilo z ta Crawford (0:54):

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Hello wszystkim :P :D :*
Arxel [ Legend ]
Już prawie udało mi się dojść do siebie... Choć znając życie jeszcze przez dwa tygodnie się nie pozbieram...
Dla zainteresowanych:
Jak widać nie obyło się bez małych i tych większych błędów ;-)
edit:
Hej Madziu.

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Hello.

Flyby [ Outsider ]
..dobry. Madziu :*
..acha, Orlando ;)..teraz rozumiem
..wrrr ..zmarnowałem wolny dzień ..jakoś tak przeleciał

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
No widzisz.
jakoś tak przeleciał
Kogo? ; d

Flyby [ Outsider ]
..jakoś tak przeleciał między palcami
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
I'm drunk and right now I'm so in love with you
And I don't want to think too much about what we should or shouldn't do
Lay my hands on heaven and the sun and the moon and the stars
While the devil wants to fuck me in the back of his car
Nothing quite like the feel of something new
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up in you
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up in you
Maybe I'm all messed up
This is the only time I really feel alive
This is the only time I really feel alive
I swear
I just found everything I need
The sweat in your eyes
The blood in your veins
Are listening to me
Whoa! I wanna rip it up
And swim in it until I drown
My moral standing is lieing down
Nothing quite like the feel of something new
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up in you
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up
Maybe I'm all messed up in you
Maybe I'm all messed up
This is the only time I really feel alive
This is the only time I really feel alive
Maybe I'm all messed up in you
This is the only time I really feel alive
This is the only time I really feel alive
This is the only time I really feel alive
This is the only time I really feel alive

Łyczek [ Legend ]
Idzie ktoś na kebab ?
frer [ God of Death ]
Zacząłem oglądać "Królestwo" i chociaż fajnie się zaczęło masakrą amerykańskich cywilów to potem samo gadanie i w 25-tej minucie mi się znudziło. :P

kasztaneczuszek [ Legend ]
Dobry!

Arxel [ Legend ]
frer - przewiń na akcję jak już będą jechać sobie autostradą. Do końca akcja nie zwoni tempa.
Okolice 1:15 h

Harrvan [ Lucky Strike ]
Uderz w puchara !
frer [ God of Death ]
Arxel --> Po prostu zostawię sobie to na później. Jakoś teraz w ogóle nie mam ochoty na tego typu klimaty. Najchętniej bym oglądnął coś w miarę lekkiego z gatunku s-f czy fantasy.
Chyba popadam w pracoholizm, bo właśnie praktycznie zakończyłem sesję (czeka mnie pewnie jeszcze dopytanie z jednego przedmiotu i może poprawka testu z innego) i doszedłem do wniosku, że w wolnym czasie nie mam co robić. Nie chce mi się w nic grać, nie mam co oglądać, po prostu tragedia. :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Arxel --> Jak nie ma Oli to nie oglądam vidsów z YT. :P
XC --> Jak tam... kurde... zapomniałem, że poza Premium się nie udziela ;)

Arxel [ Legend ]
Stardust? :-)
Dzięki za przypomnienie.. Zapomniałem go wyciągnąć z plecaka :P
Jest Ola... Jest... Para numer jeden :D
frer [ God of Death ]
XC --> Jak tam... kurde... zapomniałem, że poza Premium się nie udziela ;)
A co, ma się za taką "elytę", że się z nami tu nie zadaje ?? :D

kasztaneczuszek [ Legend ]
Har --> *uderza w puchar* pozdro! :)
__
edit: na mnie pora.. standardowo rano pobudka i do szkoły.. agrr.. ta monotonia.. :D
Dobranoc!
Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Arxel --> Eee... i tak musiałbym to mieć w HD, bo jakość jutubowa niszczy prawie wszystko, co dobre. ;]
"A co, ma się za taką "elytę", że się z nami tu nie zadaje ?? :D"
Nie wiem, ją pytać. Zresztą ja tu też coraz rzadziej zaglądam. ;P

Flyby [ Outsider ]
..bo si.ę nie staracie, po własnych pieskach nie zbieracie, wszędzie kupy i śmieci ..i narzekania
..dobranoc Ddw

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Hello.
Garbizaur [ Legend ]
Siewka! :)

Łyczek [ Legend ]
Kogo siejesz Garbi ?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Łyczek ---> Nie "kogo" a "co". I za to się siedzi ;)
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Pobilem absolutny rekord swojego zycia w " nie spaniu " Od ponad 60 godzin nie zasnalem nawet na 5 minut. To nic ze czuje sie jak zombie i moje oczy wyplywaja przez nos..to nic ze ledwo slysze a glosy w glowie mowia "zabij ich"....Moja bezsennosc osiagnela apogeum i chce mnie wpedzic do grobu :P
Wylaczylem tez avatary bo to co znowu ma przy nicku Lyczek jest kolejnym bohomazem :P

Flyby [ Outsider ]
..to zwróć uwagę Pshemeck na fazę zasypiania po takim niespaniu - da się ona porównać tylko z kacem-gigantem ..taki przedsmak cierpień przed zejściem ostatecznym ..Super
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Flyby - Mozliwe...Kiedys nie spalem ponad 30 i zasypianie bylo czyms pieknym ale przebudzenie...mocny kac jakich juz nie miewam :) Ciekawe jest to ze moj organizm zachowuje sie conajmniej jak po ostrym przecpaniu...To juz nie glupawka, to po prostu odlot :) Problem w tym ze zasnac nie moge ale pewnie kiedys padne...byle dzisiaj bo juz wysiadaja mi oczy i boje sie o siebie :)
Garbizaur [ Legend ]
Pshe ---> nie ma takiego pojęcia jak brak snu po 60 godzinach. Po prostu połóż się i zasnij... :)
a ja nic nie sieję... może poza sianiem dobrego humoru, itd. ;)
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Klade sie i co? Leze...oczy bola,glowa pelna,glosy w srodku...i nic :) Mam tak lezec?Nie umiem bo ja nie moge byc "bez ruchu" dluzej niz 10 minut :) Moze to jak z brakiem pokarmu?Boli w 2 i 4 dniu a potem czlowiek juz nic nie czuje :D ? Nie zasmucam i nie zasmiecam juz tego tematu :D

Flyby [ Outsider ]
..nie wiem Pshemeck czy Ci potrzebne małe leczenie czy po prostu zmiana trybu życia bo niektórym z takim stanem dobrze (rodzaj sportów ekstremalnych) ..niemniej to jeden ze sportów najkosztowniejszych, zawsze zostawia ślady ;)
..aaa nareszcie mam ferie ..zwiedzę sobie wodociągi, pójdę do Fantazy Parku, złożę wizytę w Straży Pożarnej i na Komendzie Policji a potem na przedstawienie do Teatru Groteska ;)
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Nie ma to jak w pół godzinki przetlumaczyc cala plyte Floyd'ow :-D

Flyby [ Outsider ]
..szybszy jesteś niż translator ;)
..(nie wiadomo tylko czy lepszy)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
I dokladniejszy :-D

Flyby [ Outsider ]
..w porządku ..Twoje tłumaczenie napisów do filmu było niezłe ;)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
hehehe :-D
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Kosztowne sporty ekstremalne? Chwila...kilka takich juz mam za soba ale nie zainteresowaly mnie na tyle :) Jedyne co mnie na dluzej przyciagnelo to streetluge i Freeride :)
Co do braku snu...mysle ze to duzy, bardzo duzy stres i tyle.

Flyby [ Outsider ]
..który jak to stressy musi mieć swoje przyczyny ..jak Ci sie już znudzi ucieczka "do przodu" warto pogrzebać w praprzyczynach ;)

kasztaneczuszek [ Legend ]
Hallooooooooooooo :D

Flyby [ Outsider ]
..bardzo wymowne to "hallo", kasztanku - jakbyś wygłaszając je, trzymał się latarni

Garbizaur [ Legend ]
kasztaneczuszek [ Legend ]
Oj tam przesadzasz Flyby :P
Garbi --> elo elo :) co tam ? :D
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Flyby, tak z zwiazku z #272-#276 :-)

kasztaneczuszek [ Legend ]
Na tłumaczeniach jakoś super się nie znam ale chyba dobrze Ci poszło Orl :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Dziekowac ;-)
kasztaneczuszek [ Legend ]
Spoko :)
Ja się już zaraz kładę bo z rana znowu pobudka XD
Dobranoc !
Garbizaur [ Legend ]
kasztan ---> a dziękuję... nawet w porządku, sesja już po, jeszcze tylko jedno zaliczenie we czwartek i wolne. :)
btw. tradycyjnie... zieeeeeeeeeeeeeeeeeefffff!

sergi__ [ Raphael ]
<Milo> Dzisiaj jadąc samochodem dowiedziałem się, że ludzie z Polic są najzdolniejszymi kierowcami. Jechałem za facetem i przez przypadek spojrzałem, że na blachach z polic. Po tym jak wjechał na skrzyzowanie na czerwonym, zawrócił na ręcznym i jechał pod prąd, postanowił, ze to tez nie byl jego popisowy numer wiec zaczał jechac pod prąd do ludzi ktorzy mieli własnie teraz zielone światło. Po ominieciu 4 samochodow zrobił na pełnym gazie zakret 90 stopni i uderzył w radiowóz... myslałem ze sie posikam ze smiechu jak policjanci wyszly a ten zaczal usiekac. Mało tego policja zamist go gonic zaczeli ogladac radiowoz jak jest uszkodzony i pokazali kolesiowi z polic fakesa. Juz nic mnie nie zdziwi, ani policja, inteligentna blondynka a tym bardziej ludzie z polic jezdzacy jak idioci... a tak po za nawiasem ciekawe czy spisali numery ;]
<Kail_abel_geje> Wiedzialem ze ci ludzie sa zdolni ale nie wiedzialem ze az tak xD
-!- Nazi [[email protected]] has joined #loozblues
<Nazi> zebyscie widzieli co dzisiaj odwalilem. Od wujka pozyczylem samochod na polgodziny i go rozbilem :/
<Milo> No co ty?? jak to zrobiłes?
<Nazi> Wyjechałem na czerwonym przez przypadek na skrzyzowanie wiec chcialem szybko zachamnmowac, zajebałem recznym i lekko skrecilem to mnie wywalilo o 180 do ludzi ktorzy stali na swiatłach. Zobaczylem ze jada z naprzeciwka na mnie bo zielone mieli to zaczalem spierdzielac i miedzy ludzmi samochodem sie przeciskałem
<Milo> Nie koncz nawet...
<Nazi> Czekajcie ktoś puka do drzwi...
<Milo> Czemu mam wrazenie, ze juz nie wroci ;]??
<Nazi> Qwa... pały przyjechały i wjebali mi mandat za ten manewr...
<Kail_abel_geje> O.o Que ?
<Milo> n/c

Garbizaur [ Legend ]

Łyczek [ Legend ]
Przemek ---> Mój rekord to 68h ... Fatalny, niechlubny rekord i nikomu nie życzę takiego stanu ...
Garbi ---> Jak ziewasz to zamykaj buzie :)
kasztan ---> Sprawdź GG.
Witam Ddw !
Garbizaur [ Legend ]
no to zawieram buzię i odmeldowuję się w stronę posłania... nie spałem już jakieś 17h, więc czas najwyższy na mnie... :)
branoc DeDeWu
Łyczek [ Legend ]
Czas napisać coś z polskiego, popatrzeć w matmę i posiedzieć parę h w szkole. Wrócić, przespać się. Następnie włączyć TV i siedzieć do 4:30 w nocy w domu bo o 6:05 jadymy z klasą na prowincję zwaną Krakowem.

Łyczek [ Legend ]
Siedzę i siedzę, myślę i myślę czego naprawdę mi brak...
Może nowej części ?

Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Nieeee... Snu! Snu ci brak. ;)

Łyczek [ Legend ]
To inną sprawą Gandalf :)

Gandalf. [ Generaďż˝ ]
;)

Łyczek [ Legend ]
Nie ma co się uśmiechać. A Ty czemu nie śpisz ?
Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Bo wstałem o 12-stej (uroki bezrobocia ;)) i 12 godzin grałem w Baldur's Gate 2. :)
Jest czwarta, a czuję, że na pewno przed szóstą w łóżku nie wyląduję.
Załóż nową, to chociaż piersi złapię. ;))))

Łyczek [ Legend ]
^
Życie studenta :)

Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Nie obrażaj mnie. :) :P
A teraz zakładaj. ;)))))
Łyczek [ Legend ]
New part:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7374661&N=1